http://kariera.mk

Iphone 8 sjell risinë që do të na bëjë të gjithëve të dashurohemi me të

para 11 muajve - Lajmi.net

Edhe pak ditë kanë ngelur nga lançimi i iPhone 8 por pothuajse i kemi marrë vesh të gjitha risitë që do të sjellë ky smartphone që të gjithë po e presim. Mes funksioneve të reja të iPhone 8 prej ditësh...

Iphone 8 sjell risinë që do të na bëjë të gjithëve të dashurohemi me të

para 11 muajve - Gazeta Express

Edhe pak ditë kanë ngelur nga lançimi i iPhone 8 por pothuajse i kemi marrë vesh të gjitha risitë që do të sjellë ky smartphone që të gjithë po e presim. Mes funksioneve të reja të iPhone 8 prej ditësh...

Strategji e re e iPhone 8, kështu mund t’i ç’aktivizoni njoftimet

para 11 muajve - Periskopi

iPhone 8 pritet të vije me disa ndryshime. Një nga to pritet të jetë edhe mundësia e ç’aktivizimit të njoftimeve. iPhone 8 do të jetë në gjendje që të kalojë në heshtje njoftimet sa herë që përdorim smartphone...

Një strategji e re e iPhone 8, kështu mund t'i ç'aktivizoni njoftimet

para 11 muajve - Indeks online

iPhone 8 pritet të vije me disa ndryshime. Një nga to pritet të jetë edhe mundësia e ç'aktivizimit të njoftimeve. iPhone 8 do të jetë në gjendje që të kalojë në heshtje njoftimet sa herë që përdorim smartphone...

iPhone 8, do ju lejojë që ti çaktivizoni njoftimet me një vështrim

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Mes funksioneve të reja të iPhone 8 prej ditësh flitet për teknologjinë Face ID, e cila ka të bëjë me përdorimin e shprehive të fytyrës, në vend të prekjes Touch ID. Shkencëtari Guilherme Rambo,...

iPhone 8, do ju lejojë që ti çaktivizoni njoftimet me një vështrim

para 11 muajve - Te Sheshi

Mes funksioneve të reja të iPhone 8 prej ditësh flitet për teknologjinë Face ID, e cila ka të bëjë me përdorimin e shprehive të fytyrës, në vend të prekjes Touch ID. Shkencëtari Guilherme Rambo, duke analizuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK