http://kariera.mk

Deklaratë e shteteve të QUINT-it: Deputetët duhet të marrin pjesë në seanca

para 11 muajve - Klan Kosova

Ambasadat e shteteve të Gjermanisë, Francës, Italisë, Mbretërisë së Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë dërguar një komunikatë të përbashkët për media ku thuhet se janë të brengosur për...

Shtetet e QUINT-it të brengosur për situatën në Kosovë

para 11 muajve - RTV 21

“Është përgjegjësi e liderëve kosovarë ti krijojnë këto institucione” Shtetet e QUINT-it kanë shprehur brengosjen e tyre lidhur me situatën politike në Kosovë, duke thënë se është përgjegjësi e liderëve...

QUINT-i: Deputetët duhet të marrin pjesë në seancë dhe të lejojnë fillimin e punës

para 11 muajve - Lajmi.net

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

Deklaratë e shteteve të QUINT’it

para 11 muajve - Politiko

Ambasadat e shteteve të Gjermanisë, Francës, Italisë, Mbretërisë së Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë dërguar një komunikatë të përbashkët për media ku thuhet se janë të brengosur për...

Deklaratë e shteteve të QUINT-it: Deputetët duhet të marrin pjesë në seanca

para 11 muajve - GazetaBlic

Jemi të brengosur me situatën politike në Kosovë. Kosova është duke u ballafaquar me shumë sfida, ato të tanishme dhe ato afatgjata duke përfshirë këtu programin e Fondit Monetar Ndërkombëtar, situatën...

Shtetet QUINT-it u bëjnë thirrje deputetëve kosovarë: Merrni pjesë në seancat e Kuvendit

para 11 muajve - Telegrafi

Ambasadat e vendeve të QUINT-it në Prishtinë, përmes një deklarate të përbashkët, ia kanë tërhequr vërejtjen liderëve politikë në Kosovë se duhet t’i japin fund bllokadës politike dhe të ndërmarrin veprimet...

Shtetet e QUINT'it bëjnë thirrje një ditë para seancës: Deputetët duhet të shkojnë në Kuvend

para 11 muajve - Indeks online

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

QUINT-i: Deputetët duhet të marrin pjesë në seancë dhe të lejojnë fillimin e punës

para 11 muajve - Zeri

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

Ndërkombëtarët u bëjnë thirrje deputetëve të marrin pjesë në seanca

para 11 muajve - Shenja

Ambasadat e shteteve të Gjermanisë, Francës, Italisë, Mbretërisë së Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë dërguar një komunikatë të përbashkët për media ku thuhet se janë të brengosur për...

Shtetet e QUINT'it bëjnë thirrje një ditë para seancës: Deputetët duhet të shkojnë në Kuvend

para 11 muajve - Gazeta Express

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

Shtetet e Quintit qortojnë politikanët: Merrni pjesë në Kuvend

para 11 muajve - Koha.net

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Kosova, sipas kësaj deklarate, është duke u ballafaquar me shumë sfida, ato të...

Zgjedhja e nënkryetarëve dhe kodi i shkelur etik i deputetëve

para 11 muajve - Gazeta e re

Titulli i këtij shkrimi është i ndërlidhur ngushtë me nenin 12 të Rregullores së Kuvendit të Kosovës: Zgjedhja e Kryetarit dhe e nënkryetarëve të Kuvendit. Është pikërisht ky nen i cili akoma nuk është...

Shtetet e QUINT-it u bëjnë thirrje deputetëve të Kosovës: jepini fund bllokadës, krijoni institucionet

para 11 muajve - Te Sheshi

Ambasadat e vendeve të QUINT-it në Prishtinë, përmes një deklarate të përbashkët, i kanë tërhequr vëmendjen liderëve politikë në Kosovë se duhet t’i japin fund bllokadës dhe të ndërmarrin veprimet e nevojshme...

Shtetet QUINT-it u bëjnë thirrje deputetëve kosovarë: Merrni pjesë në seancat e Kuvendit

para 11 muajve - Almakos

Ambasadat e vendeve të QUINT-it në Prishtinë, përmes një deklarate të përbashkët, ia kanë tërhequr vërejtjen liderëve politikë në Kosovë se duhet t’i japin fund bllokadës politike dhe të ndërmarrin veprimet...

QUINT-i: Deputetët duhet të marrin pjesë në seancat e Kuvendit

para 11 muajve - Illyria

Prishtinë, 13 gusht 2017 – Shtetet e QUINT-it, përmes një deklarate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Në deklaratë thuhet se Kosova ballafaqohet me sfida...

Shtetet e QUINT’it bëjnë thirrje një ditë para seancës: Deputetët duhet të shkojnë në Kuvend

para 11 muajve - Infokusi

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

Ndërkombëtarët u bëjnë thirrje deputetëve të marrin pjesë në seanca

para 11 muajve - AlbPortali

Ambasadat e shteteve të Gjermanisë, Francës, Italisë, Mbretërisë së Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë dërguar një komunikatë të përbashkët për media ku thuhet se janë të brengosur për...

Shtetet e QUINT-it: Deputetët duhet të marrin pjesë në seancë dhe të lejojnë fillimin e punës

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

Shtetet e QUINT’it bëjnë thirrje një ditë para seancës: Deputetët duhet të shkojnë në Kuvend

para 11 muajve - Arbresh

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

Shtetet e QUINT-it të brengosur me situatën politike në Kosovë

para 11 muajve - Gazeta e re

Shtetet e QUINT-it kanë shprehur brengosjen e tyre lidhur me situatën politike në Kosovë, duke thënë se është përgjegjësi e liderëve Kosovarë t’i krijojnë institucionet por edhe të ndërmarrin reformat...

Shtetet e QUINT-it të brengosur me situatën politike në Kosovë

para 11 muajve - KosovaPress

Shtetet e QUINT-it nëpërmjet një komunikate kanë thënë se Kosova ka shumë sfida dhe qytetarët e saj meritojnë një Kuvend dhe Qeveri për t’u ballafaquar me këto sfida. “Jemi të brengosur me situatën politike...

Shtetet e QUINT’it bëjnë thirrje një ditë para seancës: Deputetët duhet të shkojnë në Kuvend

para 11 muajve - Bota Press

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

Shtetet e QUINT-it: Deputetët duhet të marrin pjesë në seancë

para 11 muajve - Insajderi

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë t’i krijojnë këto...

QUINT-i: Deputetët duhet të marrin pjesë në seancë dhe të lejojnë fillimin e punës

para 11 muajve - Periskopi

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Sipas kësaj deklarate, është përgjegjësi e liderëve Kosovarë ti krijojnë këto...

Shtetet e Quintit qortojnë politikanët: Merrni pjesë në Kuvend

para 11 muajve - Sovrani

Shtetet e QUINT-it, përmes një komunikate për media, kanë shprehur brengën e tyre në lidhje me situatën politike në Kosovë. Kosova, sipas kësaj deklarate, është duke u ballafaquar me shumë sfida, ato të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK