http://kariera.mk

Lajmi për nënshtetësi greke, reagon Aleksandër Çipa: Kam vetëm nënshtetësi shqiptare

para 10 muajve - BalkanWeb

Analisti i njohur Aleksandër Çipa reagon në Facebook për lajmin e publikuar në një media të Greqisë se ai ka nënshtetësi greke. Çipa shkruan se nuk ka patur asnjëherë nënshtetësi tjetër, përveç asaj shqiptare....

Aleksandër Çipa hedh poshtë shkrimin e gazetës greke për nënshtetsinë

para 10 muajve - Koha Jone

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema”, ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

Mediat e bënë 'grek', reagon Kreu i Unionit të Gazetarëve: Mediokra...

para 10 muajve - Gazeta Express

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke "Proto Thema", ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

“Lista e zezë”/ Aleksandër Çipa reagon: S’kam patur kurrë shtetësi greke

para 10 muajve - Opinion

Gazetari dhe analisti i njohur Aleksandër Çipa ka reaguar pas lajmit në mediat greke dhe ribotuar ne median vendase se Greqia po tenton ti heqë shtetësinë. Ai thotë se nuk ka mbajtur kurrë shtetësi greke,...

Lista e zezë e Athinës, reagon Çipa: S’kam pasur shtetësi greke

para 10 muajve - Mapo

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema”, ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

“Lista e zezë” e Greqisë, Çipa: Nuk kam pasur dhe s’do kem nënshtetësi tjetër veç asaj shqiptare

para 10 muajve - NOA

Gazetari i njohur shqiptar dhe njëkohësisht kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë, reagon pas shkrimit të publikuar nga gazeta greke “Proto Thema”, ku shkruhej se disa banorëve të Himarës do t’u hiqet...

Lista e zezë e Athinës, gazetari Çipa: S'kam pasur shtetësi greke

para 10 muajve - Shqiptarja

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema” ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

Grekët i vunë emrin në “Listën e Zezë”, reagon Aleksandër Çipa: S’kam pasur shtetësi greke

para 10 muajve - Opozita

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema” ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

Lista e zezë e Athinës, reagon Çipa: S’kam pasur shtetësi greke

para 10 muajve - Arbresh

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema”, ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

Aleksandër Çipa reagon pas shkrimit në gazetën e Athinës: s´kam pasur kurrë nënshtetësi greke

para 10 muajve - Te Sheshi

Gazetari Aleksandër Çipa, i cili kryeson Unionin e Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të gazetës greke “Proto Thema”, ku thuhej se ai renditej mes disa banorëve të Himarës, të cilëve pritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK