http://kariera.mk

Kursi i këmbimit valutor, e diel, 13 gusht 2017

para 11 muajve - Gazeta Express

Kursi zyrtar i këmbimit të monedhave të huaja përkundrejt monedhës vendase lekut, sipas Bankës së Shqipërisë, është si më poshtë për sot, dt. 13 gusht 2017. Dollar Amerikan USD 112.70 -Euro EUR 132.46 Poundi...

Kursi i këmbimit valutor, e diel, 13 gusht 2017

para 11 muajve - Syri

Kursi zyrtar i këmbimit të monedhave të huaja përkundrejt monedhës vendase lekut, sipas Bankës së Shqipërisë, është si më poshtë për sot, dt. 13 gusht 2017. Dollar Amerikan USD 112.70 - Euro EUR 132.46...

Kursi i këmbimit valutor, e diel, 13 gusht 2017

para 11 muajve - Opozita

Kursi zyrtar i këmbimit të monedhave të huaja përkundrejt monedhës vendase lekut, sipas Bankës së Shqipërisë, është si më poshtë për sot, dt. 13 gusht 2017. Dollar Amerikan USD 112.70 -Euro EUR 132.46 Poundi...

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 12 gusht 2017

para 11 muajve - Koha Jone

Kursi zyrtar i këmbimit të monedhave të huaja përkundrejt monedhës vendase lekut, është si më poshtë për sot, dt. 12 gusht 2017. Dollar Amerikan USD 112.70 – Euro EUR 132.46 Poundi Britanik GBP 146.07...

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 12 gusht 2017

para 11 muajve - Syri

Kursi zyrtar i këmbimit të monedhave të huaja përkundrejt monedhës vendase lekut, është si më poshtë për sot, dt. 12 gusht 2017. Dollar Amerikan USD 112.70 - Euro EUR 132.46 Poundi Britanik GBP 146.07...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK