http://kariera.mk

Revoltohet Çiljeta: Do i dërgoj në gjyq të gjithë ata që kanë shpifur!

para 10 muajve - Indeks online

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale...

Merr fund lidhja me Albanin? Reagon për herë të parë Çiljeta

para 10 muajve - GazetaBlic

Ditën e sotme u publikua një lajm rreth dyshimit për një ndarje të mundshme mes Albanit, portierit të “Partizanit” dhe Çiljeta Xhilagës. Aludimi nga mediat rozë erdhi si pasojë e fshirjes së fotove të...

Revoltohet Çiljeta: Do i dërgoj në gjyq të gjithë ata që kanë shpifur!

para 10 muajve - Lajmi.net

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale...

Merr fund lidhja me Albanin? Reagon për herë të parë Çiljeta

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Ditën e sotme u publikua një lajm rreth dyshimit për një ndarje të mundshme mes Albanit, portierit të “Partizanit” dhe Çiljeta Xhilagës. Aludimi nga mediat rozë erdhi si pasojë e fshirjes...

Revoltohet Çiljeta: Do i dërgoj në gjyq të gjithë ata që kanë shpifur!

para 10 muajve - Arbresh

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale...

Ndarja e Çiljetës dhe Albanit, reagon këngëtarja për herë të parë

para 10 muajve - NOA

Çiljeta dhe Albani nuk e kanë pranuar asnjëherë marrëdhënien e tyre, por në media është shkruar vazhdimisht për të duke mos respektuar dëshirën e të dyve, për të mbajtur këtë histori për vete. Sot në shtyp...

Ndarja e Çiljetës dhe Albanit, flet për herë të parë këngëtarja

para 10 muajve - Shekulli

Çiljeta dhe Albani nuk e kanë pranuar asnjëherë marrëdhënien e tyre, por në media është shkruar vazhdimisht për të duke mos respektuar dëshirën e të dyve, për të mbajtur këtë histori për vete. Sot në shtyp...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Ja e vërteta!

para 10 muajve - Zhurnal

Loading... Duke qenë se çifti nuk e kanë konfirmuar lidhjen, kanë nisur thashethemet se dyshja janë ndarë por si qëndron e vërteta? Albani dhe Çiljeta nuk kanë më asnjë foto bashkë në rrjete sociale duke...

Revoltohet Çiljeta: Do i dërgoj në gjyq të gjithë ata që kanë shpifur!

para 10 muajve - Sovrani

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale...

Ndarja me Alban Hoxhën? Çiljeta thyen heshtjen: Takohem në gjyq me…

para 10 muajve - BalkanWeb

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale me njëri-tjetrin...

‘Ndahet Çiljeta me Alban Hoxhën’, Shpërthen këngëtarja: Shihemi në ...

para 10 muajve - Syri

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale me njëri-tjetrin...

U nda nga Alban Hoxha? Reagon Çiljeta: Takohem në gjyq me…

para 10 muajve - Gazeta Tema

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale me njëri-tjetrin...

Revoltohet Çiljeta: Në gjyq të gjithë ata që kanë shpikur!

para 10 muajve - Gazeta Express

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale...

Reagon Çiljeta: Në gjyq me ata që shpifin për jetën time personale

para 10 muajve - Albeu

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale...

Merr fund lidhja me Albanin? Reagon për herë të parë Çiljeta

para 10 muajve - Bota Press

Ditën e sotme u publikua një lajm rreth dyshimit për një ndarje të mundshme mes Albanit, portierit të “Partizanit” dhe Çiljeta Xhilagës. Aludimi nga mediat rozë erdhi si pasojë e fshirjes së fotove të...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Ja e vërteta!

para 10 muajve - GazetaBlic

Gjatë ditës së sotme është publikuar një lajm rreth ndarjes së këngëtares Çiljeta Xhilaga nga futbollisti Alban Hoxha. Dyshja nuk e ka konfirmuar kurrë plotësisht lidhjen mes tyre, ndonëse prej kohësh...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Ja e vërteta!

para 10 muajve - Aktuale

Gjatë ditës së sotme është publikuar një lajm rreth ndarjes së këngëtares Çiljeta Xhilaga nga futbollisti Alban Hoxha. Dyshja nuk e ka konfirmuar kurrë plotësisht lidhjen mes tyre, ndonëse prej kohësh...

Flet për herë të parë Çiljeta: Në gjyq me ata që shpin për jetën time personale

para 10 muajve - Gazeta Max

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale...

‘Ndahet Çiljeta me Alban Hoxhën’, Shpërthen këngëtarja: Shihemi në …

para 10 muajve - Opozita

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale me njëri-tjetrin...

Nervozohet Çiljeta: Në gjyq të gjithë ata që kanë shpikur!

para 10 muajve - Sovrani

Sot në disa media qarkulloi lajmi për ndarjen e këngëtares bukuroshe Çiljeta Xhilaga, nga portieri i suksesshëm i “Partizanit” Alban Hoxha. Lajmi mori shkas nga fakti se ata nuk kanë publikuar materiale...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Zbulohet e vërteta

para 10 muajve - Periskopi

Gjatë ditës së sotme është publikuar një lajm rreth ndarjes së këngëtares Çiljeta Xhilaga nga futbollisti Alban Hoxha. Dyshja nuk e ka konfirmuar kurrë plotësisht lidhjen mes tyre, ndonëse prej kohësh...

Fshijnë të gjitha fotot bashkë, ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha?

para 10 muajve - Lajm

Ditën e sotme po qarkullon gjerësisht në media lajmi i ndarjes mes Çiljetës dhe Alban Hoxhës, por sa është e vërtetë kjo gjë? Ata të dy kurrë nuk e konfirmuan lidhjen, edhe pse nuk ngeli i madh e i vogël...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Ç’po ndodh me çiftin

para 10 muajve - NOA

Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, ndoshta për faktin që ata kurrë nuk e pranuan. Flasim për Çiljetën dhe Alban Hoxhën, dyshja simpatike që pak muaj më parë u fotografuan së bashku, duke konfirmuar...

FOTO/ E vërteta rreth ndarjes së Çiljetës dhe Albanit

para 10 muajve - Syri

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha kanë qenë dy nga personazhet për të cilët është shkruar shumë vitin e fundit. Mediat kanë aluduar prej kohësh se ata janë në një lidhje, nisur kjo nga reagimet e tyre në...

Zhdukin "gjurmët" në rrjetet sociale, ndahen Çiljeta dhe Albani? (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Lidhja mes këngëtares Ciljeta dhe gjithashtu portierit të Partizanit qarkulloi gjerësisht në media dhe në rrjetet sociale . Madje u diskutua see gjërat u bënë familjare pasi Ciljeta u pa në një darkë familjare...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Ja e vërteta!

para 10 muajve - Arbresh

Gjatë ditës së sotme është publikuar një lajm rreth ndarjes së këngëtares Çiljeta Xhilaga nga futbollisti Alban Hoxha. Dyshja nuk e ka konfirmuar kurrë plotësisht lidhjen mes tyre, ndonëse prej kohësh...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha?! Ja çfarë ka ndodhur me çiftin e njohur

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Lidhja e tyre ka qenë ndër më të përfolurat, ndoshta për faktin që ata kurrë nuk e pranuan. Flasim për Çiljetën dhe Alban Hoxhën, dyshja simpatike që pak muaj më parë u fotografuan së bashku,...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Ja e vërteta!

para 10 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditës së sotme është publikuar një lajm rreth ndarjes së këngëtares Çiljeta Xhilaga nga futbollisti Alban Hoxha. Dyshja nuk e ka konfirmuar kurrë plotësisht lidhjen mes tyre, ndonëse prej kohësh...

FOTO/ E vërteta rreth ndarjes së Çiljetës dhe Albanit

para 10 muajve - Opozita

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha kanë qenë dy nga personazhet për të cilët është shkruar shumë vitin e fundit. Mediat kanë aluduar prej kohësh se ata janë në një lidhje, nisur kjo nga reagimet e tyre në...

Kush tha që Çiljeta dhe Albani janë ndarë? Kjo është e vërteta…

para 10 muajve - Blitz

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha kanë qenë dy nga personazhet për të cilët është shkruar shumë vitin e fundit. Mediat kanë auluaduar prej kohësh se ata janë në një lidhje, nisur kjo nga reagimet e tyre...

Ja e vërteta e ndarjes së Albanit dhe Çiljetës

para 10 muajve - Sovrani

Gjatë ditës së sotme është publikuar një lajm rreth ndarjes së këngëtares Çiljeta Xhilaga nga futbollisti Alban Hoxha. Dyshja nuk e ka konfirmuar kurrë plotësisht lidhjen mes tyre, ndonëse prej kohësh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK