http://kariera.mk

Mustafa: Ndërkombëtarët duan veç stabilitet – edhe nëse ai vjen nga krimi

para një jave - Portalb

Kryeministri i Kosovës në detyrë, Isa Mustafa, ka shkruar një status të gjatë në Facebook ku ka kritikuar të gjitha partitë politike, por edhe prezencën ndërkombëtare në Kosovë. Sipas Mustafës ndërkombëtarët...

Nitaj i kundërpërgjigjet Mustafës: Edhe humbja ka dinjitet

para një jave - Lajmi.net

Bashkëpartiaku i Ramush Haradinajt, Muharrem Nitaj i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë Isa Mustafa, pasi ky i fundit përmes një postimi në "Facebook" tha se PDK-së, AAK-së e Nismës iu rrezikohej...

Nitaj i kundërpërgjigjet Mustafës: Edhe humbja ka dinjitet!

para një jave - Albeu

Bashkëpartiaku i Ramush Haradinajt, Muharrem Nitaj i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë Isa Mustafa, pasi ky i fundit përmes një postimi në Facebook tha se PDK-së, AAK-së e Nismës iu rrezikohej...

Nitaj i AAK-së ka një porosi për Isa Mustafën!

para një jave - GazetaBlic

Anëtari i AAK-së, Muharrem Nitaj i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë Isa Mustafa, pasi ky i fundit përmes një postimi në Facebook tha se PDK-së, AAK-së e Nismës iu rrezikohej kapja e shtetit...

Nitaj i kundërpërgjigjet Mustafës: Edhe humbja ka dinjitet

para një jave - Gazeta Express

Bashkëpartiaku i Ramush Haradinajt, Muharrem Nitaj i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë Isa Mustafa, pasi ky i fundit përmes një postimi në Facebook tha se PDK-së, AAK-së e Nismës iu rrezikohej...

​Nitaj- Mustafës: Bëhu njëherë i sinqertë

para një jave - Indeks online

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për deputet, Muharrem Nitaj i ka kërkuar kryeministrit Isa Mustafa, që vetëm njëherë të bëhet i sinqertë dhe të thotë një emër të një zyrtari të vetëm të AAK-së...

Mustafa: Ndërkombëtarët duan veç stabilitet – edhe nëse ai vjen nga krimi

para një jave - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës në detyrë, Isa Mustafa, ka shkruar një status të gjatë në Facebook ku ka kritikuar të gjitha partitë politike, por edhe prezencën ndërkombëtare në Kosovë. Sipas Mustafës ndërkombëtarët...

Mustafa: Ndërkombëtarët duan vec stabilitet – edhe nëse ai vjen nga krimi

para një jave - Klan Kosova

Kryeministri i Kosovës në detyrë, Isa Mustafa, ka shkruar një status të gjatë në Facebook ku ka kritikuar të gjitha partitë politike, por edhe prezencën ndërkombëtare në Kosovë. Shkrimi i plotë i Isa Mustafës:...

Shpërthen Isa Mustafa, akuza ndaj PAN dhe ndërkombëtarëve

para një jave - Ora news

Kryeministri në detyrë njëherëish lideri i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook, ka folur për situatën e fundit politike në vend. Kryeministri Mustafa i ka quajtur të pafytyrë pjesëtarët...

Kosovë, Mustafa kategorik: Me PDK-në në asnjë rrethanë, VV të qartësojë qëndrimin

para një jave - BalkanWeb

KOSOVË- Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook, edhe njëherë ka qartësuar pozicionin e LDK-së, karshi situatës së krijuar politike. Mustafa ka thënë se “Të...

Kryetari i LDK Mustafa: Koalicion me PDK-në në asnjë rrethanë

para një jave - Shqiptarja

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook, edhe njëherë ka qartësuar pozicionin e LDK-së, karshi situatës së krijuar politike. Mustafa ka thënë se në asnjë...

Isa Mustafa heq masken dhe dorëzohet..i mshon Haradinajt dhe nderkombëtarëve

para një jave - Presheva Jone

Prishtinë,  12 gusht- Kryeministri në largim, Isa Mustafa,  përmes një statusi në Facebook ka drejtuar disa akuza të rëndë për të gjitha partitë në vend. Ai meshte tteguar nervozuar se kurrë më parë ka...

Isa Mustafa hedh poshtë mundësinë e koalicionit me PDK-në, akuzon rëndë ndërkombëtarët

para një jave - NOA

Kryeministri në detyrë i Kosovës, njëherazi kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook ka drejtuar akuza ndaj ndërkombëtarëve, duke thënë se ata janë më shumë të interesuar për stabilitet,...

Mustafa kategorik: Me PDK-në në asnjë rrethanë, VV të qartësojë qëndrimin për shumë çështje

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook, edhe njëherë ka qartësuar pozicionin e LDK-së, karshi situatës së krijuar politike. Mustafa ka thënë se “Të gjithë...

Mustafa tregon se më kë do të hynte ose jo në koalicion

para një jave - RTV 21

Mustafa thotë se nuk do të bëjnë koalicion me PAN, kurse me VV mbtetn të qartësohen lidhur me dhunën dhe programin Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa përmes një postimi në Facebook ka...

​Mustafa: Nuk ka koalicion me PDK-në për formimin e Qeverisë

para një jave - Indeks online

Kryeministri në detyrë i Kosovës, njëherësh kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook ka drejtuar akuza ndaj ndërkombëtarëve, duke thënë se ata janë më shumë të interesuar për stabilitet,...

Mustafa: Në asnjë rrethanë nuk bëjmë koalicion me PDK-në

para një jave - Lajmi.net

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se kjo parti në asnjë rrethanë nuk o të bëjë koalicion me Partinë Demokratike të Kosovës. Mustafa përmes një shkrimi në llogarinë e tij në...

Mustafa: S’bëjmë koalicion me PDK-në, me VV-në duhet qartësuar dhunën e programin

para një jave - Koha.net

Kryeministri në detyrë dhe kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur për zhvillimet e fundit në vend, ku sipas tij, koalicionit PAN po i rrezikohet kapja e shtetit, ndërsa Lëvizja Vetëvendosje i shfrytëzoi...

Mustafa: Në Asnjë Rrethanë Koalicion me PDK-në

para një jave - Kallxo

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përsëriti sot qëndrimin e tij se nuk do të bëjë koalicion me PDK-në. “Në asnjë rrethanë nuk bëjmë koalicion me PDK-në për qeverisje qendrore”, ka shkruar Mustafa në profilin...

Mustafa: Në asnjë rrethanë s’bëjmë koalicion me PDK-në, me VV-në duhet qartësuar veprimet e dhunshme e programin

para një jave - Koha.net

Kryeministri në detyrë dhe kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur për zhvillimet e fundit në vend, ku sipas tij, koalicionit PAN po i rrezikohet kapja e shtetit, ndërsa Lëvizja Vetëvendosje i shfrytëzoi...

Mustafa sulmon edhe ndërkombëtarët, thotë se me VV-në qartësohen së shpejti për akuzat e tyre

para një jave - Gazeta Express

Kryeministri në largim Isa Mustafa, njëherësh edhe kryetar i LDK’së ka drejtuar akuza ndaj ndërkombëtarëve të cilët sipas tij po janë më shumë të interesuar për stabilitet, qoftë ai i menaxhuar nga krimi,...

Mustafa i thotë “jo” koalicionit me PDK-në, i vë kushte Vetëvendosjes

para një jave - Illyria

Prishtinë, 12 gusht 2017 – “Në asnjë rrethanë nuk bëjmë koalicion me PDK-në për qeverisje qendrore. Sa i përket Vetëvendosjes, do të kërkojmë që t’i qartësojnë qëndrimet e tyre për shumë akuza, sulme dhe...

Shpërthen Isa Mustafa: Akuza ndaj PAN-it dhe ndërkombëtarëve

para një jave - Zeri

Kryeministri në detyrë njëherëish lideri i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një reagimi në Facebook, ka folur për situatën e fundit politike në vend. Kryeministri Mustafa i ka quajtur të pafytyrë pjesëtarët...

Shpërthen Isa Mustafa: Akuza të rënda ndaj PDK-së, VV-së, AAK-së, Nismës dhe disa deputetëve të LDK-së

para një jave - GazetaBlic

Kryeministri në largim, Isa Mustafa përmes një statusi në Facebook ka akzuar PDK-në, VV-në, Nisma e edhe Listën Serbe të cila sipas tij i shpallën mosbesim Qeverisë së drejtuar nga LDK, raporton Gazeta...

Nitaj i kundërpërgjigjet Mustafës

para një jave - Bota Press

Bashkëpartiaku i Ramush Haradinajt, Muharrem Nitaj i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë Isa Mustafa, pasi ky i fundit përmes një postimi në “Facebook” tha se PDK-së, AAK-së e Nismës iu rrezikohej...

Mustafa: Ndërkombëtarët duan veç stabilitet – edhe nëse ai vjen nga krimi

para një jave - Gazeta Liria

Kryeministri i Kosovës në detyrë, Isa Mustafa, ka shkruar një status të gjatë në Facebook ku ka kritikuar të gjitha partitë politike, por edhe prezencën ndërkombëtare në Kosovë. Sipas Mustafës ndërkombëtarët...

Nitaj i kundërpërgjigjet Mustafës: Edhe humbja ka dinjitet

para një jave - Insajderi

Muharrem Nitaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë Isa Mustafa, pasi shkrimit të Mustafës në Facebook i cili thoshte se PDK-së, AAK-së e Nismës iu rrezikohej...

Nitaj- Mustafës: Bëhu njëherë i sinqertë

para një jave - Sovrani

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për deputet, Muharrem Nitaj i ka kërkuar kryeministrit Isa Mustafa, që vetëm njëherë të bëhet i sinqertë dhe të thotë një emër të një zyrtari të vetëm të AAK-së...

Nitaj i kundërpërgjigjet Mustafës: Edhe humbja ka dinjitet

para një jave - Gazeta Monitor

Bashkëpartiaku i Ramush Haradinajt, Muharrem Nitaj i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë Isa Mustafa, pasi ky i fundit përmes një postimi në Facebook tha se PDK-së, AAK-së e Nismës iu rrezikohej...

Nitaj i AAK-së ka një kërkesë për Isa Mustafën

para një jave - Periskopi

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për deputet, Muharrem Nitaj i ka kërkuar kryeministrit Isa Mustafa, që vetëm njëherë të bëhet i sinqertë dhe të thotë një emër të një zyrtari të vetëm të AAK-së...

Mustafa: Nuk ka koalicion me PDK-në për formimin e Qeverisë

para një jave - 10minuta

Kryeministri në detyrë i Kosovës, njëherësh kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook ka drejtuar akuza ndaj ndërkombëtarëve, duke thënë se ata janë më shumë të interesuar për stabilitet,...

Mustafa kategorik: Me PDK-në në asnjë rrethanë, VV të qartësojë qëndrimin për shumë çështje

para një jave - Almakos

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes një postimi në Facebook, edhe njëherë ka qartësuar pozicionin e LDK-së, karshi situatës së krijuar politike. Mustafa ka thënë se “Të gjithë...

Mustafa: Në asnjë rrethanë nuk bëjmë koalicion me PDK-në

para një jave - Gazeta Fjala

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se kjo parti në asnjë rrethanë nuk o të bëjë koalicion me Partinë Demokratike të Kosovës. Mustafa përmes një shkrimi në llogarinë e tij në...

Mustafa: Nuk ka koalicion me PDK-në për formimin e Qeverisë

para një jave - Sovrani

Kryeministri në detyrë i Kosovës, njëherësh kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook ka drejtuar akuza ndaj ndërkombëtarëve, duke thënë se ata janë më shumë të interesuar për stabilitet,...

Mustafa: Nuk ka koalicion me PDK-në për formimin e Qeverisë

para një jave - KosovaPress

Ai ka hedhur poshtë mundësinë e koalicionit me PDK-në për qeverisje qendrore, ndërsa nga Lëvizja Vetëvendosjes ka kërkuar t’i qartësojnë qëndrimet e tyre për shumë akuza, sulme dhe veprime të dhunshme,...

Mustafa: Nuk ka koalicion me PDK-në për formimin e Qeverisë

para një jave - Gazeta e re

Kryeministri në detyrë i Kosovës, njëherësh kryetar i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook ka drejtuar akuza ndaj ndërkombëtarëve, duke thënë se ata janë më shumë të interesuar për stabilitet,...

Shpërthen Isa Mustafa: Akuza ndaj PAN-it dhe ndërkombëtarëve

para një jave - Arbresh

Kryeministri në detyrë njëherëish lideri i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një reagimi në Facebook, ka folur për situatën e fundit politike në vend. Kryeministri Mustafa i ka quajtur të pafytyrë pjesëtarët...

Mustafa: Nuk bëjmë koalicion me PDK-në, VV po e shfrytëzon rastin për të justifikuar dhunën

para një jave - Insajderi

Kryeministri në detyrë dhe kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka folur për zhvillimet e fundit në vend, ku sipas tij, koalicionit PAN po i rrezikohet kapja e shtetit, ndërsa Lëvizja Vetëvendosje i shfrytëzoi...

Shpërthen Isa Mustafa: Akuza ndaj PAN-it dhe ndërkombëtarëve

para një jave - Gazeta Monitor

Kryeministri në detyrë njëherëish lideri i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një reagimi në Facebook, ka folur për situatën e fundit politike në vend. Kryeministri Mustafa i ka quajtur të pafytyrë pjesëtarët...

Isa Mustafa i jep përgjigjen VV-së, PDK-së i thotë: Të pafytyrë, kurrë më….

para një jave - Periskopi

Kryeminstri në detyrë, Isa Mustafa, përmes një statusi në facebook, ka thënë se LDK nuk është bllokuse por në asnjë rrethanë nuk do të bëjë koalicion me PDK-në. Ai ka folur edhe për Vetëvendosjen duke...

Isa Mustafa më i nervozuar se kurrë më parë ka disa fjalë për partitë politike dhe ndërkombëtarët

para një jave - Bota Press

Botapress, 12 gusht- Kryeministri në largim, Isa Mustafa,  përmes një statusi në Facebook ka drejtuar disa akuza të rëndë për të gjitha partitë në vend, shkruan Botapress.info. Mustafa poashtu ka edhe...

Flasin nga PAN tregojnë se kur do të bisedojnë për ndarjen e Ministrive

para një jave - GazetaBlic

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

PAN-i tregon se kur e finalizon ndarjen e posteve ministrore

para një jave - Zeri

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

Nitaj: Javën e ardhshme diskutohet për ndarjen e ministrive

para një jave - Illyria

Prishtinë, 11 gusht 2017 – Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë...

PAN javën e ardhshme finalizon ndarjen e posteve ministrore

para një jave - Lajmi.net

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

Nitaj: Javën tjetër diskutohet për ndarjen e ministrive

para një jave - Gazeta Express

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

Nitaj: Javën tjetër diskutohet për ndarjen e ministrive

para një jave - Gazeta Liria

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

Nitaj: Javën tjetër diskutohet për ndarjen e ministrive

para një jave - Sovrani

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

Nitaj: Javën tjetër diskutohet për ndarjen e ministrive

para një jave - Insajderi

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

Nga PAN tregojnë se kur do të bisedojnë për ndarjen e Ministrive

para një jave - Periskopi

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

PAN javën e ardhshme finalizon ndarjen e posteve ministrore

para një jave - Gazeta Fjala

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

Nitaj: Javën tjetër diskutohet për ndarjen e ministrive

para një jave - Bota Press

Koalicioni PAN ende nuk ka vendosur për ndarjen e posteve ministrore ani pse kandidati për Kryeministër Ramush Haradinaj ka deklaruar se Kosova brenda dhjetë ditësh do ta ketë Qeverinë e saj. Por, një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK