http://kariera.mk

Paulinho-Barça, mediat raportojnë se është arritur marrëveshja

para 11 muajve - BalkanWeb

Barcelona e ka kompletuar transferimin e ish-mesfushorit të Tottenham Hotspur, Paulinho, raporton Daily Mail . Sipas gazetës angleze, blaugranët kanë rënë dakord për të paguar klauzolën që ai ka në kontratën...

Në pritje të kalimit të Paulinhos te Barca, mediat raportojnë se është arritur marrëveshja

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona e ka kompletuar transferimin e ish-mesfushorit të Tottenham Hotspur, Paulinho – raporton Daily Mail . Sipas gazetës angleze, katalunasit janë pajtuar ta paguajnë klauzolën e tij që e ka në kontratën...

E papritur: Reali ia merr nga duart transferimin Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

. Edhe Real Madrid ka hyrë në garë për talentin e Dortmundit, Ousmane Dembele. ‘RAC-1’ shkruan se skuadra kampione e La Ligas, është e gatshme të luftojë me Barcelonën, për sulmuesin 20 vjeçar. Dembele...

Shikoni si përgjigjet Valverde kur pyetet për transferimin e Paulinhos

para 11 muajve - Gazeta Express

Valverde është përgjigjur me shaka në konferencën për media kur është pyetur për Paulinhon. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, nuk ka dhënë informacione të reja lidhur me transferimin e mundshëm...

Çmendet PSG, kërkon dyshen e Monaco-s

para 11 muajve - Syri

PSG po përgatitet për goditjen e dyfishtë, teksa po pret vendimin e sulmuesit Mbappé. Sipas gazetës L'Equipe, parisienët janë hedhur në sulm edhe per lojtarin tjetër të Monakos, brazilianin Fabinho. PSG...

Neymar pjesë e listës së PSG-së për ndeshjen ndaj Guingampit

para 11 muajve - Syri

Pas mungesës në ndeshjen e parë sezonale të Paris Saint-Germainit për shkak të dokumentacionit, u hodhën dyshime se Neymar do të mungonte edhe në sfidën e dytë, duke qenë se nuk ishin dorëzuar letrat e...

Superkupa e Spanjës, “El Clasico” e parë ndez luftën

para 11 muajve - Ina

El Clasico e parë sezonale mes Realit të Madridit dhe Barcelonës do të rikthejë betejën e fortë në fushë dhe jashtë saj mes dy gjigantëve të futbollit iberik. Në Lojë është Superkupa e Spanjës dhe këtë...

Di Maria, opsion për Barcelonën

para 11 muajve - Klan Kosova

Barcelona mund të tentojë ta transferojë yllin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, sipas Marca. Katalunasit janë dobësuar nga shitja e Neymar te PSG, dhe e shohin ish-yllin e Real Madrid si një opsion,...

Real ta sfidojë Barçën për Dembele

para 11 muajve - Klan Kosova

Real Madrid po synon që ta mposhtë Barcelonën në transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmund, Ousmane Dembele, sipas RAC-1. Dembele ka refuzuar që të ushtrojë me Dortmund, dhe dëshiron që t’i bashkohet...

Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë që do të blejë

para 11 muajve - Koha Jone

L’Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrëveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos...

FOTO/ Qeshni me lot! Kundërshtarët tallin Barcelonën, i gjejnë zëvendësuesin e Neymar

para 11 muajve - Koha Jone

Pas largimit të Neymar, Barcelona është hedhur e gjitha në sulm për të gjetur zëvendësuesin e tij, ku çdo ditë në media përmenden Coutinho dhe Dembele, por deri më tani askush prej lojtarëve nuk ka firmosur...

FOTO/ Mediat britanike e bëjnë zyrtare, Barcelona transferon futbollistin brazilian

para 11 muajve - Koha Jone

Mediat britanike, më saktë dailymail ka shkruar se Barcelona ka transferuar një lojtar të kërkuar me ngulm nga Valverde, brazilianin Paulinho. Shifra e transferimit flitet të jetë 40 milion euro. Paulinho...

Në pritje të kalimit të Paulinhos te Barca, mediat raportojnë se është arritur marrëveshja

para 11 muajve - Almakos

Barcelona e ka kompletuar transferimin e ish-mesfushorit të Tottenham Hotspur, Paulinho – raporton Daily Mail . Sipas gazetës angleze, katalunasit janë pajtuar ta paguajnë klauzolën e tij që e ka në kontratën...

Zidane me fjalë të mëdha pas rinovimit

para 11 muajve - Indeks online

Pas rinovimit me Iscon, Real Madrid ka arritur rinovimin e kontratës edhe trajnerin Zinedin Zidan edhe për tre vite të tjera dhe paga do te dyfishohet, nga 4,35 milionë në gati 8 milionë euro në vit. Francezi...

Paulinho te Barcelona për 40 milionë euro

para 11 muajve - Koha.net

Paulinho është përshëndetur me bashkëlojtarët e tij te Guangzhou Evergrande në prag të transferimit te Barcelona, raporton Goal. 29 vjeçari është qe një kohë të gjatë synim i Barcelonës, të cilës i janë...

PSG-ja fton Neymarin

para 11 muajve - Gazeta Express

Neymar është ftuar për sfidën që PSG-ja do ta zhvillojë me Guingamp. Neymarit i është dhënë drita e gjelbër për të luajtur për klubin e ri, Paris Saint Germain. Ai tani gjendet në mesin e 20 lojtarëve...

Neymar pjesë e listës së PSG-së për ndeshjen ndaj Guingampit

para 11 muajve - Telegrafi

Pas mungesës në ndeshjen e parë sezonale të Paris Saint-Germainit për shkak të dokumentacionit, u hodhën dyshime se Neymar do të mungonte edhe në sfidën e dytë, duke qenë se nuk ishin dorëzuar letrat e...

Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë që do të blejë

para 11 muajve - Syri

L'Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrëveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos...

Superkupa e Spanjës, “El Clasico” e parë ndez luftën

para 11 muajve - Portalb

El Clasico e parë sezonale mes Realit të Madridit dhe Barcelonës do të rikthejë betejën e fortë në fushë dhe jashtë saj mes dy gjigantëve të futbollit iberik, transmeton Top Channel. Në Lojë është Superkupa...

“El Clasico” i parë i sezonit, luhet për SuperKupën

para 11 muajve - SuperSport

Camp Nou do të presë “El Clasico”-n e parë të sezonit, teksa Barcelona dhe Reali i Madridit do të luajnë aktin e parë të Superkupës së Spanjës. Kishte plot pesë vjet që dy gjigantët e futbollit spanjoll...

Superkupa e Spanjës, “El Clasico” e parë ndez luftën

para 11 muajve - Flaka

El Clasico e parë sezonale mes Realit të Madridit dhe Barcelonës do të rikthejë betejën e fortë në fushë dhe jashtë saj mes dy gjigantëve të futbollit iberik. Në Lojë është Superkupa e Spanjës dhe këtë...

Coutinho apo Dembele? Kështu përgjigjet Valverde

para 11 muajve - Gazeta Express

. Coutinho dhe Dembele lidhen ngushtë me një kalim në “Camp Nou”, por për këtë ende heziton të flasë Ernesto Valverde. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, nuk ka dashur të flasë për transferimet e...

FOTO/ Qeshni me lot! Kundërshtarët tallin Barcelonën, i gjejnë zëvendësuesin e Neymar

para 11 muajve - Syri

Pas largimit të Neymar, Barcelona është hedhur e gjitha në sulm për të gjetur zëvendësuesin e tij, ku çdo ditë në media përmenden Coutinho dhe Dembele, por deri më tani askush prej lojtarëve nuk ka firmosur...

Dembele – Barcelona, lajm i madh nga Dortmundi

para 11 muajve - Lajmi.net

. Barcelona nesër do ta mësojë të ardhmen e Ousmane Dembele. Është skuadra e Borussia Dortmundit që ka vendosur të mbajë sonte një takim për francezin e “rebeluar”, për të vendosur pastaj për të ardhmen...

Coutinho apo Dembele? Përgjigje interesante nga trajneri i Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

. Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele janë lojtarët që po kërkohen nga Barcelona, për të zëvendësuar të larguarin Neymar. Për të dy këta, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde është pyetur në konferencën...

Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë që do të blejë

para 11 muajve - Opozita

L’Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrëveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos...

Superkupa e Spanjës, “El Clasico” e parë ndez luftën

para 11 muajve - Top Channel

El Clasico e parë sezonale mes Realit të Madridit dhe Barcelonës do të rikthejë betejën e fortë në fushë dhe jashtë saj mes dy gjigantëve të futbollit iberik. Në Lojë është Superkupa e Spanjës dhe këtë...

Tekniku i “Merengues” Zidane, një rinovim pa probleme

para 11 muajve - Top Channel

Florentino Perez nuk e kishte menduar asnjëherë se Zinedin Zidan do të kishte një mesatare kaq të lartë trofesh në kaq pak kohë në pankinën e Realit të Madridit, një bast të cilin biznesmeni spanjoll e...

Real Madridi sfidon Barcelonën për Dembelen

para 11 muajve - Insajderi

Real i Madridit gjithashtu është futur në garë për të marrë Ousmane Dembele. Ose minimumi, po përpiqet të tundojë futbollistin. Lojtari, i cili ka braktisur stërvitjen te Borussia Dortmund, për të luajtur...

Reali rivalizon Barçën në garën për sulmuesin Ousmane Dembele

para 11 muajve - Arbresh

Sipas shumë raporteve, Real Madridi tani i është bashkuar garës kundër Barcelonës për anësorin Ousmane Dembele. Interesimi rreth sulmuesit francez vjen pas super sezonit të tij te Borussia Dortmundi në...

Nesër përballen gjigantët spanjollë

para 11 muajve - RTV 21

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme...

Neymar pjesë e listës së PSG-së për ndeshjen ndaj Guingampit

para 11 muajve - Almakos

Pas mungesës në ndeshjen e parë sezonale të Paris Saint-Germainit për shkak të dokumentacionit, u hodhën dyshime se Neymar do të mungonte edhe në sfidën e dytë, duke qenë se nuk ishin dorëzuar letrat e...

FOTO/ Mediat britanike e bëjnë zyrtare, Barcelona transferon futbollistin brazilian

para 11 muajve - Syri

Mediat britanike, më saktë dailymail ka shkruar se Barcelona ka transferuar një lojtar të kërkuar me ngulm nga Valverde, brazilianin Paulinho. Shifra e transferimit flitet të jetë 40 milion euro. Paulinho...

Zidane me fjalë të mëdha pas rinovimit

para 11 muajve - Sovrani

Pas rinovimit me Iscon, Real Madrid ka arritur rinovimin e kontratës edhe trajnerin Zinedin Zidan edhe për tre vite të tjera dhe paga do te dyfishohet, nga 4,35 milionë në gati 8 milionë euro në vit. Francezi...

PSG-ja fton Neymarin

para 11 muajve - Sovrani

Neymar është ftuar për sfidën që PSG-ja do ta zhvillojë me Guingamp. Neymarit i është dhënë drita e gjelbër për të luajtur për klubin e ri, Paris Saint Germain. Ai tani gjendet në mesin e 20 lojtarëve...

Dhe kjo i duhej Barcelonës për nënshkrimin e Dembeles

para 11 muajve - Albeu

Real Madridi është interesuar tek Borusia Dortmund për Ousmane Dembele , raporton RAC-1. Barcelona e ka rreshtuar Dembelen si një prej objektivave të tyre kryesor për të zëvendësuar Neymarin, por Dortmundi...

Ish kapiteni i Liverpoolit: Unë do ta lejoja Coutinhon të largohej

para 11 muajve - Albeu

Ish-kapiteni i Liverpool, Phil Thompson , thotë se do ta lejonte Philippe Coutinho të bashkohej me Barcelonën nëse braziliani nuk dëshiron të luajë për klubin. "Unë e shikoj se klubi mund ta mbajë atë"...

Hakmarrja e Barcelonës, katalanasit kërkojnë të afrojnë Angel Di Marian

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Barcelona vijon të jetë në kërkim të zëvendësuesit të Neymar dhe ai mund të vijë pikërisht nga klubi ku aktualisht bën pjesë braziliani, PSG. Liverpooli i ka mbyllur derën spanjollëve për Philipe Coutinhon,...

Reali i Madridit, trajneri Zidane zgjat kontratën me galaktikët

para 11 muajve - Blitz

Nuk është vetëm Isco që do të rinovojë kontratën me madrilenët, sepse tashmë edhe tekniku Zinedine Zidane ka zgjatur kontratën me klubin. Në konferencën për shtyp përpara El Classicos së parë të Superkupës...

Trajneri i Dortmundit tregon se kur do të merret vendimi për Dembelen

para 11 muajve - Albeu

E ardhmja e Ousmane Dembele është afër për t'u zgjidhur. Kjo u konfirmua nga trajneri Peter Bosz , i cili ka bërë me dije se sot do të mbahet një takim me lojtarin dhe të dielën do të marret një vendim...

Dembele – Barcelona, lajm i madh nga Dortmundi

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona nesër do ta mësojë të ardhmen e Ousmane Dembele. Është skuadra e Borussia Dortmundit që ka vendosur të mbajë sonte një takim për francezin e “rebeluar”, për të vendosur pastaj për të ardhmen...

Coutinho në Barcelonë? Klopp dëshpëron tifozët e Liverpoolit

para 11 muajve - Gazeta Express

. Coutinho është rrugës së duhur për t’u transferuar te Barcelona. Mesfushori brazilian, Philipp Coutinho, pritet ta veshë fanellën e Barcelonës sezonin e ardhshëm, pavarësisht se drejtuesit e klubit anglez...

Barcelona heq dorë nga Coutinho dhe Dembele, kërkon super lojtarin e Tottenham

para 11 muajve - Syri

Tottenham Hotspur janë deklaruar se nuk do të marrin parasysh asnjë nga ofertat e Barcelonës për yllin e tyre danez, Christian Eriksen. Sipas The Mirror, londinezët e veriut janë të vetëdijshëm se 25-vjeçari...

E konfirmon Dortmundi: Nesër vendosim për Dembele

para 11 muajve - Gazeta Express

. Nesër pritet të mësohet nëse Ousmane Dembele do të transferohet në “Camp Nou”. Trajneri i Borussia Dortmundit, Peter Bosz, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit nesër do të dalin me një vendim për...

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - RTV 21

Nesër shpallet fituesi i Superkupës Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore...

PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Koha Jone

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Rivaldo: Ja kush është, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Syri

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Coutinho apo Dembele? Përgjigje interesante nga trajneri i Barcelonës

para 11 muajve - Infokusi

Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele janë lojtarët që po kërkohen nga Barcelona, për të zëvendësuar të larguarin Neymar. Për të dy këta, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde është pyetur në konferencën...

Zidane shpërblehet me dyfishim të pagës vjetore

para 11 muajve - Alsat-M

Jo vetëm Isco ka mbyllur marrëveshjen për zgjatjen e kontratës me Real Madridin. Rinovimi i trajnerit Zinedine Zidane me Real Madridin është dakorduar “për tre sezone”, sipas burimeve të “AS” brenda klubit...

Neymar pjesë e listës së PSG-së për ndeshjen ndaj Guingampit

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Pas mungesës në ndeshjen e parë sezonale të Paris Saint-Germainit për shkak të dokumentacionit, u hodhën dyshime se Neymar do të mungonte edhe në sfidën e dytë, duke qenë se nuk ishin dorëzuar letrat e...

Të dielën Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - Alsat-M

Barcelona pas zhgenjimit per largimin e yllit te saj Neymar, do te ndeshet me Real Madridin te dielen ne Superkupen e Spanjes vajtje (ora 22.00), nje ndeshje e ndryshme nga ajo miqesore e fituar ne fund...

Real Madrid merr lajmin e madh pra ‘El Clasico-s’, tifozët e Barcelonës nuk do ta pëlqejnë

para 11 muajve - Syri

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri futbollistik spanjoll. Katalonasit do të mirëpresin në Nou Camp madrilenët në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës. Por, të gjitha sytë janë drejtuar...

Zidane: Neymari është i pazëvendësueshëm

para 11 muajve - Gazeta Express

. Zidane ka lavdëruar Neymarin, për të cilin thotë se është i pazëvendësueshëm. Pak ditë pas largimit nga “Camp Nou”, Neymari ka marrë lëvdata nga trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane. Për shkak të...

Coutinho apo Dembele? Kështu përgjigjet Valverde

para 11 muajve - Sovrani

Coutinho dhe Dembele lidhen ngushtë me një kalim në “Camp Nou”, por për këtë ende heziton të flasë Ernesto Valverde. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, nuk ka dashur të flasë për transferimet e mundshme...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës. “Jam i lumtur që jam...

Superkupa e Spanjës, “El Clasico” e parë ndez luftën

para 11 muajve - Sovrani

El Clasico e parë sezonale mes Realit të Madridit dhe Barcelonës do të rikthejë betejën e fortë në fushë dhe jashtë saj mes dy gjigantëve të futbollit iberik, transmeton Top Channel. Në Lojë është Superkupa...

Barcelona-Dembele, ky është vendimi i fundit nga Dortmundi

para 11 muajve - Indeks online

Ousmane Dembele duket se i ka orët e numëruara te Borusia Dortmundi. Trajneri i kësaj skuadre, Peter Bosz ka thënë se pas ndeshjes së sotme të kupës që Dortmund po e zhvillon ndaj Rieslangen, skuadra do...

Reali i punon prapa shpinës Barcelonës për yllin francez

para 11 muajve - Gazeta Express

. Edhe Real Madrid po kërkon transferimin e Ousmane Dembeles Real Madridi ka hyrë në garë për yllin e ri të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, shërbimet e të cilit me ngulm po i kërkon edhe Barcelona....

Zidane me Realin deri në vitin 2020

para 11 muajve - Shenja

Zinedin Zidane zyrtarisht ka rinovuar kontratën me Realin e Madridit deri në vitin 2020. Lajmi është bërë i ditur në konferencën për media përpara El Klasikos së parë të Super Kupës së Spanjës. Paga e...

Mbappe në PSG për 180 milionë euro

para 11 muajve - RTV 21

Super talenti francez Kylian Mbappe shumë shpejt do të transferohet tek Paris Saint Germain Sipas La Gazzetta dello Sport, futbollisti i Monaco-s do të transferohet tek PSG për një shumë prej 180 milionë...

Zyrtare/ Barcelona arrin marrveshjen me brazilianin

para 11 muajve - Albeu

Pas interesit për Coutinho dhe Dembele, për të cilët nuk ka arritur ende një marrëveshje, klubi ka kompletuar transferimin e brazilian Paulinho , nga Guangzhou Evergrande. Transferimi i ka kushtuarklubit...

Barcelona transferon mesfushor për 40 milionë euro

para 11 muajve - Lajmi.net

Mesfushori i Guangzhou Evergrande, Paulinho do të transferohet te Barcelona. Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinho. Daily Mail shkruan se Barcelona...

Zidane rinovon me Realin dhe 3 vite: Jam gati për sfidën me Barcelonën

para 11 muajve - Shqiptarja

Zidane ka rinovuar edhe tre vite me Realin me dyfishim page nga 4 në 8 milionë euro në edicion, ndërsa përpos tij ka zgjatur kontratën edhe ISCO. “Jam shume i lumtur për besimin që më është dhënë, jam...

Zidane me Realin deri në vitin 2010

para 11 muajve - Shenja

Zinedin Zidane zyrtarisht ka rinovuar kontratën me Realin e Madridit deri në vitin 2020. Lajmi është bërë i ditur në konferencën për media përpara El Klasikos së parë të Super Kupës së Spanjës. Paga e...

Zidane: Ai që do të vjerë tek Barca do të jetë i mirë, por jo sa Neymar

para 11 muajve - Albeu

Një ekip i Barcelonës pa Neymarin nuk mund të nënvlerësohet në sytë e Zinedine Zidane , edhe pse trajneri i Real Madrid është i vetëdijshëm se zëvendësimi i tij është një detyrë jashtëzakonisht e vështirë....

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - RTV 21

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës “Jam i lumtur që jam...

Coutinho në Barcelonë? Klopp dëshpëron tifozët e Liverpoolit

para 11 muajve - Infokusi

Coutinho është rrugës së duhur për t’u transferuar te Barcelona. Mesfushori brazilian, Philipp Coutinho, pritet ta veshë fanellën e Barcelonës sezonin e ardhshëm, pavarësisht se drejtuesit e klubit anglez...

Klopp konfirmon largimin e Coutinhos nga Liverpooli?

para 11 muajve - Sovrani

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp duket se ka konfirmuar që sulmuesi Philippe Coutinho ka vendosur për largim nga klubi duke u transferuar te Barcelona. Reprezentuesi i Brazilit ka qenë duke u kërkuar...

Pothuajse zyrtare, Barcelona nënshkruan me yllin brazilian!

para 11 muajve - Indeks online

Barcelona raportohet të ketë arritur sot marrëveshjen me një yll brazilian. Nuk bëhet fjalë për Coutinhon, por për Paulinhon. Mesfushori i skuadrës kineze, Guangzhou thuhet të jetë pajtuar me skuadrën...

Liverpool cakton çmimin e shitjes së Coutinhos te Barcelona

para 11 muajve - Lajmi.net

. Liverpool ka caktuar çmimin për shitjen e sulmuesit Philippe Coutinho, i cili kërkohet nga Barcelona. “Reds” kanë kërkuar 150 milionë për Coutinhon që në momentin kur Barça bëri kërkesë për transferimin...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton...

E konfirmon Dortmundi: Nesër vendosim për Dembelen

para 11 muajve - Opozita

Nesër pritet të mësohet nëse Ousmane Dembele do të transferohet në “Camp Nou”. Trajneri i Borussia Dortmundit, Peter Bosz, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit nesër do të dalin me një vendim për sulmuesin,...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Aktuale

Barcelona mund ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro....

Rivaldo: Ja kush është, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Opozita

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton KosovaPress....

Reali futet në luftë me Barcen për super futbollistin

para 11 muajve - RTV 21

Barcelona janë duke kërkuar një zëvendësim për Neymar-in, i cili u largua në drejtim të PSG-së Ousmane Dembele është një nga alternativat kryesore të Barcelonës, dhe po kërkohet me ngulm tash e ca kohë,...

Ronaldo është gatshëm për “el Clasicon” e parë të sezonit

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri futbollistik spanjoll. Katalonasit do të mirëpresin në Nou Camp madrilenët në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës. Por, të gjitha sytë janë drejtuar...

Pune e kryer: Barcelona befason me përforcimin e ri

para 11 muajve - Gazeta Express

Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për Paulinhon Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon....

Mësohet shuma që kërkon Liverpooli për Coutinhon

para 11 muajve - Koha.net

Barcelona bëri kërkesë zyrtare për Coutinhon gjatë ditëve të fundit dhe zyrtarisht Liverpooli i kishte caktuar çmimin për shitjen e brazilianit. “Të kuqtë” kanë kërkuar 150 milionë për Coutinhon që në...

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - Antpress

Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore e fituar në fund të korrikut nga katalanasit....

Klopp konfirmon largimin e Coutinhos nga Liverpooli?

para 11 muajve - Arbresh

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp duket se ka konfirmuar që sulmuesi Philippe Coutinho ka vendosur për largim nga klubi duke u transferuar te Barcelona. Reprezentuesi i Brazilit ka qenë duke u kërkuar...

Real Madrid merr lajmin e madh pra ‘El Clasico-s’, tifozët e Barcelonës nuk do ta pëlqejnë

para 11 muajve - Opozita

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri futbollistik spanjoll. Katalonasit do të mirëpresin në Nou Camp madrilenët në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës. Por, të gjitha sytë janë drejtuar...

Zidane i lumtur me kontratën e re te Real Madridi

para 11 muajve - Arbresh

Zinedine Zidane ka thënë se është i lumtur që ka nënshkruar kontratë të re tri vjeçare te Real Madridi, por pranon se vetëm rezultatet në fushë ia garantojnë atij pozitën. “Historia ime me Real Madridin...

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - 10minuta

Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore e fituar në fund të korrikut nga katalanasit....

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - AlbPortali

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Loading... Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - 10minuta

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton KosovaPress....

Zidane tregon nëse do të luajë Ronaldo kundër Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo është i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës të dielën. Zinedine Zidane ka bërë të ditur se Cristiano Ronaldo është i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Superkupën...

Superkupa e Spanjës, Zidane: nuk do t´a kemi të lehtë me Barcelonën

para 11 muajve - Te Sheshi

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës. “Jam i lumtur që jam...

Zidane: Neymari është i pazëvendësueshëm

para 11 muajve - Opozita

Zidane ka lavdëruar Neymarin, për të cilin thotë se është i pazëvendësueshëm. Pak ditë pas largimit nga “Camp Nou”, Neymari ka marrë lëvdata nga trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane. Për shkak të...

Tottenham i gatshëm të ndjekë Liverpoolin në interesin e Barcelonës për Eriscen

para 11 muajve - Albeu

Tottenham do të hedhë poshtë çdo përpjekje të Barcelonës për të synuar Christian Eriksen . Londinezët e veriut janë të vetëdijshëm se 25-vjeçari është bërë një objektiv tjetër potencial për gjigandët spanjollë...

Zidane me Realin deri në vitin 2020

para 11 muajve - AlbPortali

Zinedin Zidane zyrtarisht ka rinovuar kontratën me Realin e Madridit deri në vitin 2020. Lajmi është bërë i ditur në konferencën për media përpara El Klasikos së parë të Super Kupës së Spanjës. Paga e...

Barcelona gati ofertën tjetër për Dembelen

para 11 muajve - Albeu

Barcelon po bën gati një tjetër ofertë prej 110 milionë eurosh për Ousmane Dembele , teksa ata kërkojnë të sigurojnë një zëvendësues për Neymarin. Katalanasit bënë një ofertë prej 80 milionë eurosh që...

Reali i punon prapa shpinës Barcelonës për yllin francez

para 11 muajve - Infokusi

Edhe Real Madrid po kërkon transferimin e Ousmane Dembeles. Real Madridi ka hyrë në garë për yllin e ri të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, shërbimet e të cilit me ngulm po i kërkon edhe Barcelona....

ZYRTARE: Zidane nënshkruan me klubin e madh nga Liga e Kampionëve

para 11 muajve - Lajmi.net

. Zinedine Zidane ka konfirmuar se ka nënshkruar kontratë me Real Madridin deri në vitin 2020 “Po, unë kam nënshkruar me Real Madridin. Unë jam i lumtur për besimin e dhënë”, ka deklaruar Zidane në konferencën...

Lajm i madh për Real Madridin!

para 11 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane do t’i mbetet besnik Real Madridit. Zinedine Zidane ka konfirmuar se ka nënshkruar kontratë me Real Madridin deri në vitin 2020 “Po, unë kam nënshkruar me Real Madridin. Unë jam i lumtur...

Barcelona me një gur kërkon të vrasë dy zogj: Edhe të zëvendësojë Neymar, edhe të hakmerret ndaj PSG

para 11 muajve - Syri

Barcelona vazhdon me këmbëngulje të kërkojë një yll, pas transferimit të Neymarit te Paris Saint-Germain që u shit me shifrën rekord prej 222 milionë euro. Por Barcelona po has vështirësi “të papritura”,...

Zyrtare: Zidane vazhdon me Real Madridin

para 11 muajve - Gazeta Express

Zinedine Zidane do t’i mbetet besnik Real Madridit Zinedine Zidane ka konfirmuar se ka nënshkruar kontratë me Real Madridin deri në vitin 2020 “Po, unë kam nënshkruar me Real Madridin. Unë jam i lumtur...

Një mesfushor për Barcelonën, katalanasit bëjnë goditjen e parë

para 11 muajve - Newsport

Paulinho do të transferohet te Barcelona, të paktën kështu raporton “Daily Mail”. Mesfushori i Guangzhou Evergrande, ka arritur një marrëveshje me katalanasit dhe në orët e ardhshme do të jetë në “Camp...

Zidane nënshkruan kontratë të re me Realin

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Zinedine Zidane ka nënshkruar kontratë të re tri vjeçare me Real Madrid, sipas AS. Francezi, që drejtoi klubin drejt trofeut në Ligën e Kampionëve dhe La Liga me kontratën e re do t’i dyfishojë fitimet....

Coutinho, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Infokusi

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Zidane me Realin deri në vitin 2010

para 11 muajve - AlbPortali

Zinedin Zidane zyrtarisht ka rinovuar kontratën me Realin e Madridit deri në vitin 2020. Lajmi është bërë i ditur në konferencën për media përpara El Klasikos së parë të Super Kupës së Spanjës. Paga e...

A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Përgjigjet Zidane

para 11 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Përgjigjet Zidane

para 11 muajve - Gazeta Express

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

Zidane: Neymar nuk bën më "nana"!

para 11 muajve - Indeks online

Zinedine Zidane e ka "goditur" Barcelonën me deklaratën para ndeshjes së nesërme. Trajneri francez ka thënë se largimi i Neymar është i parparueshëm te Barcelona dhe se kushdo që do të vije te Barcelona...

Neymar në Paris Saint-Germain, ja çfarë thotë Zidane

para 11 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur për transferimin e Neymarit në PSG. Zinedine Zidane ka komentuar transferimin e Neymarit në Paris Saint-Germain. Trajneri i Real Madridit ka lavdëruar...

Rivaldo zgjedh zëvendësuesin e Neymar: Këta dy futbollistë i duhen Barcelonës

para 11 muajve - Newsport

Largimi i Neymar nga “Camp Nou” ka vënë në lëvizje drejtuesit e Barcelonës, të cilët po kërkojnë zëvendësuesin e brazilianit. Deri më tani ka shumë zëra, megjithatë asgjë zyrtare. Së fundmi është ish-lojtari...

Barcelona befason me përforcimin e ri

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për Paulinhon. Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon....

Zidane nënshkruan kontratë të re me Realin

para 11 muajve - Klan Kosova

Zinedine Zidane ka nënshkruar kontratë të re tri vjeçare me Real Madrid, sipas AS, njofton Klan Kosova. Francezi, që drejtoi klubin drejt trofeut në Ligën e Kampionëve dhe La Liga me kontratën e re do...

PSG me Neymarin vetëm sa e filloi merkaton

para 11 muajve - Albeu

L'Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos Fabinho....

E konfirmon Dortmundi: Nesër vendosim për Dembele

para 11 muajve - Sovrani

Nesër pritet të mësohet nëse Ousmane Dembele do të transferohet në “Camp Nou”. Trajneri i Borussia Dortmundit, Peter Bosz, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit nesër do të dalin me një vendim për sulmuesin,...

Barça rivalizohet nga Reali për shërbimet e Dembeles

para 11 muajve - Koha.net

Real Madridi ka hyrë në garë për anësorin e Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, shërbimet e të cilit me ngulm po i kërkon edhe Barcelona. RAC-1 raporton se francezi është synimi kryesor i Barçës për...

Barcelona-Real Madrid, ja ekipet qe kane fituar Superkupen e Spanjes

para 11 muajve - AlbPress

Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore e fituar në fund të korrikut nga katalanasit....

Rivaldo: Coutinho, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Telegrafi

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Plani i Ronaldos kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës

para 11 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo ka një plan për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës. Cristiano Ronaldo ka një plan konkret për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës, të dielën. E përditshmja sportive madrilene “Marca”...

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - Gazeta e re

Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore e fituar në fund të korrikut nga katalanasit....

Flet legjenda: Coutinho duhet të kalojë te Barça

para 11 muajve - Shekulli

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - KosovaPress

Pas largimit të Neymar, Barça është në kërkim të  francezit të Dortmund, Ousmane Dembélé, ose të brazilianit të Liverpulit,  Coutinho, për të rikrijuar treshen e famshme në sulm, që është “reduktuar” vetëm...

As Coutinho e as Dembele, Barcelona paguan 40 milionë euro për ish-mesfushorin e Tottenham

para 11 muajve - Newsport

Barcelona arrin akordin me Paulinho-n. Sipas prestigjiozes angleze “Daily Mail”, mesfushori brazilian është blerja e radhës në këtë merkato vere nga klubi katalanas. “Ish-mesfushori i Tottenham shkon te...

Zidane: Neymari është i pazëvendësueshëm

para 11 muajve - Sovrani

Zidane ka lavdëruar Neymarin, për të cilin thotë se është i pazëvendësueshëm. Pak ditë pas largimit nga “Camp Nou”, Neymari ka marrë lëvdata nga trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane. Për shkak të...

Hakmarrja e Barcelonës, katalanasit kërkojnë të afrojnë Angel Di Marian

para 11 muajve - Ora news

Barcelona vijon të jetë në kërkim të zëvendësuesit të Neymar dhe ai mund të vijë pikërisht nga klubi ku aktualisht bën pjesë braziliani, PSG. Liverpooli i ka mbyllur derën spanjollëve për Philipe Coutinhon,...

Mbappe, intriga në merkato

para 11 muajve - SuperSport

Është telenovela më e nxehtë e merkatos që mund të sjellë një tjetër transferim të jashtëzakonshëm. Në lojë janë 180  milionë euro për kartonin dhe një pagë prej 18 milionë eurosh në vit. Të gjitha për...

FOTO / Pune e kryer: Barcelona befason me përforcimin e ri

para 11 muajve - Opozita

Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për Paulinhon Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon....

Zyrtre/ Zidane vendos për zëvendësuesin e Luka Modriçt kundë Barcelonës

para 11 muajve - Albeu

Mateo Kovacic do të ketë shansin të luajë në Superkupën e Spanjës me Zidane që ka vendosur të startojë me të në Camp Nou. Zidane eshte i lumtur me Kovacic dhe i ka thënë kroatit të mos largohet pasi që...

Liverpool as nuk pranon të flasë për largimin e Coutinhos

para 11 muajve - Shenja

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Katalanasit po mendojnë dhe për mesfushorin e Interit, nëse nuk arrihet tek Coutinho

para 11 muajve - Albeu

Barcelona po përjeton një stres të paimagjinueshëm në fillimet e merkatos. U duk se çdo gjë do të ishte e lehtë e lehët për katalanasit pas grumbullimit të shumës 222 milionë euro. Por ja që paskemi gabuar,...

Barcelona nënshkruan me mesfushorin Paulinho

para 11 muajve - Arbresh

Nëntë ditë pasi Barcelona pranoi 222 milionë euro për nga shitja e Neymarit, gjiganti katalunas ka finalizuar transferimin e tij të parë që nga largimi i tij. Pas shumë thashethemeve, ish futbollisti i...

Zidane: Neymari është i pazëvendësueshëm

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Zidane ka lavdëruar Neymarin, për të cilin thotë se është i pazëvendësueshëm. Pak ditë pas largimit nga “Camp Nou”, Neymari ka marrë lëvdata nga trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane. Për shkak të...

PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Gazeta Express

. Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

“El Clasico” e parë për këtë sezon ndez ‘luftën’ mes Realit dhe Barcelonës

para 11 muajve - Insajderi

El Clasico e parë sezonale mes Realit të Madridit dhe Barcelonës do të rikthejë betejën e fortë në fushë dhe jashtë saj mes dy gjigantëve të futbollit iberik. Në Lojë është Superkupa e Spanjës dhe këtë...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Barcelona mund ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë...

Marrëveshje e kryer: Barcelona transferon mesfushorin brazilian

para 11 muajve - Insajderi

Barcelona ka paguar klauzolën prej 40 milionë eurove për të transferuar mesfushorin brazilian Paulinho, nga skuadra kineze Guangzhou Evergrande. Siç raporton mediumi brazilian Globo Sporte, transferimi...

A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Përgjigjet Zidane

para 11 muajve - Infokusi

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës. Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Fakti Ditor

Barcelona mund ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro....

Befason Zidane: Ky lojtar zëvendëson Modriçin ndaj Barcelonës

para 11 muajve - Infokusi

Mateo Kovacic do të ketë shansin të luajë në Superkupën e Spanjës me Zidane që ka vendosur të startojë me të në Camp Nou. Zidane eshte i lumtur me Kovacic dhe i ka thënë kroatit të mos largohet pasi që...

Tottenhami nuk i merr parasysh ofertat e Barçës për Eriksenin

para 11 muajve - Telegrafi

Tottenham Hotspur nuk do të marrë parasysh ofertat nga Barcelona për yllin e tyre danez, Christian Eriksen. Sipas The Mirror , londinezët e veriut janë të vetëdijshëm se 25-vjeçari është bërë një objektiv...

Ronaldo është i gatshëm për “el Clasicon” e parë të sezonit

para 11 muajve - Almakos

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri futbollistik spanjoll. Katalonasit do të mirëpresin në Nou Camp madrilenët në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës. Por, të gjitha sytë janë drejtuar...

Mbappe në PSG për 180 milionë euro

para 11 muajve - Sovrani

Super talenti francez Kylian Mbappe shumë shpejt do të transferohet tek Paris Saint Germain Sipas La Gazzetta dello Sport, futbollisti i Monaco-s do të transferohet tek PSG për një shumë prej 180 milionë...

Barcelona gati ofertën tjetër për Dembelen

para 11 muajve - InfoShqip

Barcelon po bën gati një tjetër ofertë prej 110 milionë eurosh për Ousmane Dembele, teksa ata kërkojnë të sigurojnë një zëvendësues për Neymarin. Katalanasit bënë një ofertë prej 80 milionë eurosh që u...

Barcelona po mendon për Di Marian, por prapa qëndron Reali Madridit

para 11 muajve - Albeu

Di Maria është kthyer në një opsion për Barcelonë n. Angel di Maria ka një shans të mirë për tu transferuar këtë merkato në Camp Nou si një lojtar i Barcelonë s. Katalanase nuk po arrijnë në marrveshje...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Lajmi.net

. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës janë Philippe Coutinho (Liverpool) dhe Ousmane Dembel...

Zidane vazhdon kontratën me Realin

para 11 muajve - Koha.net

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka vazhduar kontratën me klubin. Gazeta spanjolle “AS” raporton se Zidane ka nënshkruar kontratë trevjeçare me “Mbretërit”. Që kur zëvendësoi Rafa Benitezin si...

Coutinho i ka prishur punët me Kloppin

para 11 muajve - Koha.net

Mesfushori Philippe Coutinho i ka prishur punët me menaxherin e Liverpoolit, Jurgen Klopp prejse bëri kërkesë për largim nga klubi. Të premten klubi anglez zyrtarisht njoftoi se do të refuzojë çdo ofertë...

Liverpooli kërkon 150 milionë euro për shërbimet e Coutinhos

para 11 muajve - Telegrafi

Gazetari i njohur anglez, Duncan Castles ka dhënë informatat më të fundit nga Anfield pasi përpjekjet e Barcelonës për të marrë yllin brazilian në Camp Nou kanë marrë një kthesë të re. Barcelona – që dëshiron...

Rivaldo: Neymar nuk e shkaterroi Barcelonën, por do ta motivojë

para 11 muajve - Albeu

Rivaldo beson se largimi i Neymar mund të rrisë frymëzimin e Barcelonës. Rivaldo thotë se transferimi i Neymar në Paris Saint Germain mund ta ndihmojë Barcelonën për të rritur grindën e ekipit në dhomën...

Liverpool cakton çmimin e shitjes së Coutinhos te Barcelona

para 11 muajve - Arbresh

Liverpool ka vendosur çmimin e sulmuesit Philippe Coutinho. Liverpool ka caktuar çmimin për shitjen e sulmuesit Philippe Coutinho, i cili kërkohet nga Barcelona. “Reds” kanë kërkuar 150 milionë për Coutinhon...

Di Maria në Barcelonë ?

para 11 muajve - Politiko

Barcelona është në kërkim të ylli ri të pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës janë Philippe Coutinho (Liverpool) dhe Ousmane Dembel (Borussia...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta e re

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton KosovaPress....

Përforcohet mesfusha e Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon. Daily Mail shkruan se Barcelona i ka paguar 40 milionë euro klubit...

Për Coutinhon flet dhe legjenda e Liverpoolit

para 11 muajve - Albeu

Tashmë në kampin e kuq e ardhmja e Liverpoolit do të varet nga qëndrimi i Coutinhos. Të paktën këtë shpresojnë të gjithë. Jamie Carragher beson se Coutinho do të qëndrojë edhe një sezon më shumë në Anfield....

Dembele refuzon të kontaktojë me Presidentin, e ka vendosur

para 11 muajve - Albeu

Dembele ka refuzon të flasë me Presidentin e Borusia Dortmundit . Sipas Kicker, drejtuesit e Dortmundit nuk kanë qenë në gjendje të flasin me lojtarin që ka qenë i lidhur me një kalim në Barcelonë. Duket...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - KosovaPress

Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton KosovaPress. “Jam i lumtur që jam këtu. Kontrata nuk do të thotë asgjë, mund ta nënshkruani për 10, 20 vjet. Unë e di...

Liverpool as nuk pranon të flasë për largimin e Coutinhos

para 11 muajve - AlbPortali

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Di Maria transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Gazeta Express

Angel Di Maria mund t’i bashkohet Barcelonës gjatë këtij muaji Barcelona është në kërkim të ylli ri të pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës...

Reali sfidon fortë Barcelonën, ofron lojtarë plus para për Dembelen

para 11 muajve - Telegrafi

Radiostacioni katalanas RAC1 ka zbuluar shtrirjen në të cilën Real Madridi do të sfidojë Barçën për nënshkrimin e anësorit 20-vjeçar të Francës, Ousmane Dembele. Francezi Dembele ka pas vete dy gjigantët...

Pas Neymarit, PSG transferon yllin e Monacos

para 11 muajve - Lajm

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Liverpool e Coutinho në luftë të hapur

para 11 muajve - Klan Kosova

Këmbëngulja e Barcelonës për ta blerë Philippe Coutinhon dhe ajo e Liverpoolit për ta mbajtur, ka çuar drejt një lufte të hapur, shkruan Mirror, njofton Klan Kosova. Mesfushori ka dorëzuar pranë klubit...

Zidane: Unë vendos a do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

Coutinho: Kam mundësinë e jeton, mos më bëni ta humbas

para 11 muajve - Albeu

Mesfushori brazilian i Liverpoolit ka ndjekur shembullin e sulmuesit francez, Dembele edhe pse në një mënyrë më diplomatike duke i dërguar 'kërkesën për transferimin ' tek Liverpool për të autorizuar shitje...

Rivaldo: Coutinho, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Almakos

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Zidane tregon nëse do të luajë Ronaldo kundër Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo është i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës të dielën. Zinedine Zidane ka bërë të ditur se Cristiano Ronaldo është i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Superkupën...

Zidane me kontratë të re, shpërblehet me dyfishim të pagës vjetore

para 11 muajve - Telegrafi

Jo vetëm Isco ka mbyllur marrëveshjen për zgjatjen e kontratës me Real Madridin. Rinovimi i trajnerit Zinedine Zidane me Real Madridin është dakorduar “për tre sezone”, sipas burimeve të “AS” brenda klubit...

Watford – Liverpool, formacionet

para 11 muajve - GazetaBlic

Watford dhe Liverpool do të përballen nga ora 13:30 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave. Philippe...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - GazetaBlic

Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës. Barcelona dhe Real Madridi, të dielën, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, teksa sfida kthyese...

PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Infokusi

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Zidane vazhdon kontratën me Realin, i dyfishohet rroga

para 11 muajve - Infokusi

Real Madrid dhe Zinedine Zidane kanë rënë dakord që ta vazhdojnë bashkëpunimin edhe për tre sezone të tjerë Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, pritet të shpërblehet nga presidenti i Los Blancos,...

Di Maria transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Infokusi

Angel Di Maria mund t’i bashkohet Barcelonës gjatë këtij muaji. Barcelona është në kërkim të ylli ri të pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës...

Plani i Ronaldos kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës

para 11 muajve - Gazeta e re

Cristiano Ronaldo ka një plan për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës. Cristiano Ronaldo ka një plan konkret për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës, të dielën. E përditshmja sportive madrilene “Marca”...

Watford – Liverpool, formacionet

para 11 muajve - Gazeta Express

Watford dhe Liverpool do të përballen nga ora 13:30 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express....

Zidan vendos për të ardhmen, 8 milionë euro në sezon për trajnerin francez

para 11 muajve - Newsport

Zinedin Zidan do të qëndrojë në Madrid edhe për tre sezone të tjera. Vetë trajneri francez ka deklaruar se ka arritur marrëveshjen me drejtuesit madrilenë deri në vitin 2020. Para ndeshjes kundër Barcelonës,...

Cristiano Ronaldo nuk luan ndaj Barcelonës? Përgjigjet Zidane

para 11 muajve - Periskopi

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

Cutinho me fjalim të ashpër ka kërkuar nga Liverpooli ti lejojnë të transferohet tek Barca

para 11 muajve - Lajm

Mesfushori brazilian i Liverpoolit ka ndjekur shembullin e sulmuesit francez, Dembele edhe pse në një mënyrë më diplomatike duke i dërguar ‘kërkesën për transferimin’ tek Liverpool për të autorizuar shitje...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta Express

. Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës Barcelona dhe Real Madridi, të dielën, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, teksa sfida kthyese...

Zidane me kontratë të re, shpërblehet me dyfishim të pagës vjetore

para 11 muajve - Zeri

Jo vetëm Isco ka mbyllur marrëveshjen për zgjatjen e kontratës me Real Madridin. Rinovimi i trajnerit Zinedine Zidane me Real Madridin është dakorduar “për tre sezone”, sipas burimeve të “AS” brenda klubit...

Ndeshja e parë e Coutinhos në Camp Nou

para 11 muajve - Infokusi

Philippe Coutinho kërkohet nga Barcelona. Mesfushori i Liverpoolit, Philippe Coutinho ka paraqitur kërkesë për largim nga klubi pas interesimit nga Barcelona për transferimin e tij. Por, ai tashmë ka zhvilluar...

Zidane “godet” Barcelonën, ja çfarë thotë për Neymarin

para 11 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane e ka “goditur” Barcelonën me deklaratën para ndeshjes së nesërme. Trajneri francez ka thënë se largimi i Neymar është i parparueshëm te Barcelona dhe se kushdo që do të vije te Barcelona...

Zidane vazhdon kontratën në Real Madrid, zbulohet rroga e re

para 11 muajve - Lajmi.net

. Zinedine Zidane do të nënshkruajë kontratë të re në Real Madrid. E përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se trajneri francez do të konfirmojë të ardhmen e tij në Santiago Bernabeu në kontratë...

Coutinho shokon Liverpoolin

para 11 muajve - Infokusi

Mesfushori brazilian i Liverpoolit ka ndjekur shembullin e sulmuesit francez, Dembele edhe pse në një mënyrë më diplomatike duke i dërguar ‘kërkesën për transferimin’ tek Liverpool për të autorizuar shitje...

Neymar në Paris Saint-Germain, ja çfarë thotë Zidane

para 11 muajve - Arbresh

Zinedine Zidane ka komentuar transferimin e Neymarit në Paris Saint-Germain. Trajneri i Real Madridit ka lavdëruar yllin brazilian për kualitetet e tij dhe ka parashikuar se rivali nga La Liga, Barcelona,...

Zidane vazhdon kontratën me Realin, ja sa i është rritë rroga

para 11 muajve - GazetaBlic

Real Madrid dhe Zinedine Zidane kanë rënë dakord që ta vazhdojnë bashkëpunimin edhe për tre sezone të tjerë. Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, pritet të shpërblehet nga presidenti i Los Blancos,...

Zidane vazhdon kontratën me Realin, i dyfishohet rroga

para 11 muajve - Gazeta Express

Real Madrid dhe Zinedine Zidane kanë rënë dakord që ta vazhdojnë bashkëpunimin edhe për tre sezone të tjerë Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, pritet të shpërblehet nga presidenti i Los Blancos,...

Ky është plani i Ronaldos kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës

para 11 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo ka një plan konkret për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës, të dielën. E përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se sulmuesi portugez dëshiron ta shfrytëzojë duelin me rivalin...

Tottenhami nuk i merr parasysh ofertat e Barçës për Eriksenin

para 11 muajve - Almakos

Tottenham Hotspur nuk do të marrë parasysh ofertat nga Barcelona për yllin e tyre danez, Christian Eriksen. Sipas The Mirror , londinezët e veriut janë të vetëdijshëm se 25-vjeçari është bërë një objektiv...

Zidane nënshkruan kontratë të re me Realin

para 11 muajve - Gazeta Liria

Real Madrid's French coach Zinedine Zidane smiles with his medal after winning the UEFA Super Cup football match between Real Madrid and Manchester United on August 8, 2017, at the Philip II Arena in Skopje....

Paulinho në Barcelonë? Kjo është përgjigja e Guangzhou

para 11 muajve - GazetaBlic

Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon. Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Zidane nënshkruan kontratë të re me Realin

para 11 muajve - Gazeta e re

AFP_P86NY Zinedine Zidane ka nënshkruar kontratë të re tri vjeçare me Real Madrid, sipas AS, njofton Klan Kosova. Francezi, që drejtoi klubin drejt trofeut në Ligën e Kampionëve dhe La Liga me kontratën...

Hakmarrja e Barcelonës, katalanasit kërkojnë të afrojnë Angel Di Marian

para 11 muajve - Gazeta e re

Barcelona vijon të jetë në kërkim të zëvendësuesit të Neymar dhe ai mund të vijë pikërisht nga klubi ku aktualisht bën pjesë braziliani, PSG. Liverpooli i ka mbyllur derën spanjollëve për Philipe Coutinhon,...

Paulinho në Barcelonë? Përgjigjet Guangzhou

para 11 muajve - Gazeta Express

. Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Pas Neymar, PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Sovrani

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë. Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Insajderi

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Fol

Barcelona mund ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro....

Liverpooli kërkon 150 milionë euro për shërbimet e Coutinhos

para 11 muajve - Almakos

Gazetari i njohur anglez, Duncan Castles ka dhënë informatat më të fundit nga Anfield pasi përpjekjet e Barcelonës për të marrë yllin brazilian në Camp Nou kanë marrë një kthesë të re. Barcelona – që dëshiron...

Di Maria transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Sovrani

Angel Di Maria mund t’i bashkohet Barcelonës gjatë këtij muaji. Barcelona është në kërkim të ylli ri të pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës...

Reali sfidon fortë Barcelonën, ofron lojtarë plus para për Dembelen

para 11 muajve - Almakos

Radiostacioni katalanas RAC1 ka zbuluar shtrirjen në të cilën Real Madridi do të sfidojë Barçën për nënshkrimin e anësorit 20-vjeçar të Francës, Ousmane Dembele. Francezi Dembele ka pas vete dy gjigantët...

Coutinho i ka prishur punët me Kloppin

para 11 muajve - Gazeta e re

Mesfushori Philippe Coutinho i ka prishur punët me menaxherin e Liverpoolit, Jurgen Klopp prejse bëri kërkesë për largim nga klubi. Të premten klubi anglez zyrtarisht njoftoi se do të refuzojë çdo ofertë...

Zidane me kontratë të re, shpërblehet me dyfishim të pagës vjetore

para 11 muajve - Almakos

Jo vetëm Isco ka mbyllur marrëveshjen për zgjatjen e kontratës me Real Madridin. Rinovimi i trajnerit Zinedine Zidane me Real Madridin është dakorduar “për tre sezone”, sipas burimeve të “AS” brenda klubit...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës Barcelona dhe Real Madridi, të dielën, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, teksa sfida kthyese...

Ndeshja e parë e Coutinhos në Camp Nou

para 11 muajve - Gazeta e re

Philippe Coutinho kërkohet nga Barcelona. Mesfushori i Liverpoolit, Philippe Coutinho ka paraqitur kërkesë për largim nga klubi pas interesimit nga Barcelona për transferimin e tij. Por, ai tashmë ka zhvilluar...

Paulinho në Barcelonë? Përgjigjet Guangzhou

para 11 muajve - Infokusi

Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Zidane vazhdon kontratën me Realin, i dyfishohet rroga

para 11 muajve - Gazeta Liria

Real Madrid dhe Zinedine Zidane kanë rënë dakord që ta vazhdojnë bashkëpunimin edhe për tre sezone të tjerë Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, pritet të shpërblehet nga presidenti i Los Blancos,...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës

Paulinho në Barcelonë? Përgjigjet Guangzhou

para 11 muajve - Gazeta Liria

Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Formacionet Watford-Liverpool

para 11 muajve - Sovrani

Watford dhe Liverpool do të përballen nga ora 13:30 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave. Philippe...

Zidane vazhdon kontratën me Realin, i dyfishohet rroga

para 11 muajve - Sovrani

Real Madrid dhe Zinedine Zidane kanë rënë dakord që ta vazhdojnë bashkëpunimin edhe për tre sezone të tjerë. Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, pritet të shpërblehet nga presidenti i Los Blancos,...

Paulinho në Barcelonë? Përgjigjet Guangzhou

para 11 muajve - Sovrani

Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon. Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Liverpooli Barcelonës: Ky është çmimi i Coutinhos

para 11 muajve - Sovrani

150 milionë euro, kaq kërkon Liverpooli nga Barcelona për Philipp Coutinhon. Sipas “Daily Record”, Liverpooli ka caktuar çmimin e Philipp Coutinhos dhe se është në bisedime të fshehta me Barcelonën. “Liverpooli...

Liverpooli Barcelonës: Ky është çmimi i Coutinhos

para 11 muajve - Gazeta Express

. 150 milionë euro, kaq dëshiron Liverpooli për Philipp Coutinhon Sipas “Daily Record”, Liverpooli ka caktuar çmimin e Philipp Coutinhos dhe se është në bisedime të fshehta me Barcelonën. “Liverpooli kërkon...

A do të luajë Ronaldo në ‘El Clasico’ ndaj Barcelonës?

para 11 muajve - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

Ronaldo nuk është i gatshëm për “El Clasicon” e së dielës kundër Barcës

para 11 muajve - BalkanWeb

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

Ronaldo nuk është i gatshëm për “el Clasicon” e së dielës

para 11 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

A do të luajë Ronaldo ndaj Barcelonës?

para 11 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

Zidane tallet me Barcelonën, ja me çfarë lojtarësh do të luajë në Superkupë

para 11 muajve - Koha Jone

Real Madrid filloi përgatitjet e tyre për Superkupën e Spanjës ndaj Barcelonës. Trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e tij me disa ndryshime të vogla. Me Luka Modricin jashtë, Mateo...

Ancelotti: Dortmundi i rrezikshëm edhe pa Dembelen

para 11 muajve - Telegrafi

Ousmane Dembele raportohet se do të transferohet shumë shpejt te Barcelona. Anësori i Borussia Dortmundit, Dembele tashmë edhe stërvitjet e ekipit po i bojkoton dhe po kërkon që të largohet prej gjigantit...

PSG, Neymar gati të debutojë të dielën ndaj Guingamp

para 11 muajve - Top Channel

Pritja ka përfunduar dhe Neymar është zyrtarisht një futbollist i Paris St. Germain, teksa mund të luajë që nga kjo e dielë. Federata fraceze e Futbollit ka zyrtarizuar lejen e transferimit të brazilianit...

PSG, Neymar gati të debutojë të dielën ndaj Guingamp

para 11 muajve - Flaka

Pritja ka përfunduar dhe Neymar është zyrtarisht një futbollist i Paris St. Germain, teksa mund të luajë që nga kjo e dielë. Federata fraceze e Futbollit ka zyrtarizuar lejen e transferimit të brazilianit...

Klopp tregon arsyen pse Coutinho do të mungojë në fillimin e sezonit

para 11 muajve - GazetaBlic

Lojtari i përfaqësueses së Brazilit ditëve të fundit ishte në qendër të vëmendjes, meqë mediat katalanase bënë të ditur se do të transferohet në Barcelonë për një vlerë prej 100 milionë euro. Nga klubi...

A do të luajë Ronaldo ndaj Barcelonës?

para 11 muajve - Opozita

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

Zidane tallet me Barcelonën, ja me çfarë lojtarësh do të luajë në Superkupë

para 11 muajve - Syri

Real Madrid filloi përgatitjet e tyre për Superkupën e Spanjës ndaj Barcelonës. Trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e tij me disa ndryshime të vogla. Me Luka Modricin jashtë, Mateo...

Zidane bën eksperimente për Superkupën me Barcelonën

para 11 muajve - Syri

Real Madrid filloi përgatitjet e tyre për Superkupën e Spanjës ndaj Barcelonës. Trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e tij me disa ndryshime të vogla. Me Luka Modricin jashtë, Mateo...

Di Maria opsioni më i afërt për Barcelonën

para 11 muajve - Telegrafi

Edhe pse emri i Real Madridit është në CV e tij, Angel di Maria mund të bëhet një lojtar i Barcelonës. Klubi katalunas është në kërkim të transferimeve, pas largimit të Neymar drejt PSG-së. Barcelona po...

Ronaldo nuk është i gatshëm për “el Clasicon” e së dielës kundër Barcës

para 11 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

Ancelotti: Dortmundi i rrezikshëm edhe pa Dembelen

para 11 muajve - Almakos

Ousmane Dembele raportohet se do të transferohet shumë shpejt te Barcelona. Anësori i Borussia Dortmundit, Dembele tashmë edhe stërvitjet e ekipit po i bojkoton dhe po kërkon që të largohet prej gjigantit...

Megjithatë, Di Maria te Barcelona!

para 11 muajve - Indeks online

Angel Di Maria pritet të jetë blerja e parë serioze e Barcelonës këtë verë pas shitjes së Coutinhos. Ylli argjentinas thuhet se është i pëlqyeri i bordit të skuadrës dhe Lionel Messit, yllit që ka ndikim...

A do të luajë Ronaldo ndaj Barcelonës?

para 11 muajve - Gazeta Liria

Real Madrid's Portuguese forward Cristiano Ronaldo gestures during the UEFA Super Cup football match between Real Madrid and Manchester United on August 8, 2017, at the Philip II Arena in Skopje. / AFP...

Zyrtare: Mbyllet përfundimisht marrëveshja, Neymar debuton në fundjavë

para 11 muajve - Telegrafi

Problemet me bankat kanë bërë që debutimi i Neymarit me Paris Saint-Germainin të shtyhet, po problemi zgjidhet në ndeshje kundër Guingamp. Neymar është më i shtrenjti në histori me 222 milionë euro, pasi...

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - Shenja

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

PSG, Neymar debuton të dielën

para 11 muajve - Arbresh

Pritja ka përfunduar dhe Neymar është zyrtarisht një futbollist i Paris St. Germain, teksa mund të luajë që nga kjo e dielë. Federata fraceze e Futbollit ka zyrtarizuar lejen e transferimit të brazilianit...

Barça në sulm për Dembele

para 11 muajve - Klan

Pasi ka marrë një JO thuajse përfundimtare nga Liverpool për sulmuesin Coutinho, Barcelona është hedhur me të dyja këmbët në sulm për të siguruar nga Borussia Dortmund, Dembele. Dortmund njoftoi se refuzoi...

Zidane tallet me Barcelonën, ja me çfarë lojtarësh do të luajë në Superkupë

para 11 muajve - Opozita

Real Madrid filloi përgatitjet e tyre për Superkupën e Spanjës ndaj Barcelonës. Trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e tij me disa ndryshime të vogla. Me Luka Modricin jashtë, Mateo...

A do të luajë Ronaldo në El Clasico?

para 11 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

PSG, Neymar debuton të dielën

para 11 muajve - Shekulli

Pritja ka përfunduar dhe Neymar është zyrtarisht një futbollist i Paris St. Germain, teksa mund të luajë që nga kjo e dielë. Federata fraceze e Futbollit ka zyrtarizuar lejen e transferimit të brazilianit...

FOTO/ Befasojnë tifozët e Bacelonës, duan ish-‘armikun’ në vend të Neymar

para 11 muajve - Syri

Neymar u transferua te PSG-ja për 222 milionë euro, duke u bërë kështu lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit. Barcelona tani është hedhur në sulm për të gjetur zëvendësuesin e mundshëm të brazilianit...

Klopp tregon arsyen pse Coutinho do të mungojë në fillimin e sezonit

para 11 muajve - Bota Press

Lojtari i përfaqësueses së Brazilit ditëve të fundit ishte në qendër të vëmendjes, meqë mediat katalanase bënë të ditur se do të transferohet në Barcelonë për një vlerë prej 100 milionë euro. Nga klubi...

Liverpooli refuzon kërkesën për largim të Coutinhos

para 11 muajve - Koha.net

Liverpooli raportohet se ka refuzuar menjëherë kërkesën zyrtare për largim që e ka bërë Philippe Coutinho sot gjatë ditës. 25-vjeçari është cak i dy ofertave të refuzuara nga Barcelona ndërsa sot pronarët...

FOTO/ Barcelona ka një tjetër plan nëse dështon me Coutinhon

para 11 muajve - Syri

Barcelona është duke kërkuar me ngulm lojtarë të klasit botëror, pas largimit të Neymar drejt Paris Saint Germainit. Philippe Coutinho i Liverpoolit është dëshira kryesore e klubit spanjoll, por aktualisht...

Coutinho nuk grumbullohet me ekipin e Liverpoolit

para 11 muajve - Albeu

Liverpool do të nisë sezonin e ri të Premier League kundër Watford këtë fundjavë, por ata do të duhet të bëjnë planet pa objektivin e Barcelonës Philippe Coutinho . Ndërsa klubi anglez ka këmbëngulur se...

‘El Classico’ ndër vite: Gjestet më të shëmtuar nga të dyja anët

para 11 muajve - Arbresh

Goditje me shqelma, pështymje, gishtat në sy… të gjitha këto kanë ndodhur në përballjet mes Barcelones dhe Real Madridit, ose ndryshe në ‘El Classico’. Tensioni në format më të thella dhe të këqija shfaqet...

Klopp e jep një lajm të keq për Coutinhon

para 11 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho nuk do të luajë në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premierligës ndaj Watfordit. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar mungesën e Philippe Coutinhos në ndeshjen e nesërme...

Tifozët duan ish lojtarin e Realit si zëvendësues të Neymarit

para 11 muajve - Gazeta Express

. Di Maria, është një tjetër alternativ për sulmin e Barcelonës, pas largimit të Neymar. Neymar u transferua te PSG-ja për 222 milionë euro, duke u bërë kështu lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

Guardiola për transferimin e Neymar për 222 milionë euro: “Si Cristiano Ronaldo”

para 11 muajve - Gazeta Express

. “Nëse Neymar fiton gjithçka me PSG-në, atëherë transferimi i tij në Francë nuk është i shtrenjtë”, kështu ka thënë Guardiola. Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, e ka lidhur transferimin rekord...

Transferimi në Barcelonë: Coutinho vendos

para 11 muajve - Klan Kosova

Ato që i kanë thënë drejtuesit e klubit të Liverpool por edhe menaxheri Jurgen Klopp i ka hedhur poshtë vetë futbollisti. Kjo pasi braziliani ka bërë kërkesë zyrtare te skuadra aktuale, që të ia mundësojë...

Barcelona ka frikë se del pa gjë nga udhëtimi në Angli, fillon kontaktet për tjetër mesfushor

para 11 muajve - Albeu

Liverpool duan të mbajnë me patjetër Coutinhon në Anfield dhe nuk duan të ulen për të negociouar transferimin e tij tek FC Barcelona. Pavarësisht nga dëshira e nënshkrimit të lojtarit për klubin blaugran,...

Di Maria opsioni më i afërt për Barcelonën

para 11 muajve - Almakos

Edhe pse emri i Real Madridit është në CV e tij, Angel di Maria mund të bëhet një lojtar i Barcelonës. Klubi katalunas është në kërkim të transferimeve, pas largimit të Neymar drejt PSG-së. Barcelona po...

Barcelona ofron 80 milionë euro për yllin e Real Madrid

para 11 muajve - GazetaBlic

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin. Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - Sovrani

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Ky është plani B i Barcelonës nëse dështon Coutinho, luan në Premierligë

para 11 muajve - Gazeta Express

Christian Eriksen është gjithashtu në listën e Barcelonës, për të forcuar mesfushën për sezonin 2017/18. Barcelona është duke kërkuar më ngulm lojtarë të klasit botërorë, pas largimit të Neymar drejt Paris...

Të gjithë presin debutimin me PSG, por e pabesueshme kur do të luajë Neymar

para 11 muajve - Syri

Më në fund Federata e Futbollit e Francës ka njoftuar se kan pranuar certifikatën e transferimit të Neymar te klubi i Paris Saint Germain. Braziliani ka qenë në pritje të kompletimit të dokumenteve, pa...

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - AlbPortali

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Barça mendon për Perisicin si alternativë të Coutinhos dhe Dembeles

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona njoftohet se do të synojë anësorin e Interit, Ivan Perisic, nëse nuk arrijnë të transferojnë Philippe Coutinhon ose Ousmane Dembelen. Sipas Sportitalia , paratë e Barcelonës nga shitja e Neymarit...

Mbappe – PSG: Zyrtarizimi çështje orësh

para 11 muajve - GazetaBlic

Sipas gazetës spanjolle, PSG ka bërë gati 180 mln euro dhe pritet që ta prezantojë në fundjavë Mbape në kryeqytetin francez. Gjithçka ka përfunduar dhe pritet vetëm firma e avokatëve të palëve. Sipas “Marca”-s,...

Klopp e konfirmon: Coutinho nuk luan në ndeshjen e parë të Liverpoolit

para 11 muajve - Shekulli

Philippe Coutinho nuk do të luajë në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premierligës ndaj Watfordit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar mungesën e Philippe Coutinhos në ndeshjen e nesërme...

Zizu s'i "tutet" Barcës, e lë një yll të madh rezervë

para 11 muajve - Indeks online

Zinedine Zidane do të startoi El Clasicon e të dielës me disa ndryshime. Mateo Kovacic do të startoi nga minuta e parë për t'i zënë vend bashkëvendasit, Modric që nuk do të luaj për shkak të kartonëve....

LAJMI I FUNDIT: Coutinho në Barcelonë?

para 11 muajve - Gazeta Express

A do të shkojë Coutinho në Barcelonë apo do të qëndrojë në Liverpool? Është pyetje ende pa përgjigje, pas raportimeve të ndryshme gjatë ditës së sotme nga mediat më të mëdha botërore. Fillimisht Liverpooli...

Paris SG paguan paratë, Neymar është i lirë të luajë me skuadrën e re

para 11 muajve - Koha Jone

Neymar është zyrtarisht lojtar i Paris SG dhe mund të luajë me skuadrën e tij të re. Për të luajtur, braziliani ishte në pritje të transferimit të kartonit nga Barcelona, e cila, nga ana e saj, priste...

Coutinho nuk luan nesër në kampionat, mesazh largimi te klubi i madh

para 11 muajve - Syri

Jurgen Klopp ka dalë në konferencë para mediave një ditë para ndeshjes me Watfordin. Trajneri gjerman i Liverpool deklaroi se Filipe Coutinho nuk do të jetë në fushë nesër, ku sipas tij sulmuesi i njohur...

Emery: Mbappe është lojtar i Monacos, s'kam pse flas për të

para 11 muajve - Albeu

Trajneri i PSG Emery ka folur për transferimin e mundshëm të Mbappes. Tekniku i kryeqyetasve "Për momentin, Mbappe është një lojtar i Monacos ," tha Emery për thashethemet e fundit. "Unë vetëm dua të flas...

Trajneri i PSG-së flet për transferimin e mundshëm të Mbappes

para 11 muajve - Gazeta Express

. Unai Emery, nuk e ka përjashtuar mundësin e transferimit e Kylian Mbappe te Paris Saint Germain. Mbappe është një ndër emrat më të përfolur këtë verë, i cili kërkohet nga shumë skuadra Evropiane, përshirë...

Isco afër rinovimit

para 11 muajve - Zeri

Mesfushori i Real Madridit, Isco është pajtuar me kushtet e ofruara nga gjigandi spanjoll dhe pritet të nënshkruajë kontratë të re pesë-vjeçare, transmeton zeri.info Me kontratën e re, 25-vjeçari do të...

Liverpool e heq nga merkatoja, Coutinho kërkon largimin

para 11 muajve - Top Channel

Refuzimi i 100 milionë eurove që raportuan një ditë më parë mediat britanike, nuk ishte thjesht një thashethem vere. Liverpool nuk ka ndërmend që të privohet nga sulmuesi brazilian Philippe Coutinho. Nëpërmjet...

Coutinho ka luajtur edhe më parë në Camp Nou, a do të rikthehet?

para 11 muajve - Albeu

Nëse Barcelona arrin marrveshjen për Philippe Coutinho atëherë ai do të laujë në Camp Nou sezonin e ardhshëm, por kjo nuk do të ishte përvoja e tij e parë në atë stadiumit. Braziliani ka luajtur më parë...

Isco rinovon me Realin. Klauzolë marramendëse për mesfushorin

para 11 muajve - Top Channel

Rasti i Neymar, që iu ble Barcelonës nga PSG në këmbim të 222 milionë eurove të klauzolës, ka bërë që Real Madrid të marrë masat në mënyrë që futbollistët e rëndësishëm të mos blihen nga klubet e tjerë....

Zyrtare: Kjo është ndeshja kur Neymar do të debutojë te PSG

para 11 muajve - GazetaBlic

Neymar pritet të debutojë këtë të diel me fanellën e PSG. Braziliani është i gatshëm të debutojë me skuadrën e Paris Saint-Germain, kjo pasi Federata e Futbollit e Francës ka njoftuar se kanë pranuar certifikatën...

Coutinho trondit Liverpoolin: Kërkon largimin nga klubi

para 11 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho ka tronditur Liverpoolin, duke kërkuar të largohet nga klubi. Braziliani i Liverpoolit, Philippe Coutinho, ka shokuar klubin pasi ka paraqitur kërkesën për t’u larguar nga Anfield, bën...

Isco së bashku me Ronaldon dhe Messin kandidat për topin e artë?

para 11 muajve - Albeu

Isco është duke përjetuar momëntin më të karrierës së tij. Spanjolli fundin e sezonit të kaluar ishte një nga lojtarët më të mirë madrilen. Ai zhvilloj një fund sezoni në nivele të barabarta me Ronaldon....

VIDEO/ Mos e humbisnbi këtë superspektakël! Ja çfarë bën Neyam-Verrati me topin

para 11 muajve - Syri

Blerja e re e PSG-së Neymar dhe Verrati, kanë dhuruar spektakël në stërvitjen e ditës së sotme. Pamjet nga stërvitjhja janë publikuar nga Verrati. Për më shumë shihni VIDEO-n. https://twitter.com/PSG_inside/status/8959834264106147...

Barcelona me ofertë të re për Dembele

para 11 muajve - Indeks online

Barcelona është duke pritur për të përfunduar nënshkrimin e Ousmane Dembele nga Borussia Dortmund si dhe do të bëjë një ofertë të re për siguruar shërbimet e tij, raporton 'Sport'. Dortmund refuzoi një...

Barcelona kthen vëmendjen kah Perishiqi

para 11 muajve - Koha.net

Barcelona raportohet se do të synojë transferimin e Ivan Perishiqit nëse dështon transferimin e Philippe Coutinhos ose Ousmane Dembeles. Sport Italia raporton se është e mundshme që Barça të paguajë 50...

Neymar – Verratti, show në stërvitjen e Paris Saint-Germain

para 11 muajve - Lajmi.net

Neymar dhe Marco Verratti janë kombinuar shumë mirë në stërvitjen e sotme të Paris Saint-Germain. 🤗⚽️ 🇧🇷 @NeymarJR 🇮🇹 Marco Verratti pic.twitter.com/HqQnglteQg — PSG Officiel (@PSG_inside) August 11, 2017

Zyrtare: Mbyllet përfundimisht marrëveshja, Neymar debuton në fundjavë

para 11 muajve - Almakos

Problemet me bankat kanë bërë që debutimi i Neymarit me Paris Saint-Germainin të shtyhet, po problemi zgjidhet në ndeshje kundër Guingamp. Neymar është më i shtrenjti në histori me 222 milionë euro, pasi...

Paris SG dorëzon 222 mln euro-t, Barcelona “liron” Neymar

para 11 muajve - BalkanWeb

Një javë më parë depozitimi i kartonit të futbollisti nuk lejoi që Neymar të debutonte me Paris SG, por nga sot një problem i tillë nuk do të ekzistojë më. Klubi francez e ka bërë të plotë transfertën...

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - Gazeta e re

Lojtari i përfaqësueses së Brazilit ditëve të fundit ishte në qendër të vëmendjes, meqë mediat katalanase bënë të ditur se do të transferohet në Barcelonë për një vlerë prej 100 milionë euro. Nga klubi...

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv LIVERPOOL (AA) – Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i...

​Neymar dhe Verratti a jeni normal?

para 11 muajve - Gazeta Express

Neymar po vazhdon të shijojë kohën e tij në PSG Pas lajmit që ai mund të debutojë të dielën me PSG ndaj Guingamp, Neymar ka qenë shumë i lumtur në stërvitje. Braziliani madje për një moment ka dhuruar...

Liverpuli insiston ta mbajë në “Amfield”. Coutinho del hapur, kërkon largimin nga klubi

para 11 muajve - BalkanWeb

Nuk janë thashetheme lajmet se Liverpul ka refuzuar 100 mln euro për kalimin e Philipp Coutinho te Barcelona. Klubi spanjoll kërkon dëshpërimisht brazilianin për të zëvendësuar Neymar, por pas ngjarjeve...

Liverpooli me komunikatë zyrtare për të ardhmen e Coutinhos

para 11 muajve - GazetaBlic

Klubi anglez ka reaguar zyrtarisht për të ardhmen e Philippe Coutinhos. Qëndrimi i Liverpoolit është i prerë: Coutinho nuk lëvizë nga Anfield. Kështu të paktën thuhet në komunikatën zyrtare të klubit që...

Barcelona me ofertë marramendëse për Dembele

para 11 muajve - Aktuale

Barcelona vazhdon të tentojë për transferimin e yllit të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele. Skuadra gjermane, Borussia Dortmund dje edhe zyrtarisht ka njoftuar se ka refuzuar ofertën e parë të Barcelonës,...

Të gjithë presin debutimin me PSG, por e pabesueshme kur do të luajë Neymar

para 11 muajve - Opozita

Më në fund Federata e Futbollit e Francës ka njoftuar se kan pranuar certifikatën e transferimit të Neymar te klubi i Paris Saint Germain. Braziliani ka qenë në pritje të kompletimit të dokumenteve, pa...

Isco rinovon për 4 vite me Real Madridin

para 11 muajve - ABC News

Francisco Alarcon, apo sic njihet ndryshi Isco rinovoi kontratën e tij me Real Madrid. Sipas mediave spanjolle ai do të qëndrojë edhe 4 vite me opsion edhe për një vit më shumë. 6 milionë euro në sezon...

Coutinho dorëzon kërkesën zyrtare për largim

para 11 muajve - Shekulli

Philippe Coutinho ka kërkuar zyrtarisht largimin nga Liverpooli, pak minuta pasi pronarët e klubit anglez paralajmëruan se braziliani nuk është në shitje. Burime të Sky Sports njoftojnë se 25-vjeçari brazilian...

Bombë nga Anglia – Coutinho bën “kërkesë zyrtare” për transferim te Barca

para 11 muajve - Telegrafi

Philippe Coutinho ka reaguar menjëherë pas refuzimit të ofertës së Liverpoolit për të. Braziliani ka vendosur që të bëjë një kërkesë zyrtare për transferim, raporton Sky Sports. Kërkesa për transferim...

Isco rinovon me Realin

para 11 muajve - Politiko

Rasti i Neymar, që iu ble Barcelonës nga PSG në këmbim të 222 milionë eurove të klauzolës, ka bërë që Real Madrid të marrë masat në mënyrë që futbollistët e rëndësishëm të mos blihen nga klubet e tjerë....

Barcelona e fiksuar pas Dembelé, ja oferta e re për Borussia Dormund

para 11 muajve - Syri

Borussia Dortmund ka njoftuar se Ousmane Dembélé është pezulluar nga stërvitjet dhe ndeshjet e skuadrës për shkak të largimit pa lejen e trajnerit nga stërvitja e djeshme. Në të njëjtën komunikatë, klubi...

Guardiola për transferimin e Neymar për 222 milionë euro: “Si Cristiano Ronaldo”

para 11 muajve - Infokusi

“Nëse Neymar fiton gjithçka me PSG-në, atëherë transferimi i tij në Francë nuk është i shtrenjtë”, kështu ka thënë Guardiola. Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, e ka lidhur transferimin rekord...

Zidane mbush Realin me rotacione ndaj Barcelonës

para 11 muajve - Albeu

Real Madrid filloi përgatitjet e tyre dje për Supercopa ku trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e tij me disa ndryshime të vogla. Me Luka Modricin jasht kjo do të thotë se Mateo Kovaçiç...

Liverpooli i mbyll derën Barçës: Coutinho i pashitshëm

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një tjetër portë mbyllet në fytyrë për Barcelonën. Pas komunikatës së Borusias së Dortmundit që ndali tratativat për Dembele, të cilin verdhezinjtë ende nuk po e gjejnë se ku ndodhet, Liverpuli i ka dhënë...

Coutinho kërkon largimin nga Liverpool?

para 11 muajve - Zeri

Mesfushori i Liverpoolit, Philippe Coutinho ka kërkuar largimin nga gjigandi anglez, raporton “Sky Sport”. Pronarët e Liverpoolit dolën me një deklaratë gjatë ditës së djeshme, në të cilën thuhej se Coutinho...

PSG fundos Realin me pagën e ofruar ndaj Mbappes

para 11 muajve - Albeu

Me një pagë të çmendur vjetore prej 18 milionë euro , Kylian Mbappe do të bëhet lojtari i dytë më i paguar tek Paris Saint-Germain. Para francezit do të jetë me 30 milion euro Neymar. 18-vjeçari do të...

​Zyrtare: Neymar debuton të dielën me PSG

para 11 muajve - Gazeta Express

Neymar do të debutojë këtë të diel me PSG kundër skuadrës së Guingamp Më në fund Federata e Futbollit e Francës ka njoftuar se kanë pranuar certifikatën e transferimit të Neymar në PSG. Braziliani ka qenë...

Transferimi në Barcelonë: Coutinho vendos

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Ato që i kanë thënë drejtuesit e klubit të Liverpool por edhe menaxheri Jurgen Klopp i ka hedhur poshtë vetë futbollisti. Kjo pasi braziliani ka bërë kërkesë zyrtare te skuadra aktuale, që të ia mundësojë...

Coutinho bën atë që Barcelona dëshiron, akoma edhe më afër

para 11 muajve - Albeu

Philippe Coutinho ka kërkuar që të largohet nga Liverpool pas qëndrimin të reptë të klubit kundrejt ofertës së Barcelonës. Raportet u shfaqën duke sugjeruar se Coutinho kishte dorëzuar një kërkesë transferimi,...

Neymar i gatshëm për PSG këtë të diele ndaj Guinkamp

para 11 muajve - Vizion Plus

Pritja mori fund. Neymar është gati të luajë për herë të parë për PSG, pasi u transferua për shifrën rekord 222 milion euro nga Barcelona. Federata Spanjolle e Futbollit ka dërguar pranë homologeve francez,...

Coutinho: Dua të largohem nga Liverpool

para 11 muajve - Vizion Plus

Liverpool gjatë ditës së sotme ka njoftuar se nuk do të konsiderojnë asnjë ofertë për Philippe Coutinhon por , Philippe Coutinho ka nisur luftën me skuadrën e tij Liverpool, sepse dëshiron të largohet...

Paris SG paguan paratë, Neymar është i lirë të luajë me skuadrën e re

para 11 muajve - Syri

Neymar është zyrtarisht lojtar i Paris SG dhe mund të luajë me skuadrën e tij të re. Për të luajtur, braziliani ishte në pritje të transferimit të kartonit nga Barcelona, e cila, nga ana e saj, priste...

Neymar do të jetë në fushë me PSG, Barca merr paratë

para 11 muajve - Albeu

Neymar do të debutojë për Paris Saint-Germain këtë fundjavë, në ndeshjen e Ligue 1 kundër Guingamp. Lojtari më i shtrenjtë në botë duhet të jetë i lirë të bëjë paraqitjen e tij të parë për Les Parisiens...

Reagon Coutinho, shfrytëzon opsionin 'kërkesa e transferimit'

para 11 muajve - Indeks online

Philipe Coutinho ka reaguar menjëherë në njoftimin e Liverpoolit, të cilët reaguan që nuk duan ta largojnë lojtarin këtë verë. Lojtari ka kërkuar kërkesën e transferimin që të shtyjë transferimin e tij...

LAJMI I FUNDIT: Coutinho në Barcelonë?

para 11 muajve - Infokusi

A do të shkojë Coutinho në Barcelonë apo do të qëndrojë në Liverpool? Është pyetje ende pa përgjigje, pas raportimeve të ndryshme gjatë ditës së sotme nga mediat më të mëdha botërore. Fillimisht Liverpooli...

Barcelona me ofertë të re për Dembelen

para 11 muajve - Zeri

Barcelona është duke përgatitur një ofertë të re për yllin e Borussia Dortmundit, Osumane Dembele, raporton “Sport”. Klubi gjerman tashmë ka refuzuar një ofertë për futbollistin, i cili nuk është paraqitur...

Zyrtare: Neymar debuton në fundjavë me PSG-në

para 11 muajve - Telegrafi

Sulmuesi brazilian pritet të debutojë këtë fundjavë me skuadrën e tij të re, Paris Saint-Germain. Neymar u transferuar tek gjiganti francez nga Barcelona për një shifër rekord botëror prej 222 milionë...

Coutinho s’është në shitje

para 11 muajve - Klan Kosova

Philippe Coutinho s’mund ta blejë askush – as Barcelona. Ky ka qenë qëndrimi i prerë i pronarëve të klubit të Liverpool-It të cilët i kanë treguar zyrtarëve të Barcelonës se 25 vjeçari do të vazhdojë të...

Barcelona ofron 80 milionë euro për yllin e Realit

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin. Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

Tifozët duan ish lojtarin e Realit si zëvendësues të Neymarit

para 11 muajve - Gazeta Liria

Di Maria, është një tjetër alternativ për sulmin e Barcelonës, pas largimit të Neymar. Neymar u transferua te PSG-ja për 222 milionë euro, duke u bërë kështu lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

Isco me kontratë të re te Reali dhe klauzolë marramendëse

para 11 muajve - Telegrafi

mesfushori spanjoll, Isco ka nënshkruar një kontratë të re në Real Madrid, e cila përmban një klauzolë lirimi prej 700 milionë euro, theksojnë mediat spanjolle. Sipas Diario AS , mediumi iberik janë informuar...

Trajneri i PSG-së flet për transferimin e mundshëm të Mbappes

para 11 muajve - Infokusi

Unai Emery, nuk e ka përjashtuar mundësin e transferimit e Kylian Mbappe te Paris Saint Germain. Mbappe është një ndër emrat më të përfolur këtë verë, i cili kërkohet nga shumë skuadra Evropiane, përshirë...

Liverpooli i mbyll derën Barçës: Coutinho, i pashitshëm

para 11 muajve - Mapo

Një tjetër portë mbyllet në fytyrë për Barcelonën. Pas komunikatës së Borusias së Dortmundit që ndali tratativat për Dembele, të cilin verdhezinjtë ende nuk po e gjejnë se ku ndodhet, Liverpuli i ka dhënë...

​E konfirmon Klopp: Coutinho nuk luan nesër ndaj Watfordit

para 11 muajve - Gazeta Express

Philippe Coutinho nuk do të luajë në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premierligës ndaj Watfordit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar mungesën e Philippe Coutinhos në ndeshjen e nesërme...

Zidane i shtohet një problem i madh në Real

para 11 muajve - Infokusi

Zinedine Zidane është më fat që ka një skuadër si Real Madrid, ku ka 22 lojtarë të gatshëm për të luajtur në ekipin e parë Por, numri kaq i madh i lojtarëve të mirë, i sjell edhe probleme trajnerit Zinedine...

Guardiola për transferimin e Neymar për 222 milionë euro: “Si Cristiano Ronaldo”

para 11 muajve - Gazeta Liria

“Nëse Neymar fiton gjithçka me PSG-në, atëherë transferimi i tij në Francë nuk është i shtrenjtë”, kështu ka thënë Guardiola. Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, e ka lidhur transferimin rekord...

Shpërthen Coutinho pas komunikatës së Liverpoolit: Dua të largohem

para 11 muajve - Gazeta Express

Liverpool gjatë ditës së sotme ka njoftuar se nuk do të konsiderojnë asnjë ofertë për Philippe Coutinhon Philippe Coutinho ka nisur luftën me skuadrën e tij Liverpool, sepse dëshiron të largohet për të...

Coutinho gëzon Barcelonën, paraqet kërkesë për largim nga Liverpool

para 11 muajve - Lajmi.net

Philippe Coutinho dëshiron të largohet nga Liverpool pas interesimit nga Barcelona. Philippe Coutinho ka paraqitur zyrtarisht kërkesë për largim nga Liverpool pasi komunikatës nga klubi që insistoi se...

Guardiola për transferimin e Neymar për 222 milionë euro: “Si Cristiano Ronaldo”

para 11 muajve - Sovrani

“Nëse Neymar fiton gjithçka me PSG-në, atëherë transferimi i tij në Francë nuk është i shtrenjtë”, kështu ka thënë Guardiola. Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, e ka lidhur transferimin rekord...

Coutinho me kërkesë zyrtare për largim

para 11 muajve - Koha.net

Philippe Coutinho ka kërkuar zyrtarisht largimin nga Liverpooli, pak minuta pasi pronarët e klubit anglez paralajmëruan se braziliani nuk është në shitje. Burime të Sky Sports njoftojnë se 25-vjeçari brazilian...

Liverpool nuk e jep Coutinhon

para 11 muajve - Aktuale

Liverpool edhe zyrtarisht ka njoftuar se nuk do të shesin Philippe Coutinhon gjatë kësaj vere. Skuadra angleze, Liverpool edhe zyrtarisht ka njoftuar se nuk do të konsiderojnë asnjë ofertë për Philippe...

Barça mendon për Perisicin si alternativë të Coutinhos dhe Dembeles

para 11 muajve - Almakos

Barcelona njoftohet se do të synojë anësorin e Interit, Ivan Perisic, nëse nuk arrijnë të transferojnë Philippe Coutinhon ose Ousmane Dembelen. Sipas Sportitalia , paratë e Barcelonës nga shitja e Neymarit...

Liverpooli me komunikatë zyrtare për të ardhmen e Coutinhos

para 11 muajve - RTV 21

Për Coutinhon është interesuar Barcelona Klubi anglez ka reaguar zyrtarisht për të ardhmen e Philippe Coutinhos.Qëndrimi i Liverpoolit është i prerë: Coutinho nuk lëvizë nga Anfield. Kështu të paktën thuhet...

Zyrtare: Neymar debuton të dielën me PSG

para 11 muajve - Infokusi

Neymar do të debutojë këtë të diel me PSG kundër skuadrës së Guingamp. Më në fund Federata e Futbollit e Francës ka njoftuar se kanë pranuar certifikatën e transferimit të Neymar në PSG. Braziliani ka...

Neymar – Verratti, show në stërvitjen e Paris Saint-Germain

para 11 muajve - Infokusi

Neymar – Verratti, show në stërvitjen e Paris Saint-Germain (VIDEO) Etiketa: Neymar

Barça i ofron 100 milionë euro, Klopp vendos për Coutinhon

para 11 muajve - Insajderi

Një tjetër alternativë për sulmin blaugrana është ajo e Felipe Coutinhos. Liverpooli ka refuzuar ditën e djeshme propozimin e tretë të katalanasve, i cili këtë herë mendohet se ishte 100 milionë euro (80...

Zbulohet ndeshja kur Neymar do të debutojë për PSG!

para 11 muajve - Lajmi.net

Neymar mund të debutojë në PSG. Neymar është i gatshëm të debutojë me skuadrën e Paris Saint-Germain. Mundo Deportivo ka njoftuar se klubi francez ka realizuar pagesën për transferimin e tij, përcjell...

Liverpool e heq nga merkatoja, Coutinho kërkon largimin

para 11 muajve - Flaka

Refuzimi i 100 milionë eurove që raportuan një ditë më parë mediat britanike, nuk ishte thjesht një thashethem vere. Liverpool nuk ka ndërmend që të privohet nga sulmuesi brazilian Philippe Coutinho. Nëpërmjet...

Barcelona i nis ultimatum PSG-së: Nis 222 milionshin e Neymarit

para 11 muajve - Albeu

Barcelona nuk ka më ndërmend të presë tekat e PSG për të dorëzuar 222 milionshin e Neymarit . Katalanasit janë në gjendje depresioni pasi do të duhet ti shkrijnë ato para në gjetjen e zëvendësuesit të...

Coutinho – Barcelona, njoftim nga Liverpool

para 11 muajve - Portalb

Liverpool ka publikuar komunikatë nga pronarët e klubit, Fenway Sports Group. Liverpool ka insistuar se mesfushori brazilian Philippe Coutinho “nuk është në shitje”. Në një komunikatë të publikuar nga...

Liverpooli i mbyll derën Barçës: Coutinho i pashitshëm

para 11 muajve - SuperSport

Një tjetër portë mbyllet në fytyrë për Barcelonën. Pas komunikatës së Borusias së Dortmundit që ndali tratativat për Dembele , të cilin verdhezinjtë ende nuk po e gjejnë se ku ndodhet, Liverpuli i ka dhënë...

​Shtyhet debutimi i Neymar, ja kush po e pengon

para 11 muajve - Gazeta Express

Neymarit i duhet të pres edhe për një javë tjetër që të debutojë me skuadrën e PSG-së Sulmuesi Brazilian, Neymar duhet të pres për javën e tretë të Ligue 1, për të debutuar me PSG, sepse lojtarit nuk i...

Coutinho gëzon Barcelonën

para 11 muajve - Infokusi

Philippe Coutinho dëshiron të largohet nga Liverpool pas interesimit nga Barcelona. Philippe Coutinho ka paraqitur zyrtarisht kërkesë për largim nga Liverpool pasi komunikatës nga klubi që insistoi se...

Liverpooli e bënë të qartë të ardhmen e Coutinhos me anë të një deklarate zyrtare

para 11 muajve - Telegrafi

Klubi i madh anglez, Liverpooli ka lëshuar një deklaratë zyrtare ku ka qartësuar të ardhmen e yllit të skuadrës, Philippe Coutinho. Ylli brazilian është objektivi kryesor i skuadrës së Barcelonës për të...

​Zidane i shtohet një problem i madh në Real

para 11 muajve - Gazeta Express

Zinedine Zidane është më fat që ka një skuadër si Real Madrid, ku ka 22 lojtarë të gatshëm për të luajtur në ekipin e parë Por, numri kaq i madh i lojtarëve të mirë, i sjell edhe probleme trajnerit Zinedine...

Perez ka dy arsye që nuk e pengoi Mbappen të shkojë në PSG

para 11 muajve - Indeks online

Transferimi i afërt i Mbappe në Paris Saint Germian, ka lënë Florentino Perezin pa yllin të cilin ai e dëshironte aq shumë në skuadrën e tij. Madje presidenti i klubit madrilen i kishte premtuar se një...

Real Madrid i trembur nga rasti “Neymar”, kontrata e re e Isco-s parashikon klauzolë largimi 700 mln euro

para 11 muajve - BalkanWeb

Në merkaton e verës së vitit 2013 Isco u largua nga Malaga për t’u bashkuar me Real Madrid por që prej asaj dite spanjolli e ka patur të vështirë për të gjetur një vend titullari. Me ardhjen në drejtim...

​Zyrtare: Neymar debuton të dielën me PSG

para 11 muajve - Opozita

Neymar do të debutojë këtë të diel me PSG kundër skuadrës së Guingamp Më në fund Federata e Futbollit e Francës ka njoftuar se kanë pranuar certifikatën e transferimit të Neymar në PSG. Braziliani ka qenë...

Real Madridi blindon yllin e skuadrës me 700 mln euro

para 11 muajve - Aktuale

Isco tashmë ka nënshkruar kontratën e tij të re me Real Madridin, marrin vesh burime të sigurta të gazetës ‘AS’. Spanjolli ka rinovuar për katër sezone, me mundësi edhe për të pestën, me një pagë prej...

Në rast se nuk arrin marrëveshje me Coutinhon dhe Dembelen, Barça hedh sytë te Perisici

para 11 muajve - Periskopi

Barcelona njoftohet se do të synojë anësorin e Interit, Ivan Perisic, nëse nuk arrijnë të transferojnë Philippe Coutinhon ose Ousmane Dembelen. Sipas Sportitalia , paratë e Barcelonës nga shitja e Neymarit...

Klopp zbulon arsyeje e mungesës së Coutinhos

para 11 muajve - Insajderi

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

"Çmendet" PSG, rrëmben yllin e Monaco për 160 milionë paund

para 11 muajve - Shqiptarja

PSG ka vazhduar merkaton e saj me shifra stratosferike, ku vetëm disa ditë më parë, ylli i Barcelonës, Neymar, veshi bluzën e skuadrës franceze për një shifër prej 200 milionë euro. Reali i Madridit ishte...

Zidane i shtohet një problem i madh në Real

para 11 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane është më fat që ka një skuadër si Real Madrid, ku ka 22 lojtarë të gatshëm për të luajtur në ekipin e parë Por, numri kaq i madh i lojtarëve të mirë, i sjell edhe probleme trajnerit Zinedine...

Zyrtare: Liverpooli s'e shet Coutinhon

para 11 muajve - Koha.net

Pronarët e Liverpoolit, Fenway Sports Group kanë deklaruar se Philippe Coutinho nuk do të shitet te Barcelona gjatë kësaj faze të transferimeve, transmeton koha.net. "Dëshirojmë të ofrojmë sqarime në lidhje...

‘Çmendet’ Barcelona, bën ofertë marramendëse për Dembele

para 11 muajve - Gazeta Express

Barcelona vazhdon të tentojë për transferimin e yllit të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele Skuadra gjermane, Borussia Dortmund dje edhe zyrtarisht ka njoftuar se ka refuzuar ofertën e parë të Barcelonës,...

Barça mendon për Perisicin si alternativë të Coutinhos dhe Dembeles

para 11 muajve - Sovrani

Barcelona njoftohet se do të synojë anësorin e Interit, Ivan Perisic, nëse nuk arrijnë të transferojnë Philippe Coutinhon ose Ousmane Dembelen. Sipas Sportitalia, paratë e Barcelonës nga shitja e Neymarit...

Klopp mban akoma të njëjtin qëndrim për Coutinhon

para 11 muajve - Albeu

Jürgen Klopp , trajneri i Liverpulit, përsëriti ai nuk ka ndërmend të japë ditën e gjelbërt për largimin e Philippe Coutinho , objektivit primar të Barcelonës. "Nga pikëpamja financiare nuk ka një shifër...

ZYRTARE: Coutinho – Barcelona, njoftim nga Liverpool

para 11 muajve - Lajmi.net

. Liverpool ka insistuar se mesfushori brazilian Philippe Coutinho “nuk është në shitje”. Në një komunikatë të publikuar nga pronarët e klubit, Fenway Sports Group, thuhej se “asnjë ofertë nuk është marrë...

Neymar dhe Verratti a jeni normal?

para 11 muajve - Sovrani

Neymar po vazhdon të shijojë kohën e tij në PSG Pas lajmit që ai mund të debutojë të dielën me PSG ndaj Guingamp, Neymar ka qenë shumë i lumtur në stërvitje. Braziliani madje për një moment ka dhuruar...

Liverpool del haptas: S'e shesim Coutinhon edhe pikë!

para 11 muajve - Indeks online

Liverpooli i ka dhënë një "shuplakë" Barcelonës, lidhur me transferimin e mundshëm të yllit brazilian në Spanjë. Klubi anglez përmes faqes zyrtare të klubit ka njoftuar: "Ne dëshirojmë të japim qartësi...

Bombë nga Anglia – Coutinho bën “kërkesë zyrtare” për transferim te Barca

para 11 muajve - Almakos

Philippe Coutinho ka reaguar menjëherë pas refuzimit të ofertës së Liverpoolit për të. Braziliani ka vendosur që të bëjë një kërkesë zyrtare për transferim, raporton Sky Sports. Kërkesa për transferim...

“Transfer request”, shpresa e fundit që Coutinho të largohet nga Liverpool

para 11 muajve - Gazeta e re

Durimi e ka një fund. Philippe Coutinho ka “shpërthyer” pas reagimit të sotëm zyrtar të Liverpool-it, me anë të të cilit klubi theksoi se mesfushori brazilian këtë verë nuk do të lejohet për t’u larguar....

Zidane është në ‘hall’ se cilën 11’she ta startojë në përballje me Barcelonën

para 11 muajve - Periskopi

Real Madrid filloi përgatitjet e tyre dje për Supercopa ku trajneri Zinedine Zidane po mendon të përgatisë skuadrën e tij me disa ndryshime të vogla. Me Luka Modricin jasht kjo do të thotë se Mateo Kovaçiç...

Shuhen shpresat e Barçës për Coutinhon

para 11 muajve - Zeri

Pronarët e Liverpoolit, “Fenway Sports Group” kanë mbështetur trajnerin, Jurgen Klop në vendimin e tij për ta mbajtur në ekip mesfushorin, Philippe Coutinho, transmeton zeri.info Strategu gjerman kishte...

​Liverpool me komunikatë zyrtare për Coutinhon, përfundon gjithçka

para 11 muajve - Gazeta Express

Liverpool edhe zyrtarisht ka njoftuar se nuk do të shesin Philippe Coutinhon gjatë kësaj vere Skuadra angleze, Liverpool edhe zyrtarisht ka njoftuar se nuk do të konsiderojnë asnjë ofertë për Philippe...

Coutinho drejt largimit, flet trajneri gjerman: Nuk do të luajë nesër

para 11 muajve - Newsport

Jurgen Klopp ka dalë në konferencë para mediave një ditë para ndeshjes me Watfordin. Trajneri gjerman i Liverpool deklaroi se Filipe Coutinho nuk do të jetë në fushë nesër, ku sipas tij sulmuesi i njohur...

Mbape – PSG: Zyrtarizimi çështje orësh

para 11 muajve - Periskopi

Sipas gazetës spanjolle, PSG ka bërë gati 180 mln euro dhe pritet që ta prezantojë në fundjavë Mbape në kryeqytetin francez. Gjithçka ka përfunduar dhe pritet vetëm firma e avokatëve të palëve. Sipas “Marca”-s,...

Shpërthen Coutinho pas komunikatës së Liverpoolit: Dua të largohem

para 11 muajve - Opozita

Liverpool gjatë ditës së sotme ka njoftuar se nuk do të konsiderojnë asnjë ofertë për Philippe Coutinhon Philippe Coutinho ka nisur luftën me skuadrën e tij Liverpool, sepse dëshiron të largohet për të...

Reali u tërfoq për Mbappen pasi e rëndojnë taksat për blerjet franceze

para 11 muajve - Albeu

Mbappé do mund të jetë nënshkrimi i shpejtë i rradhs për Paris Saint-Germain. Florentino Perez ka humbur kështu nga duartmlojtarin me të cilin do të kënaqte Zinedine Zidane. E vërteta është se presidenti...

Barcelona për Coutinhon ofron para të gatshme plus Rakiticin

para 11 muajve - RTV 21

Barcelona po mendon me të gjitha forcat që të nënshkruaj me Philippe Coutinhon Ylli i Liverpoolit është një shënjestër e madhe e klubit katalunas që pas largimit të bashkëkombësit të tij, Neymar drejt...

​E konfirmon Klopp: Coutinho nuk luan nesër ndaj Watfordit

para 11 muajve - Opozita

Philippe Coutinho nuk do të luajë në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premierligës ndaj Watfordit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar mungesën e Philippe Coutinhos në ndeshjen e nesërme...

Barcelona pas Eriksen

para 11 muajve - Zeri

Barcelona do të kthej sytë kah mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, nëse dështon në transferimin e mesfushorit të Liverpoolit, Philippe Coutinho, transmeton zeri.info Klubi katalunas dështoi edhe...

E bujshme: Isco njëri prej kandidatëve për topin e artë

para 11 muajve - Periskopi

Isco është duke përjetuar momëntin më të karrierës së tij. Spanjolli fundin e sezonit të kaluar ishte një nga lojtarët më të mirë madrilen. Ai zhvilloj një fund sezoni në nivele të barabarta me Ronaldon. Pavarësisht mungesave të

Paga marramendëse, arsyeja e vërtetë e kalimit të Mbappe në PSG

para 11 muajve - Gazeta Express

Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco për të kaluar në PSG Sulmuesi francez, Kylian Mabppe ka vendosur që të largohet nga Monaco për të kaluar te rivali, PSG. Sipas L’Equipe, arsyeja kryesore pse Mbappe...

Stërvitja e parë e hapur e Neymar me ekipin e Paris Saint-Germain

para 11 muajve - Lajmi.net

.

Reali i Madridit e siguron Iscon deri në fund të karrierës

para 11 muajve - Albeu

Isco dhe Real Madrid kanë gjetur akordin për të vazhduar edhe më tejë së bashku. Spanjolli 25-vjeçarë ka rinovuar kontratën e tij me Realin e Madridit edhe për 5 vite të tjera. Spanjollit nuk është menduar...

Isco pranon rinovimin, Real Madrid i vendos klauzolë lirimi 700 milionë euro

para 11 muajve - Koha Jone

Isco ka arritur akordin me Real Madrid për rinovimin e kontratës që skadonte më 2018. Një burim i besueshëm brenda klubit ka treguar për Diario AS se lojtari do të nënshkrujë një kontratë 4-vjeçare, me...

Perisic në radarin e Barcelonës?

para 11 muajve - Arbresh

Barcelona raportohet se do të kërkojë transferimin e anësorit të Interit, Ivan Perisic, nëse ata dështojnë për të siguruar shërbimet e Philippe Coutinhos ose Ousmande Dembeles. Bazuar në ‘Sportitalia’...

Barcelona jep ITC-në, Neymar më në fund lejohet të debutojë

para 11 muajve - Gazeta e re

Lajm i mirë për tifozët e PSG-së… nëse ekzistojnë! Neymar më në fund ka fituar të drejtën për të debutuar me nënkampionët e Francës, sepse problemi i bankës që bën të mundur transferimin e tij është zgjidhur....

Neymar i lumtur pas lajmit se do të debutojë të dielën

para 11 muajve - Sovrani

Neymar po vazhdon të shijojë kohën e tij në PSG. Pas lajmit që ai mund të debutojë të dielën me PSG ndaj Guingamp, Neymar ka qenë shumë i lumtur në stërvitje. Braziliani madje për një moment ka dhuruar...

Zyrtare: Neymar debuton në fundjavë me PSG-në

para 11 muajve - Almakos

Sulmuesi brazilian pritet të debutojë këtë fundjavë me skuadrën e tij të re, Paris Saint-Germain. Neymar u transferuar tek gjiganti francez nga Barcelona për një shifër rekord botëror prej 222 milionë...

Blindohet ylli i Real Madrid 5 vite kontratë dhe 700 milionë euro klauzola

para 11 muajve - Vizion Plus

Isco tashmë ka nënshkruar kontratën e tij të re me Real Madridin, marrin vesh burime të sigurta të gazetës ‘AS’. Spanjolli ka rinovuar për katër sezone, me mundësi edhe për të pestën, me një pagë prej...

Opinion/ Kur një ekip i vogël nuk bëhet kurrë i madh

para 11 muajve - Albeu

Një nga lëvizjet më të pabesueshme që është duke u mbyllur dhe me shumë mundësi do të mbyllet të hënën është kalimi i Mbappes tek rivalët e PSG për 180 milionë euro. Mbappe po shkon tek PSG tani pasi Parisjenët...

Isco pranon rinovimin, Real Madrid i vendos klauzolë lirimi 700 milionë euro

para 11 muajve - Syri

Isco ka arritur akordin me Real Madrid për rinovimin e kontratës që skadonte më 2018. Një burim i besueshëm brenda klubit ka treguar për Diario AS se lojtari do të nënshkrujë një kontratë 4-vjeçare, me...

Liverpooli me komunikatë zyrtare për të ardhmen e Coutinhos

para 11 muajve - 10minuta

Klubi anglez ka reaguar zyrtarisht për të ardhmen e Philippe Coutinhos. Qëndrimi i Liverpoolit është i prerë: Coutinho nuk lëvizë nga Anfield. Kështu të paktën thuhet në komunikatën zyrtare të klubit që...

Isco me kontratë të re te Reali dhe klauzolë marramendëse

para 11 muajve - Almakos

mesfushori spanjoll, Isco ka nënshkruar një kontratë të re në Real Madrid, e cila përmban një klauzolë lirimi prej 700 milionë euro, theksojnë mediat spanjolle. Sipas Diario AS , mediumi iberik janë informuar...

5 vite kontratë - 700 milionë euro klauzolën, Real Madridi blindon yllin e skuadrës

para 11 muajve - Indeks online

Isco tashmë ka nënshkruar kontratën e tij të re me Real Madridin, marrin vesh burime të sigurta të gazetës 'AS'. Spanjolli ka rinovuar për katër sezone, me mundësi edhe për të pestën, me një pagë prej...

PSG afër Mbappes

para 11 muajve - Zeri

Paris Saint-Germaini, i cili tashmë e ka arritur të thyej rekordin e transferimit më të shtrenjtë në botë pas nënshkrimit me Neymarin për 222 milionë euro nga Barcelona, është duke u përgatitur edhe për...

Zyrtare: Neymar debuton të dielën me PSG

para 11 muajve - Sovrani

Neymar do të debutojë këtë të diel me PSG kundër skuadrës së Guingamp. Më në fund Federata e Futbollit e Francës ka njoftuar se kanë pranuar certifikatën e transferimit të Neymar në PSG. Braziliani ka...

Paris SG dorëzon 222 mln euro-t, Barcelona “liron” Neymar

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një javë më parë depozitimi i kartonit të futbollisti nuk lejoi që Neymar të debutonte me Paris SG, por nga sot një problem i tillë nuk do të ekzistojë më. Klubi francez e ka bërë të plotë transfertën...

Refuzohet oferta e Barçës për Dembelen

para 11 muajve - Zeri

Borussia Dortmund ka refuzuar ofertën e Barcelonës për sulmuesin, Ousmane Dembele, transmeton zeri.info Francezi nuk është paraqitur farë në stërvitjen e djeshme të gjermanëve dhe është suspenduar nga...

Isco vazhdon kontratën me Realin

para 11 muajve - RTV 21

Isco do të vazhdojë kontratën e tij me kampionin e Spanjës dhe Evropës, Real Madrid E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Isco është në Santiago Bernabeu, pasi kjo është dëshira e lojtarit dhe kryesisë së...

“Sport” zbulon përforcimin e madh të Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

Ousmane Dembele do të transferohet te Barcelona. Ousmane Dembele do të largohet nga Borussia Dortmund. E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se sulmuesi do të transferohet në Barcelonë. Madje,...

Oferta e re e Barçës për Dembele: 140 milionë euro!

para 11 muajve - Gazeta e re

Borussia Dortmund njoftoi dje përmes një deklarate në fillim të pasdites se ka refuzuar ofertën e parë zyrtare të Barcelonës për francezin Ousmane Dembele. Sipas “RAC-1”, është kthyer mbrapsht oferta prej...

Liverpuli insiston ta mbajë në “Amfield”. Coutinho del hapur, kërkon largimin nga klubi

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Nuk janë thashetheme lajmet se Liverpul ka refuzuar 100 mln euro për kalimin e Philipp Coutinho te Barcelona. Klubi spanjoll kërkon dëshpërimisht brazilianin për të zëvendësuar Neymar, por pas ngjarjeve...

Coutinho: Dua të largohem nga Liverpool

para 11 muajve - Sovrani

Liverpool gjatë ditës së sotme ka njoftuar se nuk do të konsiderojnë asnjë ofertë për Philippe Coutinhon Philippe Coutinho ka nisur luftën me skuadrën e tij Liverpool, sepse dëshiron të largohet për të...

Shtyhet debutimi i Neymar

para 11 muajve - Sovrani

Neymarit i duhet të pres edhe për një javë tjetër që të debutojë me skuadrën e PSG-së. Sulmuesi Brazilian, Neymar duhet të pres për javën e tretë të Ligue 1, për të debutuar me PSG, sepse lojtarit nuk...

Dembele nuk do t’ia di për Dortmundin, kërkon shtëpi në Barcelonë

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona është e sigurt për të arritur një marrëveshje për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele. Djaloshi i ri francez është ‘zhdukur’ dhe nuk ka trajnuar dje (e enjte) pasi Barça paraqiti...

Barcelona detyrohet të anulojë prezantimin e Philippe Coutinhos

para 11 muajve - Arbresh

Liverpooli ka shkatërruar planet e Barcelonës me zbulimin e qëndrimit të tyre përfundimtar duke refuzuar të shesin mesfushorin Philippe Coutinho. Ky raport vjen nga ‘Mirror’ që pretendon se gjiganti katalunas...

Isco nënshkruan kontratë të re në Real Madrid, dëmshpërblimi rekord

para 11 muajve - Lajmi.net

Isco do të ketë dëmshpërblim rekord në Real Madrid. Isco ka konfirmuar të ardhmen e tij në Real Madrid. Mesfushori do të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2022 dhe do të ketë një klauzolë prej 700 milionë...

Liverpooli mohon raportet se Coutinho ka shtruar kërkesë për largim

para 11 muajve - Arbresh

Liverpoli ka mohuar raportet se ka pranuar një kërkesë për transferim nga Philippe Coutinho, vetëm disa orë pasi ‘Fenway Sports Group’ njoftoi për “vendimin përfundimtar” që mesfushori nuk do të shitet....

Isco vazhdon kontratën me Realin, klauzola e tij astronomike

para 11 muajve - Gazeta Express

Isco do të vazhdojë kontratën e tij me kampionin e Spanjës dhe Evropës, Real Madrid E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Isco është në Santago Bernabeu, pasi kjo është dëshira e lojtarit dhe kryesisë së klubit....

Liverpooli e bënë të qartë të ardhmen e Coutinhos me anë të një komunikate zyrtare

para 11 muajve - Almakos

Klubi i madh anglez, Liverpooli ka lëshuar një deklaratë zyrtare ku ka qartësuar të ardhmen e yllit të skuadrës, Philippe Coutinho. Ylli brazilian është objektivi kryesor i skuadrës së Barcelonës për të...

Lamtumirë Real Madrid, transferohet te Barcelona për 80 milionë euro

para 11 muajve - Ina

Barcelona është në kërkim të një sulmuesi pas shitjes së Neymarit në Paris Saint-Germain. Sipas Diario Gol, drejtuesit e Barcelonës janë duke tentuar transferimin e spanjollit të Real Madridit, Marco Asensio....

Formacioni i Paris Saint-Germain me dyshen Mbappe – Neymar

para 11 muajve - Lajmi.net

.

Liverpooli me komunikatë zyrtare për të ardhmen e Coutinhos

para 11 muajve - Gazeta e re

Klubi anglez ka reaguar zyrtarisht për të ardhmen e Philippe Coutinhos. Qëndrimi i Liverpoolit është i prerë: Coutinho nuk lëvizë nga Anfield. Kështu të paktën thuhet në komunikatën zyrtare të klubit që...

Lamtumirë Real Madrid, transferohet te Barcelona për 80 milionë euro

para 11 muajve - Gazeta e re

Barcelona është në kërkim të një sulmuesi pas shitjes së Neymarit në Paris Saint-Germain. Sipas Diario Gol, drejtuesit e Barcelonës janë duke tentuar transferimin e spanjollit të Real Madridit, Marco Asensio....

Barcelona jep Rakiticin në ofertë për përforcimin e ri

para 11 muajve - Lajmi.net

Barcelona me ofertë të re për transferimin e Philippe Coutinhos nga Liverpool. Barcelona deri me tani ka bërë disa oferta për brazilianin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, por është refuzuar. Sipas Don...

Paga marramendëse, arsyeja e vërtetë e kalimit të Mbappe në PSG

para 11 muajve - Infokusi

Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco për të kaluar në PSG Sulmuesi francez, Kylian Mabppe ka vendosur që të largohet nga Monaco për të kaluar te rivali, PSG. Sipas L’Equipe, arsyeja kryesore pse Mbappe...

Real Madrid i trembur nga rasti “Neymar”, kontrata e re e Isco-s parashikon klauzolë largimi 700 mln euro

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Në merkaton e verës së vitit 2013 Isco u largua nga Malaga për t’u bashkuar me Real Madrid por që prej asaj dite spanjolli e ka patur të vështirë për të gjetur një vend titullari. Me ardhjen në drejtim...

Liverpooli me komunikatë zyrtare për të ardhmen e Coutinhos

para 11 muajve - KosovaPress

Qëndrimi i Liverpoolit është i prerë: Coutinho nuk lëvizë nga Anfield. Kështu të paktën thuhet në komunikatën zyrtare të klubit që insiston se ylli ekipit nuk do të shitet assesi, transmeton KosovaPress....

Lamtumirë Real Madrid, transferohet te Barcelona për 80 milionë euro

para 11 muajve - Lajmi.net

Barcelona kërkon një përforcim të madh nga Real Madrid. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi pas shitjes së Neymarit në Paris Saint-Germain. Sipas Diario Gol, drejtuesit e Barcelonës janë duke tentuar...

Zidane i shtohet një problem i madh në Real

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Zinedine Zidane është më fat që ka një skuadër si Real Madrid, ku ka 22 lojtarë të gatshëm për të luajtur në ekipin e parë Por, numri kaq i madh i lojtarëve të mirë, i sjell edhe probleme trajnerit Zinedine...

Ja pse Perez nuk e pengoi Mbappen të shkojë në PSG

para 11 muajve - Sovrani

Transferimi i afërt i Mbappe në Paris Saint Germian, ka lënë Florentino Perezin pa yllin të cilin ai e dëshironte aq shumë në skuadrën e tij. Madje presidenti i klubit madrilen i kishte premtuar se një...

​Barcelona ofron yllin e skuadrës dhe para për Coutinhon

para 11 muajve - Gazeta Express

Barcelona assesi të heq dorë nga ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho Skuadra katalunase, Barcelona deri me tani ka bërë disa oferta për brazilianin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, por është refuzuar....

Barcelona ofron 80 milionë euro për yllin e Realit

para 11 muajve - Gazeta Express

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

“Gazzetta dello Sport” zbulon klubin e ri të Mbappes

para 11 muajve - Lajmi.net

Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco. Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco, gjatë këtij afati kalimtar të verës. Sulmuesi francez ka arritur marrëveshje për transferim te rivali nga Ligue 1, Paris...

Zidane i shtohet një problem i madh në Real

para 11 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane është më fat që ka një skuadër si Real Madrid, ku ka 22 lojtarë të gatshëm për të luajtur në ekipin e parë. Por, numri kaq i madh i lojtarëve të mirë, i sjell edhe probleme trajnerit Zinedine...

Lamtumirë Real Madrid, transferohet te Barcelona për 80 milionë euro

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona kërkon një përforcim të madh nga Real Madrid. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi pas shitjes së Neymarit në Paris Saint-Germain. Sipas Diario Gol, drejtuesit e Barcelonës janë duke tentuar...

Isco nënshkruan kontratë të re në Real Madrid, dëmshpërblimi rekord

para 11 muajve - Infokusi

Isco do të ketë dëmshpërblim rekord në Real Madrid. Isco ka konfirmuar të ardhmen e tij në Real Madrid. Mesfushori do të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2022 dhe do të ketë një klauzolë prej 700 milionë...

Liverpool: Nuk e shesim Coutinhon

para 11 muajve - Sovrani

Liverpooli i ka dhënë një “shuplakë” Barcelonës, lidhur me transferimin e mundshëm të yllit brazilian në Spanjë. Klubi anglez përmes faqes zyrtare të klubit ka njoftuar: “Ne dëshirojmë të japim qartësi...

Neymar debuton te PSG të dielën, Barcelona pranon të hollat

para 11 muajve - Arbresh

Problemi bankar që shtynte regjistrimin e Neymarit si lojtar i Paris Saint Germain është zgjedhur dhe reprezentuesi brazilian është i lirë të debutojë të dielën kundër Guingamps, raporton ‘Goal’ . 25-vjeçari...

Njoftim nga Liverpool për Coutinho-n

para 11 muajve - Kurir

Liverpool ka publikuar komunikatë nga pronarët e klubit, Fenway Sports Group. Liverpool ka insistuar se mesfushori brazilian Philippe Coutinho “nuk është në shitje”. Në një komunikatë të publikuar nga...

Dembele – Barcelona, arrihet marrëveshja

para 11 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele ka rënë dakord me Barcelonën të nënshkruaj kontratë pesë vjeçare me vlerë 10 milionë euro në vit, raportojnë mediat në Spanjë. Bazuar në ‘Diario Sport’ ,...

Stërvitja e parë e hapur e Neymar në PSG

para 11 muajve - Sovrani

Kjo është stërvitja e parë e Neymar në PSG. Facebook Twitter Google Plus

Zëvendësuesi i Neymar-it mund të vij nga Reali, Barca 80 milion për yllin e ri të mbretërve

para 11 muajve - Lajm

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

Zyrtare: Ky është qëndrimi përfundimtar i Liverpool-it në lidhje me Coutinhon

para 11 muajve - Periskopi

Dramës ‘Coutinho’ si duket i erdhi fundi Në një komunikatë zyrtare të lëshuar nga klubi anglez njoftohet se Liverpooli nuk do të marrë parasyshë ofertat që vinë drejt lojtarit të tyre, transmeton “Transferimet.com”...

Kjo është arsyeja e vërtetë e kalimit të Mbappe në PSG

para 11 muajve - Sovrani

Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco për të kaluar në PSG. Sulmuesi francez, Kylian Mabppe ka vendosur që të largohet nga Monaco për të kaluar te rivali, PSG. Sipas L’Equipe, arsyeja kryesore pse Mbappe...

Dembele nuk do t’ia di për Dortmundin, kërkon shtëpi në Barcelonë

para 11 muajve - Almakos

Barcelona është e sigurt për të arritur një marrëveshje për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele. Djaloshi i ri francez është ‘zhdukur’ dhe nuk ka trajnuar dje (e enjte) pasi Barça paraqiti...

Isco vazhdon kontratën me Realin, klauzola e tij astronomike

para 11 muajve - Gazeta Liria

Isco do të vazhdojë kontratën e tij me kampionin e Spanjës dhe Evropës, Real Madrid E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Isco është në Santiago Bernabeu, pasi kjo është dëshira e lojtarit dhe kryesisë së...

“Asnjë ofertë për Coutinhon nuk merret parasysh”

para 11 muajve - Arbresh

Liverpooli ka refuzuar një ofertë prej 100 milionë euro nga Barcelona për Philippe Coutinhon të mërkurën. “Qëndrimi përfundimtar i klubit është që asnjë ofertë për Philippen nuk do të pranohet dhe ai do...

Barcelona për Coutinhon ofron para të gatshme plus Rakiticin

para 11 muajve - Periskopi

Barcelona po mendon me të gjitha forcat që të nënshkruaj me Philippe Coutinhon. Ylli i Liverpoolit është një shënjestër e madhe e klubit katalunas që pas largimit të bashkëkombësit të tij, Neymar drejt...

Zbulohet përforcimi i madh i Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Ousmane Dembele do të transferohet te Barcelona. Ousmane Dembele do të largohet nga Borussia Dortmund. E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se sulmuesi do të transferohet në Barcelonë. Madje,...

Isco nënshkruan kontratë të re

para 11 muajve - Arbresh

Sipas raporteve në Spanjë, Isco ka nënshkruar një kontratë të re me Real Madridin që përmban një klauzolë të lëshimit prej 700 milionë euro. ‘Diario AS’ pohon që ata janë të informuar mirë nga kontaktet...

​Barcelona ofron yllin e skuadrës dhe para për Coutinhon

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona assesi të heq dorë nga ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho Skuadra katalunase, Barcelona deri me tani ka bërë disa oferta për brazilianin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, por është refuzuar....

“Sport” zbulon përforcimin e madh të Barcelonës

para 11 muajve - Fol

Ousmane Dembele do të transferohet te Barcelona. Ousmane Dembele do të largohet nga Borussia Dortmund. E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se sulmuesi do të transferohet në Barcelonë. Madje,...

Barcelona ofron 80 milionë euro për yllin e Realit

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

Dembele nuk do t’ia di për Dortmundin, kërkon shtëpi në Barcelonë

para 11 muajve - Periskopi

Djaloshi i ri francez është ‘zhdukur’ dhe nuk ka trajnuar dje (e enjte) pasi Barça paraqiti një ofertë fillestare për të – të cilën Dortmundit konfirmoi se ata e kishin hedhur poshtë. Sidoqoftë, Dembele...

​Barcelona ofron yllin e skuadrës dhe para për Coutinhon

para 11 muajve - Gazeta Liria

Barcelona assesi të heq dorë nga ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho Skuadra katalunase, Barcelona deri me tani ka bërë disa oferta për brazilianin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, por është refuzuar....

Reali blindon Iscon, shtangen klubet europiane nga klauzola astronomike e lojtarit

para 11 muajve - Newsport

Tashmë është zyrtare, Isco do të vazhdojë kontratën e tij me kampionin e Spanjës dhe Europës, Real Madridin edhe për 5 vite të tjera. Rinovimi i kontratës ka ardhur me dëshirën e vetë lojtarit pas suksesit...

Isco vazhdon kontratën me Realin

para 11 muajve - Sovrani

Isco do të vazhdojë kontratën e tij me kampionin e Spanjës dhe Evropës, Real Madrid. E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Isco është në Santiago Bernabeu, pasi kjo është dëshira e lojtarit dhe kryesisë së...

Formacioni i PSG me dyshen Mbappe – Neymar

para 11 muajve - Sovrani

Paris Saint-Germain do të ketë formacion fantastik në rast të transferimit të Kylian Mbappe nga Monaco. Facebook Twitter Google Plus

Formacioni i Paris Saint-Germain me dyshen Mbappe – Neymar

para 11 muajve - Gazeta e re

Sulmuesi i ri francez Kylian Mbappe, pritet të transferohet tek skuadra e Paris Saint –Germain, për një shifër rekord 180 milionë euro, shkruan Gazeta e Re. Gazetat e njohura sportive kanë parashikuar...

Barcelona ofron 80 milionë euro për yllin e Realit

para 11 muajve - Sovrani

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin. Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

Zbulohet klubi i ri i Mbappes?!

para 11 muajve - Sovrani

Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco. Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco, gjatë këtij afati kalimtar të verës. Sulmuesi francez ka arritur marrëveshje për transferim te rivali nga Ligue 1, Paris...

Barcelona ofron 80 milionë euro për yllin e Realit

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

“Gazzetta dello Sport” zbulon klubin e ri të Mbappes

para 11 muajve - Periskopi

Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco. Kylian Mbappe do të largohet nga Monaco, gjatë këtij afati kalimtar të verës. Sulmuesi francez ka arritur marrëveshje për transferim te rivali nga Ligue 1, Paris...

PSG nuk do të bëjë ofertë për Mbappen

para 11 muajve - Koha.net

Paris Saint-Germain ka hequr dorë nga oferta për sulmuesin francez Kylian Mbappe, bën të ditur "Goal.com" të enjten. Është raportuar se Parisi ka arritur marrëveshje me Monacon për të transferuar Mbappen...

PSG-ja afër transferimit të Mbappes për një shumë rekorde

para 11 muajve - Koha.net

Paris Saint-Germaini raportohet se është shumë afër transferimit të dyshes së Monacos, Kylian Mbappe dhe Fabinho. Dy lojtarët sezonin e kaluar luajtën rol të rëndësishëm në fitimin e ligës për Monacon....

S’ka marrëveshje për Coutinhon, Liverpooli s’dëshiron ta shesë

para 11 muajve - Koha.net

Korrespondentja e Liverpoolit, Melissa Reddy për Goal raporton se nuk ka marrëveshje ndërmjet Liverpoolit dhe Barcelonës për Coutinhon, pasi klubi nga Anfield Road nuk dëshiron shitjen e tij. Mediat spanjolle...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK