http://kariera.mk

Instagram, video direkte me miqtë

para 11 muajve - Sovrani

Videot direkte vijnë dhe në Instagram dhe bashkë me pjesëmarrjen e miqve. Ky funksion për momentin është në fazën e testimit në një pjesë të vogël përdoruesish dhe muajt e ardhshëm do të jetë i disponueshëm...

“Instagram” sjell risi, përdoruesit mund të shtojnë miq gjatë transmetimeve live

para 12 muajve - Shekulli

Duke filluar nga dita e sotme Instagram do të lejojë një grup personash të ftojnë përdorues të tjerë të bëhen pjesë e një transmetimi live. Përdoruesit mund të shtojnë një tjetër person në një transmetim...

Tani në Instagram do të mund të hyni 'live' bashkë me dikë tjetër

para 12 muajve - Gazeta Express

Transmetimet e drejtpërdrejta bëhen edhe më interesante në Instagram: Së shpejti do të mund të hyni 'live' bashkë me dikë tjetër. Ky funksion për momentin është në fazën e testimit në një pjesë të vogël...

Një risi në Instagram, në video live tani s`jeni vetëm

para 12 muajve - Lajm

Instagram ka njoftuar se është duke testuar një tipar të ri në videot live. Rrjeti i famshëm social do të mundësoi që të lidhen dy persona në të njëjtën kohë në video live. Në fakt përdoruesi ka mundësinë...

‘Instagram’ sjell risi, përdoruesit mund të shtojnë miq gjatë transmetimeve live

para 12 muajve - Arbresh

Duke filluar nga dita e sotme Instagram do të lejojë një grup personash të ftojnë përdorues të tjerë të bëhen pjesë e një transmetimi live. Përdoruesit mund të shtojnë një tjetër person në një transmetim...

Përdoruesit e Instagram mund të shtojnë miq gjatë transmetimeve live

para 12 muajve - Insajderi

Duke filluar nga dita e sotme Instagram do të lejojë një grup personash të ftojnë përdorues të tjerë të bëhen pjesë e një transmetimi live. Përdoruesit mund të shtojnë një tjetër person në një transmetim...

Na befason Instagram, shton këtë detaj

para 12 muajve - Sovrani

Është padiskutim një nga rrjetet sociale më të përdorura e më të pëlqyera nga përdoruesit dhe çdo ditë e më tepër na sjell risi të reja. Dhe risia e fundit ka të bëjë përsëri me videot “livet”, të cilat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK