http://kariera.mk

Berisha, mesazh prekës për humbjen e motrës së tij

para 11 muajve - Klan

Ish – Kryeministri Sali Berisha ka përcjellë me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanaj. Ajo ndërroi jetë në moshën 77 – vjeçare, pasi vuante nga...

Berisha mesazh prekës për motrën e ndjerë

para 11 muajve - Indeks online

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka humbur motrën e vetme. Përmes një mesazhi në facebook ai falenderon te gjithe ata qe moren pjese ne ceremoni mortore dhe e telefonuan per ta ngushelluar. Keto jane fjalet...

Statusi i ndjerë i Sali Berishës për humbjen e motrës. Ja çfarë shkruan ai

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook ndan me ndjekësit e tij lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajries, pas një sëmundje të rëndë. Ndërsa falënderon ata...

“I lehtë qoftë dheu për ty motra ime e dashur” Ky është mesazhi prekës i Sali Berishës

para 11 muajve - Koha Jone

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar këtë të shtunë për herë të parë për ndarjen nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanit, e cila u shua në moshën 77 vjeçare ditën e djeshme. Përmes një statusi në...

Berisha, mesazh të ndjerë për humbjen e motrës së tij

para 11 muajve - Koha Jone

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka përcjellë me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanaj. Ajo ndërroi jetë në moshën 77-vjeçare, pasi vuante nga një...

Humbja e së motrës, Berisha: Do Mbaj në zemër dashurinë e saj

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish Kryeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë pasi motra motra e tij, Hajrie Osmanaj, ndërroi jetë ditën e djeshme. Nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në facebook, Berisha shkruan...

Ish-kryeministri Berisha mesazh prekës pas vdekjes së motrës së tij

para 11 muajve - Shekulli

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka dedikuar një mesazh prekës motrës së tij pas vdekjes së saj një ditë më parë, pas një sëmundje “te cilen e perballoi me stoicizem dhe dinjitet te vertet”, shkruan ai....

Mesazhi prekës i Berishës për motrën e ndjerë

para 11 muajve - Albeu

Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka humbur ditën e djeshme motrën e vetme. Ish-kryeministri Berisha ka pasur një marrëdhënie shumë të ngushtë me motrën , e cila është kujdesur edhe për rritjen e tij. Një...

Motra e tij u nda nga jeta, Berisha: Mirënjohje të gjithë dashamirësve që na qëndruan pranë

para 11 muajve - NOA

Motra e tij u nda nga jeta, Berisha: Mirënjohje të gjithë miqve dhe dashamirësve qëndruan pranë Ish-kryeministri Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka shprehur mirënjohje për të gjithë ata...

“I lehtë qoftë dheu për ty motra ime e dashur” Ky është mesazhi prekës i Sali Berishës

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar këtë të shtunë për herë të parë për ndarjen nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanit, e cila u shua në moshën 77 vjeçare ditën e djeshme. Përmes një statusi në...

Mesazhi prekës i ish-kryeministrit Berisha për motrën e tij

para 11 muajve - Ora news

Te dashur miq! Sot familja jone i dha lamtumiren e fundit motres time, Hajrie Osmanaj! Nje mirenjohje te thelle te gjithe miqve dhe dashamiresve te shumte, qe me pranine dhe mesazhet e tyre lehtesuan dhimbjen...

Berisha mesazh prekës për motrën e ndjerë

para 11 muajve - Opinion

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka humbur motrën e vetme. Përmes një mesazhi në facebook ai falenderon te gjithe ata qe moren pjese ne ceremoni mortore dhe e telefonuan per ta ngushelluar. Keto jane fjalet...

Ndarja nga jeta e motrës/ Fjalimi prekës i Sali Berishës

para 11 muajve - Syri

Të dashur miq! Sot familja jonë i dha lamtumirën e fundit motrës time, Hajrie Osmanaj! Një mirënjohje të thellë të gjithë miqve dhe dashamirësve të shumtë, që me praninë dhe mesazhet e tyre lehtësuan dhimbjen...

Berisha mesazh prekës për motrën e ndjerë

para 11 muajve - Arbresh

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka humbur motrën e vetme. Përmes një mesazhi në facebook ai falenderon te gjithe ata qe moren pjese ne ceremoni mortore dhe e telefonuan per ta ngushelluar. Keto jane fjalet...

Mesazhi prekës i ish-kryeministrit Berisha për motrën e tij

para 11 muajve - Arbresh

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ka dedikuar një mesazh prekës, motrës së tij  Hajrie Osmanaj, e cila u nda nga jeta pas një sëmundje, të cilën sic thotë ai e e perballoi me stoicizem dhe dinjitet te vertet...

Familja Berisha në zi, Armina nxjerr shalët (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme një fatkeqësi ka ndodhur në familjen Berisha pasi është ndarë nga jeta motra e ish-kryeministrit Sali Berisha . Për kryeministrin Sali Berisha motra e tij e vetme, Hajrie Osmani, ishte...

Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës

para 11 muajve - Lajm

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Hajrie Osmani u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Ajo jetonte prej kohësh në Kodër-Kamëz. Nuk dihet shkaku i ndarjes...

Mesazhi prekës i Shkëlzen Berishës për ndarjen nga jeta të hallës së tij

para 11 muajve - Opozita

Me nje postim ne faqen e tij ne rrjetin social Facebook, Shkëlzen Berisha ka ndare me miqte dhe ndjekesit lajmin e hidhur per te dhe familjen e tij. “Te dashur miq me hidherim njoftoj ndarjen nga jeta...

Dhimbje e madhe në familjen Berisha, ish-kryeministri humb njeriun e afërt

para 11 muajve - InfoShqip

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

Dhimbje e madhe në familjen Berisha, ish-kryeministri humb njeriun e afërt

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin....

Ndarja nga jeta e motrës së Berishës, ja mesazhi i ndjerë i Shkëlzenit

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme u nda nga jeta motra e ish-kryeministrit Sali Berisha . Për kryeministrin Sali Berisha motra e tij e vetme, Hajrie Osmani , ishte shumë e shtrenjtë dhe shumë shpesh e ka quajtur “mbrëtëreshë”....

Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës, ja reagimi i Shkëlzenit

para 11 muajve - TV Koha

Mbrëmjen e djeshmë është ndarë nga jeta motra e ish Kryeministrit Sali Berisha. Hajrie Osmanin është ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare. Për ndarjen nga jeta të Hajirijes ka reaguar dhe Shkëlzen Berisha....

Ndërron jetë Hajrie Osmani, motra e Sali Berishës. Ja si reagon Shkelzeni

para 11 muajve - GazetaBlic

Mbrëmjen e djeshme është ndarë nga jeta motra e ish Kryeministrit Sali Berisha. Hajrie Osmani është ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare. Për ndarjen nga jeta të Hajrisë ka reaguar dhe Shkëlzen Berisha....

Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës, ja reagimi i Shkëlzenit

para 11 muajve - Gazeta Express

Mbrëmjen e djeshmë është ndarë nga jeta motra e ish Kryeministrit Sali Berisha. Hajrie Osmanin është ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare. Për ndarjen nga jeta të Hajirijes ka reaguar dhe Shkëlzen Berisha....

Dhimbje e madhe në familjen Berisha, ish-kryeministri humb njeriun e afërt

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës, këto janë fjalët e nipit Shkëlzenit

para 11 muajve - Sovrani

Mbrëmjen e djeshme është ndarë nga jeta motra e ish Kryeministrit Sali Berisha. Hajrie Osmani është ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare. Për ndarjen nga jeta të Hajrisë ka reaguar dhe Shkëlzen Berisha....

Sali Berisha humb një njeri shumë të afërt

para 11 muajve - Periskopi

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

Ja çfarë shkruan Shkëlzen Berisha për hallën që u nda nga jeta

para 11 muajve - Opinion

Shkelzen Berisha ka ndare me miqte ne rrjetet sociale lajmin e hidhur te vdekjea se halles se tij. “Te dashur miq me hidherim njoftoj ndarjen nga jeta te halles sime Hajrie Osmani. Zoti i dhente paqe dhe...

Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës

para 11 muajve - Telegrafi

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Hajrie Osmani u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Ajo jetonte prej kohësh në Kodër-Kamëz. Nuk dihet shkaku i ndarjes...

U nda sonte nga jeta, kjo ishte lidhja e ngushtë e Berishës me motrën e tij (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Sali Berisha ka një natë të vështirë sonte pas ndarjes nga jeta të motrës së tij, Hajries. Ajo ishte motra e vetme e Berishës, pasi një vëlla tjetër i kishte ndërruar jetë shumë vite më parë. Ish-kryeministri...

Ndahet nga jeta motra e Sali Berishës

para 11 muajve - Almakos

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Hajrie Osmani u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Ajo jetonte prej kohësh në Kodër-Kamëz. Nuk dihet shkaku i ndarjes...

Intervista/ Si do të shprehej Berisha për të motrën, që sot nuk jeton më

para 11 muajve - Opinion

“Në familje ajo ishte mbretëresha”- Kështu do të shprehej Sali Berisha 4 vite më parë në një intervistë për Agon Channel, teksa fliste për familjen ku u lind dhe rrit në Viçidol të Tropojës. Më poshtë...

Ndahet nga jeta motra e ish-kryeministrit Berisha

para 11 muajve - Sot News

Ish-kryeministri Sali Berisha ka humbur sot një nga njerëzit e shtrenjtë. Bëhet fjalë për Hajrie Ram Osmanin, motrën e  Sali Berishës, e cila u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Lajmin për vdekjen e saj...

Ndahet nga jeta njeriu i afërt i Sali Berishës

para 11 muajve - Aktuale

Ish-kryeministri Sali Berisha është në zi, pasi një person shumë i afërt i tij sot nuk jeton më. Bëhet fjalë për motrën e tij e cila ëshët ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare. Motra e ishkryeministrit...

humbje e madhe në familjen Berisha, ish-kryeministri humb njeriun e afërt

para 11 muajve - Zeri

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

Sali Berisha në zi, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

para 11 muajve - Opinion

Ish-kryeministri Sali Berisha ka humbur sot një nga njerëzit e shtrenjtë. Bëhet fjalë për Hajrie Ram Osmanin, motrën e Sali Berishës, e cila u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Lajmin për vdekjen e saj...

Sali Berisha humbet njeriun e dashur

para 11 muajve - Syri

Dita e sotme është mbyllur në mënyrë tragjike për ish kryeministrin e vendit Sali Berisha pasi pak orë më parë ai ka marrë vesh lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajrie Ram Osmani. Hajria ishte...

E FUNDIT/ Ndahet nga jeta njeriu i afërt i Sali Berishës

para 11 muajve - Albeu

Një njeri shumë i aftërt me ish kryeministrin, Sali Berisha është ndarë nga jeta. Bëhet fjalë për motërn e tij e cila ëshët ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare. Motra e ishkryeministrit jetonte prej kohësh...

Zi në familjen e ish-Kryeministrit Berisha, ndërron jetë një person i afërm

para 11 muajve - NOA

Familja e z. Sali Berisha wshtw nw zi. Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë...

Ndahet nga jeta motra e ish-kryeministrit Berisha

para 11 muajve - Flaka

Ish-kryemnistri i vendit Sali Berisha pak orë më parë ka marrë vesh lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajrie Ram Osmani. Hajria ishte motra e vetme e Sali Berishës i cili më herët kishte humbur...

Ndërron jetë motra e ish-kryeministrit Sali Berisha

para 11 muajve - Ora news

Ish-kryeministri Sali Berisha ka humbur sot një nga njerëzit e shtrenjtë. Bëhet fjalë për Hajrie Ram Osmanin, motrën e  Sali Berishës, e cila u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Lajmin për vdekjen e saj...

Ish-kryeministri Berisha në zi, humb personin e afërt

para 11 muajve - Shekulli

Ish-kryeministrit Sali Berisha ka humbur motrën e tij të vetme e cila  ka ndërruar jetë ditën e sotme. Hajrie Ram Osmani ishte 6 vite më e madh e se ishkryeministri, ndërsa lajmin për vdekjen e saj e bënë...

himbje e madhe në familjen Berisha, ish-kryeministri humb njeriun e afërt

para 11 muajve - Zeri

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

Ish-kryeministrit të Shqipërisë i vdes personi më i afërt!

para 11 muajve - GazetaBlic

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

Ndahet nga jeta njeriu i afërt i ish-kryeministrit Sali Berisha

para 11 muajve - Indeks online

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare.

Dhimbje e madhe në familjen Berisha, ish-kryeministri humb njeriun e afërt

para 11 muajve - Gazeta Express

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

​Ndahet nga jeta motra e ish-kryeministrit Berisha

para 11 muajve - Blitz

Ish-kryemnistri i vendit Sali Berisha pak orë më parë ka marrë vesh lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajrie Ram Osmani. Hajria ishte motra e vetme e Sali Berishës i cili më herët kishte humbur...

Ish-kryeministri Berisha në zi, ndërron jetë motra e vetme e tij

para 11 muajve - Shqiptarja

Motra e vetme e ish-kryeministrit Sali Berisha ka ndërrua jetë ditën e sotme. Hajrie Ram Osmani ishte 6 vite më e madh e se ish-kryemninistri, ndërsa lajmin për vdekjen e sajë e bënë të ditur në rrjetet...

Ndahet nga jeta një person i afërt i Berishës

para 11 muajve - Sovrani

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Facebook Twitter Google Plus

Dhimbje e madhe në familjen Berisha, ish-kryeministri humb njeriun e afërt

para 11 muajve - Gazeta e re

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

Ndërron jetë motra e Sali Berishës

para 11 muajve - Opozita

Ka ndërruar jetë, motra e vetme e ish-kryeministrit Sali Berisha. Lajmin e hidhur e bëjnë të ditur në rrjete sociale, miq të familjes Berisha. Hajrie Ram Osmani – Berisha ishte 6 vjet më e madhe nga Sali...

Sali Berisha humbet njeriun e dashur

para 11 muajve - Fakti Ditor

Dita e sotme është mbyllur në mënyrë tragjike për ish kryeministrin e vendit Sali Berisha pasi pak orë më parë ai ka marrë vesh lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajrie Ram Osmani. Hajria ishte...

Ndahet nga jeta njeriu i afërt i Sali Berishës

para 11 muajve - Periskopi

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha u nda nga jeta ditën e sotme. Hajrie Osmani u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Prej kohësh ajo në Kodër-Kamëz. Nuk dihet shkaku i ndarjes nga jeta....

Ndahet nga jeta njeriu i afërt i ish-kryeministrit Sali Berisha

para 11 muajve - Arbresh

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare.

Ndahet nga jeta njeriu i afërt i Sali Berishës

para 11 muajve - Arbresh

Një njeri shumë i aftërt me ish kryeministrin, Sali Berisha është ndarë nga jeta. Bëhet fjalë për motrën e tij e cila ëshët ndarë nga jeta në moshën 77-vjeçare. Motra e ishkryeministrit jetonte prej kohësh...

Sali Berisha humbet njeriun e shtrenjtë të jetës

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Dita e sotme është mbyllur në mënyrë tragjike për ish kryemimnistrin e vendit Sali Berisha pasi pak orë më parë ai ka mërrë vesh lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij Hajrie Ram Osmani. Hajria ishte...

Ish-kryeministrit të Shqipërisë i vdes personi më i afërt!

para 11 muajve - Bota Press

Motra e ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha është ndarë nga jeta ditën e sotme. Burimet thonë për “Panorama” se ajo u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare. Bëhet fjalë për Hajrie Osmanin. Ajo jetonte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK