http://kariera.mk

Makina përplas një 18-vjeçar në Tiranë

para 11 muajve - Top Channel

Një aksident me një person të plagosur ka ndodhur në mesditë në kryeqytet. Mësohet se një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën e “Don Boskos”. Policia ka bërë të ditur se shtetasi A. N.,...

Aksidenti në Lezhë, rruga me sinjalistikë, por nuk u zbatuan rregullat

para 11 muajve - Ora news

Aksidenti i rëndë në Lezhë në humbi jetën një pushues nga Kosova dhe u plagosën 6 persona të tjerë, kishte si shkak papërgjegjshmërinë në qarkullim. Rruga është e pajisur me sinjalistikë dhe sipas policisë,...

Bie nga kati i dytë, humb jetën një grua në Durrës

para 11 muajve - NOA

Një grua në Durrës ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike, në banesën e saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme, e diel, në fshatin Arapaj. 47-vjeçarja Z.D., në banesën e saj teksa ka qenë duke...

Rrëzohet nga shkallët, humb jetën një grua në Durrës

para 11 muajve - Mapo

Bie nga shkallët e shtëpisë, shtrohet me urgjencë në spital, por fatkeqësisht humb jetën. Aksidenti që i mori jetën gruas 47-vjeçare Z. D., nga Arapaj i Durrësit, ka ndodhur një ditë më parë. Sipas informacioneve...

Rrëzohet nga shkallët, humb jetën një grua në Durrës

para 11 muajve - Koha Jone

Bie nga shkallët e shtëpisë, shtrohet me urgjencë në spital, por fatkeqësisht humb jetën. Aksidenti që i mori jetën gruas 47-vjeçare Z. D., nga Arapaj i Durrësit, ka ndodhur një ditë më parë. Sipas informacioneve...

U rrëzua nga shkallët e shtëpisë, humb jetën 47-vjeçarja në Durrës

para 11 muajve - Opinion

Një grua 47-vjeçare me iniciale Z.D, ka humbur jetën në spitalin e Durrësit pas një rrëzimi nga shkallët e katit të dytë. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur disa ditë më parë ndërsa gruaja është transportuar...

Tiranë, makina përplas të riun në trotuar

para 11 muajve - Vizion Plus

Një 18 vjeçar mbeti i plagosur, pasi u përplas nga një automjet në kryqëzimin e ‘Don Boskos’. Sipas policisë i riu ishte mbi trotuar kur një makinë tip volsvagen hyri gabimisht në kthesë dhe e aksidentoi....

Rrëzohet nga shkallët, humb jetën një grua në Durrës

para 11 muajve - Syri

Bie nga shkallët e shtëpisë, shtrohet me urgjencë në spital, por fatkeqësisht humb jetën. Aksidenti që i mori jetën gruas 47-vjeçare Z. D., nga Arapaj i Durrësit, ka ndodhur një ditë më parë. Sipas informacioneve...

Bilanc tragjik në rrugët shqiptare

para 11 muajve - Koha.net

Dy të vdekur dhe të paktën gjashtë të plagosur, ka qenë bilanci i dy aksidenteve të ndodhura të dielën në rrugët shqiptare. Më i rëndi është regjistruar në Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku...

Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas 18-vjeçarin

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:0, në rrugën e “Don Boskos”. Nga verifikimet paraprake rezulton se është...

18-vjeçarin e përplas makina në ‘Don Bosko’, ndalohet shoferja

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja...

Aksidenti në Lezhë me 1 të vdekur e 6 të plagosur, dalin detaje të reja

para 11 muajve - Shqiptarja

Aksidenti i djeshëm në Lezhë , ku humbi jetën një person dhe u plagosën 6 të tjerë, ndodhi për shkak të  papërgjegjshmëri së dy vëllezërve, drejtues në dy mjete të ndryshme. Kjo u bë e ditur sot nga Drejtori...

Po kalonte rrugën, gruaja përplas 18-vjeçarin në "Don Bosko"

para 11 muajve - Sot News

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me inicialet...

Video/ Makina përplas 18-vjeçarin në “Don Bosko”

para 11 muajve - Opinion

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Don Bosko në Tiranë. Policia tha se mjeti “Volksvagen” që drejtohej nga një grua me iniciale M. F. Ka aksidentuar një djalë 18 vjeç. Ndërkohë qytetarët kanë...

"Don Bosko", makina ngjitet në trotuar dhe përplas 18-vjeçarin

para 11 muajve - Shqiptarja

Një makinë është futur në trotuar duke përplasur një 18 vjeçar në Tiranë. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur rreth orës 11:59 në rrugën “Don-Bosko”. I riu 18-vjeç, A.N, i cili ka qenë në trotuar në tentativë...

‘Don Bosko’/ 18-vjeçarin e përplas makina , ndalohet shoferja

para 11 muajve - Standard

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me inicialet...

E rëndë në Tiranë/ Makina futet në trotuar, përplas një adoleshent

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ngjarja mendohet të ketë ndodhur rreth orës 11:59 në rrugën “Don Bosko” ku një makinë ka goditur një adoleshent. Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe...

Makina përfundon në trotuar te “Don Bosko”, një person në spital

para 11 muajve - NOA

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Nga verifikimet paraprake rezulton se është...

Makina përplas 18-vjeçarin në “Don Bosko”, shoqërohet shoferja

para 11 muajve - Ora news

Një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën “Don Bosko” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e së hënës, rreth orës 11:59 kur edhe policia ka marrë një telefonat për aksident. “Në vendngjarje...

Aksident në "Don Bosko", makina hip në trotuar dhe përplas këmbësorin

para 11 muajve - Sot News

E hëna ka nisur me aksidente në të gjithë vendin. Raportimi më i fundit vjen nga zona e Zogut të Zi në Tiranë. Mësohet se një aksident i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë te kryqëzimi i “Don Boskos”,...

Rrëzohet nga shkallët, humb jetën një grua në Durrës

para 11 muajve - Opozita

Bie nga shkallët e shtëpisë, shtrohet me urgjencë në spital, por fatkeqësisht humb jetën. Aksidenti që i mori jetën gruas 47-vjeçare Z. D., nga Arapaj i Durrësit, ka ndodhur një ditë më parë. Sipas informacioneve...

Aksident tek ‘Don Bosko’, makina përplas një adoleshent, ndalohet shoferja

para 11 muajve - Syri

Një 18-vjeçar është aksidentuar mesditën e sotme në Tiranë. Burime nga policia thanë se në orën 11:59, është marrë një telefonat për një aksident të ndodhur në rrugën e "Don Boskos". Në vendngjarje kanë...

Aksident në Don Bosko, makina përplas kalimtarët

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e “Zogut të Ri” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos” mund të kishte qenë me pasoja të rënda. Një makinë është futur në trotuar dhe ka...

Makina përfundon në trotuar, aksidenton kalimtarin në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e “Zogut të Ri” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos”. Mësohet se një makinë ka përfunduar në trotuar, ku ka akisdentuar një këmbësor. I aksidentuari ndodhet...

Aksident në Fier, një person i plagosur rëndë (Emri)

para 11 muajve - Gazeta Express

Paraditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Mbrostar-Fier. Një makinë ka goditur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Jashar Kasa u dërgua me urgjencë në Spitalin rajonal...

18-vjeçarin e përplas makina në ‘Don Bosko’, ndalohet shoferja

para 11 muajve - Lexo

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me inicialet...

Policia për aksidentin në Lezhë

para 11 muajve - ABC News

Një ditë pas aksidentit janë zbardhur detaje të reja për ngjarjen që ndodhi në aksin Shkodër-Lezhë. Sipas policisë, mjeti tip Audi ka kryer një parakalim të gabuar duke u përplasur me mjetin tjetër që...

Fier, aksident në Mbrostar, plagoset rëndë një shtetas. Emri

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Mbrostar-Fier, ku një makinë ka shtypur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Mësohet se shtetasi, Jashar Kasa ndodhet në Spitalin rajonal të...

Çfarë ndodhi dje në aksin Lezhë-Shodër? Gabimi fatal i shoferit shkaktoi aksidentin e rëndë

para 11 muajve - Koha Jone

Ditën e djeshme ndodhi një aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, ku një person mbeti i vdekur dhe u plagosën 6 të tjerë. Në lidhje me këtë situatë, ka reaguar edhe policia, e cila ka nxjerrë versionin...

DETAJET/ Gabimi fatal i një prej shoferëve, si ndodhi aksidenti në Lezhë-Shkodër që i mori jetën kosovarit

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHE – Pas aksidentit të djeshëm në aksin Lezhë-Shkodër pasditen e djeshme ku mbeti 1 i vdekur dhe 6 të tjerë u plagosën, policia ka nxjerrë versionin përfundimtar të dinamikës së aksidentit. Rreth orës...

Kapaphana në Lezhë, policia zbardh shkakun e aksidentit tragjik

para 11 muajve - Albeu

Policia ka zbardhur detaje të tjera në lidhje me aksidentin e djeshëm në Lezhë, nga i cili mbeti i vdekur një person dhe i plagosen gjashtë të tjerë. Mësohet se shkak për aksidentin është bërë drejtuesi...

Fier, aksident në aksin rrugorë  Mbrostar - Fier, në gjendje të rëndë i plagosuri

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident rrugorë ka ndodhur sot në aksin Mbrostar - Fier në vendin e quajtur Mbrostar. Një mjet duke udhëtuar në këtë aks rrugorë ka goditur shtetasin Jashar Kasa, nga fshati Mbrostar. Kasa i cili...

Aksidentet rrugore- Tiranë, 18-vjeçari përplaset në ‘Don Bosko’. Durrës, i dehuri merr përpara 2 automjete të tjera

para 11 muajve - Blitz

Aksidentet vijojnë të jenë tepër problematike në Shqipëri e tashmë në periudhën e verës shkaktojnë herë pas here tragjedi. Mëngjesin e ditës së sotme 2 aksidente kanë ndodhur në Tiranë dhe Durrës. Një...

Aksidenti në aksin Lezhë-Shkodër, Policia zbardh shkaqet dhe gabimin fatal

para 11 muajve - Sot News

Policia ka zbardhur detajet nga hetimi per aksidentin e djeshem ne aksin Lezhe-Shkoder, nga i cili humbi jeten nje shtetas kosovar dhe mbeten 6 te tjere te plagosur. Sipas njoftimit të Policisë shkak për...

Aksidenti i rëndë i Gjadrit, 1 viktimë 6 të plagosur /Policia: Faji i shkodranit, parakaloi gabim

para 11 muajve - Opinion

Një ditë pas aksidentit fatal në aksin Lezhës-Shkodër pranë kyrqëzimit të Gjadrit ku mbeti i vdekur një kosovar dhe u plagosën 6 persona të tjera policia ka zbardhur dinamikën e aksidentit. Sipas policisë...

VIDEO/ Makina përfundon në trotuar dhe përplas 18-vjeçarin në Tiranë

para 11 muajve - Java News

Një aksident me një person të plagosur ka ndodhur në mesditë në kryeqytet. Mësohet se një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën e “Don Boskos”. Policia ka bërë të ditur se shtetasi A. N.,...

DETAJET/ Gabimi fatal i një prej shoferëve, si ndodhi aksidenti në Lezhë-Shkodër që i mori jetën kosovarit

para 11 muajve - Standard

Pas aksidentit të djeshëm në aksin Lezhë-Shkodër pasditen e djeshme ku mbeti 1 i vdekur dhe 6 të tjerë u plagosën, policia ka nxjerrë versionin përfundimtar të dinamikës së aksidentit. Rreth orës 18:33,...

Aksident tek ‘Don Bosko’, makina përplas një adoleshent, ndalohet shoferja

para 11 muajve - Opozita

Një 18-vjeçar është aksidentuar mesditën e sotme në Tiranë. Burime nga policia thanë se në orën 11:59, është marrë një telefonat për një aksident të ndodhur në rrugën e “Don Boskos”. Në vendngjarje kanë...

Bilanc tragjik në rrugët shqiptare

para 11 muajve - RTSH

Dy të vdekur dhe të paktën gjashtë të plagosur, ka qenë bilanci i dy aksidenteve të ndodhura të dielën në rrugët shqiptare. Më i rëndi është regjistruar në Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku...

Aksidenti i rëndë në Lezhë, policia zbardh dinamikën e ngjarjes

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Lezhës ka dhënë edhe informacionin përfundimtar në lidhje me aksidentin e ndodhur ditën e djeshme në aksin Lezhë-Shkodër, ku mbeti një i vdekur dhe disa të plagosur. Siç bën me dije policia,...

Emri/ Aksident në Fier, një person i plagosur rëndë

para 11 muajve - Lexo

Paraditen e sotme një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Mbrostar-Fier. Një makinë ka goditur një shtetas i cili po udhëtonte me biçikletë. Jashar Kasa u dërgua me urgjencë në Spitalin rajonal...

18-vjeçarin e përplas makina në ‘Don Bosko’, ndalohet shoferja

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja në fjalë ndodhi në orën 11:59, në rrugën e “Don Boskos”. Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasja me inicialet...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Antpress

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Aksidentet, 3 të vdekur, plagoset dhe ish-ministri

para 11 muajve - Shekulli

Nga Xhentila Gjoshi Nuk kanë të sosur tragjeditë në Shqipëri. Pas një të shtunë të zezë, e diela djeshme është shoqëruar me një bilanc tragjik të aksidenteve rrugore. Tre persona kanë vdekur dhe 11 janë...

Fier/ Aksident në Mbrostar, makina godet një person me biçikletë, është në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Java News

Një aksident rrugorë ka ndodhur sot në aksin Mbrostar – Fier në vendin e quajtur Mbrostar. Një mjet duke udhëtuar në këtë aks rrugorë ka goditur shtetasin Jashar Kasa, nga fshati Mbrostar. Kasa i cili...

3 viktima e 8 të plagosur brenda një dite. Ç'po ndodh në Shqipëri! (Statistikat)

para 11 muajve - Gazeta Express

3 persona humbën jetën në vetën 12 orë. 8 të tjerë janë të plagosur rëndë. Të gjithë viktima të aksidenteve rrugore. E diela riktheu bilancet e rënda të përgjakjes së rrugëve. Në Lezhë, një Audi që ishte...

Aksident në Gjirokastër, përplaset për vdekje i moshuari

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në...

Makina përplas 18-vjeçarin në “Don Bosko”, shoqërohet shoferja

para 11 muajve - Illyria

Një 18-vjeçar është përplasur nga një automjet në rrugën “Don Bosko” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e së hënës, rreth orës 11:59 kur edhe policia ka marrë një telefonat për aksident. “Në vendngjarje...

Aksident në Gjirokastër, përplaset për vdekje i moshuari

para 11 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në...

LEZHE/ Policia: Gabimi i shoferit që shkaktoi aksidentin tragjik

para 11 muajve - Java News

Zbardhen detaje nga hetimi per aksidentin e djeshem ne aksin Lezhe-Shkoder, nga i cili humbi jeten nje shtetas kosovar dhe mbeten 6 te tjere te plagosur. Policia zbardh dinamiken e ngjarjes dhe raporton...

Pergjaken rrugët, 3 të vdekur e 8 të plagosur

para 11 muajve - Klan

Bilanc tragjik në rrugët e vendit në 12 orët e fundit. Tre  persona humbën jetën dhe 8 të tjerë u plagosën në tre aksidente rrugore, ku më i rëndi ishte ai në në autostradën Lezhë-Shkodër, pranë kryqëzimit...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Indeks online

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

E diela e përgjakur/ Aksidentet u marrin jetën 3 personave, 8 të plagosur

para 11 muajve - Lexo

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme rreth orë 18:33 në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë janë plagosur. Një prej të...

3 persona humbën jetën në vetën 12 orë. 8 të tjerë janë të plagosur rëndë. Të gjithë viktima të aksidenteve rrugore.

para 11 muajve - Opozita

3 persona humbën jetën në vetën 12 orë. 8 të tjerë janë të plagosur rëndë. Të gjithë viktima të aksidenteve rrugore. E diela riktheu bilancet e rënda të përgjakjes së rrugëve. Në Lezhë, një Audi që ishte...

Aksident në Gjirokastër, përplaset për vdekje i moshuari

para 11 muajve - Infokusi

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në...

E diela e përgjakur, aksidentet u marrin jetën 3 personave, regjistrohen 8 të plagosur

para 11 muajve - Java News

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme rreth orë 18:33 në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë janë plagosur. Një prej të...

Rrugët e përgjakura, 3 viktima e 8 të plagosur brenda një dite (Statistika)

para 11 muajve - Gazeta e re

3 persona humbën jetën në vetën 12 orë. 8 të tjerë janë të plagosur rëndë. Të gjithë viktima të aksidenteve rrugore. E diela riktheu bilancet e rënda të përgjakjes së rrugëve. Në Lezhë, një Audi që ishte...

Aksident në Gjirokastër, përplaset për vdekje i moshuari

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në...

Kur aksidentohen tri vetura

para 11 muajve - Gazeta e re

Një aksident i trefishtë dhe me pasoja të rënda ndodhi pasditen e së dielës në kryqëzimin e Blinishtit në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Si pasojë e përplasjes së tre autoveturave, një person gjeti vdekjen...

Tragjike: Tre të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet për një ditë

para 11 muajve - Periskopi

Pas një të shtune të zezë në Shqipëri, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Aksident me pasojë vdekjen në Gjirokastër

para 11 muajve - Top Channel

Një tjetër aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në të cilat ka...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Syri

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

39 Vjeçari nga Kosova Vdes në Shqipëri

para 11 muajve - Kallxo

Një 39 vjeçar nga Kosova ka vdekur nga plagët e marra në një asident të rëndë komunikacioni në aksin rrugorë Lezhë Shkodër . Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë...

Aksidentet përgjakin rrugët, 3 të vdekur dhe 8 të plagosur

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme rreth orë 18:33 në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë janë plagosur. Një prej të...

Një 39 vjeçar nga Kosova vdes në aksident në aksin Lezhë-Shkodër

para 11 muajve - GazetaBlic

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se...

Aksidentet përgjakin rrugët, 3 të vdekur dhe 7 të plagosur

para 11 muajve - Koha Jone

Aksidentet rrugore kanë përgjakur rrugët duke e çuar në 3 të vdekur dhe 7 të plagosur bilancin e kësaj të diele në Lezhë, Gjirokastër e Fier. Në Lezhë, 1 person ka humbur jetën ndërsa 6 të tjerë janë plagosur...

Përplasen 3 automjete në Lezhë-Shkodër, disa të plagosur

para 11 muajve - Top Channel

Foto nga vendngjarja Një aksident i trefishtë ndodhi pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër në vendin e quajtur, kryqëzimi i Blinishtit. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident janë...

Foto të aksidentit të Arben Ahmetajt

para 11 muajve - Shekulli

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj është përfshirë në aksident automobilistik në rrugën që lidh Tabonocin me Kumanovën. Ai u përfshi në një aksident, ku janë përplasur tre makina. Bashkë me makinën...

Aksident fatal për një të moshuar në Gjirokastër

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Gjirokastër. Aksidenti ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme ku një i moshur është përplasur për vdekje nga një automjet. Mësohet se aksidenti ka ndodhur...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, një i vdekur dhe 6 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident rrugor ka përfshirë disa makina në aksin Lezh-Shkodër në kryqëzimin e Blinishtit. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë tre autovetura, të cilat lëviznin me shpejtësi....

Aksident me pasojë vdekjen në Gjirokastër

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një tjetër aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në të cilat ka...

Aksident në Gjirokastër, i moshuari nga Saranda përplaset për vdekje, largohet shoferi

para 11 muajve - BalkanWeb

GJIROKASTER – Një 87-vjeçar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në  aksin rrugor Gjirokastër – Kakavie, në afërsi të fshatit Dervician. Sipas policisë viktima...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Tetova Sot

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Makina aksidenton për vdekje të moshuarin në Gjirokastër

para 11 muajve - Shekulli

Një i moshuar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në aksin rrugor që lidh Gjirokastrën me Kakavijën, në afërsi të fshatit Derviçan. Policia bën me dije...

Ditë aksidentesh/ Pas atij të Tepelenës dhe Lezhës edhe dy të tjerë, në Gjirokastër dhe Korçë, me një të vdekur

para 11 muajve - Mapo

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Aksident me vdekje në Gjirokastër

para 11 muajve - Klan

Një këmbësor është përplasur për vdekje nga një makinë e paidentifikuar në aksin rrugor Gjirokastër – Kakavije mbrëmjen e sotme. Policia thotë se viktima është 87-vjeçari me iniciale A.Q, nga Saranda....

Detaje/ Aksident masiv në Lezhë, 1 i vdekur dhe 6 të plagosur

para 11 muajve - Klan

Një person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident “zinxhir” në autostradën Lezhë-Shkodër, ku u përplasën tre makina rreth orës 18:45. Viktima është nga Kosova, emigrant...

Korçë/ Përplasen 3 makina, nuk ka të lënduar

para 11 muajve - Sot News

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Një 39 vjeçar nga Kosova vdes në aksident në aksin Lezhë-Shkodër

para 11 muajve - Koha.net

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se...

Aksident në Gjirokastër, i moshuari nga Saranda përplaset për vdekje, largohet shoferi

para 11 muajve - Standard

Një 87-vjeçar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në  aksin rrugor Gjirokastër – Kakavie, në afërsi të fshatit Dervician. Sipas policisë viktima është shtetasi...

Në një aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Telegrafi

Një kosovar i moshës 39-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafikor në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet...

Aksidenti i radhës ndodh në qendër të Korçës, tre makina përplasen kokë më kokë

para 11 muajve - Syri

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Aksidentet përgjakin rrugët, 3 të vdekur dhe 7 të plagosur

para 11 muajve - Ora news

Aksidentet rrugore kanë përgjakur rrugët duke e çuar në 3 të vdekur dhe 7 të plagosur bilancin e kësaj të diele në Lezhë, Gjirokastër e Fier. Në Lezhë, 1 person ka humbur jetën ndërsa 6 të tjerë janë plagosur...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, autori largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Albeu

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është i moshuri shtë gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi....

I moshuari nga Saranda përplaset për vdekje në Gjirokastër

para 11 muajve - Ora news

Një i moshuar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në  aksin rrugor Gjirokastër – Kakavie, në afërsi të fshatit Dervician. Sipas policisë viktima është shtetasi...

Aksident në Korçë, përplasen tre automjete, s'ka të lënduar

para 11 muajve - Shqiptarja

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Indeks online

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksident në Shqipëri, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - RTV 21

Një vdiç dhe gjashtë të tjerë u lënduan Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një akident trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve...

Gjirokastër, humb jetën një 87- vjeçar, u përplas nga makina

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një 87- vjeçari ka ndodhur në Gjirokastër. Mësohet se aksidenti ja ndodhur në aksin rrugorë, Gjirokastër- Kakavijë,  ku në anë të një kanali është gjetur...

Aksident në Gjirokastër, ndërron jetë i moshuari

para 11 muajve - Sot News

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një 87-vjeçari ka ndodhur mes fshatrave Derviçan dhe Goranxi. I moshuari...

Përplasen 3 automjete në rrugën Lezhë-Shkodër, dyshohet për 1 të vdekur dhe 10 të plagosur

para 11 muajve - Klan Kosova

Tre automjete janë përfshirë në një aksident pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit, ndërsa dyshohet se një person ka ndërruar jetë dhe...

Aksidenti në Lezhë-Shkodër/ Viktima emigrant në Gjermani, u kthye për pushime pranë familjes

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHE – Gazetarja Vitore Ndoj ka raportuar për News24 dhe BalkanWeb ka konfirmuar se nga aksidenti i frikshëm me tre makina në aksin Lezhë-Shkodër ka një viktimë.  Ai është shtetasi B.F. nga Kosova, 39-vjeç....

Tjetër aksident me vdekje, humb jetën i moshuari në Gjirokastër

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 87 është përplasur për vdekje nga një veturë në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes së sotme, ndërsa mësohet se i moshuara ka humbur jetën teksa po përpiqej të kalonte në anën...

E diela e zezë, 3 të vdekur dhe 11 të plagosur nga aksidentet në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Arbresh

Pas një të shtune të zezë, gjatë së cilës u mbytën në det 4 të rinj edhe e diela ka qenë një ditë e tillë. Por me ndryshimin se gjatë ditës së sotme kanë ndodhur shumë aksidente me pasoja të rënda. 3 persona...

Pamje nga aksidenti në Shqipëri, ku humbi jetën kosovari nga Gjermania

para 11 muajve - GazetaBlic

Një i vdekur e disa të lënduar është bilanci i aksidentit që ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë, pasditen e sotme. Periskopi ka kontaktuar me dëshmitarë të vendngjarjes. Aksidenti është përshkruar si i...

Tjetër aksident i rëndë, vdes i moshuari në Gjirokastër. Ja emri

para 11 muajve - Syri

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Lezhë, 7 të plagosur nga përplasja e disa automjeteve

para 11 muajve - Lajmi.net

Një aksident i shumëfishtë është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku policia raporton se janë përplasur disa automjete. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet...

VIDEO/ Aksidenti i rëndë në Lezhë, i vdekuri shqiptar nga Kosova, po kthehej nga Gjermania

para 11 muajve - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradë disa metra përpara vendit që quhet “kryqëzimi i Blinishtit”. Bilanci është tragjik: 1 viktime e 10 te plagosur nga përplasja e 3 automjeteve. Viktima është...

VIDEO-FOTO/ Dalin pamjet e para të aksidentit në Lezhë, 1 i vdekur, 10 të tjerë të plagosur

para 11 muajve - Syri

Kanë ardhur edhe pamjet e para nga aksidenti i rëndë i ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit të Lezhës, ku tre makina u përplasën me njëra-tjetrën. Nga të dhënat e para mësohet se 1 person ka gjetur vdekjen...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër,1 i vdekur dhe 6 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident rrugor ka përfshirë disa makina në aksin Lezh-Shkodër në kryqëzimin e Blinishtit. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë tre autovetura, të cilat lëviznin me shpejtësi....

Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Shkodër, 1 i vdekur dhe 7 të plagosur

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër gjatë pasdites së sotme. Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërsa ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit....

Aksidenti tragjik në Shqipëri, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - GazetaBlic

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident i frikshëm në aksin Lezhë- Shkodër, vdes kosovari, 6 të lënduar

para 11 muajve - Indeks online

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident tragjik në Lezhë – Shkodër, 1 i vdekur e 6 të plagosur

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin nacional Lezhë – Shkodër. Policia ka informuar se një person ka humbur jetën dhe gjashtë të tjerë janë plagosur. Viktimë në këtë...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, 1 i vdekur, 6 të plagosur

para 11 muajve - Sot News

Një tjetër aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Policia bën me dije se një mjet tip “Volksëagen” me targë DBF 54 me mjetin “AUDI” me targë SH 0044E si dhe mjeti Benz...

Aksidenti në Lezhë-Shkodër/ Viktima emigrant në Gjermani, u kthye për pushime pranë familjes

para 11 muajve - Mapo

Gazetarja Vitore Ndoj ka raportuar për “News24” dhe “BalkanWeb” ka konfirmuar se nga aksidenti i frikshëm me tre makina në aksin Lezhë-Shkodër ka një viktimë. Ai është shtetasi B.F. nga Kosova, 39-vjeç....

1 i vdekur dhe 10 të plagosur nga aksidenti në Lezhë – Shkodër

para 11 muajve - Zeri

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, 7 të plagosur nga përplasja e 3 automjeteve

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër gjatë pasdites së sotme. Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërsa ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit....

LAJM I FUNDIT/ Përplasen 3 automjete në aksin Lezhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHË – Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet e para, thuhet të ketë 7 të plagosur. Ky aks...

Përplasen 3 automjete në Lezhë-Shkodër, një kosovar i vdekur

para 11 muajve - Politiko

Sipas të dhënave paraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë tre autovetura, të cilat lëviznin me shpejtësi. Si pasojë e aksidentit, një 39-vjeçar nga Kosova ka mbetur i vdekur, ndërsa disa të tjerë...

Aksident i trefishtë në rrugën Lezhë-Shkodër, 1 i vdekur 10 të plagosur

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Tre makina janë përplasur dhe të dhënat e para flasin për 1 të vdekur dhe 6 persona të plagosur. Aksidenti...

1 i vdekur e 10 të plagosur nga aksidenti në aksin Shkodër-Lezhë (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Tre makina janë përplasur në një aksident në aksin rrugor Lëzhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë...

Dalin pamjet e aksidentit në Lezhë-Shkodër, 10 të plagosur edhe 1 viktimë

para 11 muajve - Standard

Janë përplasur tre automjete në aksin Lezhë-Shkodër në kryqëzimin e Blinishtit. Deri më tani dyshohet se janë 7 të plagosur  dhe një i vdekur. Një qytetar ka shkruar pranë JOQ: Përshëndetje JOQ! Një parakalim...

Lajmi i fundit/ Aksidenti fatal, humb jetën kosovari, dy të lënduar drejt Tiranës

para 11 muajve - Opinion

Është zbardhur dinamika e ngjarjes së ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Pas raportimit të parë ku tre automjete u përplasën dhunshëm me njëra-tjetrën, mësohet se krahas 7 personave...

1 i vdekur dhe 10 të plagosur nga aksidenti në Lezhë – Shkodër

para 11 muajve - Gazeta Express

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Antpress

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një akident trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se gjashtë...

FOTO/ Dalin pamjet e para të aksidentit në Lezhë, 1 i vdekur, 10 të tjerë të plagosur

para 11 muajve - Syri

Kanë ardhur edhe pamjet e para nga aksidenti i rëndë i ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit të Lezhës, ku tre makina u përplasën me njëra-tjetrën. Nga të dhënat e para mësohet se 1 person ka gjetur vdekjen...

Dalin pamjet e aksidentit në Lezhë-Shkodër, si u përplasën 3 makinat

para 11 muajve - Standard

Janë përplasur tre automjete në aksin Lezhë-Shkodër në kryqëzimin e Blinishtit. Deri më tani dyshohet se janë 7 të plagosur  dhe një i vdekur. Një qytetar ka shkruar pranë JOQ: Përshëndetje JOQ! Një parakalim...

Aksident i frikshëm, përplasen 3 makina në aksin Lezhë-Shkodër: 7 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Bëhet e ditur se tre makina janë përplasur pasditen e sotme. Ndërsa nga të dhënat e para policia dyshon se ka 7 persona të plagosur.

Pamjet e para pas aksidentit tragjik në aksin Levan - Tepelenë (Video + Foto)

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e sotme në autostradën Levan – Tepelenë, ku për pasojë një grua e moshuar ka humbur jetën. 54 vjeçari me iniciale TH.Sh ka humbur kontrollin e makinës tip Skoda, ndërsa...

Përplasen keq 3 makina në aksin Lëzhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Albeu

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Mësohet se tre makina janë përplasur pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit. Nga të dhënat e para dyshohet...

Përplasen 3 automjete në aksin Lezhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Sot News

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet e para, thuhet të ketë 7 të plagosur. Ky aks rrugor...

Lajmi i fundit/ Aksident i rëndë në Lezhë-Shkodër, dyshohen 7 të lënduar

para 11 muajve - Opinion

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar në orët e fundit në rrugët e Shqipërisë të cilat po përgjaken nga aksidentet e shumta. Sipas raportimeve më të fundit tre automjete janë përplasur në aksin Lezhë-Shkodër,...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, aty ku raportohet për 7 persona të plagosur. Në aksident u përfshinë tre automjete, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Paraprakisht...

LAJM I FUNDIT/ Përplasen 3 automjete në aksin Lezhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Standard

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet e para, thuhet të ketë 7 të plagosur. Ky aks rrugor...

39 vjeçari nga Kosova vdes në Shqipëri

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një 39 vjeçar nga Kosova ka vdekur nga plagët e marra në një asident të rëndë komunikacioni në aksin rrugorë Lezhë Shkodër . Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku për momentin dyshohet për 7 persona të plagosur. Aksidenti mësohet se të ketë ndodhur...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, aty ku raportohet për 7 persona të plagosur. Në aksident u përfshinë tre automjete, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Paraprakisht...

Aksident masiv në rrugën Lezhë-Shkodër, disa persona të plagosur

para 11 muajve - Syri

Një aksident masiv ka ndodhur në rrugën Lezhë-Shkodër ku mësohet se janë përfshirë të paktën 3 automjete. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit dhe nga të dhënat e para dyshohet se janë...

Përplasen 3 makina në rrugën Shkodër-Lezhë, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Ora news

Tre makina janë përplasur në një aksident në aksin rrugor Lëzhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të para të policisë dyshohet se ka 7 persona të plagosur vijon...

Aksidenti i radhës ndodh në qendër të Korçës, tre makina përplasen kokë më kokë

para 11 muajve - Tetova Sot

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Aksidenti i radhës ndodh në qendër të Korçës, tre makina përplasen kokë më kokë

para 11 muajve - Opozita

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

Tjetër aksident i rëndë, vdes i moshuari në Gjirokastër. Ja emri

para 11 muajve - Opozita

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Tjetër aksident i rëndë, vdes i moshuari në Gjirokastër. Ja emri

para 11 muajve - Tetova Sot

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Një 39 vjeçar nga Kosova vdes në aksident në aksin Lezhë-Shkodër

para 11 muajve - Bota Press

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se...

Vdes i moshuari në Gjirokastër. Ja emri

para 11 muajve - Opozita

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, sërish me viktima. Bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur në Gjirokastër. Siç bën të ditur policia lokale, aksidenti me pasojë vdekjen e një...

Aksident në Levan-Tepelenë, humb jetën 88-vjeçarja, plagoset 8-vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një e moshuar ka humbur jetën ndërsa një i mitur është plagosur në një aksident të shënuar në autostradën Levan-Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur pasditen sotme rreth në fshatin Cakran, ku shtetasi Th.Sh, 54...

Në një aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Almakos

Një kosovar i moshës 39-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti trafikor në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet...

Dalin pamjet e para të aksidentit në Lezhë, 1 i vdekur, 10 të tjerë të plagosur

para 11 muajve - Tetova Sot

Kanë ardhur edhe pamjet e para nga aksidenti i rëndë i ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit të Lezhës, ku tre makina u përplasën me njëra-tjetrën. Nga të dhënat e para mësohet se 1 person ka gjetur vdekjen...

Aksidenti i rëndë në Lezhë, i vdekuri shqiptar nga Kosova, po kthehej nga Gjermania

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradë disa metra përpara vendit që quhet “kryqëzimi i Blinishtit”. Bilanci është tragjik: 1 viktime e 10 te plagosur nga përplasja e 3 automjeteve. Viktima është...

Shënohet një tjetër aksident me vdekje, humb jetën i moshuari në Gjirokastër

para 11 muajve - Opozita

Një 87 është përplasur për vdekje nga një veturë në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes së sotme, ndërsa mësohet se i moshuara ka humbur jetën teksa po përpiqej të kalonte në anën...

LAJM I FUNDIT/ Aksident tragjik në autostradë. Një grua e vdekur, plagoset rëndë i mituri

para 11 muajve - BalkanWeb

TEPELENE – Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në fshatin Cakran, ku shtetasi Th.Sh, 54 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar mjetin tip “Skoda”...

VIDEO / Nga aksidenti tragjik në Lezhë, mësohet se i vdekuri shqiptar nga Kosova, po kthehej nga Gjermania

para 11 muajve - Opozita

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradë disa metra përpara vendit që quhet “kryqëzimi i Blinishtit”. Bilanci është tragjik: 1 viktime e 10 te plagosur nga përplasja e 3 automjeteve. Viktima është...

Aksident me pasojë vdekjen në Gjirokastër

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një tjetër aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes. Një 87-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet në fshatin Dervician të Gjirokastrës. Rrethanat në të cilat ka...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, humb jetën 39-vjeçari nga Kosova

para 11 muajve - Opozita

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Mjet tip “Volksëagen” me targë DBF 54 me mjetin “AUDI” me targë SH 0044E si dhe...

Aksidenti tragjik në Shqipëri, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Infokusi

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

​Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Lezhë, 7 të plagosur nga përplasja e disa automjeteve

para 11 muajve - Blitz

Një aksident i shumëfishtë është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku policia raporton se janë përplasur disa automjete. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet...

Aksident i rëndë në autostradën Levan-Tepelenë, vdes një grua, plagoset një i mitur

para 11 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Levan- Tepelenë, ku për pasojë ka gjetur vdekjen një grua dhe është plagosur një i mitur. Ngjarja ka ndodhur në  fshatin Cakran, ku shtetasi Th.Sh, 54 vjeç,...

Aksidentohet familja, humb jetën e moshuara, vogëlushi në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Levan – Tepelenë në jug të vendit. Në makinë ka qenë duke udhëtuar një familje e tërë. Automjeti ishte duke u drejtuar nga shtetasi Th.Sh 54 vjeç, banues...

Aksident në rrugën Levan-Tepelenë, ndërron jetë e moshuara

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Levan-Tepelenë. Si pasojë e aksidentit, një grua e moshuar ka ndërruar jetë, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një fëmijë 8 vjeç. Mjeti që drejtohej...

1 i vdekur dhe 10 të plagosur nga aksidenti në Lezhë – Shkodër

para 11 muajve - Opozita

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident tragjik në autostradë. Një grua e vdekur, plagoset rëndë i mituri

para 11 muajve - Mapo

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në fshatin Cakran, ku shtetasi Th.Sh, 54 vjeç, banues në Patos, duke drejtuar mjetin tip “Skoda” me targë...

E fundit/ Aksident fatal në Levan-Tepelenë, vdes e moshuara, plagoset i mituri

para 11 muajve - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Levan-Tepelenë ku mësohet se ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti shtetasja A.SH, 88 vjeç. Aksindeti fatal ka ndodhur pranë fshatit Cakran...

Aksidentohet familja, humb jetën e moshuara, plagoset 8-vjeçari

para 11 muajve - Ora news

Një grua e moshuar ka humbur jetën, ndërsa një fëmijë i mitur 8 vjeç është plagosur nga një aksident në autostradën Levan- Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e të dielës rreth orës 16:05 në fshatin...

Fier, automjeti del nga rruga humbet jetën një person

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në afërsi të fshatit Cakran, ku një 88- vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se makina tip “Skoda” me targa “ZKY 1790”, e drejtuar...

Aksident i rëndë në Levan-Tepelenë, humb jetën e moshuara

para 11 muajve - Standard

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Levan-Tepelenë. Një grua e moshuar ka ndërruar jetë në këtë ngjarje, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një fëmijë 8 vjeç. Burime nga policia thanë...

Makina në Fier del nga rruga, vdes një person. Një fëmijë përfundon në spital

para 11 muajve - NOA

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Fier. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:05, në autostradën Levan- Tepelenë, në fshatin Cakran, Th.Sh., 54 vjeç, banues në Patos, duke...

Aksident i rëndë në rrugën Levan-Tepelenë, një i vdekur

para 11 muajve - Syri

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Levan-Tepelenë. Një grua e moshuar ka ndërruar jetë në këtë ngjarje, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një fëmijë 8 vjeç. Burime nga policia thanë...

Aksident me vdekje në aksin Levan - Tepelenë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident tragjik ndodhi pasditen e sotme në autostradën Levan – Tepelenë, ku për pasojë një grua e moshuar ka humbur jetën. 54 vjeçari me iniciale TH.Sh ka humbur kontrollin e makinës tip Skoda, ndërsa...

Aksident masiv në rrugën Lezhë-Shkodër, disa persona të plagosur

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident masiv ka ndodhur në rrugën Lezhë-Shkodër ku mësohet se janë përfshirë të paktën 3 automjete. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit dhe nga të dhënat e para dyshohet se janë...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Periskopi

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksidenti i radhës ndodh në qendër të Korçës, tre makina përplasen kokë më kokë

para 11 muajve - Arbresh

Tre automjete janë përplasur në qytetin e Korçës pasditen e sotme, ku fatmirësisht nuk ka të lënduar, po vetëm dëme materiale. Raportohet se aksidenti ka ndodhur në afërsi të Bashkisë së Korçës. Policia...

AKSIDENT/ Përplasen 3 makina, dyshohet për 7 të plagosur në aksin Lezhë- Shkodër

para 11 muajve - Java News

Një aksidenti në të cilin janë përfshirë tre makina ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Lezhë – Shkodër, ku për momentin dyshohet për 7 persona të plagosur. Aksidenti mësohet se të ketë ndodhur...

Aksident i frikshëm, përplasen 3 makina, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Lexo

Një tjetër aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugorë rrugor Lezhë-Shkodër. Bëhet e ditur se tre makina janë përplasur pasditen e sotme. Ndërsa nga të dhënat e para policia dyshon se ka 7 persona të plagosur.

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - Opozita

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, aty ku raportohet për 7 persona të plagosur. Në aksident u përfshinë tre automjete, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Paraprakisht...

Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, makina largohet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Sovrani

Një aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është gjetur i vdekur anës kanalit një këmbësor mes fshatrave Dervician dhe Goranxi. Viktima...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - Gazeta e re

Një kosovar i moshës 39 vjeç ka humbur jetën si pasojë e një akident trafiku në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se gjashtë...

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën një kosovar

para 11 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se gjashtë të tjerë u plagosën. Përplasja e automjeteve ka ndodhur në afërsi të fshatit Blinisht, duke bllokuar përkohësisht...

Pamje nga aksidenti në Shqipëri, ku humbi jetën kosovari nga Gjermania

para 11 muajve - Periskopi

Një i vdekur e disa të lënduar është bilanci i aksidentit që ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë, pasditen e sotme. Periskopi ka kontaktuar me dëshmitarë të vendngjarjes. Aksidenti është përshkruar si i...

Aksident i frikshëm në aksin Lezhë- Shkodër, vdes kosovari, 6 të lënduar

para 11 muajve - Sovrani

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident i frikshëm në aksin Lezhë- Shkodër, vdes kosovari, 6 të lënduar

para 11 muajve - Periskopi

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident masiv ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër, aty ku raportohet për 7 persona të plagosur. Në aksident u përfshinë tre automjete, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje. Paraprakisht...

Aksident – Përplasen 3 makina në aksin Shkodër-Lezhë, vdes kosovari, 6 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Liria

Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe sipas informacioneve të policisë raportohet se një person ka humbur jetën dhe gjashtë të tjerë u plagosën. Viktimë e aksidentit ka mbetur  një shtetas...

Kosovari e humb jetën në një aksident në Shqipëri

para 11 muajve - Arbresh

Pasditen e sotme një aksident masiv u shënua në aksin Shkodër – Lezhë, aty ku tre makina janë përplasur ndërsa raportohet se një person ka humbur jetën dhe dhjetë të tjerë u plagosën. Mësohet se qytetari...

Përplasen tri automjete në Lezhë, 7 të lënduar

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në Lezhë, ku të paktën 7 persona raportohen të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, dhe sipas të dhënave të para të policisë,...

Aksident i rëndë në rrugën Levan-Tepelenë, një i vdekur

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Levan-Tepelenë. Një grua e moshuar ka ndërruar jetë në këtë ngjarje, ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një fëmijë 8 vjeç. Burime nga policia thanë...

Aksident në Levan-Tepelenë, humb jetën 54-vjeçari

para 11 muajve - Lexo

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në afërsi të fshatit Cakran, ku një 88- vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se makina tip “Skoda” me targa “ZKY 1790”, e drejtuar...

60-vjeçari goditet nga treni

para 11 muajve - Zeri

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

AKSIDENT/ Humb jetën një person në autostradën Levan- Tepelenë

para 11 muajve - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Levan- Tepelenë, në afërsi të fshatit Cakran, ku një 88- vjeçare ka humbur jetën. Mësohet se makina tip “Skoda” me targa “ZKY 1790”, e drejtuar...

Treni aksidenton 60-vjeçarin

para 11 muajve - GazetaBlic

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Treni godet një person

para 11 muajve - RTV 21

I aksidentuari është dërguar në spital Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të...

Përplasen 3 automjete në aksin Lezhë-Shkodër, dyshohet për 7 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzimin e Blinishtit, dhe nga raportimet e para, thuhet të ketë 7 të plagosur. Ky aks rrugor...

Treni aksidenton 60-vjeçarin

para 11 muajve - Top Channel

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

60-vjeçari aksidentohet nga treni në Durrës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Një i moshuar përplaset nga treni në Durrës, pamjet e para nga vendngjarja

para 11 muajve - Telegrafi

Një person u përplas sot në hyrje të Durrësit, nga treni. I dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa policia konfirmoi se ai është një burrë nga Spitalla, rreth 60 vjeç....

VIDEO/ Kush është i aksidentuari nga treni në Durrës, pamjet e para nga vendngjarja

para 11 muajve - BalkanWeb

DURRES- Një person u përplas sot në hyrje të Durrësit, nga treni. I dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa policia konfirmoi se ai është një burrë nga Spitalla, rreth 60...

Fier - Aksidentohet familja, humb jetën e moshuara, plagoset 8-vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një grua e moshuar ka humbur jetën, ndërsa një fëmijë i mitur 8 vjeç është plagosur nga një aksident në autostradën Levan- Tepelenë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e të dielës rreth orës 16:05 në fshatin...

Ja kush është i aksidentuari nga treni në Durrës / Foto dhe Video nga vendngjarja

para 11 muajve - GazetaBlic

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një ten. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni i...

Treni aksidenton 60-vjeçarin

para 11 muajve - Infokusi

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Ja kush është i aksidentuari nga treni në Durrës / Foto dhe Video nga vendngjarja

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një ten. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni i...

Treni përplas kalimtarin

para 11 muajve - Klan

Një kalimtar ka mbetur i plagosur rëndë këtë të diel, pasi u përplas nga treni. Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00 tek Stacioni i Trenit, në lagjen Nr.4 të Durrësit. Paraprakisht mësohet se i dëmtuari është...

Këto FOTO bëhen një herë në jetë! Të shkrepura në momentin e duhur!

para 11 muajve - Syri

Jo çdokush mund ta bëjë një foto të përkryer, por kur dikush ia del që ta bëjë, rezultati është me të vërtetë mahnitës. Për të bërë fotografi të tilla nuk keni nevojë që të jeni një fotograf profesionist...

Treni aksidenton 60 vjeçarin

para 11 muajve - Sovrani

Një 60-vjeçar me banim në Spitallë të Durrësit është aksidentuar mëngjesin e sotëm nga një lokomotivë, që po lëvizte nga baza hekurudhore në Shkozet në drejtim të stacionit të trenit të Durrësit. Ngjarja...

Treni shtyp një kalimtar në Durrës

para 11 muajve - ABC News

Një 60 vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është shtypur nga treni. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm pranë stacionit të trenit në Durrës. Sipas policisë, lokomotiva me drejtues mashinistin me inicialet...

E përplas treni në Durrës 60-vjeçari në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 60-vjeçar është aksidentuar nga treni mëngjesin e kësaj të diele në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë Stacionit të Trenit, në lagjen Nr.4, kur B.K, rreth 60 vjeç me banim në Spitallë, është përplasur...

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Durrës, treni merr përpara një kalimtar

para 11 muajve - BalkanWeb

DURRËS- Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit, ku treni ka aksidentuar një kalimtar. Nuk dihet ende...

Aksident në Durrës/ Treni merr përpara kalimtarin, ndodhet në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Mapo

Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit, ku treni ka aksidentuar një 60-vjeçar nga Spitalla. Identiteti i personit që është marrë para nga treni nuk dihet, por ai është...

Durrës/ 60 vjeçari shtypet nga treni

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një 60 vjeçar është shtypur nga treni paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit. Nuk dihet ende identiteti i personit që është shtypur nga...

E fundit/ Treni përplas 60 vjeçarin në Durrës

para 11 muajve - Opinion

Një kalimtar ka mbetur i plagosur rëndë këtë të diel, pasi u përplas nga treni. Ngjarja ndodhi në hyrje të qytetit të Durrësit, teksa burri mësohet se po kalonte në shinat e trenit. Paraprakisht mësohet...

E FUNDIT/ Treni shtyp një person në Durrës

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Durrës. Mësohet se një person është aksidentuar në hyrje të Durrësit pasi është shtypur nga treni . Nga raportimet e para mësohet se i dëmtuari është dërguar në spital...

Durrës, treni përplas një kalimtar

para 11 muajve - NOA

Një kalimtar është përplasur nga një tren në hyrje të Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, ku këmbësori ka mbetur i plagosur rëndë. I aksidentuari, një burrë nga Spitalla rreth 60 vjeç...

Aksident i rëndë në Durrës, treni shtyp një kalimtar

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se në hyrje të qytetit, një tren ka aksidentuar një kalimtar duke e marrë para. Personi i aksidentuar është dërguar në gjendje...

Treni në Durrës përplas një qytetar

para 11 muajve - Standard

Një qytetar në Durrës është përplasur nga treni. Ai, fatmirësisht, vetëm është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

E rëndë në Durrës, një person shtypet nga treni

para 11 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar të Durrësit. Mësohet se një person është shtypur nga treni në hyrje të qytetit. Mësohet se i dëmtuar është dërguar menjëherë në spital...

Durrës, treni përplas kalimtarin

para 11 muajve - Ora news

Një person ka mbetur i plagosur pasi u godit nga treni. Ngjarja ndodhi në hyrje të qytetit të Durrësit. Kalimtari është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr ndihmën mjekësore, ndërsa ndodhet në gjendje...

Aksident i rëndë në Durrës, treni përplas kalimtarin

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Durrësit, ku një tren ka përplasur një kalimtar mbi shinat. Raportohet se kalimtari është transportuar për në spital, ndërsa policia që...

Treni shtyp një person në Durrës

para 11 muajve - Indeks online

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende detaje të tjera.

Kush është i aksidentuari nga treni në Durrës, pamje nga vendngjarja

para 11 muajve - Java News

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një tren. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni...

Treni në Durrës përplas një qytetar

para 11 muajve - Syri

Një qytetar në Durrës është përplasur nga treni. Ai, fatmirësisht, vetëm është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Komentet Shto koment

Ja kush është i aksidentuari nga treni në Durrës (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Tetova Sot

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një ten. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni i...

Një i moshuar përplaset nga treni në Durrës, pamjet e para nga vendngjarja

para 11 muajve - Almakos

Një person u përplas sot në hyrje të Durrësit, nga treni. I dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa policia konfirmoi se ai është një burrë nga Spitalla, rreth 60 vjeç....

Ja kush është i aksidentuari nga treni në Durrës / Foto dhe Video nga vendngjarja

para 11 muajve - Infokusi

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një ten. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni i...

Ky është identiteti i personit që u godit nga treni në Durrës (Foto/Video)

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një tren. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek...

Ky është identiteti i personit që u godit nga treni në Durrës (Foto/Video)

para 11 muajve - Fakti Ditor

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një tren. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni...

Aksident në Durrës/ Treni merr përpara kalimtarin, ndodhet në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit, ku treni ka aksidentuar një 60-vjeçar nga Spitalla. Identiteti i personit që është marrë para nga treni nuk dihet, por ai është...

Ky është identiteti i personit që u godit nga treni në Durrës (Foto/Video)

para 11 muajve - Periskopi

Policia e Durrësit ka zbardhur aksidentin e rëndë të ndodhur sot në hyrje të qytetit, ku një këmbësor u përplas nga një tren. Ajo sqaron se sot rreth orës 10:00 të paradites së të dielës, tek Stacioni...

(LAJM I FUNDIT) Tragjedi në Durrës! Treni merr me vete kalimtarët, ndërron jetë një person

para 11 muajve - Blitz

Një aksident hekurudhor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit siç transmeton Balkanëeb. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit, ku treni ka aksidentuar një kalimtar....

Treni shtyp një person në Durrës

para 11 muajve - Infokusi

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende detaje të tjera.

Ngjarje e rëndë, treni shtyp kalimtarin në hyrje të Durrësit

para 11 muajve - Lexo

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihet ende identiteti...

Treni në Durrës përplas një qytetar

para 11 muajve - Opozita

Një qytetar në Durrës është përplasur nga treni. Ai, fatmirësisht, vetëm është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet Related

Aksident në hyrje të Durrësit, treni shtyp kalimtarin

para 11 muajve - Java News

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihet ende identiteti...

Treni në Durrës përplas një qytetar

para 11 muajve - Arbresh

Një qytetar në Durrës është përplasur nga treni tek Stacioni i Trenit në lagjen nr.4. Ai është nga Spitalla, rreth 60 vjeç, me iniciale fatmirësisht, vetëm është plagosur dhe është dërguar menjëherë në...

Aksident i rëndë në Durrës, treni përplas kalimtarin

para 11 muajve - AlbPress

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Durrësit, ku një tren ka përplasur një kalimtar mbi shinat. Raportohet se kalimtari është transportuar për në spital, ndërsa policia që ka mbërritur në vendngjarje...

Treni shtkel një person në Durrës

para 11 muajve - Sovrani

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende...

Një person goditet nga treni në Durrës

para 11 muajve - Periskopi

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende...

Treni shtyp një person në Durrës

para 11 muajve - Gazeta e re

Një person është aksidentuar sot në hyrje të Durrësit, ku raportohet se është shtypur nga treni. Burimet e para flasin se i dëmtuari është dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore. Nuk dihen ende detaje të tjera./kp/

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK