http://kariera.mk

​Rritje e qarkullimit në industri në Maqedoni

para 11 muajve - Indeks online

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur në Maqedoni për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin...

Rritje e qarkullimit në industri

para 11 muajve - Portalb

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin e këtij vitit...

Maqedoni, rritje e qarkullimit në industri

para 11 muajve - Telegrafi

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur për 9,3 për qind, njoftoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin e këtij vitit...

Rritje e qarkullimit në industri

para 11 muajve - Aktuale

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin e këtij vitit...

Shënohet rritje e qarkullimit në industri

para 11 muajve - Gazeta Express

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin e këtij vitit...

Rritje e qarkullimit në industri

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 gusht - Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me...

Rritje e qarkullimit në industri në Maqedoni

para 11 muajve - Gazeta e re

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur në Maqedoni për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin...

Rritje e qarkullimit në industri në Maqedoni

para 11 muajve - KosovaPress

Në qershor në krahasim me majin e këtij vitit qarkullimi në industri shënoi ulje për 2,7 për qind, ndërsa në gjashtë muajt e parë të këtij viti të krahasuar me të njëjtën periudhë vjet është rritur për...

Shënohet rritje e qarkullimit në industri

para 11 muajve - Aktuale

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin e këtij vitit...

Rritje e qarkullimit në industri

para 11 muajve - Flaka

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin e këtij vitit...

Rritje e qarkullimit në industri

para 11 muajve - Gazeta Max

Qarkullimi në industri në qershor të këtij viti në krahasim me muajin e njëjtë vjet është rritur për 9,3 për qind, publikoi sot Enti Shtetëror i Statistikës. Në qershor në krahasim me majin e këtij vitit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK