http://kariera.mk

YouTube shpejt mund të bëhet rrjet shoqëror?

para 11 muajve - Periskopi

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq. Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet...

Youtube shpejt mund të jetë rrjet shoqëror?

para 11 muajve - TV Koha

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq. Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet...

Youtube shpejt mund të jetë rrjet shoqëror?

para 11 muajve - Lajmi.net

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq. Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet...

Youtube shpejt mund të jetë rrjet shoqëror?

para 11 muajve - Zeri

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq. Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet...

Youtube shpejt mund të jetë rrjet shoqëror?

para 11 muajve - Gazeta e re

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq. Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet...

Youtube shpejt mund të jetë rrjet shoqëror?

para 11 muajve - Indeks online

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq. Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet...

YouTube shndërrohet në rrjet shoqëror?

para 11 muajve - GazetaBlic

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq, transmeton KosovaPress. Me këtë YouTube praktikisht...

YouTube shndërrohet në rrjet social?

para 11 muajve - RTV 21

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet...

Youtube shpejt mund të jetë rrjet shoqëror?

para 11 muajve - Arbresh

Aplikacioni YouTube në telefonat e mençur së shpejti do të ketë shumë opsione të reja, në mesin e të cilave edhe mundësinë për ndarjen e videove me 30 miq. Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet...

YouTube shndërrohet në rrjet shoqëror?

para 11 muajve - KosovaPress

Me këtë YouTube praktikisht shndërrohet në rrjet shoqëror ngjashëm me Facebook. Kjo do të mundësojë shpërndarje më të shpejtë, unike dhe argëtuese të videove në telefonat e mençur, thuhet në bllogun zyrtar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK