http://kariera.mk

Pesë vite si “Super Mario”

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Pesë vite më parë, Mario Draghi, kreu i Bankës Qendrore Europiane, u zotua të bënte “gjithçka që duhej” për të shpëtuar euron. Në atë kohë, shumë njerëz parashikonin shpërbërjen e Eurozonës. Por z. Draghi...

Depozitat në euro dhe lekë, të qëndrueshme

para 11 muajve - RTV 21

Normat e interesit për depozitat e reja në lekë dhe euro kanë qenë të qëndrueshme dhe stabël Sipas të dhënave zyrtare nga BSH-ja, normat e interesit për depozitat e reja në lekë janë shfaqur të qëndrueshme,...

​Depozitat në euro dhe lekë, BSH: Janë të qëndrueshme

para 11 muajve - Indeks online

Normat e interesit për depozitat e reja në lekë dhe euro kanë qenë të qëndrueshme dhe stabël. Sipas të dhënave zyrtare nga BSH-ja, normat e interesit për depozitat e reja në lekë janë shfaqur të qëndrueshme,...

Depozitat në euro dhe lekë, BSH: Janë të qëndrueshme

para 11 muajve - Gazeta e re

Normat e interesit për depozitat e reja në lekë dhe euro kanë qenë të qëndrueshme dhe stabël. Sipas të dhënave zyrtare nga BSH-ja, normat e interesit për depozitat e reja në lekë janë shfaqur të qëndrueshme,...

Depozitat në euro dhe lekë, BSH: Janë të qëndrueshme

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas të dhënave zyrtare nga BSH-ja, normat e interesit për depozitat e reja në lekë janë shfaqur të qëndrueshme, pranë niveleve minimale të tyre. Norma mesatare e interesit rezultoi 0.89%, nga 0.91% që...

Depozitat në euro dhe lekë, BSH: Janë të qëndrueshme

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas të dhënave zyrtare nga BSH-ja, normat e interesit për depozitat e reja në lekë janë shfaqur të qëndrueshme, pranë niveleve minimale të tyre. Norma mesatare e interesit rezultoi 0.89%, nga 0.91% që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK