http://kariera.mk

Nata e katërt e festës, muzikë e mijëra vetë në shesh, “Birra Korça” derdhet lumë

para 11 muajve - BalkanWeb

Edhe nata e katërt e festës së birrës, që është kthyer tashmë në një traditë të përvitshme në qytetin juglindor të Korçës, ka grumbulluar mijëra vetë në shesh. Muzika, të ftuarit specialë, por edhe këngëtarët...

“Birra Korça”, festime dhe mijëra gota “të kthyera me fund”

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 7 Muzikë, të ftuar specialë dhe lumenj birre për qytetin juglindor. Festimet në vitin e pestë të festës që, ashtu si ‘Birra Korça’, po kthehet në traditë “Birra Korça” dhe festa sfidojnë gjumin...

Sonte nata e tretë e Festës së Birrës, Korça e tejmbushur me turistë. Muzikë e ushqim tradicional

para 11 muajve - BalkanWeb

KORÇË- Korça vijon të mbetet qendra e vëmendjes edhe për 3 ditë të tjera. Sonte qyteti do të ndizet sërish nën ritmet e muzikës më të mirë dhe këngëtarëve më të njohur në vend. Nata e tretë e festës së...

“Festa e Birrës” në Korçë, ‘lajthisin’ pronarët e hoteleve, rritje e madhe çmimesh

para 11 muajve - Blitz

Për të 11-tin vit radhazi Festa e Birrës në Korçë ka bërë që qindra turistë të preferojnë freskinë e birrës dhe ajrin e freskët të juglindjes në vend të të nxehtit apo plazhit në det. Por jo gjithçka shkon...

Nata e dytë e festës/ Surpriza e bavarezeve, me kostume tradicionale shijojnë “Birra Korça”

para 11 muajve - BalkanWeb

Festa e Birrës e kthyer tashmë në një traditë për qytetin e Korçës është një ndër evenimentet më të preferuara për turistët vendas dhe të huaj, të cilët kanë zaptuar çdo cep të qytetit. Shumë prej tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK