http://kariera.mk

Lëndohen Duke Shuar Zjarrin

para 11 muajve - Kallxo

Dy banorë të fshatit Gurbardhë të Malishevës ka marrë lëndime trupore gjatë kohës kur po tentonin të shuanin zjarrin i cili kishte përfshirë një stallë të bagëtive. Sipas njoftimit të policisë ngjarja...

Përfshihet nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Indeks online

Në fshatin Gurbardhë të Malishevës një ankues mashkull ka raportuar në polici se ju është përfshirë nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit pronari dhe një qytetar tjetër kanë...

Digjet një stallë e bagëtive në Malishevë, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Zeri

Të shtunën në fshatin Gurbardhë të Malishevës, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit pronari dhe një qytetar tjetër kanë pësuar lëndime...

Digjet një stallë e bagëtive në Malishevë, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Gazeta Express

Të shtunën në fshatin Gurbardhë të Malishevës, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit pronari dhe një qytetar tjetër kanë pësuar lëndime...

Përfshihet nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish, lëndohen disa persona

para 11 muajve - Indeks online

Në fshatin Gurbardhë të Malishevës një ankues mashkull ka raportuar në polici se ju është përfshirë nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit pronari dhe një qytetar tjetër kanë...

Zjarr në Malishevë, lëndohen dy persona

para 11 muajve - Insajderi

Është ankuar një person në polici pasi që në rrethana të panjohura është nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit janë lënduar dy persona, pronari dhe një qytetar tjetër, të...

Përfshihet nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish, lëndohen disa persona

para 11 muajve - Sovrani

Në fshatin Gurbardhë të Malishevës një ankues mashkull ka raportuar në polici se ju është përfshirë nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit pronari dhe një qytetar tjetër kanë...

Përfshihet nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish në Malishevë, ka të lënduar

para 11 muajve - Periskopi

Në fshatin Gurbardhë të Malishevës një ankues mashkull ka raportuar në polici se ju është përfshirë nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit pronari dhe një qytetar tjetër kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK