http://kariera.mk

Flaka e “zjarrtë” në bikini

para 7 muajve - Gazeta Express

Në këto javë të nxehta, po qarkullojnë vazhdimisht imazhe të fytyrave publike nga plazhet dhe pishinat e ndryshme. Një fotografi të tillë e ka publikuar edhe këngëtarja Flaka Krelani në profilin e saj...

FOTO/ Si rrallë herë, Zanfina shfaqet në bikini

para 7 muajve - Syri

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto në Insta-Story në të cilën u shfaq më ndryshe se zakonisht, shkruan lajmi.net. Zanfina publikoi...

FOTO/ Flaka e ‘flaktë’ në bikini

para 7 muajve - Syri

Në këto javë të nxehta, po qarkullojnë vazhdimisht imazhe të fytyrave publike nga plazhet dhe pishinat e ndryshme. Një fotografi të tillë e ka publikuar edhe këngëtarja Flaka Krelani në profilin e saj...

Zanfina tregon linjat në bikini

para 7 muajve - RTV 21

Ajo po bëhet aktive Ylli i estradës kosovare, Zanfina Ismaili, e cila çdoherë është komentuar për linjat e saj perfekte, ka filluar që të jetë aktive në rrjete sociale, ku po i shpërndanë fotografitë për...

Flaka e “zjarrtë” në bikini

para 7 muajve - Lajmi.net

Në këto javë të nxehta, po qarkullojnë vazhdimisht imazhe të fytyrave publike nga plazhet dhe pishinat e ndryshme. Një fotografi të tillë e ka publikuar edhe këngëtarja Flaka Krelani në profilin e saj...

Flaka e ‘flaktë’ në bikini [Foto]

para 7 muajve - Lajm

Në këto javë të nxehta, po qarkullojnë vazhdimisht imazhe të fytyrave publike nga plazhet dhe pishinat e ndryshme. Një fotografi të tillë e ka publikuar edhe këngëtarja Flaka Krelani në profilin e saj...

Edhe Zanfina shfaqet në bikini, por si duket vlerësojeni vet

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto në Insta-Story në të cilën u shfaq më ndryshe se zakonisht. Zanfina publikoi foto e veshur me...

Si rrallë herë, Zanfina shfaqet në bikini

para 7 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto në Insta-Story në të cilën u shfaq më ndryshe se zakonisht, shkruan lajmi.net. Zanfina publikoi...

Si rrallë herë, Zanfina thekson linjat në një pozë me bikini nga apartamenti i saj

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka qenë mjaftueshëm aktive këtë verë. Në fillim të sezonës, ajo publikoi projektin e saj “S’je ai mo”, një këngë ritmike e cila u prit mirë nga fansat. Lexo po ashtu: Zanfina...

Flaka e “zjarrtë” në bikini

para 7 muajve - Periskopi

Në këto javë të nxehta, po qarkullojnë vazhdimisht imazhe të fytyrave publike nga plazhet dhe pishinat e ndryshme. Një fotografi të tillë e ka publikuar edhe këngëtarja Flaka Krelani në profilin e saj...

Si rrallë herë, Zanfina thekson linjat në një pozë me bikini nga apartamenti i saj

para 7 muajve - Almakos

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka qenë mjaftueshëm aktive këtë verë. Në fillim të sezonës, ajo publikoi projektin e saj “S’je ai mo”, një këngë ritmike e cila u prit mirë nga fansat. Lexo po ashtu: Ndërkohë,...

Zanfina Ismaili kësaj radhe do të ju “çmend” me paraqitjen e saj!

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Zanfina Ismaili këngëtarja e hitit “S’je ai mo” që së fundmi u kthye në skenë me këtë këngë, duket se ka linja trupore shumë perfekte. Në një foto që e ka hedh në llogarinë e saj në instagram, ajo shihet...

Afërdita shfaqet me bikine, i "shkrin" shkëmbinjtë

para 7 muajve - Zhurnal

Loading... Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata, shkruan lajmi.net E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në fotografinë e hedhur...

Edhe kësaj here, Afërdita ‘na qet flakën’

para 7 muajve - Ina

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata. E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në fotografinë e hedhur në Instagram. Padyshim, nuk...

Edhe kësaj here, Afërdita ‘na qet flakën’ me bikini

para 7 muajve - Gazeta Express

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata. E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në fotografinë e hedhur në Instagram. Padyshim, nuk...

Afërdita çmend fansat në bikini

para 7 muajve - AlbPortali

Padyshim është një nga modelet më seksi shqiptare. Loading... Afërdita Dreshaj ka befasuar fansat e saj kur në rrjetet sociale ka postuar foto me bikini. Për këtë foto seksi ajo ka marrë shumë komente./10minuta/ AlbPortali:

Afërdita çmend fansat në bikini

para 7 muajve - 10minuta

Padyshim është një nga modelet më seksi shqiptare. Afërdita Dreshaj ka befasuar fansat e saj kur në rrjetet sociale ka postuar foto me bikini. Për këtë foto seksi ajo ka marrë shumë komente./10minuta/

Afërdita ekspozon linjat trupore e veshur në bikini

para 7 muajve - Sovrani

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata. E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në fotografinë e hedhur në Instagram. Padyshim, nuk...

Afërdita ekspozon linjat trupore e veshur në bikini

para 7 muajve - Sovrani

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata. E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në fotografinë e hedhur në Instagram. Padyshim, nuk...

Edhe kësaj here, Afërdita ‘na qet flakën’ me bikini

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata. E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në fotografinë e hedhur në Instagram. Padyshim, nuk...

Afërdita Dreshaj shfaqet ‘e nxehtë’ në jugun e Shqipërisë

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj është kthyer në Shqipëri, ku është duke kaluar disa ditë të mira pushimi nën shoqërinë e mikeshave të saj. Ajo ka zgjedhur bregdetin e jugut, ndërsa përmes rrjeteve...

Edhe kësaj here, Afërdita ‘na qet flakën’ me bikini

para 7 muajve - GazetaBlic

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata. E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në fotografinë e hedhur në Instagram. Padyshim, nuk...

Edhe një herë, Afërdita “kall” me bikine

para 7 muajve - Gazeta Express

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata, shkruan lajmi.net E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në  fotografinë e hedhur në Instagram....

Afërdita shfaqet me bikine, i ‘shkrin’ shkëmbinjtë

para 7 muajve - Lajmi.net

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata, shkruan lajmi.net E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në  fotografinë e hedhur në Instagram....

Pasi u kritikua që shtoi peshë, shikoni çfarë ka bërë Dafina Zeqiri

para 7 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zgjedhur që mos të vazhdojë më ndonjë turne në Kosovë dhe për këtë ajo ka shkuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku këngëtarja po kërkon famë ndërkombëtare. Pasi...

Afërdita Dreshaj shfaqet ‘e nxehtë’ në jugun e Shqipërisë

para 7 muajve - Almakos

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj është kthyer në Shqipëri, ku është duke kaluar disa ditë të mira pushimi nën shoqërinë e mikeshave të saj. Ajo ka zgjedhur bregdetin e jugut, ndërsa përmes rrjeteve...

E kritikuan që kishte shtuar në peshë, ja çka bëri Dafina Zeqiri

para 7 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zgjedhur që mos të vazhdojë më ndonjë turne në Kosovë dhe për këtë ajo ka shkuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku këngëtarja po kërkon famë ndërkombëtare. Pasi ka realizuar...

Edhe një herë, Afërdita “kall” me bikine

para 7 muajve - Arbresh

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata, shkruan lajmi.net E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në  fotografinë e hedhur në Instagram....

Pasi u kritikua që shtoi peshë, shikoni çfarë ka bërë Dafina Zeqiri

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zgjedhur që mos të vazhdojë më ndonjë turne në Kosovë dhe për këtë ajo ka shkuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku këngëtarja po kërkon famë ndërkombëtare Pasi ka realizuar...

Afërdita Dreshaj sërish shfaqet me bikini

para 7 muajve - Periskopi

Ka pozuar mbi shkëmbinjtë. E me linjat e saj trupore, modelja Afërdita Dreshaj i ka ‘shkrirë’ edhe ata, shkruan lajmi.net E veshur vetëm me bikine, ajo dukej tejet seksi në fotografinë e hedhur në Instagram....

Dafina Zeqiri bëhet vegane?

para 7 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ka qenë shumë aktive këtë verë me projekte të reja, kjo për shkak të angazhimit të saj në Amerikë. Daffy është duke krijuar karrierë ndërkombëtare, e cila do t’i hapë dyert...

Dafina Zeqiri bëhet vegane?

para 7 muajve - Almakos

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ka qenë shumë aktive këtë verë me projekte të reja, kjo për shkak të angazhimit të saj në Amerikë. Daffy është duke krijuar karrierë ndërkombëtare, e cila do t’i hapë dyert...

Zanfinës po i mungon shumë kjo këngëtare e njohur

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismajli është bërë shumë aktive në rrjetet sociale. Zanfina gjithmonë është veçuar për zërin, stilin e linjat seksi, transmeton Gazeta Express. E tillë Zanfi vjen edhe në imazhin...

Befason Zanfina, tregon cila këngëtare po i mungon shumë

para 7 muajve - Lajmi.net

Në botën e muzikës ka shumë miqësi të mira, por nganjëherë edhe ngatërresa dhe hidhërime, ku rezultojnë me shkëputje të çdo kontakti mes tyre. Marrëdhënie shumë të mirë mes vete kanë dy këngëtaret, Zanfina...

Zanfinës po i mungon shumë kjo këngëtare e njohur

para 7 muajve - Opozita

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismajli është bërë shumë aktive në rrjetet sociale. Zanfina gjithmonë është veçuar për zërin, stilin e linjat seksi, transmeton Gazeta Express. E tillë Zanfi vjen edhe në imazhin...

Dafina i komenton Zanfinës, ja si ia kthen ajo

para 7 muajve - Periskopi

Zanfina Ismajli shquhet si një nga këngëtaret më seksi të estradës. Në një foto që ka postuar së fundmi , ajo vjen super seksi me flokë të shkurtër. Por, ajo që bie në sy është komenti i këngëtares së...

Zanfinën e merrë malli për….

para 7 muajve - AlbPortali

Zanfina Ismajli shquhet si një nga këngëtaret më seksi të estradës. Loading... Në një foto që ka postuar së fundmi , ajo vjen super seksi me flokë të shkurtër. Por, ajo që bie në sy është komenti i këngëtares...

Zanfinën e merrë malli për....

para 7 muajve - 10minuta

Zanfina Ismajli shquhet si një nga këngëtaret më seksi të estradës. Në një foto që ka postuar së fundmi , ajo vjen super seksi me flokë të shkurtër. Por, ajo që bie në sy është komenti i këngëtares së...

Zanfinës po i mungon shumë….

para 7 muajve - Sovrani

Në botën e muzikës ka shumë miqësi të mira, por nganjëherë edhe ngatërresa dhe hidhërime, ku rezultojnë me shkëputje të çdo kontakti mes tyre. Marrëdhënie shumë të mirë mes vete kanë dy këngëtaret, Zanfina...

Dafina Rexhepi me fotosesion nudo?

para 7 muajve - Aktuale

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen. Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën dhe supet dhe dukej...

Kjo këngëtare po i mungon shumë Zanfinës

para 7 muajve - Zhurnal

Loading... Tashmë nuk është sekret! Një periudhë disa vjeçare e mos kontaktit ka përfunduar për dy këngëtaret e njohura, Dafina Zeqiri dhe Zanfina Ismaili. Akujt u shkrinë pak muaj më parë mes dyshes dhe...

Zani i ka dy fjalë për Dafinën

para 7 muajve - Prive

Tashmë nuk është sekret! Një periudhë disa vjeçare e mos kontaktit ka përfunduar për dy këngëtaret e njohura, Dafina Zeqiri dhe Zanfina Ismaili. Akujt u shkrinë pak muaj më parë mes dyshes dhe duket se...

Kjo këngëtare po i mungon shumë Zanfinës

para 7 muajve - GazetaBlic

Tashmë nuk është sekret! Një periudhë disa vjeçare e mos kontaktit ka përfunduar për dy këngëtaret e njohura, Dafina Zeqiri dhe Zanfina Ismaili. Akujt u shkrinë pak muaj më parë mes dyshes dhe duket se...

Zanfinës po i mungon shumë kjo këngëtare

para 7 muajve - Gazeta Express

Tashmë nuk është sekret! Një periudhë disa vjeçare e mos kontaktit ka përfunduar për dy këngëtaret e njohura, Dafina Zeqiri dhe Zanfina Ismaili. Akujt u shkrinë pak muaj më parë mes dyshes dhe duket se...

Zhvishet Dafina Rexhepi

para 7 muajve - GazetaBlic

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen. Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën dhe supet dhe dukej...

Dafina Rexhepi me fotosesion të ri

para 7 muajve - Zhurnal

Loading... Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah...

Zhvishet edhe Dafina Rexhepi

para 7 muajve - Gazeta Express

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net. Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën...

Dafina Rexhepi me foto nudo?

para 7 muajve - Syri

Duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me fotot. Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën dhe supet dhe dukej se ishte nudo. E se a ka bërë një gjë...

Zanfinës po i mungon shumë kjo këngëtare

para 7 muajve - Arbresh

Tashmë nuk është sekret! Një periudhë disa vjeçare e mos kontaktit ka përfunduar për dy këngëtaret e njohura, Dafina Zeqiri dhe Zanfina Ismaili. Akujt u shkrinë pak muaj më parë mes dyshes dhe duket se...

Kush nuk do e donte një pamje si të Zanfina Ismailit

para 7 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtarja zeshkane me linjat më seksi në estradë e cila ka një kohë të gjatë nuk ka sjellë ndonjë projekt siç edhe bëjnë kolegët e saj që sjellin këngë të njëpasnjëshme, shkruan Kosovarja....

Zhvishet Dafina Rexhepi

para 7 muajve - Bota Press

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen. Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën dhe supet dhe dukej...

Dafina Rexhepi me fotosesion nudo?

para 7 muajve - Gazeta Express

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën...

Dafina Rexhepi me fotosesion nudo?

para 7 muajve - Lajmi.net

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën...

Trupi i Zanfinës si peshk

para 7 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja zeshkane me linjat më seksi në estradë e cila ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt siç edhe bëjnë kolegët e saj që sjellin këngë të njëpasnjëshme Por ka diçka që Zanfina në atë që e sjell...

Dafina Rexhepi me fotosesion nudo?

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net. Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën...

Dafina Rexhepi befason, pozon nudo

para 7 muajve - 10minuta

Këngëtarja Dafina Rexhepi po rikthehet dalë nga dalë. Së fundmi ajo ka realzuar një set të ri të fotografive. Ajo çfarë ka befasuar dhe ka zgjuar kurreshtjen e fansave është se Dafina ka pozuar nudo. Ndryshe,...

‘Nudo’ edhe Dafina Rexhepi

para 7 muajve - Bota Press

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net. Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën...

Dafina Rexhepi me fotosesion nudo?

para 7 muajve - Arbresh

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën...

Dafina Rexhepi me fotosesion nudo?

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Ka bërë set të ri të fotografive. Por, duket se Dafina Rexhepi ka vendosur të vij më ndryshe se herëve të tjera, duke guxuar me daljen, shkruan lajmi.net Në foto, këngëtarja kishte vënë në pah fytyrën...

Zanfina befason me trupin si peshk

para 7 muajve - 10minuta

Këngëtarja Zanfina Ismajli është shumë e rezervuar sa i përket jetës private. Por në rrjetet sociale ajo është mjaft aktive duke publikuar foto, ose herë pas here duke ndarë me fansat mesazhe senzibilizuese....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK