http://kariera.mk

Dy aksidente me dy viktima mëngjesin e së dielës në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Koha.net

Policia rrugore shqiptare ka bërë me dije se në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Lezhë - Shkodër dhe në atë Peqin - Elbasan, kanë ndodhur dy aksidente me pasojë 2 viktima, ku njëri prej të tyre,...

Policia këshillon drejtuesit e mjeteve/Respektoni rregullat, ja si të shmangni aksidentet

para 11 muajve - AlbPress

Reshjet gjatë natës dhe moti i keq në disa zona të vendit duket se kanë ndikuar negativisht në qarkullimin rrugor, madje duke u bërë burim edhe për aksidentet. Policia e Shtetit bëri të ditur se janë regjistruar...

Policia ka një apel për drejtuesit e mjeteve: respektoni rregullat, këshillat për të shmangur aksidentet

para 11 muajve - Te Sheshi

Reshjet gjatë natës dhe moti i keq në disa zona të vendit duket se kanë ndikuar negativisht në qarkullimin rrugor, madje duke u bërë burim edhe për aksidentet. Policia e Shtetit bëri të ditur se janë regjistruar...

Reshjet e shiut, Policia Rrugore këshilla drejtuesve të makinave

para 11 muajve - Shqiptarja

Policia Rrugore duke parë situatën e krijuar në akset rrugore të vendit tonë, u ka bërë apel drejtuesve të automjeteve të cilët qarkullojnë në akset e vendit, të tregojnë kujdes. Policia u bën thirrje...

Dy aksidente me vdekje sot, Policia jep një udhëzim të posaçëm për shoferët dhe dasmorët

para 11 muajve - Syri

Policia Rrugore njoftoi sot se që në  orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Lezhë - Shkodër dhe në atë Peqin - Elbasan , kanë ndodhur dy aksidente me pasojë 2 viktima , ku njëri prej të tyre, fëmijë...

Aksidente pa fund me viktima e të plagosur, policia rrugore jep këshilla...edhe për dasmorët!

para 11 muajve - Gazeta Express

Përveç dy aksidenteve te rende mengjesine sotem, me dy viktima, policia e qarkullimit rrugor ben me dije se janë regjistruar edhe aksidente të tjera, me pasojë plagosje si dhe vetëm me dëme materiale....

Dy aksidente me dy viktima mëngjesin e së dielës në rrugët e Shqipërisë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Policia rrugore shqiptare ka bërë me dije se në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Lezhë – Shkodër dhe në atë Peqin – Elbasan, kanë ndodhur dy aksidente me pasojë 2 viktima, ku njëri prej të tyre,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK