http://kariera.mk

Cili është libri i preferuar në çdo vend? Ja Shqipëria…

para 10 muajve - Shekulli

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

Ky është libri më i preferuar në Shqipëri

para 10 muajve - Albeu

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

Librat më të pëlqyer sipas shteteve

para 10 muajve - ABC News

Harta globale e literaturës ka publikua librat më të pëlqyer për secilin shtet. Në Shqipëri i pari renditet romani i Ismail Kadaresë “Gjenerali i ushtrisë së vdekur”. Shfletimi i një libri mund të mos...

Libri i preferuar në çdo vend, ja i Shqipërisë

para 10 muajve - Koha Jone

Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie e botës, e cila tregon se cili është libri më i preferuar sipas shteteve të ndryshme. Çdo libër që është i vendosur...

Ja si të shtireni sikur keni lexuar një libër

para 10 muajve - Gazeta Express

Ka mundësi të jeni gjendur ngushtë në një situatë të vështirë: I keni premtuar dikujt që mund të ketë qenë mik, profesor apo shef që do të lexonit një libër të caktuar. Dhe nuk e keni bërë. Mund të jetë...

Harta globale, ja libri më i preferuar në Shqipëri

para 10 muajve - Gazeta Express

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

FOTO/ Ja kush libri i preferuar në çdo vend të botës. Po Shqipëria?

para 10 muajve - Syri

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie e...

Ja si të shtireni sikur keni lexuar një libër

para 10 muajve - Sovrani

Ka mundësi të jeni gjendur ngushtë në një situatë të vështirë: I keni premtuar dikujt që mund të ketë qenë mik, profesor apo shef që do të lexonit një libër të caktuar. Dhe nuk e keni bërë. Mund të jetë...

Cili është libri i preferuar në Shqipëri

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

Harta globale e literaturës, cili është libri i preferuar në çdo vend, ja Shqipëria

para 10 muajve - Opozita

Të paktën mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

Harta globale, ja libri më i preferuar në ShqipërI

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë...

Harta globale e literaturës, cili është libri i preferuar në çdo vend, ja Shqipëria

para 10 muajve - BalkanWeb

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

Harta globale e literaturës, cili është libri i preferuar në çdo vend, ja Shqipëria

para 10 muajve - Koha Jone

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

Harta globale, ja libri më i preferuar në Shqipëri

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie e...

Harta globale, ja libri më i preferuar në Shqipëri

para 10 muajve - Insajderi

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

Harta globale e literaturës, cili është libri i preferuar në çdo vend… po Shqipëria?

para 10 muajve - Opinion

Të paktë mund të jenë ata që nuk janë të dashuruar pas letërsisë dhe veçanërisht pas letërsisë së mirëfilltë. Falë faqes Backforward24 dhe përdoruesëve të saj u arrit që të krijohej një hartë letërsie...

Si të shtireni sikur keni lexuar një libër

para 10 muajve - RTV 21

Këshilla të dobishme dhe askush nuk do të dyshojë te ju Ka mundësi të jeni gjendur ngushtë në një situatë të vështirë: I keni premtuar dikujt që mund të ketë qenë mik, profesor apo shef që do të lexonit...

Ja si të shtireni sikur keni lexuar një libër

para 10 muajve - Infokusi

Ka mundësi të jeni gjendur ngushtë në një situatë të vështirë: I keni premtuar dikujt që mund të ketë qenë mik, profesor apo shef që do të lexonit një libër të caktuar. Dhe nuk e keni bërë. Mund të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK