http://kariera.mk

A i këndoi Labinot Tahiri me porosi Ramush Haradinajt?

para 10 muajve - Telegrafi

Shumicën e herëve i këndon dashurisë. Por, në këngët e tij, Labinot Tahiri, nuk i lë anash as patriotët, komandantët e luftëtarët. E për një të tilli ai këndoi edhe të premten në Peje. Bile, këngëtari...

A i këndoi Labinot Tahiri me porosi Ramush Haradinajt?

para 10 muajve - Almakos

Shumicën e herëve i këndon dashurisë. Por, në këngët e tij, Labinot Tahiri, nuk i lë anash as patriotët, komandantët e luftëtarët. E për një të tilli ai këndoi edhe të premtën në Pejë. Lexo po ashtu: Bile,...

Labi i këndon Ramush Haradinajt

para 10 muajve - Gazeta Express

Këngëtari i kthyer në politikan Labinot Tahiri i ka kënduar një këngë Ramush Haradinajt, kandidat për Kryeministër i koalicionit PAN. Tahiri këtë këngë e këndoi me dëshirë dhe jo se i kërkoi dikush nga...

A i këndoi Labinot Tahiri me porosi Ramush Haradinajt?

para 10 muajve - Klan Kosova

Shumicën e herëve i këndon dashurisë. Por, në këngët e tij, Labinot Tahiri, nuk i lë anash as patriotët, komandantët e luftëtarët. E për një të tilli ai këndoi edhe të premten në Peje. Bile, këngëtari...

A i këndoi Labinot Tahiri me porosi Ramush Haradinajt?

para 10 muajve - GazetaBlic

Shumicën e herëve i këndon dashurisë. Por, në këngët e tij, Labinot Tahiri, nuk i lë anash as patriotët, komandantët e luftëtarët. E për një të tilli ai këndoi edhe të premten në Peje. Bile, këngëtari...

Labi i këndon Ramush Haradinajt

para 10 muajve - Lajm

Këngëtari i kthyer në politikan Labinot Tahiri i ka kënduar një këngë Ramush Haradinajt, kandidat për Kryeministër i koalicionit PAN. Tahiri këtë këngë e këndoi me dëshirë dhe jo se i kërkoi dikush nga...

Labi i këndon Ramush Haradinajt

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtari i kthyer në politikan Labinot Tahiri i ka kënduar një këngë Ramush Haradinajt, kandidat për Kryeministër i koalicionit PAN. Tahiri këtë këngë e këndoi me dëshirë dhe jo se i kërkoi dikush nga...

Çfarë thonë qytetarët për këngën e Labinot Tahirit “jemi ushtarë të Ramush Haradinajt”

para 10 muajve - Insajderi

Deputeti i ri në kuvendin e Kosovës, i cili është edhe këngëtar i muzikës, turbo-folk, shumicën e herëve i këndon dashurisë. Por, në këngët e tij, Tahiri, nuk i lë anash as patriotët, komandantët e luftëtarët....

A i këndoi Labinot Tahiri me porosi Ramush Haradinajt?

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Shumicën e herëve i këndon dashurisë. Por, në këngët e tij, Labinot Tahiri, nuk i lë anash as patriotët, komandantët e luftëtarët. E për një të tilli ai këndoi edhe të premten në Peje. Bile, këngëtari...

Labinot Tahiri i këndoi me porosi Ramush Haradinajt?

para 10 muajve - Periskopi

Shumicën e herëve i këndon dashurisë. Por, në këngët e tij, Labinot Tahiri, nuk i lë anash as patriotët, komandantët e luftëtarët. E për një të tilli ai këndoi edhe të premten në Peje. Bile, këngëtari...

Labinot Tahiri e ‘ndez’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Bota Press

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një ndej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

“Ndizet” Peja, Labi i këndon Ramush Haradinajt

para 10 muajve - Ora news

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri që sapo është zgjedhur deputet i Kuvendit të Kosovës në zgjedhjet e 11 qershorit, ndrësa këndonte mbrëmë në një klub në Pejë ka ndezur atmosferën kur i këndoi ish-komandantit...

Labi i këndon Ramush Haradinajt në Pejë

para 10 muajve - Zhurnal

Këngëtari që në zgjedhjet e fundit u bë edhe deputet i Republikës së Kosovës, Labinot Tahiri – Labi, në një mbrëmje muzikore të premten në qytetin e Pejës i ka kënduar disa vargje për Ramush Haradinajn,...

Labi i këndon Ramush Haradinajt në Pejë

para 10 muajve - Klan Kosova

Këngëtari që në zgjedhjet e fundit u bë edhe deputet i Republikës së Kosovës, Labinot Tahiri – Labi, në një mbrëmje muzikore të premten në qytetin e Pejës i ka kënduar disa vargje për Ramush Haradinajn,...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - GazetaBlic

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një ndej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Lajmi.net

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një ndej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Telegrafi

Deputeti i AKR-së në Kuvendin e Kosovës, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një ndejë në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin...

Labinot Tahiri e ‘ndez’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Telegrafi

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një ndej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - TV Koha

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘ndez’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Zeri

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një ndej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Gazeta Express

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Indeks online

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Almakos

Deputeti i AKR-së në Kuvendin e Kosovës, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një ndejë në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin...

Labi i vë “flakën” Pejës: “T’fala Parisit e t’fala Berlinit jem ushtarët e Ramush Hajradinit”

para 10 muajve - Lajm

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘ndez’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Almakos

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një ndej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Deputeti Tahiri i këndon Haradinajt

para 10 muajve - Insajderi

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Deputeti i AKR-së e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Periskopi

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn

para 10 muajve - Bota Press

Deputeti i Kuvendit, Labinot Tahiri po vazhdon të këndojë edhe në këtë sezon të verës. Ferizajasi mbrëmë pati një nej në qytetin e Pejës. Labi ndezi atmosferën kur përmendi emrin e liderit të Aleancës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK