http://kariera.mk

Kap burrin duke e tradhëtuar, ja çfarë i bën gruaja dhe e dashura

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy gra kanë rrahur një burrë gjysmë të zhveshur me karrige duke e poshtëruar publikishit. Dhe këto gra nga Kina ishin bashkëshortja dhe e dashura e tij. Të dyja kanë bashkuar forcat duke e rrahur në mes...

Kap burrin duke e tradhtuar, ja çfarë i bën gruaja dhe e dashura

para 11 muajve - Koha Jone

Dy gra kanë rrahur një burrë gjysmë të zhveshur me karrige duke e poshtëruar publikishit. Dhe këto gra nga Kina ishin bashkëshortja dhe e dashura e tij. Të dyja kanë bashkuar forcat duke e rrahur në mes...

Burri rrihet në publik nga e dashura dhe bashkëshorja, i thyen karrigen në trup

para 11 muajve - NOA

Ato që kanë dhunuar burrin janë bashkëshortja dhe e dashura e tij, të cilat nuk kursyen as karrige për ta rrahur atë. Gjithçka ka ndodhur në mes të rrugës dhe në prani të shumë personave të tjerë. Dyshohet...

Gruaja dhe dashnorja e rrehin burrin për tradhti

para 11 muajve - Gazeta Express

Një burrë në Kinë është rrahur dhe tupëruar publikisht nga e dashura dhe gruaja e tij. Në video do të shikoni se si gratë e godasin me karrige dhe grushta në mes të rrugës burrin gjysmë të zhveshur. Sipas...

Gruaja dhe dashnorja e rrehin burrin për tradhti

para 11 muajve - Arbresh

Një burrë në Kinë është rrahur dhe tupëruar publikisht nga e dashura dhe gruaja e tij. Në video do të shikoni se si gratë e godasin me karrige dhe grushta në mes të rrugës burrin gjysmë të zhveshur. Sipas...

Gruaja dhe dashnorja e rrahin burrin për tradhti

para 11 muajve - Periskopi

Një burrë në Kinë është rrahur dhe tupëruar publikisht nga e dashura dhe gruaja e tij. Në video do të shikoni se si gratë e godasin me karrige dhe grushta në mes të rrugës burrin gjysmë të zhveshur. Sipas...

Kap burrin duke e tradhëtuar, ja çfarë i bën gruaja dhe e dashura

para 11 muajve - Aktuale

Dy gra kanë rrahur një burrë gjysmë të zhveshur me karrige duke e poshtëruar publikishit. Dhe këto gra nga Kina ishin bashkëshortja dhe e dashura e tij. Të dyja kanë bashkuar forcat duke e rrahur në mes...

I tradhton të dyja, ja çfarë i bën gruaja dhe e dashura

para 11 muajve - Shekulli

Dy gra nga Kina kanë rrahur dhe zhveshur një burrë duke e poshtëruar, ato ishin bashkëshortja dhe e dashura e tij. Të dyja pasi kanë kuptuar që ia hidhte të dyjave kanë bashkuar forcat duke e rrahur në...

Kap burrin duke e tradhëtuar, ja çfarë i bën gruaja dhe e dashura

para 11 muajve - Ora news

Dy gra kanë rrahur një burrë gjysmë të zhveshur me karrige duke e poshtëruar publikishit. Dhe këto gra nga Kina ishin bashkëshortja dhe e dashura e tij. Të dyja kanë bashkuar forcat duke e rrahur në mes...

E zë burrin me tjetrën, gruaja e nervozuar bashkon forcat me “rivalen” dhe rrahin brutalisht të gjorin (VIDEO, +18)

para 11 muajve - InfoShqip

Në Kinë është duke qarkulluar një video, në të cilën protagonistë janë një grua dhe burri si dhe dashnorja e tij. Kësaj radhe siç zakonisht ndodh, gruaja nuk e ka sulmuar të dashurën e partnerit, por përkundrazi...

E zë burrin me tjetrën, gruaja e nervozuar bashkon forcat me “rivalen” dhe rrahin brutalisht të gjorin (Video, +18)

para 11 muajve - GazetaBlic

Në Kinë është duke qarkulluar një video, në të cilën protagonistë janë një grua dhe burri si dhe dashnorja e tij. Kësaj radhe siç zakonisht ndodh, gruaja nuk e ka sulmuar të dashurën e partnerit, por përkundrazi...

E zë burrin me tjetrën, gruaja e nervozuar bashkon forcat me “rivalen” dhe rrahin brutalisht të gjorin (Video, +18)

para 11 muajve - Telegrafi

Në Kinë është duke qarkulluar një video, në të cilën protagonistë janë një grua dhe burri si dhe dashnorja e tij. Kësaj radhe siç zakonisht ndodh, gruaja nuk e ka sulmuar të dashurën e partnerit, por përkundrazi...

E zë burrin me tjetrën, gruaja e nervozuar bashkon forcat me “rivalen” dhe rrahin brutalisht të gjorin (Video, +18)

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Në Kinë është duke qarkulluar një video, në të cilën protagonistë janë një grua dhe burri si dhe dashnorja e tij. Kësaj radhe siç zakonisht ndodh, gruaja nuk e ka sulmuar të dashurën e partnerit, por përkundrazi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK