http://kariera.mk

Arilena pozon me bikini për ditëlindje

para 9 muajve - Telegrafi

Edhe Arilena Ara i është bashkuar trendit të publikimit të fotografive me bikini. Sezoni i verës na ka sjellë imazhe të shumta të yjeve të skenës sonë që kanë pozuar me kostume larjeje. Ngjashëm ka vepruar...

Ja sa seksi është Arilena Ara

para 9 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo...

Ja sa seksi është Arilena Ara

para 9 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo...

Arilena pozon me bikini, shikojani trupin

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë...

Një trup fantastik si ai i Arielënës, mos e humbisni këtë foto nga plazhi

para 9 muajve - NOA

Këngëtarja e talentuar shqiptare, Arilena Ara po shijon pushimet në bregdet. Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku ka pozuar me bikini. Format e saj trupore duken vërtetë fantastike...

Arilena pozon me bikini

para 9 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo rrallë herë ajo provokon...

Arilena pozon me bikini, shikojani trupin

para 9 muajve - Indeks online

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo...

Ja sa seksi është Arilena Ara

para 9 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo...

Arilena pozon me bikini për ditëlindje

para 9 muajve - Almakos

Edhe Arilena Ara i është bashkuar trendit të publikimit të fotografive me bikini. Sezoni i verës na ka sjellë imazhe të shumta të yjeve të skenës sonë që kanë pozuar me kostume larjeje. Ngjashëm ka vepruar...

Arilena pozon me bikini

para 9 muajve - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo rrallë herë ajo provokon...

Arilena pozon me bikini, vë në pah super linjat

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo rrallë herë ajo provokon...

Arilena pozon me bikini

para 9 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini. Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim. Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo rrallë herë ajo provokon...

Santorini/ Shkupianja seksi pozon me bikini, tërbohen grekët

para 9 muajve - Ina

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina Tahiri pozon me bikini, tërbohen grekët

para 9 muajve - Gazeta Express

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina Tahiri me bikini i ‘çmend’ grekët

para 9 muajve - Periskopi

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina Tahiri pozon me bikini, tërbohen grekët

para 9 muajve - Arbresh

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq...

Santorini/ Këngëtarja shqiptare seksi pozon me bikini, tërbohen grekët

para 9 muajve - Mapo

Foto 1 nga 34 Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq...

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 9 muajve - Telegrafi

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 9 muajve - Sovrani

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje.Kështu...

Fotogaleri/ Adelina me bikini, tërbon Santorinin

para 9 muajve - Opinion

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

FOTO/ Adelina pozuar me bikini, tërheq vëmendjen në Santorini

para 9 muajve - Syri

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina pozuar me bikini, tërheq vëmendjen në Santorini

para 9 muajve - Tetova Sot

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina pozuar me bikini, tërheq vëmendjen në Santorini

para 9 muajve - Lajm

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 9 muajve - Periskopi

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina tërheq vëmendjen duke pozuar me bikini

para 9 muajve - Almakos

Adelina Tahiri është një prej yjeve shqiptare që njihet për format e pëlqyeshme trupore. Këngëtarja nga Shkupi ka linja të përsosura të fizikut të saj, ashtu që sa herë që i vë në pah, tërheq vëmendje....

Adelina Tahiri me foto mahnitëse nga pushimet

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja seksi Adelina Tahiri edhe më tej po qëndron në Greqi. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është shfaqur me një fustan të bardhë dhe...

Adelina Tahiri shfaqet nga pushimet, ajo…

para 9 muajve - Periskopi

Këngëtarja seksi Adelina Tahiri edhe më tej po qëndron në Greqi. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është shfaqur me një fustan të bardhë dhe trupin si çokolladë. Reklamë Reklamë

Adelina si çokolladë nga Greqia

para 9 muajve - Indeks online

Adelina Tahiri po vazhdon të relaksohet. Këngëtarja seksi edhe më tej po qëndron në Greqi, shkruan Indeksonline. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është...

Adelina Tahiri ndjehet nxehtë në Santorini

para 9 muajve - AlbPortali

Adelina Tahiri ka lënë anash angazhimet e saja si këngëtare dhe ka vendosur të kalojë pushimet verore në një nga pikat më të njohura turistike në Greqi. Loading... Ajo së fundi ka postuar një foto në llogarinë...

Adelina Tahiri ndjehet nxehtë në Santorini

para 9 muajve - 10minuta

Adelina Tahiri ka lënë anash angazhimet e saja si këngëtare dhe ka vendosur të kalojë pushimet verore në një nga pikat më të njohura turistike në Greqi. Ajo së fundi ka postuar një foto në llogarinë e...

Adelina Tahiri ndjehet nxehtë në Santorini

para 9 muajve - KosovaPress

Ajo së fundi ka postuar një foto në llogarinë e saj në Facebook, ku shihet duke u relaksuar në bikini në ishullin Santorini, transmeton KosovaPress. Ajo në foton e publikuar sonte, ka treguar trupin e...

Adelina Tahiri me foto mahnitëse nga pushimet

para 9 muajve - Arbresh

Këngëtarja seksi Adelina Tahiri edhe më tej po qëndron në Greqi. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është shfaqur me një fustan të bardhë dhe trupin si çokolladë.

Adelina Tahiri me foto mahnitëse nga pushimet

para 9 muajve - Sovrani

Këngëtarja seksi Adelina Tahiri edhe më tej po qëndron në Greqi. Nga atje, Adelina po ndan edhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale. Së fundmin është shfaqur me një fustan të bardhë dhe trupin si...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 9 muajve - Infokusi

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 9 muajve - Tetova Sot

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 9 muajve - Zeri

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 9 muajve - Gazeta Express

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Adelina kalon pushime superluksoze në Greqi

para 9 muajve - Infokusi

Njëra nga këngëtarët më të bukura shqiptare, Adelina Tahiri, po kalon pushime të këndshme këtë verë. Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta...

Adelina Tahiri zgjedh ishullin grek për pushime

para 9 muajve - KosovaPress

Ajo ka zgjedhur ishullin grek Santorini, që të kalojë ditët më të ngrohta të korrikut. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Adelina duket se po ia kalon mirë në ishullin grek, por ajo që bie në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK