http://kariera.mk

Valverde largon yllin e madh nga Barcelona

para 11 muajve - GazetaBlic

Arda Turan nuk do të mbetet te Barcelona. Përkundër indikacioneve të vazhdueshme të turkut për qëndrimin në “Camp Nou”, kështu nuk do të ndodhë. Lajmi vjen nga gazeta “Mundo Deportivo”, që shkruan se Turan...

Valverde largon yllin e madh nga Barcelona

para 11 muajve - Lajmi.net

. Arda Turan nuk do të mbetet te Barcelona. Përkundër indikacioneve të vazhdueshme të turkut për qëndrimin në “Camp Nou”, kështu nuk do të ndodhë. Lajmi vjen nga gazeta “Mundo Deportivo”, që shkruan se...

Valverde largon yllin e madh nga Barcelona

para 11 muajve - Infokusi

Arda Turan nuk do të mbetet te Barcelona. Përkundër indikacioneve të vazhdueshme të turkut për qëndrimin në “Camp Nou”, kështu nuk do të ndodhë. Lajmi vjen nga gazeta “Mundo Deportivo”, që shkruan se Turan...

Lajme blitz nga Primera Division

para 11 muajve - SuperSport

Arda Turan është duke kaluar ditët e tij të fundit te Barcelona. Galatasaray po vazhdon të këmbëngulë për të rikthyer në Stamboll mesfushorin turk. Por klubi verdhekuq nuk kërkon të shpenzojë me shumë...

Barcelona merr një ofertë për Arda Turanin

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona ka marr në ofertë për mesfushorin Arda Turan. Ernesto Valverde, trajneri i katalonasve nuk po llogaritë në shërbimet e reprezentuesit turk dhe i ka kërkuar të gjej një klub të ri. Galatasaray...

Barcelona merr një ofertë për Arda Turanin

para 11 muajve - Almakos

Barcelona ka marr në ofertë për mesfushorin Arda Turan. Ernesto Valverde, trajneri i katalonasve nuk po llogaritë në shërbimet e reprezentuesit turk dhe i ka kërkuar të gjej një klub të ri. Galatasaray...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK