http://kariera.mk

Koci: Vetëm duke kërkuar drejtësi për të gjithë, i respektojmë heronjtë tanë të luftës

para 11 muajve - Koha.net

Avokati i njohur, Arianit Koci, në 14 vjetorin e vrasjes së dy të rinjve serbë derisa po laheshin në Lumbardh, Gorazhdec të Pejës, ka thënë se shteti i Kosovës duhet t’i gjejë vrasësit e tyre. Sipas Kocit,...

Avokati Koci për rastin e Gorazhdecit: Drejtësi për të gjithë qytetarët

para 11 muajve - Gazeta Express

Avokati, Arianit Koci ka bërë thirrje që të zbardhet rasti i vrasjes së dy të miturve në Gorazhdec të Pejës. Ai ka thënë se është obligim dhe interes shtetëror, që të kërkojmë drejtësi për qytetarët e...

Koci: Të kërkohet drejtësi për qytetarët e Kosovës, pa marrë parasysh nacionaliteti

para 11 muajve - Indeks online

Avokati i njohur, Arianit Koci ka thënë se duhet kërkuar drejtësi për të gjithë qytetarët e Kosovës, pavarësisht se çfarë nacionaliteti janë. Ai në 14 vjetorin e vrasjes së dy serbëve në Gorazhdec të Pejës,...

Avokati Koci për rastin e Gorazhdecit: Drejtësi për të gjithë qytetarët

para 11 muajve - GazetaBlic

Avokati, Arianit Koci ka bërë thirrje që të zbardhet rasti i vrasjes së dy të miturve në Gorazhdec të Pejës. Ai ka thënë se është obligim dhe interes shtetëror, që të kërkojmë drejtësi për qytetarët e...

Koci: Të kërkohet drejtësi për qytetarët e Kosovës, pa marrë parasysh nacionaliteti

para 11 muajve - Sovrani

Avokati i njohur, Arianit Koci ka thënë se duhet kërkuar drejtësi për të gjithë qytetarët e Kosovës, pavarësisht se çfarë nacionaliteti janë. Ai në 14 vjetorin e vrasjes së dy serbëve në Gorazhdec të Pejës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK