http://kariera.mk

Publikohet një imazh i skenave të nxehta në mes Artës e Brunos në klip!

para 11 muajve - Prive

Tashmë jeni njohur me çiftin më të ri të showbiz-it vendor. Arta Nitaj, aktorja e serialit ‘O sa mirë’ dhe tani i dashuri i saj, këngëtari Bruno, do të shfaqen bashkë në klipin e tyre më të ri. Dhe një...

Arta Nitaj fotografi të ngjashme me Brunon, që dikur e kishte Alesia

para 11 muajve - Indeks online

Arta Nitaj ka vendosur që të mos e fshehë më lidhjen me Brunon edhe pse është kohë e shkurtër që nga ndarja e saj me të dashurin, Endrit Thaçi njohur ndryshe si djali i Presidentit Thaçi. Arta e njohur...

FOTO/ Bruno i “Threedots” dhe Arta konfirmojnë lidhjen e tyre me këtë foto

para 11 muajve - Lexo

Vetëm tani vendosi ta bëjë publike lidhjen me këngëtarin e “Threedots” , Bruno, pasi ka postuar një foto bashkë me këngëtarin. Aktorja e serialit “O sa mirë”, më parë ka qenë  në lidhje me djalin  Presdientit,...

Pak ditë nga ndarja me djalin e Presidentit, modelja lidhet me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Emri i saj u lakua shpeshherë për disa lidhje por ishte lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi ajo që e njohu më shumë në publik. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj...

Arta Nitaj publikon fotografinë e parë me Brunon!

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Arta Nitaj e konfirmon lidhjen! Ditë më parë u përfol se aktorja Arta Nitaj është në lidhje më këngëtarin Bruno, i cili njihet më shumë për hitin të realizuar më Elvana Gjatën “Love me”. E si...

Arta Nitaj publikon fotografinë e parë me Brunon!

para 11 muajve - Prive

Aktorja kosovare e serialit komedik ‘O sa Mirë’, është në një lidhje dashurie me këngëtarin shqiptar Bruno. Prive të shtunën, raportoi se dyshja janë të lidhur prej muajsh, por pa marrë konfirmim nga asnjëri...

Arta Nitaj publikon fotografinë e parë me Brunon!

para 11 muajve - GazetaBlic

Arta Nitaj e konfirmon lidhjen! Ditë më parë u përfol se aktorja Arta Nitaj është në lidhje më këngëtarin Bruno, i cili njihet më shumë për hitin të realizuar më Elvana Gjatën “Love me”. E si duket vet...

Arta Nitaj fotografi të ngjashme me Brunon, që dikur e kishte Alesia

para 11 muajve - Sovrani

Arta Nitaj ka vendosur që të mos e fshehë më lidhjen me Brunon edhe pse është kohë e shkurtër që nga ndarja e saj me të dashurin, Endrit Thaçi njohur ndryshe si djali i Presidentit Thaçi. Arta e njohur...

Xhesika pranon lidhjen, publikon foto me Brunon

para 11 muajve - Infokusi

Këto ditë u raportua se aktorja e serialit ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka filluar një lidhje të re me këngëtarin Bruno. Veprimi i fundit i Artës që në serial e njohim si Xhesika, ka konfirmuar lidhjen e saj...

“Xhesika” dhe Bruno bashkë! Aktorja ka diçka për të treguar

para 11 muajve - RTV 21

Arta Nitaj e konfirmon lidhjen! Ditë më parë u përfol se aktorja Arta Nitaj është në lidhje më këngëtarin Beruno, i cili njihet më shumë për hitin të realizuar më Elvana Gjatën “Love me”. E si duket vet...

FOTO/ Aktorja shqiptare konfirmon lidhjen

para 11 muajve - Syri

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, ka konfirmuar lidhjen e re të saj. Bukuroshja shqiptare e cila njihet për rolin e “Xhesikës” në serialin “O Sa Mirë” ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë....

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

para 11 muajve - BalkanWeb

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

Xhesika pranon lidhjen, publikon foto me Brunon

para 11 muajve - Lajmi.net

Këto ditë u raportua se aktorja e serialit 'O sa mirë', Arta Nitaj ka filluar një lidhje të re me këngëtarin Bruno. Veprimi i fundit i Artës që në serial e njohim si Xhesika, ka konfirmuar lidhjen e saj...

FOTO/ Aktorja shqiptare konfirmon lidhjen

para 11 muajve - Lajm

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, ka konfirmuar lidhjen e re të saj. Bukuroshja shqiptare e cila njihet për rolin e “Xhesikës” në serialin “O Sa Mirë” ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë....

U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

para 11 muajve - Gazeta Express

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

para 11 muajve - Indeks online

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

FOTO/ U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri

para 11 muajve - Lexo

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

Xhesika konfirmon lidhjen e re me këngëtarin e njohur

para 11 muajve - Almakos

Aktorja e serialit “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, ka konfirmuar lidhjen e re të saj. Bukuroshja shqiptare e cila njihet për rolin e “Xhesikës” në serialin “O Sa Mirë” ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë....

U nda nga djali i Presidentit Thaçi, bukuroshja ‘hakmerret’, publikon foto me të dashurin e ri

para 11 muajve - Java News

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

para 11 muajve - Infokusi

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

U nda nga djali i Presidentit, publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

para 11 muajve - Sovrani

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi, Endrit Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit...

Xhesika pranon lidhjen, publikon foto me Brunon

para 11 muajve - Arbresh

Këto ditë u raportua se aktorja e serialit ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka filluar një lidhje të re me këngëtarin Bruno. Veprimi i fundit i Artës që në serial e njohim si Xhesika, ka konfirmuar lidhjen e saj...

E pabesueshme: ‘Xhesika e ‘O sa mirë’ publikon foto me të dashurin e ri

para 11 muajve - Periskopi

Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin ‘O sa mire’ duket se shpejtë ka ndërruar të dashurin. Ditë më parë u raportua për një lidhje të mundshme me këngëtarin Bruno,...

U nda nga djali i Presidentit, Xhesika publikon fotografi me të dashurin e ri, Brunon

para 11 muajve - Gazeta Monitor

U përmend për disa lidhje por ajo e cila bëri bujë dhe i dha edhe më shumë emër është lidhja me djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Modelja Arta Nitaj e cila u bë edhe më e njohur falë rolit të saj në serialin...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

para 11 muajve - Lajm

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Arta Nitaj në lidhje më këtë këngëtar

para 11 muajve - AlbPortali

Arta Nitaj vajza e cila e mori famën pas pjesëmarrjes në serialin ‘’O sa mirë’’ duket se edhe po shijon lidhjet e saja me meshkuj. Loading... U përfol për Endrit Thacin mirëpo tani po flitet se ajo është...

Arta Nitaj në lidhje më këtë këngëtar

para 11 muajve - 10minuta

Arta Nitaj vajza e cila e mori famën pas pjesëmarrjes në serialin ‘’O sa mirë’’ duket se edhe po shijon lidhjet e saja me meshkuj. U përfol për Endrit Thacin mirëpo tani po flitet se ajo është në lidhje...

Arta Nitaj në lidhje me Brunon, pritet klipi me skena te nxehta

para 11 muajve - Prive

Arena e showbiz-it shqiptar, le të bëhet gati për çiftin më të ri. Prive ka marrë vesh nga burime të afërta të dyshes, se aktorja e serialit ‘O sa Mirë’ dhe këngëtari shqiptar Bruno, janë në një lidhje...

Zbulohet i dashuri i ri i "Xhesikës", ai është këngëtar i njohur

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur...

U nda nga djali i Presidentit, zbulohet lidhja e re e aktores me këngëtarin

para 11 muajve - BalkanWeb

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka nisur një romancë...

U nda nga djali i Presidentit, zbulohet lidhja e re e aktores

para 11 muajve - BalkanWeb

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka nisur një romancë...

Aktorja seksi la djalin e Hashim Thaçit për të nisur një lidhje dashurie me Brunon?

para 11 muajve - Blitz

Ka bërë jo pak bujë lidhja e dashurisë mes aktores së re dhe shumë seksi Arta Nitajt (e cila është shumë e njohur në Kosovë pasi është pjesë e serialit ‘O sa mirë’) dhe djalit të Hashim Thaçit, Endritit...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

para 11 muajve - GazetaBlic

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

para 11 muajve - Gazeta Express

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

U përfol për lidhje me djalin e presidentit, zbulohet lidhja e re e aktores shqiptare me këngëtarin

para 11 muajve - Java News

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

para 11 muajve - Opozita

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

para 11 muajve - Infokusi

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

para 11 muajve - Gazeta Monitor

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet i dashuri i ri i ‘Xhesikës’, ai është këngëtar i njohur

para 11 muajve - Periskopi

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet lidhja e re e ‘Xhesikës’ së “O Sa Mirë”

para 11 muajve - Telegrafi

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

para 11 muajve - Ina

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit. E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën, shkruan lajmi.net...

Pas Endritit, “Xhesika” në lidhje me këtë aktor?

para 11 muajve - RTV 21

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën. Sipas burimeve të...

Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

para 11 muajve - Zeri

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit. E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën. Sipas burimeve...

Bruno i dashuri i ri i "Xhesikës" së "O Sa Mirë"

para 11 muajve - Indeks online

Pas ndarjes  nga Endriti, aktorja e njohur Arta Nitaj ka filluar romancë të re. Kësaj radhe bëhet fjalë për një këngëtarë, e ai është Bruno, shkruan Indeksonline. Sipas burimeve të Prive, "Xhesika" dhe...

Zbulohet lidhja e re e ‘Xhesikës’ së “O Sa Mirë”

para 11 muajve - Almakos

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Zbulohet: Këngëtari i njohur i dashuri i ri i Arta Nitajt?!

para 11 muajve - Prive

U bë kryetemë me jetën private pak muaj më parë falë lidhjes me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaçi. Por duket se shpejt pas ndarjes, aktorja e ‘O sa mirë’, Arta NItaj ka nisur një romancë...

Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

para 11 muajve - Lajmi.net

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit. E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën, shkruan lajmi.net...

Ja me cilin këngëtar shqiptar është në lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirë’

para 11 muajve - Infokusi

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit. E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën. Sipas burimeve...

Ja me cilin këngëtar është në lidhje ‘Xhesika’

para 11 muajve - Infokusi

Aktorja Arta Nitaj është personazhi më i përfolur i muajve të fundit. Ajo nga roli i ‘Xhesikës’ që pati në serialin ‘O sa mirë’ arriti të fitoj vëmendje, transmeton Infokusi. U tha se është në lidhje me...

Arta Nitaj në një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur

para 11 muajve - Sovrani

Aktorja Arta Nitaj ka filluar romancë të re. Kësaj radhe bëhet fjalë për këngëtarin Bruno Sipas burimeve të Prive, “Xhesika” dhe Bruno kanë filluar lidhjen e tyre para disa muajsh, dhe se gjithcka po shkon...

Zbulohet i dashuri i ri i “Xhesikës” së “O Sa Mirë” (Foto/Video)

para 11 muajve - Periskopi

Pas ndarjes  nga Endriti, aktorja e njohur Arta Nitaj ka filluar romancë të re. Kësaj radhe bëhet fjalë për një këngëtarë, e ai është Bruno, shkruan Indeksonline. Sipas burimeve të Prive, “Xhesika” dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK