http://kariera.mk

Ndërroni furçën e dhëmbëve çdo 2-3 muaj

para 11 muajve - Gazeta Express

Sipas një studimi të kryer së fundmi, furca e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

SA SHPESH DUHET TA NDËRRONI BRUSHËN E DHËMBËVE

para 11 muajve - TV21

Furçën tuaj të dhëmbëve duhet ta ndërroni çdo 2-3 muaj Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë...

Sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve

para 11 muajve - RTV 21

Furçën tuaj të dhëmbëve duhet ta ndërroni çdo 2-3 muaj. Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë...

Ja sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve

para 11 muajve - Sovrani

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Ndërroni furçën e dhëmbëve çdo 2-3 muaj

para 11 muajve - Koha.net

Sipas një studimi të kryer së fundmi, furca e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Ja sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve

para 11 muajve - Indeks online

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Sa shpesh duhet ta ndërroni furçën e dhëmbëve?

para 11 muajve - Syri

Sipas një studimi të kryer së fundmi, furca e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve?

para 11 muajve - Syri

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve?

para 11 muajve - Klan Kosova

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Ja sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve

para 11 muajve - Lajm

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Ndërroni furçën e dhëmbëve çdo 2-3 muaj

para 11 muajve - Gazeta Liria

Sipas një studimi të kryer së fundmi, furca e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Ja sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve?

para 11 muajve - Infokusi

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Ja sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve

para 11 muajve - Infokusi

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

Befasuese- Ja sa shpesh duhet ta ndërroni brushën e dhëmbëve!

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Sipas një studimi të kryer së fundmi, brusha e dhëmbëve përmban më shumë se 10 milionë baktere, duke përfshirë E. coli dhe staphylococcus. Ekzistojnë 100-200 lloje të baktereve që jetojnë në gojën tuaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK