http://kariera.mk

Greqia i’a merrë shtetësinë disa himariotëve, sepse nuk kanë punuar për greqizimin e jugut të Shqipërisë

para 11 muajve - Ina

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Greqia harton listen e zezë: Ja himariotët që do u hiqet shtetësia greke, mes tyre një gazetar i njohur

para 11 muajve - Opinion

Gazeta greke “ProtoThema” shkruan se qeveria greke ka ndërmarrë një nismë që do t’iu heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj, “punojnë ngushtë me autoritetet e Tiranës kundër minoritetit...

Athina, “listë të zezë” për himariotët që do u hiqet shtetësia greke

para 11 muajve - Gazeta Tema

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Skandali/ Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve. Zbulohen arsyet (Emrat)

para 11 muajve - BalkanWeb

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Punuan kundër minoritetit helen, Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve

para 11 muajve - NOA

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim, ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj, “punojnë ngushtë me autoritetet...

Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve, zbulohet lista e emrave

para 11 muajve - Sot News

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim (te cilin e lexoni KETU ) ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj,...

Lista “e zezë”/ Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve (emrat)

para 11 muajve - Shekulli

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim, ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj, “punojnë ngushtë me autoritetet...

Emrat, Greqia u heq nënshtetësinë disa himarjotëve

para 11 muajve - Albeu

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Gazeta greke: Lista e banorëve himariotë që do u hiqet shtetësia

para 11 muajve - Shqiptarja

Greqia pritet t'u heqë shtetësinë disa banorëve nga Himara, me argumentin se kanë punuar kundër minoritetit grek dhe bashkëvepruar me Tiranën zyrtare. Është e përditshmja greke “Proto Thema” e cila në...

Greqia i’a merrë shtetësinë disa himariotëve, sepse nuk kanë punuar për greqizimin e jugut të Shqipërisë

para 11 muajve - Lajm

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

‘Nuk keni punuar për greqizmin e Shqipërisë’, Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve. Emrat

para 11 muajve - Syri

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Aleksandër Çipa dhe Kokëdhima në listën e zezë të Greqisë /Ja SKANDALI

para 11 muajve - Gazeta Express

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

‘Nuk keni punuar për greqizmin e Shqipërisë’, Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve. Emrat

para 11 muajve - Opozita

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve (emrat)

para 11 muajve - Gazeta Max

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim, ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj, “punojnë ngushtë me autoritetet...

Kryetar i shoqatës së gazetareve në Shqipëri në ‘listën e zezë’ të Greqisë

para 11 muajve - Insajderi

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Lista “e zezë” e himariotëve që do u hiqet shtetësia greke

para 11 muajve - Respublica

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK