http://kariera.mk

​Këmbimi valutor në fundjavë, euro në nivelin 132.5 lekë

para 7 muajve - Indeks online

Në tregun e këmbimit valutor vendas, monedha evropiane vijon të jetë e dobët ndonëse ka fituar pikë në bursat ndërkombëtare. Pas një rritje të lehtë në fund të muajit korrik, euro ka vijuar të luhatë pozitat...

Këmbimi valutor në fundjavë, euro në nivelin 132.5 lekë

para 7 muajve - Telegrafi

Në tregun e këmbimit valutor të Shqipërisë, monedha evropiane vijon të jetë e dobët ndonëse ka fituar pikë në bursat ndërkombëtare. Pas një rritje të lehtë në fund të muajit korrik, euro ka vijuar të luhatë...

Këmbimi valutor në fundjavë, euro në nivelin 132.5 lekë

para 7 muajve - RTV 21

Në tregun e këmbimit valutor vendas, monedha evropiane vijon të jetë e dobët ndonëse ka fituar pikë në bursat ndërkombëtare Pas një rritje të lehtë në fund të muajit korrik, euro ka vijuar të luhatë pozitat...

Këmbimi valutor në fundjavë, euro në nivelin 132.5 lekë

para 7 muajve - 10minuta

Në tregun e këmbimit valutor vendas, monedha evropiane vijon të jetë e dobët ndonëse ka fituar pikë në bursat ndërkombëtare. Pas një rritje të lehtë në fund të muajit korrik, euro ka vijuar të luhatë pozitat...

Këmbimi valutor në fundjavë, euro në nivelin 132.5 lekë

para 7 muajve - Gazeta e re

Në tregun e këmbimit valutor vendas, monedha evropiane vijon të jetë e dobët ndonëse ka fituar pikë në bursat ndërkombëtare. Pas një rritje të lehtë në fund të muajit korrik, euro ka vijuar të luhatë pozitat...

Këmbimi valutor në fundjavë, euro në nivelin 132.5 lekë

para 7 muajve - KosovaPress

Pas një rritje të lehtë në fund të muajit korrik, euro ka vijuar të luhatë pozitat duke u dobësuar gjatë gjithë kësaj jave që qo lëmë pas. Sipas kursit zyrtar të Bankës Qendrore, euro këmbehet me rreth...

Banka e Shqipërisë konfirmon

para 7 muajve - ABC News

Në raportin tremujor për politikën monetare Banka e Shqipërisë konfirmon zhvlerësimin e forët të euros gjatë fushtës zgjedhore. Tashmë që prej fund qershorit dhe në gjysmën e parë të korrikut kursi u kthye...

Banka e Shqipërisë konfirmon

para 7 muajve - RTV 21

Në terma realë vjetorë, leku është mbiçmuar me mesatarisht 4.4% në këtë tremujor, nga 4.0% një tremujor më parë Në raportin tremujor për politikën monetare Banka e Shqipërisë konfirmon zhvlerësimin e forët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK