http://kariera.mk

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 18 korrik 2017

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 18 korrik 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Efektet acaruese...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 18 korrik 2017

para 9 muajve - Syri

Dashi Efektet acaruese dhe kapriçoze të disa planeteve do të ndikojnë në shenjën tuaj. Mundohuni të relaksoheni sa më shumë dhe nëse do të ketë ndonjë debat acarues, bëni durim se do kalojë. Vetëpërmbajtja,...

Horoskopi ditor, e martë 18 korrik 2017

para 9 muajve - Portalb

Dashi Efektet acaruese dhe kapriçoze të disa planeteve do të ndikojnë në shenjën tuaj. Mundohuni të relaksoheni sa më shumë dhe nëse do të ketë ndonjë debat acarues, bëni durim se do kalojë. Vetëpërmbajtja,...

Ku qëndron dallimi mes dashurisë dhe pëlqimit?

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Nuk është e lehtë të bësh diferencën mes pëlqimit dashurisë dhe epshit. Gjithashtu, është e vështirë të kuptosh nëse këni kaluar nga një fazë e lidhjes tek tjetra. Kur takon dikë dhe ia ngul sytë gjatë...

Horoskopi ditor, e martë 18 korrik 2017

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 18 korrik 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Efektet acaruese...

Horoskopi 18 Korrik 2017

para 9 muajve - Java News

Dashi Efektet acaruese dhe kapriçoze të disa planeteve do të ndikojnë në shenjën tuaj. Mundohuni të relaksoheni sa më shumë dhe nëse do të ketë ndonjë debat acarues, bëni durim se do kalojë. Vetëpërmbajtja,...

Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më

para 9 muajve - Bota Press

Nëse jeni duke i vërejtur këto shenja, atëherë atij përfundimisht nuk po i pëlqeni më. Heziton t’i shprehë ndjenjat e veta Nëse thotë diçka të tillë si “Nuk jam i sigurt se si ndjehem për ne”, atëherë...

Zgjidheni shtëpinë në të cilën do të jetonit dhe përgatituni për ‘shok’ të vërtetë

para 9 muajve - Gazeta Express

Psikologët me dekada, në mos edhe me shekuj, e përdorin këtë metodë për të kuptuar se çfarë personaliteti kanë njerëzit. Zgjedhja flet shumë për personalitetin dhe veset. Gjithsesi, ky është një test shumë...

Ku qëndron dallimi mes dashurisë dhe pëlqimit?

para 9 muajve - Lexo

Nuk është e lehtë të bësh diferencën mes pëlqimit dashurisë dhe epshit. Gjithashtu, është e vështirë të kuptosh nëse këni kaluar nga një fazë e lidhjes tek tjetra. Kur takon dikë dhe ia ngul sytë gjatë...

Zgjidheni shtëpinë në të cilën do të jetonit dhe përgatituni për ‘shok’ të vërtetë

para 9 muajve - Infokusi

Psikologët me dekada, në mos edhe me shekuj, e përdorin këtë metodë për të kuptuar se çfarë personaliteti kanë njerëzit. Zgjedhja flet shumë për personalitetin dhe veset. Gjithsesi, ky është një test shumë...

Horoskopi ditor për ditën e hënë 17 korrik 2017

para 9 muajve - Opozita

Dashi Mundohuni të qetësoheni me veten nëse një situatë dashurie nuk po zgjidhet ende. Keni nevojë që të reflektoni para se të veproni, kushtojuni vëmendje maksimale prioriteteve. Në fushën e ndjenjave...

Dita nis shkëlqyeshëm me… këto këshilla!

para 9 muajve - Bota.al

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

4 hapat për ta çuar në nivel tjetër biznesin tuaj

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Kur biznesi juaj i ri të jetë nisur në terren, udhëheqja e një numri të madh të njerëzve nuk është në krye të mendjes tuaj – mbijetesa është. Ju vetëm dëshironi që t’i mbani dritat ndezur, ta vëni ushqimin...

Horoskopi për ditën e hënë, 17 korrik 2017

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 17 korrik 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të qetësoheni...

Ja si duhet të silleni në takimin e parë

para 9 muajve - Albeu

Takimi i parë është një mundësi shumë e mirë që të njihni më mirë personin që ju ka interesuar për një kohë të caktuar. Qe t’i të bëhesh i paharrueshëm për tjetrin nga takimi i parë, duket si një mision...

Horoskopi, e hënë 17 korrik 2017

para 9 muajve - Java News

Dashi Mundohuni të qetësoheni me veten nëse një situatë dashurie nuk po zgjidhet ende. Keni nevojë që të reflektoni para se të veproni, kushtojuni vëmendje maksimale prioriteteve. Në fushën e ndjenjave...

Horoskopi ditor, e hënë 17 korrik 2017

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 17 korrik 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të qetësoheni...

Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më

para 9 muajve - Tetova Sot

Nëse jeni duke i vërejtur këto shenja, atëherë atij përfundimisht nuk po i pëlqeni më. 1. Heziton t’i shprehë ndjenjat e veta Nëse thotë diçka të tillë si “Nuk jam i sigurt se si ndjehem për ne”, atëherë...

Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më

para 9 muajve - Gazeta Express

Nëse jeni duke i vërejtur këto shenja, atëherë atij përfundimisht nuk po i pëlqeni më. 1. Heziton t’i shprehë ndjenjat e veta Nëse thotë diçka të tillë si “Nuk jam i sigurt se si ndjehem për ne”, atëherë...

Këto shenja tregojnë se atij nuk po i pëlqeni më

para 9 muajve - Sovrani

Nëse jeni duke i vërejtur këto shenja, atëherë atij përfundimisht nuk po i pëlqeni më. 1. Heziton t’i shprehë ndjenjat e veta Nëse thotë diçka të tillë si “Nuk jam i sigurt se si ndjehem për ne”, atëherë...

Dita nis perfekt me këto këshilla!

para 9 muajve - Albeu

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Dita nis shkëlqyeshëm me këto këshilla!

para 9 muajve - Tetova Sot

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Dita nis shkëlqyeshëm me këto këshilla!

para 9 muajve - Fol

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Niseni ditën me këto këshilla

para 9 muajve - Sovrani

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Sekrete për ta bërë për vete

para 9 muajve - Infokusi

Kudo që shkojmë shikojmë njerëz të bukur, me fytyra të mrekullueshme, flokë të ndritshëm dhe buzëqeshje të mahnitshme. Duket sikur e gjithë bota u takon atyre. Megjithatë bukuria dhe magnetizmi që ka dikush...

Dita nis shkëlqyeshëm me këto këshilla!

para 9 muajve - Gazeta Express

Nuk ka shumë rëndësi se kur zgjoheni, por se si i buzëqeshni fillimit të një ditë të re. mëngjesi është përiudha e ditës në të cilën njerëzit janë tepër aktivë. Madje, më të sukseshmit janë pikërisht ata...

Nëse doni të keni një ditë të mirë, duhet të bëni patjetër këtë gjë para se të çoheni në mëngjes

para 9 muajve - Te Sheshi

Nëse jeni një person që nuk ngriheni në mëngjes, dhe ideja për të shkuar në punë para orës 10:00 ju shqetëson, atëherë kjo nuk ju motivon për një jetë sa më aktive. Por sipas një psikologeje amerikane...

Horoskopi ditor, e shtunë 15 Korrik 2017

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Tensionet në lidhjen në çift do jenë konstante gjatë kësaj dite. Për të shmangur probleme serioze, toleroni kërkesat e partnerit. Ata që janë vetëm mund t’i futen një rruge që nuk do i nxjerrë askund,...

Horoskopi 15 Korrik 2017

para 9 muajve - Java News

Dashi Tensionet në lidhjen në çift do jenë konstante gjatë kësaj dite. Për të shmangur probleme serioze, toleroni kërkesat e partnerit. Ata që janë vetëm mund t’i futen një rruge që nuk do i nxjerrë askund,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK