http://kariera.mk

Deklarata e murgeshës që tronditi kishën dhe mori kërcënimin me vdekje

para 11 muajve - Gazeta Express

Murgesha argjentinase që jeton në Spanjë, ka dhënë një deklaratë të fortë teksa ishte e ftuar në programin “Chester in love”. “Maria nuk ka qenë e virgjër”, është deklarata që ka skandalizuar miliona njerëz,...

Deklarata e murgeshës që tronditi kishën dhe mori kërcënimin me vdekje

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Murgesha argjentinase që jeton në Spanjë, ka dhënë një deklaratë të fortë teksa ishte e ftuar në programin “Chester in love”. “Maria nuk ka qenë e virgjër”, është deklarata që ka skandalizuar miliona njerëz,...

Deklarata e murgeshës që tronditi kishën dhe mori kërcënim me vdekje

para 11 muajve - Insajderi

Murgesha argjentinase që jeton në Spanjë, ka dhënë një deklaratë të fortë teksa ishte e ftuar në programin “Chester in love”. “Maria nuk ka qenë e virgjër”, është deklarata që ka skandalizuar miliona njerëz,...

Murgesha trondit Vatikanin: Maria …

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Maria nuk ka qenë e virgjër”, është kjo deklarata që ka skandalizuar miliona njerëz, sidomos spanjollët. Murgesha argjentinase që jeton në Spanjë, ka dhënë një deklaratë të fortë teksa ishte e ftuar në...

Murgesha trondit Vatikanin: Maria nuk ishte...

para 11 muajve - Gazeta Express

Maria nuk ka qenë e virgjër”, është kjo deklarata që ka skandalizuar miliona njerëz, sidomos spanjollët. Murgesha argjentinase që jeton në Spanjë, ka dhënë një deklaratë të fortë teksa ishte e ftuar në...

Murgesha trondit Vatikanin: Maria ...

para 11 muajve - Syri

Maria nuk ka qenë e virgjër”, është kjo deklarata që ka skandalizuar miliona njerëz, sidomos spanjollët. Murgesha argjentinase që jeton në Spanjë, ka dhënë një deklaratë të fortë teksa ishte e ftuar në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK