http://kariera.mk

Ky është aeroplani që do të shpëtoj shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - Zhurnal

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

Ky është aeroplani që do të shpëtojë shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

Aeroplani që do të shpëtoj shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - Zeri

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

Ky është aeroplani që do të shpëtoj shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - TV Koha

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

VIDEO / Ky është aeroplani që do të shpëtojë shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - Opozita

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

Aeroplani që do të shpëtoj shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - Gazeta e re

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

Ky është aeroplani që do të shpëtojë shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - Sovrani

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

Ky është aeroplani që do të shpëtoj shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - Lajmi.net

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

Ky është aeroplani që do të shpëtoj shumë jetë në rast rreziku

para 11 muajve - Arbresh

Ish-inxhinier i aviacionit dhe hetuesi i aksidenteve ajrore, Vladimir Tatarenko, ka arritur të krijoi një kabinë të ndashme nga aeroplani që bart pasagjerë, e që potencialisht mund të ndahej nga aeroplani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK