http://kariera.mk

Abrashi: Pacolli njeri i zgjidhjeve

para 11 muajve - RTV 21

Abrashi: Reflektimi i Pacollit, përtej interesit personal Nënkryetari i AAK-së, Gazmend Abrashi, ka vlerësuar reflektimin e liderit të AKR-së, Behgjet Pacolli, për formim të institucioneve. Abrashi, përmes...

Nënkryetari i AAK-së për ultimatumin e Pacollit: Njerëzit e biznesit i dinë humbjet ekonomike

para 11 muajve - Lajmi.net

Nënkryetari i AAK’së Gazmend Abrashi e ka vlerësuar afatin dhjetë ditor të kreut të AKR’së Behgjet Pacollit dhënë Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Vetëvendosjes. Thotë se  afati  i dhënë nga Pacolli,...

Abrashi për Pacollin: Njerëzit e biznesit i dinë humbjet ekonomike

para 11 muajve - Zeri

Nënkryetari i AAK’së Gazmend Abrashi e ka vlerësuar afatin dhjetë ditor të kreut të AKR’së Behgjet Pacollit dhënë Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Vetëvendosjes. Thotë se  afati  i dhënë nga Pacolli,...

Behxhet Pacolli njeri i zhbllokimeve?!

para 11 muajve - Gazeta e re

Nënkryetarit të AAK-së, Gazmend Abrashi, duke komentuar deklaratat e Behgjet Pacollit, ka thënë se afati 10 ditor i dhënë nga Pacolli, për gjetjen e zgjidhjes për formim të institucioneve, tregon se njerëzit...

Abrashi:Pacolli po dëshmon se është njeri i zgjidhjeve

para 11 muajve - KosovaPress

Ia në rrjetin social facebook ka shkruar se e vlerëson qëndrimin e  Behgjet Pacollit, i cili edhe në kohën kur u largua nga posti i Presidentit nuk pranoj ta dërgoi vendin në zgjedhje, duke reflektuar...

Nënkryetari i AAK-së: Pacolli po dëshmohet si njeri i zgjidhjeve

para 11 muajve - Indeks online

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, e ka vlerësuar lartë qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda...

Nënkryetari i AAK-së: Pacolli po dëshmohet si njeri i zgjidhjeve

para 11 muajve - Klan Kosova

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, e ka vlerësuar lartë qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda...

Abrashi: Reflektimi i Pacollit, përtej interesit personal

para 11 muajve - Telegrafi

Nënkryetari i AAK-së, Gazmend Abrashi, ka vlerësuar reflektimin e liderit të AKR-së, Behgjet Pacolli, për formim të institucioneve. Abrashi, përmes një postimi në Facebook, thotë se “Pacolli edhe tash...

Nënkryetari i AAK-së: Pacolli po dëshmohet si njeri i zgjidhjeve

para 11 muajve - GazetaBlic

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, e ka vlerësuar lartë qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda...

Nënkryetari i AAK’së për ultimatumin e Pacollit: Njerëzit e biznesit i dinë humbjet ekonomike

para 11 muajve - Gazeta Express

Nënkryetari i AAK’së Gazmend Abrashi e ka vlerësuar afatin dhjetë ditor të kreut të AKR’së Behgjet Pacollit dhënë Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Vetëvendosjes. Thotë se  afati  i dhënë nga Pacolli,...

Abrashi vlerëson Pacollin: Njerëzit që vijnë nga biznesi nuk e durojnë status-quon

para 11 muajve - Koha.net

Nënkryetari i AAK-së, Gazmend Abrashi, ka thënë se qëndrimi i Presidentit të AKR-së, Behgjet Pacolli, në lidhje me formimin e institucioneve të vendit, është për t’u vlerësuar. Sipas Abrashit, Pacolli,...

Abrashi: Reflektimi i Pacollit, përtej interesit personal

para 11 muajve - Almakos

Nënkryetari i AAK-së, Gazmend Abrashi, ka vlerësuar reflektimin e liderit të AKR-së, Behgjet Pacolli, për formim të institucioneve. Abrashi, përmes një postimi në Facebook, thotë se “Pacolli edhe tash...

Nënkryetari i AAK-së: Pacolli po dëshmon se është njeriu i zgjidhjeve

para 11 muajve - Te Sheshi

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, ka vlerësuar qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda 10 ditësh...

Nënkryetari i AAK-së: Pacolli po dëshmohet si njeri i zgjidhjeve

para 11 muajve - Arbresh

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, e ka vlerësuar lartë qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda...

Nënkryetari i AAK-së kështu e komenton qëndrimin e Behgjet Pacollit

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, e ka vlerësuar lartë qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda...

Nënkryetari i AAK-së: Pacolli po dëshmohet si njeri i zgjidhjeve

para 11 muajve - Sovrani

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, e ka vlerësuar lartë qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda...

Nënkryetari i AAK-së: Njerëzit si Pacolli nuk e durojnë status-quon

para 11 muajve - Insajderi

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, (AAK), Gazmend Abrashi ka vlerësuar afatin 10 ditësh të kryetarit të Aleancës Kosova e Re (AKR), Behxhet Pacolli, dhënë partnerit të tij të koalicionit...

Nënkryetari i AAK-së kështu e komenton qëndrimin e Behgjet Pacollit

para 11 muajve - Periskopi

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, e ka vlerësuar lartë qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda...

Nënkryetari i AAK-së: Pacolli po dëshmohet si njeri i zgjidhjeve

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Gazmend Abrashi, e ka vlerësuar lartë qëndrimin e kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i cili ka kërkuar nga Vetëvendosje e LDK që brenda...

Ja kush nga AAK po e mbron Behgjet Pacollin dhe ultimatumin e tij

para 11 muajve - Bota Press

Nënkryetari I AAK-së Gazmend Abrashi ka theksuar në një shkrim të tij se e vlerëson qëndrimin e Presidentit të AKR-së Behgjet Pacollit dhe ultimatumin e tij prej 10 ditësh për zgjidhjen e institucioneve....

“Heroizmi” i Behxhet Pacollit dhe skenari për zgjidhjen e krizës

para 11 muajve - Gazeta e re

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli ditë më parë foli për një afat 10 ditor, i cili u cil ë sua si ultimatum ndaj partner ë ve t ë koalicionit, ve ç an ë risht ndaj LDK-së… Më shumë

Bajrush Morina: A edhe Ju “komandantët’ e PAN-it ia puthni dorën “njeriut të Rusisë”, a?

para 11 muajve - Bota Press

“Koalicioni mes LDK e AKR, është koalicion mes Beogradit e Rusisë”, “Pacolli është tradhtar”, “Pacolli është mik i Rusisë”…. Edhe sot e kësaj dite po më “ushtojnë” veshët nga deklratat e PAN-istëve në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK