http://kariera.mk

Meta pret delegacionin faktmbledhës të Senatit të SHBA

para 10 muajve - Top Channel

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë faktmbledhëse në disa vende të...

Vizita e senatorëve nga SHBA

para 10 muajve - Flaka

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë faktmbledhëse në disa vende të...

Vizita e senatorëve amerikanë: E rëndësishme zbatimi i reformave kyçe

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Ambasada amerikane ka zbardhur vizitën e katër senatorëve në Shqipëri. Me anë të një njoftimi ambasada thekson se ata janë takuar me presidentin Meta, zyrtarë të qeverisë dhe drejtues të Partisë Demokratike....

Zbardhet takimi i 4 senatorëve amerikanë me Presidentin Meta

para 10 muajve - Opinion

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë zbardh vizitën e katër seantorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta. Në deklaratën e ambasadës thuhet se: Një delegacion...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë në Shqipëri

para 10 muajve - Klan Kosova

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita, shkruan Lapsi.al. Sipas...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë në Shqipëri

para 10 muajve - Indeks online

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita, shkruan Lapsi.al. Sipas...

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin me Metën

para 10 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi sot me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit...

Ambasada e SHBA në Tiranë: Mbështesim partneritetin me Shqipërinë

para 10 muajve - Shekulli

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka dalë përmes një deklarate për mediet, në lidhjen me vizitën në Shqipëri të katër senatorëve amerikanë. Në njoftimin e ambasadës thuhet se vizita...

Çfarë biseduan 4 senatorët amerikanë me Metën dhe zyrtarë të tjerë?

para 10 muajve - Ora news

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e 4 senatorëve që vizituan  sot Shqipërinë. Në një njoftim ambasada amerikane thotë se ata erdhën në Shqipëri për të biseduar mbi partneritetin ndërmjet...

Sqarimi i ambasadës amerikane: Ja pse erdhën 4 senatorët amerikanë…

para 10 muajve - Mapo

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasades amerikane,...

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë: Pse u takuan me Presidentin Meta

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë zbardh vizitën e katër seantorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta. Në deklaratën e ambasadës thuhet se: Një...

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë: Pse u takuan me Presidentin Meta

para 10 muajve - Koha Jone

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë zbardh vizitën e katër seantorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta. Në deklaratën e ambasadës thuhet se: Një delegacion...

Pë çfarë erdhën katër senatorë amerikanë në Shqipëri?!

para 10 muajve - Gazeta Express

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Shqipëri, ka zbardhur vizitën zyrtare të katër senatorëve të SHBA-ve, në vendin tonë. Sipas një njoftimi zyrtar, thuhet se ata ishin për të diskutuar mbi...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë

para 10 muajve - Zeri

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasades amerikane,...

Ambasada e SHBA-ve zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë

para 10 muajve - Albeu

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasadës amerikane...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 10 muajve - Zeri

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Ambasada e SHBA: Pse vizituan Shqipërinë 4 senatorët amerikanë

para 10 muajve - Shqiptarja

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e katër sentarorëve në Shqipëri. Përmes një postimi në Facebook, ambasada e SHBA sqaron se senatorët biseduan mbi partneritin mes dy vendeve dhe çështjet...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 10 muajve - GazetaBlic

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Meta pret senatorët e SHBA-ve: Bashkëpunim kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar

para 10 muajve - Gazeta Tema

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta, takim me delegacionin faktmbledhës të Senatit të SHBA-ve

para 10 muajve - Mapo

Presidenti Ilir Meta priti një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit Perëndimor. Në njoftimin...

Delegacioni i Senatit të SHBA në Tiranë për të mbledhur fakte, takim me Presidentin Meta

para 10 muajve - BalkanWeb

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA-në, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 10 muajve - RTV 21

Meta me delegacionin e Senatit të SHBA-së diskutojnë për terrorizmin Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar...

​Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 10 muajve - Indeks online

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Meta pret delegacionin faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 10 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktmbledhëse në disa vende...

Presidenti Meta pret delegacionin e Senatit amerikan, ja çfarë biseduan!

para 10 muajve - Sot News

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Presidenti Meta pret delegacionin e senatit Amerikan. Ja çfarë çështjesh u diskutuan

para 10 muajve - Syri

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta pret senatorët e SHBA-së: Bashkëpunim kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Presidenti i Republikës,  Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta takon senatorët e SHBA: Bashkëpunim kundër terrorizmit

para 10 muajve - Koha Jone

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Presidenti Meta takim me një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 10 muajve - Ora news

Presidenti i Republikës,  Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Presidenti Meta priti një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 10 muajve - Shekulli

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në...

Presidenti Meta pret një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 10 muajve - NOA

Presidenti Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit...

Meta takon senatorët e SHBA:  Bashkëpunim kundër terrorizmit

para 10 muajve - Shqiptarja

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta takim të rëndësishëm me zyrtarë amerikanë, zbardhen detajet e takimit

para 10 muajve - Opozita

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Ambasada amerikane sqaron pse erdhën katër senatorët amerikanë në Shqipëri

para 10 muajve - Arbresh

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasades amerikane,...

Meta takim të rëndësishëm me zyrtarë amerikanë, zbardhen detajet e takimit

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Ambasada Amerikane: Ja pse erdhën në Shqipëri katër senatorët

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e katër senatorëve nga SHBA në Shqipëri. Përmes një postimi në Facebook, ambasada e SHBA sqaron se senatorët biseduan mbi partneritetin mes dy vendeve dhe...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë në Shqipëri

para 10 muajve - Sovrani

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita, shkruan Lapsi.al. Sipas...

Ambasada amerikane sqaron pse erdhën katër senatorët amerikanë në Shqipëri

para 10 muajve - Periskopi

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita. Sipas ambasades amerikane,...

Ambasada amerikane: Senatorët biseduan për sigurinë, terrorizimin dhe mbrojtjen

para 10 muajve - Illyria

Ambasada amerikane në Tiranë ka zbardhur vizitën e senatorëve në Shqipëri Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë për të biseduar mbi partneritetin ndërmjet...

Presidenti Meta pret delegacionin e Senatit të SHBA-ve

para 10 muajve - Blitz

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Me mision në Ballkan, senatorët amerikanë në zyrën e Metës

para 10 muajve - Te Sheshi

Presidenti Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi sot me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit...

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë

para 10 muajve - AlbPress

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka zbardhur  vizitën e katër senatorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta. Në deklaratë thuhet se katër senatorët vizituan...

Për çfarë erdhën katër senatorë amerikanë në Shqipëri?!

para 10 muajve - Gazeta Liria

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Shqipëri, ka zbardhur vizitën zyrtare të katër senatorëve të SHBA-ve, në vendin tonë. Sipas një njoftimi zyrtar, thuhet se ata ishin për të diskutuar mbi...

Meta takim të rëndësishëm me zyrtarë amerikanë, zbardhen detajet e takimit

para 10 muajve - Opozita

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 10 muajve - Sovrani

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 10 muajve - Gazeta e re

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e Shqipërisë...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

para 10 muajve - KosovaPress

Delegacioni amerikan, i cili po zhvillon një vizitë pune faktmbledhëse në disa vende të Ballkanit Perëndimor, vlerësoi vizitën në Malin e Zi të zëvendës presidentit të SHBA-së, Mike Pence dhe mesazhet...

Senati amerikan dërgon delegacion faktmbledhës në Shqipëri

para 10 muajve - Illyria

Presidenti Ilir Meta priti delegacionin e kryesuar nga senatori Roy Blunt Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy...

Presidenti Meta priti një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

para 10 muajve - Arbresh

Presidenti i Republikës, Sh. T. Z. Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në...

Misioni i senatorëve që u pritën nga Meta

para 10 muajve - AlbPress

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK