http://kariera.mk

Nokia 3310 do të jetë me versionin 3G

para 11 muajve - Gazeta Shqip

HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MËC. Versioni 3G i telefonit Nokia 3310 pritet që të dalë gjatë këtij...

Nokia 3310 së shpejti me version të ri

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Nokia dhe kompania e cila ka të drejtën e shitjes së pajisjeve të Nokias, HMD Global, raportohet se janë duke punuar në një version të ri të telefonit të popullarizuar – Nokia 3310, telefon...

Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310

para 11 muajve - Arbresh

HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MWC. Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni 3G i telefonit...

Nokia 3310 së shpejti me version të ri

para 11 muajve - Fol

Nokia dhe kompania e cila ka të drejtën e shitjes së pajisjeve të Nokias, HMD Global, raportohet se janë duke punuar në një version të ri të telefonit të popullarizuar – Nokia 3310, telefon i cili ka debutuar...

Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310

para 11 muajve - Periskopi

HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MWC. Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni 3G i telefonit...

Nokia 3310 së shpejti me version të ri

para 11 muajve - Gazeta Express

Nokia dhe kompania e cila ka të drejtën e shitjes së pajisjeve të Nokias, HMD Global, raportohet se janë duke punuar në një version të ri të telefonit të popullarizuar – Nokia 3310, telefon i cili ka debutuar...

Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310

para 11 muajve - Indeks online

HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MWC. Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni 3G i telefonit...

Versioni i ri i Nokia 3310

para 11 muajve - Aktuale

Kompania finlandeze e celularëve Nokia dhe HMD Global shitësi i aurorizuar i Nokias, raportohet se janë duke punuar në një version të ri të celularit të popullarizuar – Nokia 3310 i cili ka debutuar në...

Ja kur do të vijë versioni 3G i Nokia 3310

para 11 muajve - RTV 21

Për çmim nuk dihet HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MWC. Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni...

Nokia 3310 së shpejti me version të ri

para 11 muajve - Koha.net

Nokia dhe kompania e cila ka të drejtën e shitjes së pajisjeve të Nokias, HMD Global, raportohet se janë duke punuar në një version të ri të telefonit të popullarizuar – Nokia 3310, telefon i cili ka debutuar...

Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310

para 11 muajve - Gazeta e re

HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MWC. Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni 3G i telefonit...

Nokia 3310 së shpejti me version të ri

para 11 muajve - Gazeta Liria

Nokia dhe kompania e cila ka të drejtën e shitjes së pajisjeve të Nokias, HMD Global, raportohet se janë duke punuar në një version të ri të telefonit të popullarizuar – Nokia 3310, telefon i cili ka debutuar...

Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310

para 11 muajve - KosovaPress

Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni 3G i telefonit Nokia 3310 do të arrijë më vonë gjatë këtij viti, transmeton KosovaPress. Nokia 3310 me lidhjen 3G tek operatori irlandez “Three Ireland”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK