http://kariera.mk

Qendra për Menaxhim me Kriza: Fshati Kondovë nuk është në rrezik (FOTO/VIDEO)

para 10 muajve - Portalb

01:40- Qendra për Menaxhim me Kriza në një informim të jashtëzakonshëm në lidhje me zjarrin në Kondovë thotë se nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri dhe se zjarri ka ndryshuar drejtim, njofton Portalb.mk...

Normalizohet situata në Kondovë

para 10 muajve - RTV 21

Osmani: Aeroplanët nuk mund të vihen në funksion derisa të agojë Situata në Kondovë me zjarret është vënë nën kontroll. Nga Qendra për menaxhim me kriza njoftojnë se janë duke vepruar me 4 cisterna, 25...

KONDOVË, QMK: NUK KA SHTËPI TË KAPLUARA NGA ZJARRI

para 10 muajve - TV21

Qendra për Menaxhim me Kriza njofton se sipas informatave që vijnë nga terreni në fshatin Kondovë, nuk ka shtëpi të kapluara nga zjarri, drejtimi i zjarrit është ndryshuar dhe fshati Kondovë nuk është...

KONDOVË, NORMALIZOHET SITUATA, OSMANI: AEROPLANËT NUK MUND TË VIHEN NË FUNKSION DERI SA TË AGOJË

para 10 muajve - TV21

Situata në Kondovë me zjarret është vënë nën kontroll. Nga Qendra për menaxhim me kriza njoftojnë se janë duke vepruar me 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarrëvikësve dhe 50 persona nga bashkësia...

Banorët e Kondovës: Populli na doli në ndihmë, autoritetet qendrore dhe lokale nuk ishin askund

para 10 muajve - Almakos

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës. [embedded content]...

Pamje të reja nga zjarri që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit (VIDEO+FOTO)

para 10 muajve - Shenja

Edhe fshati Çegran i Gostivarit është kapluar nga një zjarr i cili, sipas dëshmive të banorëve po rrezikon shtëpitë e banorëve, raporton SHENJA. Ata kërkojnë ndihmë nga autoritete për të shuar zjarrin,...

Pamje të reja nga zjarri që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit (VIDEO+FOTO)

para 10 muajve - Almakos

Edhe fshati Çegran i Gostivarit është kapluar nga një zjarr i cili, sipas dëshmive të banorëve po rrezikon shtëpitë e banorëve, raporton SHENJA. Ata kërkojnë ndihmë nga autoritete për të shuar zjarrin,...

Pamje të reja nga shpërthimi i zjarrit në Kondovë

para 10 muajve - Shenja

Pamje të reja nga shpërthimi i zjarrit në Kondovë by tvshenjaofficial

Ja çfarë thonë banorët e Kondovës për zjarrin që është përhapur

para 10 muajve - Shenja

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës. Ja çfarë thonë...

Ja çfarë thonë banorët e Kondovës për zjarrin që është përhapur

para 10 muajve - Almakos

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës. [embedded content]...

Zjarr edhe në fshatin Çegran të Gostivarit (FOTO+VIDEO)

para 10 muajve - Almakos

Në adresën elektronike të TV SHENJA kanë ardhur disa fotografi që flasin për një zjarr që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit. Zjarri sipas rrëfimit të banorëve ka shpërthyer dy orë më parë. Në fillim...

Zjarr edhe në fshatin Çegran të Gostivarit (FOTO+VIDEO)

para 10 muajve - Shenja

Në adresën elektronike të TV SHENJA kanë ardhur disa fotografi që flasin për një zjarr që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit. Zjarri sipas rrëfimit të banorëve ka shpërthyer dy orë më parë. Në fillim...

QMK informon për gjendjen momentale në Kondovë

para 10 muajve - Shenja

Qendra për menaxhim me krizat njofton se në terren në Kondovë veprojnë 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarfikve dhe 50 persona nga bashkësia lokale. Nga QMK, po ashtu njoftojnë se është formuar...

QMK informon për gjendjen momentale në Kondovë

para 10 muajve - Almakos

Qendra për menaxhim me krizat njofton se në terren në Kondovë veprojnë 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarfikve dhe 50 persona nga bashkësia lokale. Nga QMK, po ashtu njoftojnë se është formuar...

Situata në Kondovë, pas pak TV SHENJA përsëri me edicion special të lajmeve

para 10 muajve - Almakos

Ekipi i TV SHENJA është në Kondovë dhe po ndjek nga afër  situatën me zjarrin që ka kapluar Kondovë. Të dhënat e fundit do të mund t;I ndiqni në edicionin e radhës që do të jetë pas disa minutave. Në ndiqni....

Situata në Kondovë, pas pak TV SHENJA përsëri me edicion special të lajmeve

para 10 muajve - Shenja

Ekipi i TV SHENJA është në Kondovë dhe po ndjek nga afër  situatën me zjarrin që ka kapluar Kondovë. Të dhënat e fundit do të mund t;I ndiqni në edicionin e radhës që do të jetë pas disa minutave. Në ndiqni.

Videolajm: Pamje nga zjarri në Kondovë

para 10 muajve - Shenja

PAMJE KONDOVE ZJARRI _12.08.2017 by tvshenjaofficial

KONDOVË, NORMALIZOHET SITUATA, OSMANI: AEROPLANËT NUK MUND TË VIHEN NË FUNKSION DERI SA TË AGOJË

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Situata në Kondovë me zjarret është vënë nën kontroll. Nga Qendra për menaxhim me kriza njoftojnë se janë duke vepruar me 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarrëvikësve dhe 50 persona nga...

KONDOVË, NORMALIZOHET SITUATA, OSMANI: AEROPLANËT NUK MUND TË VIHEN NË FUNKSION DERI SA TË AGOJË

para 10 muajve - Fakti Ditor

Situata në Kondovë me zjarret është vënë nën kontroll. Nga Qendra për menaxhim me kriza njoftojnë se janë duke vepruar me 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarrëvikësve dhe 50 persona nga bashkësia...

JA ÇFARË THONË BANORËT E KONDOVËS PËR ZJARRIN QË ËSHTË PËRHAPUR

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës AlbPortali:

Pamje të reja nga zjarri që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit (VIDEO+FOTO)

para 10 muajve - AlbPortali

Edhe fshati Çegran i Gostivarit është kapluar nga një zjarr i cili, sipas dëshmive të banorëve po rrezikon shtëpitë e banorëve, raporton SHENJA. Ata kërkojnë ndihmë nga autoritete për të shuar zjarrin,...

JA ÇFARË THONË BANORËT E KONDOVËS PËR ZJARRIN QË ËSHTË PËRHAPUR

para 10 muajve - Fakti Ditor

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës

PAMJE TË REJA NGA ZJARRI QË KA KAPLUAR FSHATIN ÇEGRAN TË GOSTIVARIT (VIDEO+FOTO)

para 10 muajve - Fakti Ditor

Edhe fshati Çegran i Gostivarit është kapluar nga një zjarr i cili, sipas dëshmive të banorëve po rrezikon shtëpitë e banorëve, raporton SHENJA. Ata kërkojnë ndihmë nga autoritete për të shuar zjarrin,...

Ja çfarë thonë banorët e Kondovës për zjarrin që është përhapur

para 10 muajve - AlbPortali

TV SHENJA është në Kondovë ku po ndjek situatën e krijuar pas shpërthimit të një zjarri i cili është përhapur me shpejtësi. Loading... Më poshtë ju sjellim edhe disa deklarata nga banorët e Kondovës. The...

Zjarr edhe në fshatin Çegran të Gostivarit (FOTO+VIDEO)

para 10 muajve - AlbPortali

Në adresën elektronike të TV SHENJA kanë ardhur disa fotografi që flasin për një zjarr që ka kapluar fshatin Çegran të Gostivarit. Zjarri sipas rrëfimit të banorëve ka shpërthyer dy orë më parë. Në fillim...

QMK informon për gjendjen momentale në Kondovë

para 10 muajve - AlbPortali

Qendra për menaxhim me krizat njofton se në terren në Kondovë veprojnë 4 cisterna, 25 zjarfikës, 9 makina të zjarfikve dhe 50 persona nga bashkësia lokale. Nga QMK, po ashtu njoftojnë se është formuar...

Situata në Kondovë, pas pak TV SHENJA përsëri me edicion special të lajmeve

para 10 muajve - AlbPortali

Ekipi i TV SHENJA është në Kondovë dhe po ndjek nga afër  situatën me zjarrin që ka kapluar Kondovë. Loading... Të dhënat e fundit do të mund t;I ndiqni në edicionin e radhës që do të jetë pas disa minutave....

Zjarri që rrezikonte shtëpitë e Çegranit është lokalizuar | FOTO

para 10 muajve - Flaka

Vatra e zjarrit vazhdon të jetë aktiv në atarin e fshatit Çegran, edhe ose njësite zjarrfikës ndodhet ne terren dhe pjesën më te madhe te zjariit arriti qe ta lokalizojë, ndërkohë që ende punohet në terren,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK