http://kariera.mk

Ja si është dukur Teuta Selimi para operacioneve

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Teuta Selimi përherë ka qenë simpatike, që në fëmijëri, që atëherë kur drejtonte emisionet e fëmijëve në "RTP"-në e atëhershme Teuta ndër vite ka ndryshuar, jo vetëm për shkak të viteve që ikin,...

Ja si është dukur Teuta Selimi para operacioneve

para 11 muajve - Aktuale

Këngëtarja Teuta Selimi përherë ka qenë simpatike, që në fëmijëri, që atëherë kur drejtonte emisionet e fëmijëve në “RTP”-në e atëhershme. Teuta ndër vite ka ndryshuar, jo vetëm për shkak të viteve që...

Ja si është dukur Teuta Selimi para operacioneve

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja Teuta Selimi përherë ka qenë simpatike, që në fëmijëri, që atëherë kur drejtonte emisionet e fëmijëve në “RTP”-në e atëhershme, shkruan “Kosovarja”. Teuta ndër vite ka ndryshuar,...

E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha

para 11 muajve - GazetaBlic

Patrisi dhe Tuna duken të dashuruar deri në vesh. Rrallë kemi parë çifte të estradës duke e shfaqur kaq shumë dashurinë, shkruan “Kosovarja”. Epo, dashuria duhet shfaqur, se fundja është ndjenja më e bukur...

Një kopsht i vërtetë, si është transformuar shtëpia e Tunës pas lindjes së Tianit

para 11 muajve - Portalb

Tuna dhe Patrisi, kryefjalë të jetës së tyre prej pothuaj tre muajsh tashmë kanë Tianin. Ai është qendra e universit që i ka bërë prindërit të lënë gjithçka mënjanë e t’i përkushtohen me kohë të plotë,...

Ja si është dukur Teuta Selimi para operacioneve

para 11 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Teuta Selimi përherë ka qenë simpatike, që në fëmijëri, që atëherë kur drejtonte emisionet e fëmijëve në “RTP”-në e atëhershme, shkruan “Kosovarja”. Teuta ndër vite ka ndryshuar, jo vetëm për...

Tuna vazhdon të tregon përkushtimin e saj si nënë

para 11 muajve - Antpress

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e aty-këtu edhe...

E pa besueshme çfarë bënë Patrisi i Tunës tek doktoresha

para 11 muajve - Infokusi

Patrisi dhe Tuna duken të dashuruar deri në vesh. Rrallë kemi parë çifte të estradës duke e shfaqur kaq shumë dashurinë, shkruan “Kosovarja”. Epo, dashuria duhet shfaqur, se fundja është ndjenja më e bukur...

Tuna vazhdon të tregoj përkushtimin e saj si nënë

para 11 muajve - Indeks.mk

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e aty-këtu edhe...

Tuna vazhdon të tregoj përkushtimin e saj si nënë

para 11 muajve - Zeri

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e aty-këtu edhe...

Tuna një nuse dhe një nënë e përkushtuar, ja çfarë bënë

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e...

Tuna një nuse dhe një nënë e përkushtuar, ja çfarë bën

para 11 muajve - Lajmi.net

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e aty-këtu edhe...

Tuna vazhdon të tregon përkushtimin e saj si nënë

para 11 muajve - GazetaBlic

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e aty-këtu edhe...

Tuna vazhdon të tregon përkushtimin e saj si nënë

para 11 muajve - Gazeta Express

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e aty-këtu edhe...

Tuna e Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, por Tuna habit me pamjen

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Në muajin maj Tuna e Patrisi përjetuan ndjenjën më të bukur duke...

Tuna dhe Patrisi e dërgojnë Tianin në kontroll mjekësor

para 11 muajve - RTV 21

Tiani po rritet Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna dhe partneri i saj Patris Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë. Ka disa muaj që në jetën e Tunës dhe partnerit të saj Patrisit...

Shokon Tuna, fotoja e fundit shumë larg pamjes së përhershme (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur Tuna është bërë kohët e fundit nënë e një djali të bukur që e ka quajtur Tian dhe po shijon lidhjen me të atin e Tianit Patris Berishën. Çifti simpatik që nga momenti kur mbajtën në...

Tuna një nuse dhe një nënë e përkushtuar, ja çfarë bën

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e aty-këtu edhe...

Tuna vazhdon të tregon përkushtimin e saj si nënë

para 11 muajve - Arbresh

Si duket argëtimi i plotë nuk po i mungon Tianit të vogël, aq sa edhe me kaq pak muaj, posedon një numër të madh lodrash të cilat padyshim shumicën i ka nga prindërit tejet të përkushtuar e aty-këtu edhe...

Tuna e Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, por Tuna habit me pamjen

para 11 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Në muajin maj Tuna e Patrisi përjetuan ndjenjën më të bukur duke u bërë prindër...

Tuna e Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, por Tuna habit me pamjen

para 11 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Në muajin maj Tuna e Patrisi përjetuan ndjenjën më të bukur duke u bërë prindër...

Tuna e Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, por Tuna habit me pamjen

para 11 muajve - Lajm

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë. Në muajin maj Tuna e Patrisi përjetuan ndjenjën më të bukur duke u bërë prindër...

Lërini përrallat, marrëdhenia e Tunës & Patrisit teksa i biri vizitohet në spital do ju frymëzojë më shumë

para 11 muajve - Blitz

Historia e Tunës dhe e Patrisit, nuk është shumë e konsumuar nga mediat sepse vetë çifti preferoi të dilte hapur publikisht vetëm kur pritja e ëmbël e Tianit kishte arritur ditët e fundit. Duke qenë kështu...

Tunën nuk e keni parë kaq të shkujdesur asnjëherë

para 11 muajve - 10minuta

Tuna dhe Patrisi kanë treguar se janë prindër të kujdesshëmn duke i'u përkushtuar tërësisht djalit të tyre, Tianit. Por duket se Tuna ka lënë pas kujdesin për vetin. Dhe në foton e fundit që ka postuar...

A e priste Tuna këtë koment nga Teuta Krasniqi ?

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Që të dyja janë shumë të përfolura në mediet rozë, e poashtu në të njëjtën kohë po e shijojnë ndjenjën e të qenurit nënë të vogëlushëve Tian dhe Kaia, shkruan revista Kosovarja. Por, duke qenë...

Fundjava e ëmbël për Tunën dhe Patrisin

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha janë njëri nga çiftet estradës të cilës së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Pas lindjes së Tianit, si Tuna ashtu edhe Patrisi i janë përkushtuar rritjes...

Fundjava e ëmbël për Tunën dhe Patrisin

para 11 muajve - Zeri

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha janë njëri nga çiftet estradës të cilës së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Pas lindjes së Tianit, si Tuna ashtu edhe Patrisi i janë përkushtuar rritjes së tij,...

Fundjava e ëmbël për Tunën dhe Patrisin

para 11 muajve - Lajmi.net

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha janë njëri nga çiftet estradës të cilës së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Pas lindjes së Tianit, si Tuna ashtu edhe Patrisi i janë përkushtuar rritjes së tij,...

Fundjava e ëmbël për Tunën dhe Patrisin

para 11 muajve - Tetova Sot

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha janë njëri nga çiftet estradës të cilës së fundi janë bërë prindër për herë të parë. Pas lindjes së Tianit, si Tuna ashtu edhe Patrisi i janë përkushtuar rritjes së tij....

FOTO/ Tuna feston sot ditëlindjen

para 12 muajve - Syri

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna,  sot ka një ditë të veçantë. Tuna sot feston 32 vjetorin e lindjes. Përmes një postimi në rrjetet sociale këngëtarja njoftoi ditëlindjen e saj me një foto ku uron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK