http://kariera.mk

Janë 10 kriminelët që tmerruan botën, midis tyre edhe dy femra

para 6 muajve - Mapo

Foto 1 nga 10 Ata kanë qenë anëtarë të bandave ose organizatave kriminale që janë të njohura për përfshirje në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Këta njerëz kanë qenë aktivë...

Njihuni me 10 kriminelët që tmerruan botën, midis tyre edhe 2 femra

para 6 muajve - GazetaBlic

Ata kanë qenë anëtarë të bandave ose organizatave kriminale që janë të njohura për përfshirje në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Këta njerëz kanë qenë aktivë në disa zona...

Njihuni me 10 kriminelët që tmerruan botën, midis tyre edhe 2 femra

para 6 muajve - Lajm

Ata kanë qenë anëtarë të bandave ose organizatave kriminale që janë të njohura për përfshirje në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Këta njerëz kanë qenë aktivë në disa zona...

Njihuni me 50 faktet interesante nga jeta e ‘Baronit të Drogës’ Pablo Eskobar

para 6 muajve - Fakti Ditor

Pablo Emilio Eskobar Gaviria ishte mbreti i kokainës dhe lideri i një prej organizatave kriminale më të fuqishme në botë. Gjatë zgjerimit të pushtetit të tij në vitet 1980, ai kontrollonte një perandori...

50 faktet interesante nga jeta e ‘Baronit të Drogës’ Pablo Eskobar

para 6 muajve - Sovrani

Pablo Emilio Eskobar Gaviria ishte mbreti i kokainës dhe lideri i një prej organizatave kriminale më të fuqishme në botë. Gjatë zgjerimit të pushtetit të tij në vitet 1980, ai kontrollonte një perandori...

Fakte të mahnitshme mbi jetën e bosit më të madh të drogës, Pablo Escobar

para 6 muajve - Gazeta Express

Fama e kolumbianit Pablo Escobar nuk është zhdukur edhe 23 vite pas vdekjes së tij Më poshtë keni 50 fakte interesante mbi jetën e këtij krimineli, i cili pushtoi botën e drogës 1-Emri i tij i plotë ishte...

Ja kush janë 30 mafiozët që tronditën botën

para 6 muajve - Gazeta Express

Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë dekada,...

FOTO/ Njihuni me 50 faktet interesante nga jeta e ‘Baronit të Drogës’ Pablo Eskobar

para 6 muajve - Koha Jone

Pablo Emilio Eskobar Gaviria ishte mbreti i kokainës dhe lideri i një prej organizatave kriminale më të fuqishme në botë. Gjatë zgjerimit të pushtetit të tij në vitet 1980, ai kontrollonte një perandori...

Ja kush janë 30 mafiozët që tronditën botën

para 6 muajve - Koha Jone

Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë dekada,...

Ja kush janë 30 mafiozët që tronditën botën

para 6 muajve - AlbPortali

Loading... Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë...

Ja kush janë 30 mafiozët që tronditën botën

para 6 muajve - Arbresh

Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë dekada,...

Ja kush janë 30 mafiozët që tronditën botën

para 6 muajve - Fakti Ditor

Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë dekada,...

Fakte të mahnitshme mbi jetën e bosit më të madh të drogës

para 6 muajve - RTV 21

Fama e kolumbianit Pablo Escobar nuk është zhdukur edhe  23 vite pas vdekjes së tij Më poshtë keni 50 fakte interesante mbi jetën e këtij krimineli, i cili pushtoi botën e drogës 1-Emri i tij i plotë ishte...

FOTO/ Njihuni me 50 faktet interesante nga jeta e ‘Baronit të Drogës’ Pablo Eskobar

para 6 muajve - Syri

Pablo Emilio Eskobar Gaviria ishte mbreti i kokainës dhe lideri i një prej organizatave kriminale më të fuqishme në botë. Gjatë zgjerimit të pushtetit të tij në vitet 1980, ai kontrollonte një perandori...

Ja kush janë 30 mafiozët që tronditën botën

para 6 muajve - Syri

Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë dekada,...

Ja kush janë 30 mafiozët që tronditën botën

para 6 muajve - Opozita

Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë dekada,...

Njihuni me 50 faktet interesante nga jeta e ‘Baronit të Drogës’ Pablo Eskobar

para 6 muajve - Arbresh

Pablo Emilio Eskobar Gaviria ishte mbreti i kokainës dhe lideri i një prej organizatave kriminale më të fuqishme në botë. Gjatë zgjerimit të pushtetit të tij në vitet 1980, ai kontrollonte një perandori...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK