http://kariera.mk

Largoji urgjent këto sende nga shtëpia, ju sjellin fat të keq

para 7 muajve - Aktuale

Jo gjithmonë dita juaj ecën ashtu siç ju do të donit, pasi shpesh shumë gjëra ju ecin ters, dhe për këtë shkaktarë janë energjitë negative që ju rrethojnë. Por shpesh këto energji negative përhapen nga...

Largoji urgjent këto sende nga shtëpia, ju sjellin ters

para 7 muajve - Koha Jone

Jo gjithmonë dita juaj ecën ashtu siç ju do të donit, pasi shpesh shumë gjëra ju ecin ters, dhe për këtë shkaktarë janë energjitë negative që ju rrethojnë. Por shpesh këto energji negative përhapen nga...

Largoji urgjent këto sende nga shtëpia, ju sjellin ters

para 7 muajve - Syri

Jo gjithmonë dita juaj ecën ashtu siç ju do të donit, pasi shpesh shumë gjëra ju ecin ters, dhe për këtë shkaktarë janë energjitë negative që ju rrethojnë. Por shpesh këto energji negative përhapen nga...

Largoji urgjent këto sende nga shtëpia, ju sjellin fat të keq

para 7 muajve - Arbresh

Jo gjithmonë dita juaj ecën ashtu siç ju do të donit, pasi shpesh shumë gjëra ju ecin ters, dhe për këtë shkaktarë janë energjitë negative që ju rrethojnë. Por shpesh këto energji negative përhapen nga...

Pesë gjëra që sjellin fatkeqësi në shtëpi

para 7 muajve - Koha Jone

Ekzistojnë besime që disa objekte sjellin fatkeqësi në familje, nëse gjenden në vendin e gabuar në shtëpi. Mësoni për çka është fjala dhe nxirrni jashtë. Pasqyra e kthyer nga krevati Besohet që pasqyra...

Pesë gjëra që sjellin fatkeqësi në shtëpi: nxirrni jashtë menjëherë!

para 7 muajve - Shekulli

Ekzistojnë besime që disa objekte sjellin fatkeqësi në familje, nëse gjenden në vendin e gabuar në shtëpi. Mësoni për çka është fjala dhe nxirrni jashtë. Pasqyra e kthyer nga krevati Besohet që pasqyra...

Pesë gjëra që sjellin fatkeqësi në shtëpi: nxirrni jashtë menjëherë!

para 7 muajve - Gazeta Express

Ekzistojnë besime që disa objekte sjellin fatkeqësi në familje, nëse gjenden në vendin e gabuar në shtëpi. Pasqyra e kthyer nga krevati Besohet që pasqyra e kthyer nga krevati mund të shkaktojë probleme...

Pesë gjëra që sjellin fatkeqësi në shtëpi: nxirrni jashtë menjëherë!

para 7 muajve - Gazeta Liria

Ekzistojnë besime që disa objekte sjellin fatkeqësi në familje, nëse gjenden në vendin e gabuar në shtëpi. Pasqyra e kthyer nga krevati Besohet që pasqyra e kthyer nga krevati mund të shkaktojë probleme...

Pesë gjëra që sjellin fatkeqësi në shtëpi: nxirrni jashtë menjëherë!

para 7 muajve - Telegrafi

Ekzistojnë besime që disa objekte sjellin fatkeqësi në familje, nëse gjenden në vendin e gabuar në shtëpi. Mësoni për çka është fjala dhe nxirrni jashtë, transmeton Telegrafi.. Pasqyra e kthyer nga krevati...

Pesë gjëra që sjellin fatkeqësi në shtëpi: nxirrni jashtë menjëherë!

para 7 muajve - Almakos

Ekzistojnë besime që disa objekte sjellin fatkeqësi në familje, nëse gjenden në vendin e gabuar në shtëpi. Mësoni për çka është fjala dhe nxirrni jashtë, transmeton Telegrafi.. Pasqyra e kthyer nga krevati...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK