http://kariera.mk

Klopp në Gjermani për ta gjetur pasardhësin e Coutinhos

para 11 muajve - Indeks online

Philipp Coutinho është afër largimit nga Liverpooli në drejtim të Barcelonës, shkruan indeksonline. Trajneri i skuadrës angleze është i interesuar për futbollistin e ri të Shalkes, Max Meyer. Sipas Daily...

Liverpooli refuzon ofertën e Juventusit për Canin

para 11 muajve - Telegrafi

Liverpooli ka refuzuar një ofertë prej 25 milion eurove nga Juventusi për Emre Can, sipas gazetës Mirror. Mesfushori gjerman mendohet të jetë në krye të listës së përforcimeve të trajnerit Max Allegri....

Max Meyeri kërkohet nga Liverpooli

para 11 muajve - Koha.net

Liverpooli po kërkon mesfushorin e Schalkes, Max Meyer për ta zëvendësuar yllin e saj, Philippe Coutinhon, që pritet të bashkohet me Barcelonës, raporton Mirror. Përfaqësuesi i Gjermanisë ka refuzuar vazhdimin...

Liverpooli refuzon ofertën e Juventuesit për Canin

para 11 muajve - GazetaBlic

Liverpooli ka refuzuar një ofertë prej 25 milion eurove nga Juventusi për Emre Can, sipas gazetës Mirror. Mesfushori gjerman mendohet të jetë në krye të listës së përforcimeve të trajnerit Max Allegri....

Refuzohet oferta e Juventusit për Can

para 11 muajve - Zeri

Liverpooli ka refuzuar ofertën prej 25 milionë eurosh të Juventusit për mesfushorin, Emre Can, raporton “The Mirror”. Reprezentuesi gjerman është i pari në listën e dëshirave të trajnerit italian, Massimiliano...

Zbulohet skuadra e Emre Can për sezonin e ri

para 11 muajve - Lajmi.net

. Emre Can do të mbetet përfundimisht te Liverpool. Mesfushori turk ka shprehur dëshirën për të qëndruar në “Anfield”, raporton “The Sun”. Pavarësisht interesimit të Juventusit, Can nuk dëshiron të transferohet...

Liverpooli refuzon ofertën e Juventusit për Canin

para 11 muajve - Almakos

Liverpooli ka refuzuar një ofertë prej 25 milion eurove nga Juventusi për Emre Can, sipas gazetës Mirror. Mesfushori gjerman mendohet të jetë në krye të listës së përforcimeve të trajnerit Max Allegri....

Liverpool pas Meyer

para 11 muajve - Zeri

Liverpooli do të tentojë për mesfushorin e Schalkes, Max Meyer, në rast të largimit të Philip Coutinhos, transmeton zeri.info Coutinho është duke u kërkuar me ngulm nga Barcelona. Reprezentuesi gjerman...

Juventusi kthehet prapa nga Liverpooli për Emre Can

para 11 muajve - Sovrani

Liverpooli ka refuzuar një ofertë prej 25 milion eurove nga Juventusi për Emre Can, sipas gazetës Mirror. Mesfushori gjerman mendohet të jetë në krye të listës së përforcimeve të trajnerit Max Allegri....

Liverpool i thotë jo ofertës së Juventusit, por po rrezikon shumë

para 11 muajve - Albeu

Liverpooli i ka thënë Emre Canit se ata nuk dëshirojnë që ai të largohet, edhe pse kontrata e gjermanit nuk tregon shenja për rinovim. Juventusi raportohet të jetë favorite për nënshkrimin e mesfushorit...

Juventus gati ofertën e fundit për gjermanin

para 11 muajve - Albeu

Juventusi është duke përgatitur një ofertë prej 23 milionë paund për të provuar aksionin e fundit për mesfushorin e Liverpoolit Emre Can. Junetus dhe Massimiliano Allegri e pëlqejnë jashtzakonisht shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK