http://kariera.mk

Barcelona favorizohet nga bastoret në El Clasico

para 11 muajve - Klan Kosova

Barcelona dhe Real Madrid do të ndeshen sonte me fillim në orën 22:00 në ndeshjen për Super Kupën e Spanjës, njofton Klan Kosova. Ndeshja mes fituesit të ligës së Spanjës dhe fituesit të kupës do të jetë...

Bastoret tallen me Real Madridin

para 11 muajve - Politiko

Barcelona dhe Real Madridi, sonte do të përballen në “Camp Nou”, në kuadër të Superkupës së Spanjës. Për bastoren sportive, “Bwin”, Barcelona është dukshëm favorite dhe fitorja e katalunasve ka koeficient...

Analizë dhe parashikim: Barcelona – Real Madrid

para 11 muajve - Telegrafi

Sonte bota e futbollit do të drejtojë sytë kah Nou Campi, aty ku do të ballafaqohen për 90 minuta dy rivalët më të urryer, “el Clasicos” së parë të sezonit të ri mes Barcelonës dhe Real Madridit. Por,...

Bastoret tallen me Real Madridin

para 11 muajve - Gazeta Express

Barcelona është favorite ndaj Real Madridi në Superkupën e Spanjës Barcelona dhe Real Madridi, sonte do të përballen në “Camp Nou”, në kuadër të Superkupës së Spanjës. Për bastoren sportive, “Bwin”, Barcelona...

Barcelona vs Real Madrid, sot akti i parë i finales

para 11 muajve - Shekulli

Nga Klevis Deda Bota e futbollit mban frymën. Sot do të zhvillohet ndeshja e parë e finales së Superkupës së Spanjës mes skuadrës së Barcelonës dhe rivalëve të përjetshëm të Real Madrid. Një “El Clasico”...

Analizë dhe parashikim: Barcelona – Real Madrid

para 11 muajve - Almakos

Sonte bota e futbollit do të drejtojë sytë kah Nou Campi, aty ku do të ballafaqohen për 90 minuta dy rivalët më të urryer, “el Clasicos” së parë të sezonit të ri mes Barcelonës dhe Real Madridit. Por,...

Barcelona – Real Madrid, formacionet e mundshme

para 11 muajve - Zeri

“El Clasico” e parë e këtij edicioni luhet sonte prej orës 22:00, transmeton zeri.info Barcelona dhe Real Madridi takohen sonte në ndeshjen e parë të Superkupës spanjolle. Këto janë formacionet e mundshme:...

Zidane zbulon listën e futbollistëve të ftuar për El Clasico

para 11 muajve - Telegrafi

Trajneri francez, Zinedine Zidane ka publikuar listën prej 19 futbollist ëve për El Clasicon e parë të sezonit ndaj Barcelonës, në kuadër të Superkupës së Spanjës. Real Madridi dhe Barcelona do të ndeshet...

Barca-Real, madrilenët vënë bast për katalanasit

para 11 muajve - Lajm

Çdo “El Clasico” shoqërohet me polemika dhe debate të ndryshme dhe në prag të përballjes së Barcelona-s dhe Real Madrid për Superkupën e Spanjës, një nga temat më të diskutuara të momentit është nëse Barcelona...

Zidane zbulon listën e futbollistëve të ftuar për El Clasico

para 11 muajve - Almakos

Trajneri francez, Zinedine Zidane ka publikuar listën prej 19 futbollist ëve për El Clasicon e parë të sezonit ndaj Barcelonës, në kuadër të Superkupës së Spanjës. Real Madridi dhe Barcelona do të ndeshet...

Superkupa Real-Barça testi i parë i Valverdes

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... E nisin prej atje ku mbetën në Amerikë.Por kësaj rradhe dy “El klasiko” tjera, dy përballje tjera gjigande midis Barcelonës dhe Real Madridit e vlefshme për Superkupën e Spanjës qe fillon ora...

Superkupa Real-Barça testi i parë i Valverdes

para 11 muajve - Fakti Ditor

E nisin prej atje ku mbetën në Amerikë.Por kësaj rradhe dy “El klasiko” tjera, dy përballje tjera gjigande midis Barcelonës dhe Real Madridit e vlefshme për Superkupën e Spanjës qe fillon ora 22 transmeton...

Superkupa e Spanjës, sonte në fushë Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - Shqiptarja

Superkupa e Spanjës sjell El Clasicon e famshme Barcelona-Real Madrid dhe në një ditë vere në Camp Nou premtohet spektakël. Në mbrëmje duke nisur nga ora 22:00 nis ndeshja e parë e Superkupës së Spanjë...

Barcelona - Real Madrid, formacionet e mundshme

para 11 muajve - Indeks online

Barcelona dhe Real Madrid takohën sonte në mbrëmje për trofeun e Superkupës së Spanjës. Madrilenët në këtë ndeshje vijnë si fitues të Ligës, ndërsa katalonasit si fitues së Kupës. Këto janë formacionet e mundshme:

“Barcelona do ta bëjë gardën e nderit për Real Madridin”

para 11 muajve - GazetaBlic

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri me ndeshjet zyrtare. Katalonasit do të jenë mikpritës në Nou Camp të skuadrës madrliene me fillim në ora 22:00. Por, siç e do rendi kampioni i Spanjës...

“Barcelona do ta bëjë gardën e nderit për Real Madridin”

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri me ndeshjet zyrtare. Katalonasit do të jenë mikpritës në Nou Camp të skuadrës madrliene me fillim në ora 22:00. Por, siç e do rendi kampioni i Spanjës...

Sonte Barcelona-Real Madrid për superkupën spanjolle

para 11 muajve - Koha.net

Edicioni i ri në Spanjë do të nis më ndeshjen e madhe mes dy rivalëve të përbetuar Barcelonës dhe Real Madridit. Kampionët në fuqi të Spanjës dhe fituesja e Kupës së Mbretit, do të përplasen sonte në “Camp...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - Bota Press

Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës Barcelona dhe Real Madridi, të dielën, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, teksa sfida kthyese...

Sonte “El Clasico” për Supërkupën e Spanjës

para 11 muajve - RTV 21

Barcelona e Real Madrid kanë një rivalitet që rrallë kush e ka në botën e futbollit Sa herë përballen këto dy klube, tensionet janë tepër të larta, si në fushë ashtu edhe jashtë saj. Sonte do të jetë hera...

“El Clasico” i parë i sezonit, luhet për SuperKupën

para 11 muajve - Lajm

Camp Nou do të presë “El Clasico”-n e parë të sezonit, teksa Barcelona dhe Reali i Madridit do të luajnë aktin e parë të Superkupës së Spanjës. Kishte plot pesë vjet që dy gjigantët e futbollit spanjoll...

A do ta nderojë Barcelona sonte Real Madridin? Ky është lajmi i fundit

para 11 muajve - Infokusi

Sonte Barcelona pret Real Madridin në “Camp Nou”. Ndërkohë, në Spanjë po vazhdon debati i madh nëse Barcelona duhet të bëjë kordonin ndaj Real Madridit. Tifozët katalunas janë shprehur kundër idesë që...

A do ta nderojë Barcelona sonte Real Madridin? Ky është lajmi i fundit

para 11 muajve - Lajmi.net

. Sonte Barcelona pret Real Madridin në “Camp Nou”. Ndërkohë, në Spanjë po vazhdon debati i madh nëse Barcelona duhet të bëjë kordonin ndaj Real Madridit. Tifozët katalunas janë shprehur kundër idesë që...

Sonte Barcelona – Real Madrid, formacionet

para 11 muajve - Koha Jone

Barcelona dhe Real Madridi, sonte nga ora 22:00, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, në kuadër të Superkupës së Spanjës. E përditshmja sportive madrilene, AS, ka publikuar...

Si do të renditet Barca pa Neymarin kundër Realit: Formacionet e mundshme

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona dhe Real Madrid do të luajnë sonte “el Clasicon” e parë të sezonit. Katalanasit do të mirëpresin me fillim në ora 22:00 në Camp Nou madrilenët në kuadër të ndeshjes së parë të Superkupës së Spanjës....

Kjo është skuadra e Real Madridit për El Clasicon e sontme

para 11 muajve - Sovrani

Sonte me fillim nga ora 22:00 zhvillohet super ndeshje mes Barcelonës dhe Real Madridit për trofeun e Superkupës së Spanjës. Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane ka publikuar listën e lojtarëve për...

Barcelona – Real Madrid, zbulohet formacioni i “El-Classicos”

para 11 muajve - Newsport

Sonte do të luhet ndeshja e parë e Superkupës së Spanjës mes Barcelonës dhe Real Madrid. Kjo sfidë ka ngjallur interesin e milionave njerëzëve në mbarë botën të cilët presin ta shohin në orën 22:00. E...

“Barcelona do ta bëjë gardën e nderit për Real Madridin”

para 11 muajve - Almakos

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri me ndeshjet zyrtare. Katalonasit do të jenë mikpritës në Nou Camp të skuadrës madrliene me fillim në ora 22:00. Por, siç e do rendi kampioni i Spanjës...

Barcelona-Real Madrid, befasi në formacionet e skuadrave

para 11 muajve - Lajmi.net

. Sonte zhvillohet ndeshja e parë e Superkupës së Spanjës. Barcelona dhe Real Madridi ballafaqohen në “Camp Nou” me fillim prej orës 22:00, përcjellë “Lajmi.net”. “AS” ka publikuar edhe formacionet e mundshme...

Si do të renditet Barca pa Neymarin kundër Realit: Formacionet e mundshme

para 11 muajve - Almakos

Barcelona dhe Real Madrid do të luajnë sonte “el Clasicon” e parë të sezonit. Katalanasit do të mirëpresin me fillim në ora 22:00 në Camp Nou madrilenët në kuadër të ndeshjes së parë të Superkupës së Spanjës....

“Barcelona do ta bëjë gardën e nderit për Real Madridin”

para 11 muajve - Periskopi

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri me ndeshjet zyrtare. Katalonasit do të jenë mikpritës në Nou Camp të skuadrës madrliene me fillim në ora 22:00. Por, siç e do rendi kampioni i Spanjës...

Barcelona – Real Madrid, formacionet

para 11 muajve - Gazeta Express

Barcelona dhe Real Madridi, sonte nga ora 22:00, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, në kuadër të Superkupës së Spanjës. E përditshmja sportive madrilene, AS, ka publikuar...

A do ta nderojë Barcelona sonte Real Madridin? Ky është lajmi i fundit

para 11 muajve - Arbresh

Sonte Barcelona pret Real Madridin në “Camp Nou”. Ndërkohë, në Spanjë po vazhdon debati i madh nëse Barcelona duhet të bëjë kordonin ndaj Real Madridit. Tifozët katalunas janë shprehur kundër idesë që...

Sonte El Clasico, ja formacionet e mundshme

para 11 muajve - Gazeta e re

Barcelona dhe Real Madrid do të luajnë sonte “el Clasicon” e parë të sezonit. Katalanasit do të mirëpresin me fillim në ora 22:00 në Camp Nou madrilenët në kuadër të ndeshjes së parë të Superkupës së Spanjës....

Sonte Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - KosovaPress

Kampionët në fuqi të Spanjës dhe fituesja e Kupës së Mbretit, do të përplasen sonte në “Camp Nou”, në ndeshjen e parë të Superkupës spanjolle, shkruan KosovaPress. Barcelona e “plagosur” pa Neymarin, i...

Barcelona-Real Madrid, formacionet e skuadrave

para 11 muajve - Gazeta Monitor

El Clasico kthehet përsëri. Vetëm dy javë pasi luajtën në Miami në një ndeshje miqësore, Real Madrid dhe Barcelona do të luajnë sot në ndeshjen e parë të Superkupës spanjolle, transmeton Gazeta Monitor....

Formacionet e mundshme, Barcelona – Real Madrid

para 11 muajve - Sovrani

Superkupa e Spanjës sjellë sonte duelin e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit në ‘Camp Nou’. Sa i përketë formacioneve të mundshme, tek Real Madridi mbetet në dyshim aktivizimi i Cristiano Ronaldos nga...

Barcelona – Real Madrid, formacionet e mundshme

para 11 muajve - Insajderi

Barcelona dhe Real Madridi, sonte nga ora 22:00, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, në kuadër të Superkupës së Spanjës. E përditshmja sportive madrilene, AS, ka publikuar...

Shokohuni nga kofiçentët e kompanive të basteve për ndeshjen Barca-Real

para 11 muajve - Koha Jone

Barcelona është favorite ndaj Real Madridi për të triumfuar të dielën në “Camp Nou” dhe për ta fituar krejtësisht Superkupën e Spanjës, edhe pse Barcelona është dobësuar me largimin e Neymar. Të dielën,...

“El Clasico” i parë i sezonit, luhet për SuperKupën

para 11 muajve - SuperSport

Camp Nou do të presë “El Clasico”-n e parë të sezonit, teksa Barcelona dhe Reali i Madridit do të luajnë aktin e parë të Superkupës së Spanjës. Kishte plot pesë vjet që dy gjigantët e futbollit spanjoll...

FOTO/ Pas Neymarit, një tjetër futbollist pritet të largohet nga Barcelona

para 11 muajve - Syri

Pas largimit të Neymarit, një tjetër lojtar pritet të largohet nga Barcelona, duke para raportet e tij shumë të mira me ish trajnerin e tij Pepe Guardiola. Raportimet nga Spanja po lidhin Manchester Cityn...

FOTO/ Pas Neymarit, një tjetër futbollist pritet të largohet nga Barcelona

para 11 muajve - Opozita

Pas largimit të Neymarit, një tjetër lojtar pritet të largohet nga Barcelona, duke para raportet e tij shumë të mira me ish trajnerin e tij Pepe Guardiola. Raportimet nga Spanja po lidhin Manchester Cityn...

Nesër përballen gjigantët spanjollë

para 11 muajve - RTV 21

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës. “Jam i lumtur që jam...

Shokohuni nga kofiçentët e kompanive të basteve për ndeshjen Barca-Real

para 11 muajve - Syri

Barcelona është favorite ndaj Real Madridi për të triumfuar të dielën në “Camp Nou” dhe për ta fituar krejtësisht Superkupën e Spanjës, edhe pse Barcelona është dobësuar me largimin e Neymar. Të dielën,...

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - RTV 21

Nesër shpallet fituesi i Superkupës Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore...

Shokohuni nga kofiçentët e kompanive të basteve për ndeshjen Barca-Real

para 11 muajve - Opozita

Barcelona është favorite ndaj Real Madridi për të triumfuar të dielën në “Camp Nou” dhe për ta fituar krejtësisht Superkupën e Spanjës, edhe pse Barcelona është dobësuar me largimin e Neymar. Të dielën,...

Real Madrid merr lajmin e madh pra ‘El Clasico-s’, tifozët e Barcelonës nuk do ta pëlqejnë

para 11 muajve - Syri

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri futbollistik spanjoll. Katalonasit do të mirëpresin në Nou Camp madrilenët në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës. Por, të gjitha sytë janë drejtuar...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton KosovaPress....

Navas: Largimi i Neymarit nuk e ka dobësuar Barcelonën

para 11 muajve - Telegrafi

Keylor Navas ka folur për Superkupën e Spanjës, ku beson dhe shpreson që skuadra e tij, Real Madridi do ta fitojë përball Barcelonës, ndërsa ka folur edhe për largimin e Neymarit. Portieri i Real Madridit,...

Të dielën Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - Alsat-M

Barcelona pas zhgenjimit per largimin e yllit te saj Neymar, do te ndeshet me Real Madridin te dielen ne Superkupen e Spanjes vajtje (ora 22.00), nje ndeshje e ndryshme nga ajo miqesore e fituar ne fund...

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - 10minuta

Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore e fituar në fund të korrikut nga katalanasit....

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - AlbPortali

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Loading... Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - 10minuta

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton KosovaPress....

Superkupa e Spanjës, Zidane: nuk do t´a kemi të lehtë me Barcelonën

para 11 muajve - Te Sheshi

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës. “Jam i lumtur që jam...

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - Antpress

Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore e fituar në fund të korrikut nga katalanasit....

Real Madrid merr lajmin e madh pra ‘El Clasico-s’, tifozët e Barcelonës nuk do ta pëlqejnë

para 11 muajve - Opozita

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri futbollistik spanjoll. Katalonasit do të mirëpresin në Nou Camp madrilenët në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës. Por, të gjitha sytë janë drejtuar...

Navas e di se nuk është lehtësuar nga largimi i Neymarit, pasi mbetet akoma Barcë

para 11 muajve - Albeu

Navas ka folur për mediat në vigjilje të super sfidës së El Clasicos. Portieri nga Costa Rika ka shprehur bindjen e tij se largimi Neymarit nuk do ta dobësojë Barcelonën pasi katalanasit janë të fuqishëm...

Navas: Largimi i Neymarit nuk e ka dobësuar Barcelonën

para 11 muajve - Almakos

Keylor Navas ka folur për Superkupën e Spanjës, ku beson dhe shpreson që skuadra e tij, Real Madridi do ta fitojë përball Barcelonës, ndërsa ka folur edhe për largimin e Neymarit. Portieri i Real Madridit,...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - RTV 21

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës “Jam i lumtur që jam...

Navas: Largimi i Neymarit nuk e ka dobësuar Barcelonën

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Keylor Navas ka folur për Superkupën e Spanjës, ku beson dhe shpreson që skuadra e tij, Real Madridi do ta fitojë përball Barcelonës, ndërsa ka folur edhe për largimin e Neymarit. Portieri i Real Madridit,...

Barcelona-Real Madrid, ja ekipet qe kane fituar Superkupen e Spanjes

para 11 muajve - AlbPress

Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore e fituar në fund të korrikut nga katalanasit....

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - Gazeta e re

Barcelona pas zhgënjimit për largimin e yllit të saj Neymar, do të ndeshet me Real Madridin të dielën në Superkupën e Spanjës, një ndeshje e ndryshme nga ajo miqësore e fituar në fund të korrikut nga katalanasit....

Fotografia e re e Ronaldos në Instagram do të pëlqehet edhe nga tifozët e Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo ka publikuar fotografi me vogëlushin e tij në Instagram.

Nesër luhet Superkupa e Spanjës Barcelona-Real Madrid

para 11 muajve - KosovaPress

Pas largimit të Neymar, Barça është në kërkim të  francezit të Dortmund, Ousmane Dembélé, ose të brazilianit të Liverpulit,  Coutinho, për të rikrijuar treshen e famshme në sulm, që është “reduktuar” vetëm...

Guardiola tenton të marrë mesfushorin katalanas më të pëlqyer për të

para 11 muajve - Albeu

Raportimet nga Spanja po lidhin Manchester Cityn me një lëvizje për mesfushorin e Barcelonës, Sergio Busquets . Busquets së pari hyri në ekipin e Barçës nën drejtuesin Pep Guardiola dhe Guardiola beson...

Zidane tregon nëse do të luajë Ronaldo kundër Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo është i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës të dielën. Zinedine Zidane ka bërë të ditur se Cristiano Ronaldo është i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Superkupën...

Ronaldo është gatshëm për “el Clasicon” e parë të sezonit

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri futbollistik spanjoll. Katalonasit do të mirëpresin në Nou Camp madrilenët në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës. Por, të gjitha sytë janë drejtuar...

Fotografia e re e Ronaldos në Instagram do të pëlqehet edhe nga tifozët e Barcelonës

para 11 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo ka publikuar fotografi me vogëlushin e tij në Instagram. Etiketa: CR7

A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Përgjigjet Zidane

para 11 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Përgjigjet Zidane

para 11 muajve - Gazeta Express

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Përgjigjet Zidane

para 11 muajve - Infokusi

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës. Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

Ronaldo është i gatshëm për “el Clasicon” e parë të sezonit

para 11 muajve - Almakos

Barcelona dhe Real Madrid do të hapin sezonin e ri futbollistik spanjoll. Katalonasit do të mirëpresin në Nou Camp madrilenët në ndeshjen e parë të Superkupës së Spanjës. Por, të gjitha sytë janë drejtuar...

Plani i Ronaldos kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës

para 11 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo ka një plan për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës. Cristiano Ronaldo ka një plan konkret për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës, të dielën. E përditshmja sportive madrilene “Marca”...

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta e re

Zinedine Zidane ka konfirmuar se së shpejti do të nënshkruajë marrëveshje të re trevjeçare me Real Madridin. Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton KosovaPress....

Zidane: Nuk do ta kemi lehtë kundër Barcelonës

para 11 muajve - KosovaPress

Lajmi vjen para dy ndeshjeve të Super-kupës spanjolle kundër Barcelonës, transmeton KosovaPress. “Jam i lumtur që jam këtu. Kontrata nuk do të thotë asgjë, mund ta nënshkruani për 10, 20 vjet. Unë e di...

Zidane: Unë vendos a do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

Zidane tregon nëse do të luajë Ronaldo kundër Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo është i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës të dielën. Zinedine Zidane ka bërë të ditur se Cristiano Ronaldo është i gatshëm të luajë kundër Barcelonës në Superkupën...

Plani i Ronaldos kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës

para 11 muajve - Gazeta e re

Cristiano Ronaldo ka një plan për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës. Cristiano Ronaldo ka një plan konkret për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës, të dielën. E përditshmja sportive madrilene “Marca”...

Cristiano Ronaldo nuk luan ndaj Barcelonës? Përgjigjet Zidane

para 11 muajve - Periskopi

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka folur për ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, e cila luhet nesër në Camp Nou, në kuadër të Superkupës së Spanjës Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, nuk...

Rivaldo: Neymar nuk e shkaterroi Barcelonën, por do ta motivojë

para 11 muajve - Albeu

Rivaldo beson se largimi i Neymar mund të rrisë frymëzimin e Barcelonës. Rivaldo thotë se transferimi i Neymar në Paris Saint Germain mund ta ndihmojë Barcelonën për të rritur grindën e ekipit në dhomën...

Ky është plani i Ronaldos kundër Barcelonës në Superkupën e Spanjës

para 11 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo ka një plan konkret për Superkupën e Spanjës kundër Barcelonës, të dielën. E përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se sulmuesi portugez dëshiron ta shfrytëzojë duelin me rivalin...

Bastoret ‘shpallin’ fituesin e ndeshjes Barcelona – Real Madrid

para 11 muajve - Lajmi.net

. Bastoret favorizojnë Barcelonën kundër Real Madridit në Superkupën e Spanjës. Për bastoren sportive, “bet365”, Barça është dukshëm favorite dhe fitorja e katalunasve kuotohet me 2, derisa ajo e Los Blancos...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - GazetaBlic

Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës. Barcelona dhe Real Madridi, të dielën, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, teksa sfida kthyese...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta Express

. Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës Barcelona dhe Real Madridi, të dielën, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, teksa sfida kthyese...

Ja kë po e favorizojnë bastoret në ndeshjen Barcelona – Real Madrid

para 11 muajve - GazetaBlic

Barcelona është favorite ndaj Real Madridi për të triumfuar të dielën në “Camp Nou” dhe për ta fituar krejtësisht Superkupën e Spanjës. Të dielën, Barcelona dhe Real Madridi do të përballen në “Camp Nou”...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës Barcelona dhe Real Madridi, të dielën, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, teksa sfida kthyese...

Barcelona – Real Madrid, ja kë e favorizojnë bastoret

para 11 muajve - Gazeta Liria

Barcelona është favorite ndaj Real Madridi për të triumfuar të dielën në “Camp Nou” dhe për ta fituar krejtësisht Superkupën e Spanjës. Të dielën, Barcelona dhe Real Madridi do të përballen në “Camp Nou”...

Real Madrid “egjeli” i Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Real Madridi e ka mposhtur pesë herë Barcelonën në Superkupën e Spanjës

Ja kë favorizojnë bastoret në ndeshjen Barcelona-Real

para 11 muajve - Sovrani

Barcelona është favorite ndaj Real Madridi për të triumfuar të dielën në “Camp Nou” dhe për ta fituar krejtësisht Superkupën e Spanjës. Të dielën, Barcelona dhe Real Madridi do të përballen në “Camp Nou”...

Barcelona favorite ndaj Real Madridit

para 11 muajve - Gazeta Express

. Barcelona është favorite ndaj Real Madridi për të triumfuar të dielën në “Camp Nou” dhe për ta fituar krejtësisht Superkupën e Spanjës. Të dielën, Barcelona dhe Real Madridi do të përballen në “Camp...

A do të luajë Ronaldo në ‘El Clasico’ ndaj Barcelonës?

para 11 muajve - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

A do të luajë Ronaldo ndaj Barcelonës?

para 11 muajve - Syri

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

Ronaldo nuk është i gatshëm për “El Clasicon” e së dielës kundër Barcës

para 11 muajve - BalkanWeb

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

Ronaldo nuk është i gatshëm për “el Clasicon” e së dielës

para 11 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

A do të luajë Ronaldo ndaj Barcelonës?

para 11 muajve - Opozita

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

Ronaldo nuk është i gatshëm për “el Clasicon” e së dielës kundër Barcës

para 11 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

A do të luajë Ronaldo ndaj Barcelonës?

para 11 muajve - Gazeta Liria

Real Madrid's Portuguese forward Cristiano Ronaldo gestures during the UEFA Super Cup football match between Real Madrid and Manchester United on August 8, 2017, at the Philip II Arena in Skopje. / AFP...

A do të luajë Ronaldo në El Clasico?

para 11 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo ende nuk është i gatshëm për të luajtur 90 minuta. Barcelona dhe Real Madrid do të takohen ditën e diele për të zhvilluar takimin e parë të Superkupës së Spanjës. Por, sulmuesi portugez...

‘El Classico’ ndër vite: Gjestet më të shëmtuar nga të dyja anët

para 11 muajve - Arbresh

Goditje me shqelma, pështymje, gishtat në sy… të gjitha këto kanë ndodhur në përballjet mes Barcelones dhe Real Madridit, ose ndryshe në ‘El Classico’. Tensioni në format më të thella dhe të këqija shfaqet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK