http://kariera.mk

Zbulohet data e publikimit të këngës së re të Era Istrefit

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Pas sukseseve të njëpasnjëshme me këngët e saj, këngëtarja Era Istrefi po vjen me projektin e ri. Për të gjithë ata që kanë rënë në dashuri me këngët e Erës, muaji gusht do ta ketë fjalën përfundimtare....

Nora ka një lajm për të dhënë

para 9 muajve - Lajm

Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat...

NORA NESËR PUBLIKON BASHKËPUNIMIN ME?

para 9 muajve - TV21

Nora nuk ka treguar se me kë ka bashkëpunuar Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka publikuar një video të shkurtër  në Instagram me anë të së cilës ka paralajmëruar klipin e saj të ri që vjen në bashkëpunim...

Nora ka një lajm për të dhënë

para 9 muajve - Infokusi

Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat...

Nora Istrefi me projekt të ri muzikor, është bashkëpunim

para 9 muajve - Zeri

Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat...

Nora ka një lajm për të dhënë

para 9 muajve - Gazeta Express

Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat...

Befason Nora, nesër publikon bashkëpunimin me?

para 9 muajve - Klan Kosova

Nora Istrefi sapo ka publikuar një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram me anë të së cilës ka paralajmëruar klipin e saj të ri që vjen në bashkëpunim me dikë, por që nuk e ka bërë të ditur...

Nora Istrefi me projekt të ri muzikor, është bashkëpunim

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja Nora Istrefi po vjen me projektin e saj më të ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një videoje të shkurtër të hedhur në Instagram, shkruan lajmi.net Kënga do të...

Nora nesër publikon bashkëpunimin me?

para 9 muajve - RTV 21

Nora nuk ka treguar se me kë ka bashkëpunuar Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka publikuar një video të shkurtër  në Instagram me anë të së cilës ka paralajmëruar klipin e saj të ri që vjen në bashkëpunim...

E BEFASISHME: Nora Istrefi po vjen me këngën e re, nuk e tregon bashkëpunëtorin

para 9 muajve - Prive

Këngëtarja Nora Istrefi, e ka paralajmëruar në mënyrë të befasishme këngën e re. Duket qartë që këngëtarja ka një famë aq të madhe, saqë nuk i duhet t’i bëjë fushatë vetes për ditë të tëra për këngën e...

Floriani shumë shpejt publikon këngën “Helem”

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtari i njohur nga Maqedonia, Florian Beqiri shumë shpejt do të publikojë këngën e tij më të re. Floriani, veçse ka përfunduar edhe xhirimet e klipit dhe brenda pak ditësh pritet edhe ta...

Nora Istrefi nesër publikon një bashkëpunim

para 9 muajve - Koha.net

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka njoftuar se të martën do të publikojë projektin e saj më të ri. Edhe pse ka treguar se do të jetë bashkëpunim ajo nuk ka cekur emrin e bashkëpunëtorit në...

Nora Istrefi me projekt të ri muzikor, është bashkëpunim

para 9 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Nora Istrefi po vjen me projektin e saj më të ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një videoje të shkurtër të hedhur në Instagram, shkruan lajmi.net Kënga do të publikohet...

Floriani së shpejti vjen me “Helëm”

para 9 muajve - Klan Kosova

Hiteve të njëpasnjëshme për këtë verë po i shtohet edhe një nga Floriani! Këngëtari tashmë shumë i dashur për publikun ka nisur xhirimet për këngën e tij të herë me titull “Helëm”. Ai e ka bërë të ditur...

Nora Istrefi po vjen me një super këngë, në bashkëpunim me …

para 9 muajve - Indeks online

Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat...

Zbulohet data e publikimit të këngës së re të Era Istrefit!

para 9 muajve - Prive

Pas sukseseve të njëpasnjëshme me këngët e saj, këngëtarja Era Istrefi po vjen me projektin e ri. Për të gjithë ata që kanë rënë në dashuri me këngët e Erës, muaji gusht do ta ketë fjalën përfundimtare....

Nora Istrefi ka një lajm për të dhënë

para 9 muajve - Opozita

Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat...

Floriani shumë shpejt publikon këngën “Helem”

para 9 muajve - Indeks online

Këngëtari i njohur nga Maqedonia, Florian Beqiri shumë shpejt do të publikojë këngën e tij më të re. Floriani, veçse ka përfunduar edhe xhirimet e klipit dhe brenda pak ditësh pritet edhe ta lansojë këtë...

Nora me këngë të re. Bëhet fjalë për duet

para 9 muajve - AlbPortali

Këngëtarja Nora Istrefi po rikthehet me këngë të re. Loading... Pas një pauze mjaft të gjatë, Nora ka paralajmëruar përmes disa videove në Instastory se povjen me këngë të re. Kënga do të publikohet neser...

Nora me këngë të re. Bëhet fjalë për duet

para 9 muajve - 10minuta

Këngëtarja Nora Istrefi po rikthehet me këngë të re. Pas një pauze mjaft të gjatë, Nora ka paralajmëruar përmes disa videove në Instastory se povjen me këngë të re. Kënga do të publikohet neser (e martë)...

Floriani gati për “Helëm”, detaje dhe imazhe ekskluzive nga projekti më i ri i këngëtarit

para 9 muajve - Telegrafi

Këngëtari Florian Beqiri shumë shpejt do të sjellë për fansat projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Helëm”. Një këngë ritmike e verore, do ta sjellë më në formë se asnjëherë, këngëtarin...

Nora Istrefi sjell projektin e ri muzikor

para 9 muajve - KosovaPress

Nora përmes një postimi në rrjetet sociale, ka njoftuar se nesër në ora 20:00 do të publikohet projekti i saj. “Nesër në ora 20:00 Nora FT…”, shkruan në promon e shpërndarë në rrjete sociale. Këngëtarja...

Nora ka një lajm për fansat

para 9 muajve - Sovrani

Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat...

Nora Istrefi me projekt befasi, zbulohen imazhe ekskluzive nga klipi i saj më i ri

para 9 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Nora Istrefi shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor. Deri më tani ajo ka qëndruar në heshtje duke mos zbuluar asgjë, por burimet e Telegrafit konfirmojnë se ajo brenda pak ditësh...

Floriani gati për “Helëm”, detaje dhe imazhe ekskluzive nga projekti më i ri i këngëtarit

para 9 muajve - Almakos

Këngëtari Florian Beqiri shumë shpejt do të sjellë për fansat projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Helëm”. Një këngë ritmike e verore, do ta sjellë më në formë se asnjëherë, këngëtarin...

Nora Istrefi me projekt befasi, zbulohen imazhe ekskluzive nga klipi i saj më i ri

para 9 muajve - Almakos

Këngëtarja Nora Istrefi shumë shpejt do të publikojë një projekt të ri muzikor. Deri më tani ajo ka qëndruar në heshtje duke mos zbuluar asgjë, por burimet e Telegrafit konfirmojnë se ajo brenda pak ditësh...

Renee e Nora Istrefit është kaq e ëmbël

para 9 muajve - Indeks online

Nora Istrefi duket të jetë një nënë tejet e përkushtuar. Në Instastory, këngëtarja e njohur ka publikuar një video disa sekondeshe të vajzës së saj , shkruan Indeksonline. Renee po rritet kaq shpejtë,...

Renne e Nora Istrefit është kaq e ëmbël

para 9 muajve - Indeks online

Nora Istrefi duket të jetë një nënë tejet e përkushtuar. Në Instastory, këngëtarja e njohur ka publikuar një video disa sekondeshe të vajzës së saj , shkruan Indeksonline. Renee po rritet kaq shpejtë,...

Po vjen një surprizë e madhe nga Nora dhe Roberti

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... Robert Berisha dhe këngëtarja seksi Nora Istrefi ka 10 vite që janë së bashku, tashme edhe të martuar dhe me vajzën Renne shkruan Artistët Shqiptarë. Ata janë çifti që më së shumti u përfol...

‘Inat’ publikohet nga Meda dhe Gold AG

para 9 muajve - Aktuale

Dyshja e njohur e skenës muzikore kanë kohë që kanë paralajmëruar këngën e tyre. E ‘Inati’ nga Meda dhe Gold Ag tashmë u publikua, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është finalizuar edhe me klip nga...

Renee kopje e Robertit

para 9 muajve - Sovrani

Nora Istrefi duket të jetë një nënë tejet e përkushtuar. Në Instastory, këngëtarja e njohur ka publikuar një video disa sekondeshe të vajzës së saj, e që ngjashmëria e saj është tejet e madhe me babain...

Meda publikon një pjesë të këngës "Inat" me Gold Ag

para 9 muajve - Zhurnal

Loading... "Inat" mban titullin bashkëpunimi më i ri mes Gold Ag dhe këngëtarit Meda. Dyshja tash e sa ditë kanë paralajmëruar duetin e tyre më të ri, shkruan Indeksonline. Përvec titullit të këngës ata...

‘Inat’ publikohet nga Meda dhe Gold AG

para 9 muajve - Lajmi.net

Dyshja e njohur e skenës muzikore kanë kohë që kanë paralajmëruar këngën e tyre. E ‘Inati’ nga Meda dhe Gold Ag tashmë u publikua, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është finalizuar edhe me klip nga...

Premierë: Meda dhe Gold Ag publikojnë këngën “Inat”

para 9 muajve - GazetaBlic

Pas një videoje të shkurtër paralajmërim, doli edhe videoja zyrtare e këngës më të re nga Meda dhe Gold Ag. Dyshja e njohur tashmë kanë lansuar projektin e tyre me titull “Inat”. Kënga e cila është paralajmëruar...

Premierë: Meda dhe Gold Ag publikojnë këngën "Inat"

para 9 muajve - Indeks online

Pas një videoje të shkurtër paralajmërim, doli edhe videoja zyrtare e këngës më të re nga Meda dhe Gold Ag. Dyshja e njohur tashmë kanë lansuar projektin e tyre me titull "Inat", shkruan Indeksonline....

Meda publikon një pjesë të këngës "Inat" me Gold Ag

para 9 muajve - Indeks online

"Inat" mban titullin bashkëpunimi më i ri mes Gold Ag dhe këngëtarit Meda. Dyshja tash e sa ditë kanë paralajmëruar duetin e tyre më të ri, shkruan Indeksonline. Përvec titullit të këngës ata nuk kanë...

‘Inat’ publikohet nga Meda dhe Gold AG

para 9 muajve - Tetova Sot

Meda dhe Gold Ag sapo kanë lansuar klipin e tyre më ri. Dyshja e njohur e skenës muzikore këngën e tyra e kanë titulluar “Inati”

Gold AG dhe Meda sjellin 'Inat'

para 9 muajve - 10minuta

Dyshja e njohur Meda dhe Gold AG kanë publikuar duetin e tyre me titull 'Inat'. Kënga është kompletuar me videoklip dhe për të gjithë fansat e tyre tashmë është në dispozicion në kanalin youtube. Kënga...

Meda publikon këngën “Inat” me Gold Ag

para 9 muajve - Infokusi

Me verën e cila tashmë ka nisur, shumë këngëtarë janë mobilizuar për përgatitjen e projekteve të reja. “Inat” mban titullin bashkëpunimi më i ri mes Gold Ag dhe këngëtarit Meda./ Infokusi.com

Meda publikon këngës “Inat” me Gold Ag

para 9 muajve - Infokusi

Me verën e cila tashmë ka nisur, shumë këngëtarë janë mobilizuar për përgatitjen e projekteve të reja. “Inat” mban titullin bashkëpunimi më i ri mes Gold Ag dhe këngëtarit Meda./ Infokusi.com

Meda publikon një pjesë të këngës “Inat” me Gold Ag

para 9 muajve - Infokusi

“Inat” mban titullin bashkëpunimi më i ri mes Gold Ag dhe këngëtarit Meda. Dyshja tash e sa ditë kanë paralajmëruar duetin e tyre më të ri, shkruan Indeksonline. Përvec titullit të këngës ata nuk kanë...

Premierë: Meda dhe Gold Ag publikojnë këngën “Inat”

para 9 muajve - Bota Press

Pas një videoje të shkurtër paralajmërim, doli edhe videoja zyrtare e këngës më të re nga Meda dhe Gold Ag. Dyshja e njohur tashmë kanë lansuar projektin e tyre me titull “Inat”, shkruan Indeksonline....

Premierë: Meda dhe Gold AG publikojnë këngën “Inat”

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Pas një videoje të shkurtër paralajmërim, doli edhe videoja zyrtare e këngës më të re nga Meda dhe Gold AG. Dyshja e njohur tashmë kanë lansuar projektin e tyre me titull “Inat”. Kënga e cila është paralajmëruar...

Premierë: Meda dhe Gold Ag publikojnë këngën “Inat”

para 9 muajve - Arbresh

Pas një videoje të shkurtër paralajmërim, doli edhe videoja zyrtare e këngës më të re nga Meda dhe Gold Ag. Dyshja e njohur tashmë kanë lansuar projektin e tyre me titull “Inat”. Kënga e cila është paralajmëruar...

Meda publikon një pjesë të këngës “Inat” me Gold Ag

para 9 muajve - Periskopi

“Inat” mban titullin bashkëpunimi më i ri mes Gold Ag dhe këngëtarit Meda. Dyshja tash e sa ditë kanë paralajmëruar duetin e tyre më të ri, shkruan Indeksonline. Përvec titullit të këngës ata nuk kanë...

Meda publikon një pjesë të këngës “Inat” me Gold Ag

para 9 muajve - Arbresh

“Inat” mban titullin bashkëpunimi më i ri mes Gold Ag dhe këngëtarit Meda. Dyshja tash e sa ditë kanë paralajmëruar duetin e tyre më të ri, shkruan Indeksonline. Përvec titullit të këngës ata nuk kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK