http://kariera.mk

Stuhia e fuqishme i vret 5 persona

para 11 muajve - Zeri

Pesë persona, përfshirë dhe dy vajza adoleshente, kanë vdekur dhe më shumë se 30 të tjerë janë lënduar, si pasojë e rrëzimit të pemëve në një seri stuhish që e kanë goditur Poloninë gjatë natës. Vajzat...

Stuhia e fuqishme i vret 5 persona në Poloni

para 11 muajve - GazetaBlic

Pesë persona, përfshirë dhe dy vajza adoleshente, kanë vdekur dhe më shumë se 30 të tjerë janë lënduar, si pasojë e rrëzimit të pemëve në një seri stuhish që e kanë goditur Poloninë gjatë natës. Vajzat...

Stuhia e fuqishme i vret 5 persona në Poloni

para 11 muajve - Gazeta Express

Pesë persona, përfshirë dhe dy vajza adoleshente, kanë vdekur dhe më shumë se 30 të tjerë janë lënduar, si pasojë e rrëzimit të pemëve në një seri stuhish që e kanë goditur Poloninë gjatë natës. Vajzat...

Poloni, 5 viktima e të tjerë të plagosur nga stuhitë

para 11 muajve - Top Channel

Pesë persona, përfshirë edhe dy adoleshente që ishin në ekskursion, kanë humbur jetën dhe më shumë se 30 të tjerë janë plagosur, si pasojë e rënies së pemëve pas një serie stuhish të forta që goditën Poloninë....

Stuhia e fuqishme i vret 5 persona në Poloni

para 11 muajve - Lajm

Pesë persona, përfshirë dhe dy vajza adoleshente, kanë vdekur dhe më shumë se 30 të tjerë janë lënduar, si pasojë e rrëzimit të pemëve në një seri stuhish që e kanë goditur Poloninë gjatë natës. Vajzat...

Stuhia e fuqishme i vret 5 persona në Poloni

para 11 muajve - Bota Press

Pesë persona, përfshirë dhe dy vajza adoleshente, kanë vdekur dhe më shumë se 30 të tjerë janë lënduar, si pasojë e rrëzimit të pemëve në një seri stuhish që e kanë goditur Poloninë gjatë natës. Vajzat...

Stuhia e fuqishme i vret 5 persona

para 11 muajve - Periskopi

Pesë persona, përfshirë dhe dy vajza adoleshente, kanë vdekur dhe më shumë se 30 të tjerë janë lënduar, si pasojë e rrëzimit të pemëve në një seri stuhish që e kanë goditur Poloninë gjatë natës. Vajzat...

Stuhitë godasin Poloninë: 5 persona humbasin jetën, mes tyre edhe dy adoleshente

para 11 muajve - Te Sheshi

Pesë persona, mes të cilëve edhe dy vajza skautiste, humbën jetën dhe më shumë se 30 të tjerë u plagosën si pasojë e rrëzimit të pemëve, si pasojë e stuhive që goditën Poloninë gjatë natës. Sipas zyrës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK