http://kariera.mk

Deputeti i PDIU Aqif Rakimi , aksidenton me vdekje një 53 vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës

para 6 muajve - RTSH

Në komisariatin Nr. 2 në kryeqytet, rreth orës 4 e 50 minuta të mëngjesit të së shtunës është paraqitur deputeti i Partisë Drejësi Integrim dhe Unitet Aqif Rakipi për të njoftuar një aksident që ai kishte...

PD-PDIU, reagim për deputetin Rakipi

para 6 muajve - RTSH

Partia Demokratike  përmes një deklarate për shtyp kërkoi zbardhjen me transparencë të plotë të ngjarjes së ndodhur sot, ku  deputeti Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje me makinë një person. Sipas PD-së,...

Ekspertiza e policisë: Aqif Rakipi del i pafajshëm, fajin e pati viktima

para 6 muajve - Koha Jone

Top Channel ka zbuluar ekspertizën e policisë, sipas të cilës, Aqif Rakipi vërtet ishte tej normave të shpejtësisë, vërtet është larguar nga vendi i ngjarjes, por është i pafajshëm për përplasjen me pasojë...

Deputeti shqiptar aksidentoi për vdekje këmbësorin, zbulohet faji i kujt ishte

para 6 muajve - Zeri

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 6 muajve - Lajmi.net

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti i PDIU aksidentoi për vdekje këmbësorin, del ekspertiza: Faji i viktimës

para 6 muajve - BalkanWeb

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Viktima në momentin e aksidentit ka tentuar të kalojë menjëherë në rrugën...

Deputeti shqiptar aksidentoi për vdekje këmbësorin, zbulohet faji i kujt ishte

para 6 muajve - GazetaBlic

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Viktima me faj...Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 6 muajve - Gazeta Express

​ Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

para 6 muajve - Indeks online

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje 54 vjeçarin, fajtor shpallet viktima

para 6 muajve - Opinion

Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje një 54 vjeçar mëngjesin e sotëm në autostradë pranë mbikalimit të Rinasit, por pas disa orësh ai u la i lirë. Madje mësohet se ekspertët e aksidenteve dhe policia rrugore...

Deputeti i PDIU aksidentoi për vdekje këmbësorin. Del ekspertiza: Faji i viktimës

para 6 muajve - Shekulli

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Viktima në momentin e aksidentit ka tentuar të kalojë menjëherë në rrugën...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

para 6 muajve - Albeu

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

PDIU: PD në mjerim, kërkon të bëj politik me aksidente

para 6 muajve - Flaka

PDIU ka reaguar ndaj deklaratave të PD-së lidhur me aksidentin e deputetit Aqif Rakipi. “PD, në mjerim, kërkon të bëjë politikë e opozitë me një aksident tragjik e nuk sheh që është ende në qeveri; është...

Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 6 muajve - Opozita

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Aksidenti i Rakipit, ekspertiza nxjerr fajtor viktimën

para 6 muajve - Top Channel

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, deputeti Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë

para 6 muajve - Sot News

Deputeti Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lire dhe është liruar me urdhër të Prokurorisë, pas aksidentit me vdekje që ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Prokuroria arsyeton se...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

para 6 muajve - Gazeta e re

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

para 6 muajve - Sovrani

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Hetimi: aksidenti, gabimi i viktimës. Dyshohet se automjeti i deputetit ishte me shpejtësi

para 6 muajve - Te Sheshi

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi, u përfshi në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari, mëngjesin e së shtunës. Aksidenti ndodhi në aksin Vorë-Tiranë, në afërsi të...

Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 6 muajve - Bota Press

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

U aksidentua për vdekje nga deputeti i Kuvendit, ja kush është viktima

para 6 muajve - Sot News

Policia ka publikuar emrin e viktimës i cili u aksidentua nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, përballë...

Deputeti shqiptar aksidentoi për vdekje këmbësorin, zbulohet faji i kujt ishte

para 6 muajve - Periskopi

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi

para 6 muajve - Zhurnal

Prokuroria ka vendosur të lërë të lirë deputetin Aqif Rakipi, i cili aksidentoi për vdekje në autostradë shtetasin Seit Sorra. Vendimi është marrë pas kryerjes së hetimeve dhe vëzhgimeve në vendin e ngjarjes....

Ky është Seit Sorra, qytetari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi

para 6 muajve - Mapo

Në foto është tregtari Seit Sorra, 54 vjeçari që mëngjesin e sotëm humbi jetën nga përplasja e makinës së deputetit, Aqif Rakipi. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës, që thuhet se i preu...

Godet këmbësorin për vdekje, lirohet deputeti i Shqipërisë

para 6 muajve - Telegrafi

Deputeti Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lire për aksidentin e ndodhur në orët e para te mëngjesit të sotëm. Lexo po ashtu: Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar Sipas Prokurorisë...

Prokuroria liron deputetin që aksidentoi  për vdekje një 53 vjeçar

para 6 muajve - Lajmi.net

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Aksidenti i deputetit të PDIU-së/ Ekspertiza: Ja kush ishte fajtori

para 6 muajve - Syri

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 6 muajve - Klan Kosova

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Aksidenti i deputetit Rakipi, ekspertiza nxjerr fajtor viktimën

para 6 muajve - Mapo

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Aksidentoi 53-vjeçarin, lirohet deputeti Rakipi

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

E aksidentoi për vdekje këmbësorin, e pabesueshme çfarë vendimi mori gjykata

para 6 muajve - GazetaBlic

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

LAJMI I FUNDIT/ Aksidentoi për vdekje një kalimtar, lirohet deputeti Aqif Rakipi

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti I PDIU-së, Aqif Rakipi që u përfshi sot në një aksident me makinën e tij tip Benz me targa AA002 CY dhe përplasi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç, është lënë I lirë....

Emri/ Kush është tregtari që u përplas për vdekje nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit jep sqarime të tjera në lidhje me aksidentin e shkaktuar sot nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ku humbi jetën një person. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës,...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi

para 6 muajve - Ora news

Prokuroria ka vendosur të lërë të lirë deputetin Aqif Rakipi, i cili aksidentoi për vdekje në autostradë shtetasin Seit Sorra. Vendimi është marrë pas kryerjes së hetimeve dhe vëzhgimeve në vendin e ngjarjes....

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

para 6 muajve - Zeri

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

Përplasi për vdekje 53-vjeçarin, lihet i lirë Aqif Rakipi

para 6 muajve - Albeu

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për aksidentin me pasojë vrasjen e një 53-vjeçari. Mësohet se me urdhër të prokurorisë, deputeti është lënë i lirë ndërsa hetimet vazhdojnë...

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

para 6 muajve - Gazeta Express

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 6 muajve - Indeks online

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Deputeti Aqif Rakipi lë qelinë

para 6 muajve - Koha Jone

Deputeti i Elbasanit, Aqif Rakipi është lënë i lirë 12 orë pas aksidentit me pasojë vdekjen e një 54 vjeçari. Prokuroria vendosi ta hetojë në gjendje të lirë deputetin, që pasi u largua nga vendi i ngjarjes...

FOTO/Ky është 54-vjeçari që u  përplas për vdekje nga deputeti

para 6 muajve - Shqiptarja

Zbardhet identiteti i viktimës së aksidentit të shkaktuar nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Viktima është Seit Sorra, 54 vjeç, banues në Kashar. 54-vjeçari u përplas nga mjeti tip “Mercedes Benz” që drejtonte...

Ky është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 6 muajve - GazetaBlic

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Policia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Publikohet identiteti i viktimës që u aksidentua nga deputeti i PDIU-së, Rakipi do hetohet në gjendje të lirë

para 6 muajve - NOA

Policia bën publik emin e personit që u aksidentua për vdekje nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi. Raportohet se viktimë e ngjarjes ka mbetur Seit Storra, 54 vjeç, banues në Kus të Kasharit. Po ashtu mësohet...

Aksidentoi për vdekje një kalimtar, lirohet deputeti Aqif Rakipi

para 6 muajve - Opinion

Deputeti I PDIU-së, Aqif Rakipi që u përfshi sot në një aksident me makinën e tij tip Benz me targa AA002 CY dhe përplasi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç, është lënë I lirë. Mësohet...

Ky është 53-vjeçari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi

para 6 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Një 53-vjeçar humbi jetën pasi u aksidentua për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi . Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën...

Zbulohet identiteti i 54-vjeçarit të aksidentuar nga deputeti i PDIU

para 6 muajve - Shekulli

Mëngjesin e ditës së sotme deputeti i PDIU, Aqif Rakipi përplasi një shtetas 54-vjeçar emri i të cili është zbuluar. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të mbikalimit...

Prokuroria liron nga burgu deputetin Rakipi, hetimet në gjendje të lirë

para 6 muajve - Koha Jone

Prokuroria ka vendosur të irojë nga burgu deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipin, i cili aksidentoi për vdekje mëngjesin e sotëm shtetasin Seit Sorra në autostradën Tiranë Durrës. Prokuroria ka vendosur që...

Emri/ Kush është tregtari që u përplas për vdekje nga deputeti I PDIU, Aqif Rakipi

para 6 muajve - Opinion

Policia e Shtetit jep sqarime të tjera në lidhje me aksidentin e shkaktuar sot nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ku humbi jetën një person. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës, që thuhet...

Aksidentoi për vdekje 54-vjeçarin lirohet deputeti i PDIU Aqif Rakipi

para 6 muajve - Shqiptarja

Prokuroria ka vendosur vetëm pak minuta më parë të lirojë deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipi i cili aksidentoi për vdekje një qytetar në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas organit të akuzës, hetimi ndaj Rakipit...

Lirohet deputeti i PDIU-së pasi aksidentit/ Prokuroria: Do ta hetojmë në gjendje të lirë

para 6 muajve - Syri

Prokurorias ka vendosur të irojë nga burgu deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipin, i cili aksidentoi për vdekje mëngjesin e sotëm shtetasin Seit Sorra në autostradën Tiranë Durrës. Prokuroria ka vendosur që...

Ja kush është personi që u përplas për vdekje nga deputeti Rakipi

para 6 muajve - Gazeta Express

Del emri i viktimës që u aksidentua nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, përballë me tregun ushqimor....

Deputeti shtyp këmbësorin, ekspertiza thotë se faji është i viktimës

para 6 muajve - Insajderi

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti e aksidenton këmbësorin për vdekje, policia e lë të lirë

para 6 muajve - InfoShqip

dDeputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë - Durrës, një këmbësor. Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar. Emri

para 6 muajve - Syri

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 6 muajve - AlbPortali

Loading... Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje...

Deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Top Channel

Makina e aksidentuar e deputetit Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin...

Aksidenti i Rakipit, PD: Ka dyshime se po manipulohet ngjarja

para 6 muajve - Top Channel

Partia Demokratike ka kërkuar transparencë dhe zbardhje të plotë të aksidentit ku u përfshi deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi. “Ka dyshime serioze se ngjarja po përpiqet të mbahet e fshehtë dhe të manipulohen...

Shqipëri, Deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Portalb

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës, transmeton Top Channel. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban...

PDIU: PD në mjerim, kërkon të bëj politik me aksidente

para 6 muajve - Top Channel

PDIU ka reaguar ndaj deklaratave të PD-së lidhur me aksidentin e deputetit Aqif Rakipi. “PD, në mjerim, kërkon të bëjë politikë e opozitë me një aksident tragjik e nuk sheh që është ende në qeveri; është...

Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!

para 6 muajve - Almakos

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 6 muajve - Fakti Ditor

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi...

Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!

para 6 muajve - Shenja

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Deputeti i PDIU aksidenton 53-vjeçarin, policia sqaron ngjarjen: Çfarë tregoi testi i alkoolit

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit jep të tjera detaje lidhur me hetimin që po bëhet pas aksidentit me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari, pasi e përplasi me makinë deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi. Përmes një deklarate...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon policia: Bëmë të gjitha ekzaminimet kriminalistike

para 6 muajve - Klan

Pas deklaratës së Partisë Demokratike që akuzonte se deputeti Aqif Rakipi ka prishur provat duke u larguar nga vendi i aksidentit, ka reaguar Policia e Shtetit. Përmes një njoftimi dërguar mediave, Policia...

Godet këmbësorin për vdekje, lirohet deputeti i Shqipërisë

para 6 muajve - Almakos

Deputeti Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lire për aksidentin e ndodhur në orët e para te mëngjesit të sotëm. Lexo po ashtu: Sipas Prokurorisë së Tiranës, këmbësori “i ka ndërprerë rrugën në mënyrë...

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

para 6 muajve - Opozita

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

Kush është tregtari që u përplas për vdekje nga deputeti I PDIU, Aqif Rakipi

para 6 muajve - Opozita

Policia e Shtetit jep sqarime të tjera në lidhje me aksidentin e shkaktuar sot nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ku humbi jetën një person. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës, që thuhet...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi

para 6 muajve - Blitz

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi është liruar në orët e mesditës nga policia pas urdhërit të Prokurorit. Sipas Prokurorisë, deputetit i është ndërprerë rruga menjëherë. Aqifi kishte përplasur për vdekje një...

Aksidenti i deputetit të PDIU-së, reagon policia: Bëmë të gjitha ekzaminimet kriminalistike

para 6 muajve - Opinion

(Foto: Aqif Rakipi, deputet i PDIU-së) Policia e Shtetit ka reaguar menjëherë pas deklaratës së bërë nga Partia Demokratike që akuzonte deputetin Aqif Rakipi se ka prishur provat, duke u larguar nga vendi...

Lirohet deputeti i PDIU-së pasi aksidentit/ Prokuroria: Do ta hetojmë në gjendje të lirë

para 6 muajve - Opozita

Prokurorias ka vendosur të irojë nga burgu deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipin, i cili aksidentoi për vdekje mëngjesin e sotëm shtetasin Seit Sorra në autostradën Tiranë Durrës. Prokuroria ka vendosur që...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, Policia: Kryem të gjitha veprimet hetimore

para 6 muajve - NOA

Policia e Shtetit del me deklaratë sqaruese lidhur me aksidentin me pasojë vdekjen ku u përfshi deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi, ku me mjetin e tij përplasi për vdekje...

Aksidenti nga deputeti, reagon Policia e Shtetit: Do të zbatohet ligji, pavarësisht nga statusi i Rakipit

para 6 muajve - Syri

Pas përplasjes ndërmjet dy forcave politike, PD e PDIU lidhur me aksidentin me vdekje të shkaktuar nga deputeti i kësaj të fundit, Aqif Rakipi, ka reaguar Policia e Shtetit me një "sqarim në lidhje me...

Pas aksidentit, Aqif Rakipi largohet nga vendngjarja/ Ligji parashikon dënim me burg gjer në një vit

para 6 muajve - Opinion

(Makina e deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit në komisariatin e policisë Nr.2) Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një kalimtar në orët e para të ditës në autostradën Durrës-Tiranë...

Deputeti shqiptar që përplasi për vdekje këmbësorin, dorëzohet në polici

para 6 muajve - Insajderi

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti Rakipi aksidentoi një këmbësor me makinë

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Deputeti Aqif Rakipi aksidentoi sot me automjetin e tij në orët e para të mëngjesit një këmbësor rreth 50 vjeç, i sapozbritur nga një mikrobus. Të dy automjetet kanë qenë duke hyrë në kryeqytet nga autostrada...

FOTO/ Përplasi këmbësorin, si është shkatërruar makina e deputetit të PDIU

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Pas aksidentit që ndodhi rreth orës 04:41 në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, kur deputeti i PDIU-së përplasi me makinën e tij një 53-vjeçar, dalin pamjet e para të automjetit të Aqif...

Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!

para 6 muajve - AlbPortali

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

PDIU: PD në mjerim, kërkon të bëjë politikë e opozitë me një aksident tragjik

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet përmes një deklarate për mediat ka reaguar pas aksidentit tragjik ku deputeti i saj Aqif Pasha përplasi për vdekje një këmbësor. PDIU i kërkon prokurorisë të hetojë...

Zbardhen detajet e aksidentit tragjik/ Deputetit iu bë testi i alkoolit, viktima i preu rrugën

para 6 muajve - Sot News

Pas aksident ku u përfshi deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi dhe ku mbeti një person i vdekur, policia jep detaje të reja për ngjarjen. Mësohet se par aksidentit të orëve të para të mëngjesit, policia pohon...

Shqipëri, deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Aktuale

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Shqipëri, deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Alsat-M

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon PDIU: PD në mjerim, bën politikë me një ngjarje tragjike

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet (PDIU) ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga deputeti...

PD kërkon transparencë për aksidentin

para 6 muajve - ABC News

Partia Demokratike kërkoi transparencë të plotë për aksidentimin për vdekje të një personi nga deputeti Aqif Rakipi. Sipas saj ka dyshime serioze se po manipulohen provat dhe vendngjarja në favor të deputetit...

Del nga qelia pas disa orësh deputeti që aksidentoi për vdekje një qytetar

para 6 muajve - Te Sheshi

Prokuroria ka urdhëruar lirimin nga qelia të  deputetit Aqif Rakipi, i ciliu sot në mëngjes aksidentoi për vdekje një qytetar. Prokuroria ka kërkuar hetim në gjendje të lirë. Sipas arsyetimit të prokurorisë...

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

para 6 muajve - AlbPress

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 6 muajve - Sovrani

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Aksidenti, PDIU: Mos bëni politikë me një aksident tragjik

para 6 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike ka reaguar për aksidentin e ndodhur ne Tirane, ku deputeti i PDIU-se Aqif Rakipi, përplasi per vdekje një kalimtar. Selia blu ka denoncuar se ka përpjekje serioze qe kjo ngjarje te mbahet...

Ky është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 6 muajve - Periskopi

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Deputeti Aqif Rakipi përplas këmbësorin për vdekje

para 6 muajve - Vizion Plus

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi u përfshi në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ndodhi në aksin Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës përballë...

PDIU sulmon PD: Prokuroria të mos ndikohet politikisht

para 6 muajve - Mapo

Partia Drejtesi Integrim Unitet i kërkon Prokurorisë dhe Policisë të mos ndikohet politikisht në zbardhjen e aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm ku deputeti i kësaj partie Aqif Rakipi përplasi për...

Deputeti aksidentoi për vdekje kalimtarin, PDIU i përgjigjet akuzave të PD: Po bën politikë me një fatkeqësi

para 6 muajve - Sot News

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar pas akuzave të PD mbi ngjarjen e rëndë  të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon PDIU: PD në mjerim, bën politikë me një ngjarje tragjike

para 6 muajve - Opinion

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet (PDIU) ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga deputeti Aqif...

Deputeti i Rakipi aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë

para 6 muajve - ABC News

Një 53 vjeçar humbi jetën pasi u përplas nga një makinë pranë zonës së njohur si kthesa e Kamzës në Tiranë. Policia njoftoi se 53 vjeçari sapo kishte zbritur nga një furgon kur i preu rrugën befasisht...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 6 muajve - Gazeta e re

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Telegrafi

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Kjo është makina me të cilin deputeti përplasi për vdekje këmbësorin. Reagon PDIU

para 6 muajve - NOA

Dalin fotografitë e makinës së deputetit të Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi, i cili teksa zbardhte e diela aksidentoi për vdekje një këmbësor në autostradën Vorë-Tiranë. Në pamje...

Aksidenti i Rakipit/ PDIU i përgjigjet ashpër PD, thirrje Prokurorisë

para 6 muajve - Koha Jone

PDIU-ja reagon pas aksidentit të mëngjesit të sotëm, ku deputeti i saj, Aqif Rakipi u dorëzua në polici, duke pranuar se kishte aksidentuar me mjetin e tij një kalimtar në aksin rrugor Vorë-Tiranë.  PDIU-ja...

FOTO EKSKLUZIVE/ Ja si është shkatërruar makina e deputetit të PDIU pas aksidentit me vdekje

para 6 muajve - Syri

Kjo është gjendja e makinës së deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit që shkaktoi ai në autostradën Tiranë - Durrës. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin...

PDIU i kundërpërgjigjet PD: Mos bëni politikë me ngjarjet tragjike

para 6 muajve - Syri

PDIU-ja i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike për deklaratën lidhur me aksidentin tragjik të shkaktuar nga deputeti i saj Aqif Rakipi. PDIU-ja i ka shprehur së pari ngushëllimet familjes së viktimës...

Reagon PDIU pas akuzave të PD-së: Thirrje Prokurorisë

para 6 muajve - Shekulli

Reagon PDIU pas akuza të Partisë Demokratike se ngjarja e aksidentit po manipulohet, në deklaratën e saj PDIU thotë se PD kërkon të bëjë politikë dhe opozitë me një aksident. Është për të ardhur keq që...

​Ky është deputeti që përplasi për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Indeks online

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Zhurnal

Deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar, pasi e ka përplasur me automjetin e tij. Aksidenti i rëndë është shënuar në aksin rrugor Tiranë-Durrës,...

Aksidenti i deputetit të PDIU-së, reagon policia: Bëmë të gjitha ekzaminimet kriminalistike

para 6 muajve - Opozita

Policia e Shtetit ka reaguar menjëherë pas deklaratës së bërë nga Partia Demokratike që akuzonte deputetin Aqif Rakipi se ka prishur provat, duke u larguar nga vendi i aksidentit. Nëpërmjet një njoftimi...

Makina e deputetit Rakipi që goditi për vdekje 53 vjeçarin

para 6 muajve - Koha.net

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Deputeti shtypi për vdekje një këmbësor, reagon PDIU: Mos bëni politikë me tragjedi!

para 6 muajve - Gazeta Express

Duke i shprehur ngushëllime familjes së viktimës që mbeti i vdekur nga përplasja me makinën deputetit Aqif Rakipi, PDIU ka kërkuar zbardhjen e ngjarjes së rëndë. Në një reagim zyrtar PDIU i është përgjigjur...

Report Tv në vendin e ngjarjes, ja si deputeti shtypi kalimtarin/ VIDEO

para 6 muajve - Shqiptarja

TIRANE- Pas ngjarjes së rëndë ku mbeti i vdekur 53-vjeçari me inicialet S.S. në autostradën Tiranë-Durrës, gazetari i Report Tv, Arsen Rusta zbuloi të tjera detaje nga vendi ku ndodhi aksidenti. Nga furgoni...

Aksidenti nga deputeti Rakipi, PDIU i kundërpërgjigjet PD: Mos bëni politikë me aksidentet tragjike

para 6 muajve - Syri

PDIU-ja i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike për deklaratën lidhur me aksidentin tragjik të shkaktuar nga deputeti i saj Aqif Rakipi. PDIU-ja i ka shprehur së pari ngushëllimet familjes së viktimës...

PDIU i kundërpërgjigjet PD: Mos bëni politikë me aksidentet tragjike

para 6 muajve - Syri

PDIU-ja i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike për deklaratën lidhur me aksidentin tragjik të shkaktuar nga deputeti i saj Aqif Rakipi. PDIU-ja i ka shprehur së pari ngushëllimet familjes së viktimës...

Makina e shkatërruar e deputetit Rakipi pas aksidentit, ku humbi jetën 53-vjeçari

para 6 muajve - Gazeta Express

Kane dale foto te makines se deputetit Aqif Rakipi pas perplasjes per vdekje te nje kembesori ne Kamez. Aksidenti ndodhi në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë me Tregun ushqimor ka ndodhur një aksident

Aksidenti, PDIU: Prokuroria të mos ndikohet politikisht. PD në mjerim

para 6 muajve - Ora news

PDIU i kërkon Prokurorisë dhe Policisë të mos ndikohet politikisht në zbardhjen e aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm ku deputeti i kësaj partie Aqif Rakipi përplasi për vdekje një kalimtar. PDIU ka...

Aksidenti i Rakipit, PDIU: PD bën politikë, prokuroria mos ndikohet

para 6 muajve - Shqiptarja

PDIU ka reaguar pas aksidentit ku deputeti i kësaj force politike përplasi për vdekje një kalimtar, që i preu rrugën në autostradën Tiranës-Durrës. E ndërsa akuzon PD se kërkon të bëjë politikë me aksidentin...

?Mallkimi? i rrugëve, aksidentet e frikshme të 3 deputetëve shqiptar

para 6 muajve - Albeu

Ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen. Autor i kësaj ngjarje të rëndë ku humbi jetën një 53-vjeçar është deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi , i cili direkt pas ngjarjes...

Dalin fotot e aksidentit/Makina e deputetit pas aksidentit

para 6 muajve - Shekulli

Pas aksidentit të ndodhur orët e para të mëngjesit ku deputeti i PDIU përplasi një këmbësor i cili humbi jetën, dalin fotot e makinës. E ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, makina e Aqif Rakipit është shkatërruar totalisht (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Policia ka dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin me vdekje të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi. Atij i është bërë testi i alkoolit, nga i cili ka rezultuar negativ. Ndërkohë, mësohet se viktima...

Makina e deputetit Afiq Rakipi pas aksidentit (FOTOLAJM)

para 6 muajve - Koha Jone

Kjo është gjendja e makinës së deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit që shkaktoi ai në autostradën Tiranë-Durrës.  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit...

Deputeti i PDIU përplas 53-vjeçarin, PD: Rakipi mik i Ramës, po fshihet ngjarja

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Partia Demokratika ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotë, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Përmes...

Policia: Rakipit iu bë testi i alkoolit, viktima zbriti nga furgoni dhe i preu rrugën

para 6 muajve - Koha Jone

Pas aksident ku u përfshi deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi dhe ku mbeti një person i vdekur, policia jep detaje të reja për ngjarjen. Mësohet se par aksidentit të orëve të para të mëngjesit, policia pohon...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici

para 6 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë – Durrës, një këmbësor. Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi...

FOTO EKSKLUZIVE/ Ja si është shkatërruar makina e deputit të PDIU pas aksidentit me vdekje

para 6 muajve - Syri

Kjo është gjendja e makinës së deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit që shkaktoi ai në autostradën Tiranë - Durrës. Komentet Shto koment

Ja makina e deputetit pas përplasjes: Ç’tha Rakipi në polici

para 6 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Zbardhen detaje nga aksidenti i mëngjesit të sotëm në Vorë-Tiranë, ku deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi përplasi për vdekje një 53-vjeçar. Policia njofton se rreth orës 04:41, është njoftuar...

FotoLajm/ Kjo është makina e deputetit Rakipi pas aksidentit ku vdiq një person

para 6 muajve - Opinion

Orët e para të mëngjesit të sotëm, deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje një 53-vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve të policisë viktima i ka prerë rrugën Rakipit duke...

Detajet e reja/ A rezultoi përdorues alkooli deputeti Aqif Rakipi gjatë testit?

para 6 muajve - Opinion

Zbardhen detaje nga aksidenti i mëngjesit të sotëm në Durrës-Tiranë, ku deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi përplasi për vdekje një 53-vjeçar. Policia njofton se deputetit iu bë testi i alkoolit dhe nuk rezultonte...

Aqif Rakipi përplas këmbësorin, policia jep detajet e para për ngjarjen e rëndë

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me aksidentin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur...

Aksidenti i deputetit të PDIU, PD: Policia po përpiqet të mbrojë mikun e Ramës

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Partia Demokratike përmes një deklarate për mediat, ka kërkuar zbardhjen me transparencë të ngjarjes së ndodhur mëngjesin e sotëm, ku deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje me automjetin...

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi aksidenton për vdekje 53-vjeçarin në Tiranë-Durrës

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar, pasi e ka përplasur me automjetin e tij. Aksidenti i rëndë është shënuar në aksin rrugor Tiranë-Durrës,...

Deputeti aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Klan Kosova

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar një person në aksin Tiranë-Durrës, duke i shkaktuar vdekjen, raporton News 24. Sipas të dhënvae të para, mësohet se i aksidentuari është një shtetas 53-vjeçar....

Deputeti i PDIU vret 53-vjeçarin, PD: Miku i Ramës po fsheh ngjarjen

para 6 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Tiranë-Durrës. Deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar e pas kësaj është dorëzuar në polici. Pas kësaj ngjarje...

PD reagon për aksidentin që shkaktoi deputeti: Po manipulohen provat, Rakipi - mik i ngushtë i Ramës!

para 6 muajve - Syri

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë lidhur me aksidentin me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Sipas PD, ngjarja po fshihet dhe provat po manipulohen, pasi Rakipi njihet si mik i ngushtë...

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 6 muajve - RTV 21

Drejtuesi i veturës është dorëzuar ne polici Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka vdekur pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ka...

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Lajm

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Përplasi për vdekje këmbësorin, deputeti sqaron rrethanat e aksidentit

para 6 muajve - Albeu

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë në aksin Tiranë-Durrës ku humbi jetën mëngjesin e sotëm një 53-vjeçar. Autori i këtij askidenti tragjik është deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Pas ngjarjes...

LAJM I FUNDIT/ Deputeti i PDIU përplas për vdekje këmbësorin në autostradën Tiranë-Durrës

para 6 muajve - BalkanWeb

DURRES- Deputeti i PDIU në Elbasan, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident rrugor mëngjesin e sotëm. Teksa po udhëtonte me makinë e tij në autostradën Tiranë-Durrës ka përplasur për vdekje një 53-vjeçar....

Policia jep detaje nga aksidenti ku deputeti goditi për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Koha.net

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me aksidentin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur me makinë...

Aksidenti me pasojë vdekjen, PD: Deputeti mik i Ramës, po manipulohen provat

para 6 muajve - NOA

Partia Demokratike reagon lidhur me aksidentin me pasojë vdekje, të ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Vorë-Tiranë, ku i dyshuar është deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi....

Aksidenti i Rakipit, reagon PD: Po manipulohet ngjarja

para 6 muajve - Shekulli

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me aksidentin e deputetit të PDIU, Aqif Rakipi  mëngjesin e sotëm, pranë kthesës së Kamzës ku mbeti i vdekur një 53-vjeçar. PD në një deklarat thotë se ka dyshime...

​Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 6 muajve - Indeks online

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore...

Aksidentoi për vdekje një kalimtar, reagon PD: Deputeti Rakipi ka qenë me shpejtësi

para 6 muajve - Sot News

Partia Demokratike ka reaguar pas ngjarjes së rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje një 53-vjeçar në aksin rrugor Vorë-Tiranë. Në një reagim për mediat...

Deputeti shqiptar shtypi për vdekje një person, testi i alkoolit rezultoi zero, por… / DETAJE nga aksidenti i tmerrshëm

para 6 muajve - GazetaBlic

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë deputeti Aqif Rakipi ka shtypur me makinë një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë- Tiranë, ndërsa grupi hetimor po...

PD reagon fort për aksidentin që shkaktoi deputeti: Dyshime se ngjarja po fshihet, Rakipi - mik i ngushtë i Ramës

para 6 muajve - Syri

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë lidhur me aksidentin me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Sipas PD, ngjarja po fshihet dhe provat po manipulohen, pasi Rakipi njihet si mik i ngushtë...

PD reagon për aksidentin me vdekje: Deputeti Rakipi u largua nga vendngjarja, prishi provat

para 6 muajve - Opinion

Partia Demokratike kërkon zbardhjen e plotë dhe transparente të aksidentit me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi në orët e para të mëngjesit në autostradën Durrës-Tiranë. Përmes një deklarate...

Aksidenti, PD: Po kërkohen të manipulohen provat në favor të mikut të Ramës

para 6 muajve - Ora news

Partia Demokratike hedh dyshime se po kërkohen të manipulohen provat dhe vendngjarja ne favor te deputetit, Aqif Rakipi, qe njihet si mik i ngushte i kryeministrit Rama. Partia Demokratike kerkon zbardhje...

Aksidenti i Rakipit, PD: Mik i Ramës, po manipulohet ngjarja

para 6 muajve - Shqiptarja

Partia Demokratike ka reaguar për sa i përket aksidentit ku është përfshirë deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, si pasojë e të cilit humbi jetën një 53- vjeçar. Sipas Partisë Demokratike, e cila kërkon zbardhjen...

Deputeti Rakipi aksidenton për vdekje kalimtarin, Policia: Si ndodhi dhe ç’tha kur u dorëzua

para 6 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Durrës-Tiranë. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar....

Policia: Deputeti Rakipi nuk ishte i alkolizuar, viktima i ka prerë rrugën në...

para 6 muajve - Syri

Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi në autostradën Tiranë - Durrës, dalin detaje të reja. Mësohet se viktima S.S. 53 vjeç sapo...

Deputeti i PDIU përplas për vdekje një këmbësor: Reagon PD

para 6 muajve - Mapo

Një këmbësor është aksidentuar për vdekje nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Ngjarja konfirmohet nga burime zyrtare të Policisë së Tiranës. Të njëjtat burime sqarojnë se aksidenti ka ndodhur në autostradën...

DYSHIME për aksidentin e shkaktuar nga deputeti, PD: Policia po manipulon provat, ai ishte me shpejtësi...

para 6 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas lajmit që deputeti i PDIU-së u përfshirë në një aksident të rëndë më pasojë vdekjen e një personi. Nëpërmjet një deklarate zyrtare PD kërkon zbardhjen e plotë...

Deputeti i PDIU përplasi për vdekje këmbësorin, policia jep detaje

para 6 muajve - Shekulli

Policia njofton se rreth orës 04:41, eshte njoftuar se në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë me Tregun ushqimor ka ndodhur një aksident...

Deputeti shqiptar shtypi me makinë një person, testi i alkoolit rezultoi zero, por... / DETAJE nga aksindeti i tmerrshëm

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë deputeti Aqif Rakipi ka shtypur me makinë një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vorë- Tiranë, ndërsa grupoi hetimor po...

Deputeti aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Zeri

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar një person në aksin Tiranë-Durrës, duke i shkaktuar vdekjen, raporton News 24. Sipas të dhënvae të para, mësohet se i aksidentuari është një shtetas 53-vjeçar....

Deputeti Aqif Rakipi aksidenton për vdekje kalimtarin, paraqitet vetë në Polici

para 6 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksn rrugor Vorë-Tiranë, ku deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar. Mësohet se ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të...

Deputeti përplas për vdekje një 53-vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës

para 6 muajve - Lajmi.net

Deputeti Aqif Raki pa përplasur për vdekje një person në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Kamzës. Mësohet se i vdekuri gjatë aksidentit është një person 53 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen...

Policia: Deputeti Rakipi nuk ishte i alkolizuar, viktima i preu rrugën

para 6 muajve - Syri

Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi në autostradën Tiranë - Durrës, dalin detaje të reja. Mësohet se viktima S.S. 53 vjeç sapo...

Detajet/ Deputeti përplasi për vdekje kalimtarin, si ndodhi dhe ç’tha kur shkoi në polici

para 6 muajve - Opinion

Policia e Shtetit ka dhënë zyrtarisht informacion në lidhje me aksidentin me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU Aqif Rakipi rreth orës 04:51 të mëngjesit të sotëm në autostradën Durrës-Tiranë në Vorë....

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një 53-vjeçar, dorëzohet në polici

para 6 muajve - Shekulli

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar një person në aksin Tiranë-Durrës, duke i shkaktuar vdekjen. Sipas të dhënave të para mësohet se i aksidentuari është një shtetas 53-vjecar dhe aksidenti ka ndodhur...

E FUNDIT/ Deputeti përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë

para 6 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Aqif Rakipi ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar. Nga raportimet e para mësohet se aksidenti i rëndë ka ndodhur...

Deputeti i PDIU-së aksidenton për vdekje një 53-vjeçar, dorëzohet në polici

para 6 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Durrës-Tiranë. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar....

Deputeti aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Shekulli

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar nje person ne aksin Tirane-Durres, duke i shkaktuar vdekjen. Sipas te dhenave te para mesohet se i aksidentuari eshte nje shtetas 53-vjecar dhe aksidenti ka ndodhur...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici

para 6 muajve - Syri

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë - Durrës, një këmbësor.  Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi...

Deputeti Aqif Rakipi përplas me makinë kalimtarin, dorëzohet në polici

para 6 muajve - Ora news

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi përplas me makinë një kalimtar. 53 vjeçari humb jetën, deputeti dorëzohet në Komisariat. Aksidenti ndodhi rreth orës 04:41, në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në...

Deputeti Aqif Rakipi përplas për vdekje një 53 vjeçar

para 6 muajve - Vizion Plus

Nje aksident me pasojë vdekjen e një 53 vjecari ka ndodhur rreth orës 4:40 të  mëngjesit të ditës së sotme ne aksin  rrugor Tiranë-Elbasan. Pas këtij aksidenti deputeti Aqif Rakipi është vetë  paraqitur...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, deputeti shqiptar dorëzohet vetë në komisarit

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku si pasojë ka humbur jetën një këmbësor. "Rreth orës 04:41, jemi njoftuar se në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi...

AKSIDENT FATAL NË TIRANË, DEPUTETI PËRPLAS PËR VDEKJE NJË PERSON

para 6 muajve - NOA

Aksident me pasojë vdekjen në aksin rrugor Vorë-Tiranë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet Aqif Rakipi, ka përplasur për vdekje një person me makinën...

LAJM I FUNDIT/ Deputeti i PDIU-së aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Durrës-Tiranë. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar....

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor

para 6 muajve - Opinion

Një këmbësor është aksidentuar për vdekje nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Ngjarja konfirmohet nga burime zyrtare të Policisë së Tiranës. Të njëjtat burime sqarojnë se aksidenti ka ndodhur në autostradën...

Deputeti i PDIU përfshihet në një aksident me një të vdekur, paraqitet vetë në Polici

para 6 muajve - Syri

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë sot në një aksident rrugor me vdekje në aksin Tiranë - Durrës. I vdekur ka mbetur një 53-vjeçar. Pas aksidentit, deputeti Rakipi është paraqitur vetë në...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 6 muajve - Almakos

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi...

Deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Flaka

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Deputeti Aqif Rakipi shtyp me makinë një person në Elbasan

para 6 muajve - Shqiptarja

Një person ka humbur jetën nga një aksident mëngjesin e sotëm në autostradën Elbasan-Tiranë. Sipas burime të Report Tv në aksident është përfshirë makina e deputetit të PDIU, Aqif Rakipi, i cili ka përplasur...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 6 muajve - Shenja

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi...

PDIU i kundërpërgjigjet PD: Mos bëni politikë me ngjarjet tragjike

para 6 muajve - Opozita

PDIU-ja i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike për deklaratën lidhur me aksidentin tragjik të shkaktuar nga deputeti i saj Aqif Rakipi. PDIU-ja i ka shprehur së pari ngushëllimet familjes së viktimës...

Reagimi i PD-së për aksidentin e shkaktuar nga Aqif Rakipi, përgjigjet PDIU: “Në mjerim, kërkon të bëjë politikë me aksidentin”

para 6 muajve - Blitz

Vetëm 1 orë pas reagimit të PD-së lidhur me aksidentin me vdekje të shkaktuar nga deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi, është kundërpërgjigjur dhe Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet. Përmes një deklarate...

Lajm i fundit/ Vdes në aksident deputeti i PDIU

para 6 muajve - Koha Jone

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, mësohet se ka humbur jetën në një aksident në autostradë. Sipas burimeve të para ka qënë vetëm në timon. Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth para 4 orëve. Ende nuk ka një deklaratë...

Reagimi i PD-së për aksidentin e shkaktuar nga Aqif Rakipi, reagon PDIU: “Në mjerim, kërkon të bëjë politikë me aksidentin”

para 6 muajve - Blitz

Vetëm 1 orë pas reagimit të PD-së lidhur me aksidentin me vdekje të shkaktuar nga deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi, është kundërpërgjigjur dhe Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet. Përmes një deklarate...

Lajm i fundit/ Vdes në aksident deputeti i PDIU

para 6 muajve - Syri

Një deputet i PDIU mësohet se ka humbur jetën në një aksident në autostradë. Sipas burimeve të para ka qënë vetëm në timon. Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth para 4 orëve. Ende nuk ka një deklaratë nga...

Aksidenti, ja si është shkatërruar makina e deputetit

para 6 muajve - AlbPress

Publikohen fotot e automjetit të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi, I cili u përfshi në një aksident mëngjesin e sotëm, ku humbi jetën edhe një qytetar. Aksidenti ndodhi në afërsi të kthesës së Kamzës,...

“Mallkimi” i rrugëve, aksidentet e frikshme të 3 deputetëve shqiptar

para 6 muajve - InfoShqip

Ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen. Autor i kësaj ngjarje të rëndë ku humbi jetën një 53-vjeçar është deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi, i cili direkt pas ngjarjes...

Aksidenti, ja si është shkatërruar makina e deputetit

para 6 muajve - Te Sheshi

Publikohen fotot e automjetit të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi, i cili u përfshi në një aksident mëngjesin e sotëm, ku humbi jetën edhe një qytetar. Aksidenti ndodhi në afërsi të kthesës së Kamzës,...

FOTO EKSKLUZIVE/ Ja si është shkatërruar makina e deputit të PDIU pas aksidentit me vdekje

para 6 muajve - Opozita

Kjo është gjendja e makinës së deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit që shkaktoi ai në autostradën Tiranë – Durrës. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin...

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Almakos

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Deputeti Aqif Rakipi u dorëzua në polici pasi aksidentoi me vdekje një kalimtar

para 6 muajve - Illyria

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi përplas me makinë një kalimtar. 53 vjeçari humb jetën, ndërsa deputeti është dorëzuar  në Komisariat. Policia u informua për aksidentin e ndodhur në rrugën Interurbane kryesore...

Makina e deputetit Rakipi që goditi për vdekje 53 vjeçarin

para 6 muajve - Gazeta Liria

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Aksidenti me vdekje nga deputeti Aqif Rakipi, reagon PD: “Po manipulohen provat, Rakipi mik i Ramës”

para 6 muajve - Blitz

Në orët e para të mëngjesit të sotëm deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje një person në aksin Durrës-Tiranë. Nga fotot më të fundit nga vendi i ngjarjes shihet se aksidenti ka ndodhur...

Aksidenti i deputetit, reagon PD: Po përpiqet të manipulohen provat, Rakipi mik i ngushtë i Ramës

para 6 muajve - Opozita

Pas aksidentit të orëve të para të mëngjesit të sotëm ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi përplasi për vdekje një 3-vjeçar, ka reaguar edhe Partia Demokratike. Përmes një deklaratë për mediat PD shkruan se...

Policia: Deputeti Rakipi nuk ishte i alkolizuar, viktima i ka prerë rrugën në…

para 6 muajve - Opozita

Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi në autostradën Tiranë – Durrës, dalin detaje të reja. Mësohet se viktima S.S. 53 vjeç sapo...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 6 muajve - AlbPortali

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi...

Ky është deputeti që përplasi për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Gazeta e re

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Deputeti Aqif Rakipi përfshihet në një aksident me vdekjen e një personi dhe vetëdorëzohet në polici, reagojnë PD dhe policia

para 6 muajve - 24 ore

Deputeti i PDIU, Aqir Rakipi, është përfshirë në një aksident rrugor. Ai ka përplasur një 53-vjeçar, që ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Tiranë-Vorë, ndërkohë që deputeti...

Aksidenti, PDIU i përgjigjet PD/Bëni opozitë me ngjarje tragjike

para 6 muajve - AlbPress

PDIU ka reaguar përmes një deklarate në lidhje me ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm, ku deputeti i saj, Aqif Rakipi, u dorëzua në polici, ndërsa pranoi se kishte aksidentuar me mjetin e tij një kalimtar...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici

para 6 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë – Durrës, një këmbësor.  Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi...

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë sot në një aksident rrugor me vdekje në aksin Tiranë – Durrës. I vdekur ka mbetur një 53-vjeçar.

para 6 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë sot në një aksident rrugor me vdekje në aksin Tiranë – Durrës. I vdekur ka mbetur një 53-vjeçar. Pas aksidentit, deputeti Rakipi është paraqitur vetë në...

Deputeti i PDIU-së përplas me makinë këmbësorin, humb jetën 53-vjeçari

para 6 muajve - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Deputeti i PDIU-së në Elbasan Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident rrugor. Gjatë kohës që po udhëtonte me m akinë e tij në autostradën Tiranë-Durrës...

Aksidenti, PDIU i përgjigjet PD: mjerim, bëni opozitë me ngjarje tragjike

para 6 muajve - Te Sheshi

PDIU ka reaguar përmes një deklarate në lidhje me ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm, ku deputeti i saj, Aqif Rakipi, u dorëzua në polici, ndërsa pranoi se kishte aksidentuar me mjetin e tij një kalimtar...

Ky është deputeti që përplasi për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Deputeti godet për vdekje 53-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici

para 6 muajve - Albinfo

Në njoftim thuhet se deputeti ka shkuar vetë në komisariat me mjetin e tij ku ka deklaruar se ka përplasur një person në autostradë Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident në orët...

“Mallkimi” i rrugëve, aksidentet e rënda të 3 deputetëve shqiptar

para 6 muajve - Insajderi

Ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen. Autor i kësaj ngjarje të rëndë ku humbi jetën një 53-vjeçar është deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi, i cili direkt pas ngjarjes...

Ky është deputeti që përplasi për vdekje 53-vjeçarin

para 6 muajve - KosovaPress

Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat me mjetin e tij ku ka deklaruar se ka përplasur një person në autostradë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve...

Lajm i fundit/ Vdes në aksident deputeti i PDIU

para 6 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, mësohet se ka humbur jetën në një aksident në autostradë. Sipas burimeve të para ka qënë vetëm në timon. Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth para 4 orëve. Ende nuk ka një deklaratë...

Makina e deputetit Rakipi pas aksidentit, ku humbi jetën 53-vjeçari

para 6 muajve - Periskopi

Pas akaidentit qe ndodhi rreth orës 04:41, kur deputeti i PDIU-se, Aqif Rakipi perplasi me makinen e tij nje 53-vjecar në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, dalin pamjet e para te automjetit qe shkaktoi...

Deputeti i PDIU vret 53-vjeçarin, PD: Miku i Ramës po fsheh ngjarjen

para 6 muajve - Arbresh

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Tiranë-Durrës. Deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar e pas kësaj është dorëzuar në polici. Pas kësaj ngjarje të rëndë, ka reaguar

Deputeti Aqif Rakipi aksidenton për vdekje 53-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici

para 6 muajve - AlbPress

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me makinë, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi 53-vjeçar me inicialet S.S. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në aksin Vorë-Tiranë,...

Aksidenti, PD: Deputeti mik i Ramës, mund të manipulohen provat

para 6 muajve - AlbPress

Partia Demokratike reagoi përmes një deklarate në lidhje me aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një automjet i drejtuar nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, përplasi për vdekje një kalimtar. Partia...

Aksidenti, PD hedh dyshimet: Deputeti mik i Ramës, mund të manipulohen provat

para 6 muajve - Te Sheshi

Partia Demokratike reagoi përmes një deklarate në lidhje me aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një automjet i drejtuar nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, përplasi për vdekje një kalimtar. Partia...

PD reagon fort për aksidentin që shkaktoi deputeti: Dyshime se ngjarja po fshihet, Rakipi - mik i ngushtë i Ramës

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë lidhur me aksidentin me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Sipas PD, ngjarja po fshihet dhe provat po manipulohen, pasi Rakipi njihet si mik i ngushtë...

Deputeti i PDIU përplas për vdekje këmbësorin në autostradën Tiranë-Durrë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Deputeti i PDIU në Elbasan, Aqif Rakipi ka aksidentuar sot për vdekje një shtetas dhe u dorëzua në polici duke treguar vetë ngjarjen. Aksidenti i rëndë ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës pranë tregut...

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 6 muajve - Sovrani

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore...

Deputeti Aqif Rakipi përplasi për vdekje kalimtarin, ja si ndodhi ngjarja dhe deklarata e parë në polici

para 6 muajve - Te Sheshi

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me makinë, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi 53-vjeçar me inicialet S.S. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në aksin Vorë-Tiranë,...

Aqif Rakipi përplas këmbësorin, policia jep detajet e para për ngjarjen e rëndë

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me aksidentin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur me makinë...

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

para 6 muajve - Insajderi

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 6 muajve - Gazeta e re

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore...

Deputeti shqiptar shtypi për vdekje një person, testi i alkoolit rezultoi zero, por… / DETAJE nga aksidenti i tmerrshëm

para 6 muajve - Bota Press

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë deputeti Aqif Rakipi ka shtypur me makinë një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë- Tiranë, ndërsa grupi hetimor po...

Deputeti shqiptar shtypi me makinë një person, testi i alkoolit rezultoi zero, por… / DETAJE nga aksindeti i tmerrshëm

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë deputeti Aqif Rakipi ka shtypur me makinë një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vorë- Tiranë, ndërsa grupoi hetimor po...

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 6 muajve - KosovaPress

Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë tregut ushqimor. Drejtuesi i automjetit A.R. është dorëzuar në polici,...

Aksident në aksin Tiranë – Vorë, deputeti Aqif Rakipi i merr jetën një shtetasi

para 6 muajve - Te Sheshi

Deputeti i “fortë” i PDIU-së, Aqif Rakipi i ka marrë jetën një 53-vjeçari pasi e ka përplasur me makinë, dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin...

Dalin detajet: Si ndodhi dhe ç’tha deputeti që përplasi për vdekje këmbësorin, kur shkoi në polici

para 6 muajve - Periskopi

Zbardhen detaje nga aksidenti i mengjesit te sotem ne Vore-Tirane, ku deputeti i PDIU-se, Aqif Rakipi perplasi per vdekje nje 53-vjecar. Policia njofton se rreth orës 04:41, eshte njoftuar se në rrugën...

Deputeti shqiptar aksidenton me vdekje një 53-vjeçar në Durrës

para 6 muajve - Periskopi

Deputeti shqiptar Aqif Rakipi ka aksidetuar nje person ne aksin Tirane-Durres, duke i shkaktuar vdekjen. Sipas te dhenave te para mesohet se i aksidentuari eshte nje shtetas 53-vjecar dhe aksidenti ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK