http://kariera.mk

Në shtetin që ndaj një për qind të PBB-së për shëndetësi, 60 fëmijë vdesin për mungesë të aparatit me oksigjen

para 11 muajve - Telegrafi

Të paktën 60 fëmijë kanë vdekur në një spital në shtetin verior indian të Uttar Pradeshit. Mediat raportojnë se shkak i vdekjes ishte mungesa e aparatit të oksigjenit, transmeton Telegrafi. Në mesin e...

60 fëmijë të vdekur në një spital në Indi gjatë 5 ditëve

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Të paktën 60 fëmijë, përfshirë foshnja kanë vdekur në një spital në shtetin verior, Utar Pradesh në Indi, gjatë 5 të fundit, duke i nxitur autoritetet që të urdhërojnë hetime. Të gjitha vdekjet në një...

Në Indi bëhet nami. Së paku 30 fëmijë kanë vdekur në spital

para 11 muajve - Shekulli

Së paku 30 fëmijë, përfshirë foshnje, kanë vdekur në një spital në shtetin verior, Utar Pradesh, në Indi, gjatë 48 orëve të fundit, duke i nxitur autoritetet që të urdhërojnë hetime. Të gjitha vdekjet...

Indi, së paku 30 fëmijë kanë vdekur në spital

para 11 muajve - Syri

Së paku 30 fëmijë, përfshirë foshnje, kanë vdekur në një spital në shtetin verior, Utar Pradesh, në Indi, gjatë 48 orëve të fundit, duke i nxitur autoritetet që të urdhërojnë hetime. Të gjitha vdekjet...

Rritet bilanci i tragjedisë, 60 fëmijë vdesin në spital

para 11 muajve - Opinion

Të paktën 60 fëmijë kanë humbur tragjikisht jetën në një spital publik në Indi, pas mungesës së oksigjenit, që dyshohet të ketë ardhur pasi autoritetet spitalore nuk i kishin paguar faturën kompanisë përgjegjëse...

Indi, fëmijët vdesin nga mungesa e oksigjenit

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Në Indi, mungesa e oksigjenit në një spital ka shkaktuar vdekjen e dhjetra fëmijëve. Sipas prindërve dhe zyrtarëve, që nga 7 gushti kanë vdekur mbi 60 fëmijë në spitalin Baba Raghav Das në qytetin Gorakhpur...

60 fëmijë vdesin në një spital në Indi

para 11 muajve - Klan Kosova

Së paku 60 fëmijë kanë vdekur në një spital publik në Indinë Veriore, thonë zyrtarët, pas supozimeve që furnizimi me oksigjen iu kishte ndërprerë shkaku i faturave të papaguara. Zyrtarët në shtetin e Uttar...

Indi, së paku 30 fëmijë kanë vdekur në spital

para 11 muajve - Aktuale

Së paku 30 fëmijë, përfshirë foshnje, kanë vdekur në një spital në shtetin verior, Utar Pradesh, në Indi, gjatë 48 orëve të fundit, duke i nxitur autoritetet që të urdhërojnë hetime. Të gjitha vdekjet...

60 fëmijë vdesin në një spital në Indi

para 11 muajve - GazetaBlic

Së paku 60 fëmijë kanë vdekur në një spital publik në Indinë Veriore, thonë zyrtarët, pas supozimeve që furnizimi me oksigjen iu kishte ndërprerë shkaku i faturave të papaguara. Zyrtarët në shtetin e Uttar...

60 fëmijë vdesin në një spital në Indi

para 11 muajve - Indeks online

Së paku 60 fëmijë kanë vdekur në një spital publik në Indinë Veriore, thonë zyrtarët, pas supozimeve që furnizimi me oksigjen iu kishte ndërprerë shkaku i faturave të papaguara. Zyrtarët në shtetin e Uttar...

Indi, së paku 30 fëmijë kanë vdekur në spital

para 11 muajve - Lajmi.net

Së paku 30 fëmijë, përfshirë foshnje, kanë vdekur në një spital në shtetin verior, Utar Pradesh, në Indi, gjatë 48 orëve të fundit, duke i nxitur autoritetet që të urdhërojnë hetime. Të gjitha vdekjet...

Indi: Së paku 30 fëmijë kanë vdekur në spital

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Së paku 30 fëmijë, përfshirë foshnje, kanë vdekur në një spital në shtetin verior, Utar Pradesh, në Indi, gjatë 48 orëve të fundit, duke i nxitur autoritetet që të urdhërojnë hetime. Të gjitha vdekjet...

Indi, vdesin 60 fëmijë në një spital

para 11 muajve - MRT

60 fëmijë kanë humbur jetën në një spital në shtetin indian Utar Pradesh.... 60 fëmijë kanë humbur jetën në një spital në shtetin indian Utar Pradesh për shkak të encefalitis dhe problemeve me dërgesën...

60 fëmijë të posalindur kanë humbur jetën në spitalin në Indi

para 11 muajve - Portalb

Numri i fëmijëve, të cilët ditëve të fundit kanë vdekur në një spital në shtetin indian Utar Pradesh për shkak të encefalitis dhe problemeve me dërgesën e oksigjenit është rritur në 60, kumtuan sot autoritetet....

60 fëmijë vdesin në një spital në Indi

para 11 muajve - Sovrani

Së paku 60 fëmijë kanë vdekur në një spital publik në Indinë Veriore, thonë zyrtarët, pas supozimeve që furnizimi me oksigjen iu kishte ndërprerë shkaku i faturave të papaguara. Zyrtarët në shtetin e Uttar...

60 fëmijë vdesin në një spital në Indi

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Së paku 60 fëmijë kanë vdekur në një spital publik në Indinë Veriore, thonë zyrtarët, pas supozimeve që furnizimi me oksigjen iu kishte ndërprerë shkaku i faturave të papaguara. Zyrtarët në shtetin e Uttar...

Tronditëse: 60 fëmijë vdesin në një spital në Indi

para 11 muajve - Periskopi

Së paku 60 fëmijë kanë vdekur në një spital publik në Indinë Veriore, thonë zyrtarët, pas supozimeve që furnizimi me oksigjen iu kishte ndërprerë shkaku i faturave të papaguara. Zyrtarët në shtetin e Uttar...

Së paku 30 fëmijë kanë vdekur në spital

para 11 muajve - Insajderi

Së paku 30 fëmijë, përfshirë foshnje, kanë vdekur në një spital në shtetin verior, Utar Pradesh, në Indi, gjatë 48 orëve të fundit, duke i nxitur autoritetet që të urdhërojnë hetime. Të gjitha vdekjet...

Indi: Së paku 30 fëmijë kanë vdekur në spital

para 11 muajve - Gazeta e re

Së paku 30 fëmijë, përfshirë foshnje, kanë vdekur në një spital në shtetin verior, Utar Pradesh, në Indi, gjatë 48 orëve të fundit, duke i nxitur autoritetet që të urdhërojnë hetime. Të gjitha vdekjet...

Mbi 60 fëmijë vdesin në pediatrinë e spitalit në Indi, shkak mungesa e oksigjenit

para 11 muajve - NOA

Rreth 60 fëmijë kanë humbur jetën si pasojë e mungesës së oksigjenit, në spitalin shtetëror Baba Raghav Das Medical College në Gorakhpur, në Indi. Mësohet se shumë prej famijëve sapo kishin lindur. Sipas...

Indi, për 3 ditë kanë vdekur 35 fëmijë

para 11 muajve - Lajmi.net

Në një spital në veri të Indisë për 3 ditë kanë humbur jetën 35 fëmijë. Familjet duke theksuar se në spitalin universitar Baba Raghav Das në qytetin Gorakhpur, në rajonin Uttar Pradesh kanë humbur jetën...

Tragjedi, 60 fëmijë në Indi vdesin në spital për pesë ditë

para 11 muajve - Ora news

Të paktën 60 fëmijë, shumë prej të cilëve ishin të porsalindur, kanë vdekur në spitalin shtetëror Baba Raghav Das Medical College në Gorakhpur. Sipas raportimeve paraprake mendohet se shkak i kësaj tragjedie...

Indi, për 3 ditë kanë vdekur 35 fëmijë

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Në një spital në veri të Indisë për 3 ditë kanë humbur jetën 35 fëmijë, raporton Anadolu Agency (AA). Familjet duke theksuar se në spitalin universitar Baba Raghav Das në qytetin...

Në vetëm tri ditë, 30 fëmijë të vdekur

para 11 muajve - Zhurnal

Vetëm për tre ditë në spitalin shtetëror të Indisë kanë vdekur 30 fëmijë nga problemet gjatë lindjes dhe sëmundja e encefalit sëmundje kjo që shkakton inflamimin e trurit Zyrtarët thanë se viktimat ishin...

30 fëmijë të vdekur për tri ditë

para 11 muajve - Indeks online

Vetëm për tre ditë në spitalin shtetëror të Indisë kanë vdekur 30 fëmijë nga problemet gjatë lindjes dhe sëmundja e encefalit sëmundje kjo që shkakton inflamimin e trurit Zyrtarët thanë se viktimat ishin...

Tragjedi, 60 fëmijë në Indi vdesin në spital për pesë ditë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Të paktën 60 fëmijë, shumë prej të cilëve ishin të porsalindur, kanë vdekur në spitalin shtetëror Baba Raghav Das Medical College në Gorakhpur. Sipas raportimeve paraprake mendohet se shkak i kësaj tragjedie...

35 fëmijë të vdekur për 3 ditë në Indi

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Në një spital në veri të Indisë për 3 ditë kanë humbur jetën 35 fëmijë. Familjet duke theksuar se në spitalin universitar Baba Raghav Das në qytetin Gorakhpur, në rajonin Uttar Pradesh kanë humbur jetën...

Në vetëm tri ditë, 30 fëmijë të vdekur

para 11 muajve - Sovrani

Vetëm për tre ditë në spitalin shtetëror të Indisë kanë vdekur 30 fëmijë nga problemet gjatë lindjes dhe sëmundja e encefalit sëmundje kjo që shkakton inflamimin e trurit Zyrtarët thanë se viktimat ishin...

30 fëmijë të vdekur vetëm për tri ditë

para 11 muajve - Arbresh

Vetëm për tre ditë në spitalin shtetëror të Indisë kanë vdekur 30 fëmijë nga problemet gjatë lindjes dhe sëmundja e encefalit sëmundje kjo që shkakton inflamimin e trurit Zyrtarët thanë se viktimat ishin...

Alarmante: 30 fëmijë të vdekur për tri ditë në Indi

para 11 muajve - Periskopi

Vetëm për tre ditë në spitalin shtetëror të Indisë kanë vdekur 30 fëmijë nga problemet gjatë lindjes dhe sëmundja e encefalit sëmundje kjo që shkakton inflamimin e trurit Zyrtarët thanë se viktimat ishin...

Tragjedi në një spital, vdesin 30 fëmijë

para 11 muajve - Klan

30 fëmijë kanë humbur jetën gjatë 2 ditëve të fundit në një spital në Gorakhpur, Indi, për shkak të mungesës së oksigjenit. Ngjarja e rëndë ndodhi në Kolegjin Mjekësor Baba Raghav. Sipas mediave atje,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK