http://kariera.mk

Kaka s’ka shaka në fushë

para 11 muajve - Alsat-M

Kaka’ është ndëshkuar me karton të kuq në kampionatin amerikan të futbollit për “sjellje të dhunshme”, pasi bëri shaka me një kundërshtar. Në minutën e 97 të ndeshjes mes New York Red Bulls dhe Orlando,...

VIDEO/ Çmendet arbitri! Ndëshkon me karton të kuq brazilianin Kaka, vetëm pse ...

para 11 muajve - Syri

“Paqësori” Kaka’ është ndëshkuar me karton të kuq në kampionatin amerikan të futbollit për “sjellje të dhunshme”, pasi bëri shaka me një kundërshtar. Në minutën e 97 të ndeshjes mes Neë York Red Bulls...

Kaka ndëshkohet me të kuq vetëm pse bëri shaka me shokun

para 11 muajve - Indeks online

Ish-lojtari më i mirë në botë, Leita Kaka është ndëshkuar me karton të kuq të çuditshëm pas përsëritjes së videos në një tollovi të krijuar në humbjen e skuadrës së tij, Orlando City ndaj New York Red...

Kaka bënte shaka me shokun që e kishte kundërshtar, ‘VAR-i’ e ndëshkon me karton të kuq të çuditshëm për sjellje të dhunshme

para 11 muajve - Telegrafi

Ish-lojtari më i mirë në botë, Leita Kaka është ndëshkuar me karton të kuq të çuditshëm pas përsëritjes së videos në një tollovi të krijuar në humbjen e skuadrës së tij, Orlando City ndaj New York Red...

Kaka bënte shaka me shokun që e kishte kundërshtar, ‘VAR-i’ e ndëshkon me karton të kuq të çuditshëm për sjellje të dhunshme

para 11 muajve - Almakos

Ish-lojtari më i mirë në botë, Leita Kaka është ndëshkuar me karton të kuq të çuditshëm pas përsëritjes së videos në një tollovi të krijuar në humbjen e skuadrës së tij, Orlando City ndaj New York Red...

‘S’ka më futboll’, shikoni se për çfarë u ndëshkua me karton të kuq Kaka pas shikimit të video-xhirimeve

para 11 muajve - Sovrani

Ish-lojtari më i mirë në botë, Leita Kaka është ndëshkuar me karton të kuq të çuditshëm pas përsëritjes së videos në një tollovi të krijuar në humbjen e skuadrës së tij, Orlando City ndaj New York Red...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK