http://kariera.mk

Deputetët iranianë brohorisin “Vdekje Amerikës” teksa e miratojnë projektligjin për rritjen e shpenzimeve për raketa balistike

para 11 muajve - Gazeta Express

Parlamenti i Iranit ia dha aprovimin e parë sot një projektligjit për rritjen e shpenzimeve për programin raketor të Teheranit dhe për Gardën elite Revolucionare, si kundërpërgjigje ndaj sanksioneve të...

Irani i përgjigjet ShBA-së, forcon programin balistik

para 11 muajve - Gazeta e re

Parlamenti iranian iu përgjigj sanksioneve të fundit amerikane duke votuar sot një rritje të konsiderueshme të mjeteve financiare të programit balistik të Republikës Islamike dhe degës së saj ushtarake...

Irani forcon programin balistik në përgjigje të sanksioneve amerikane

para 11 muajve - KosovaPress

Në një kontekst mbizotëruar nga tensione të larta në marrëdhëniet mes dy vendeve që pas marrjes zyrtarisht të funksioneve të presidentit amerikan, Donald Trump në janar, deputetët votuan shumicën e paketës...

Rusia ndjen “keqardhje” për dyshimet e SHBA-së, rreth paktit bërthamor

para 11 muajve - Portalb

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, e ka cilësuar për keqardhje faktin se administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, vazhdon të dyshojë në marrëveshjen nukleare të vitit 2015, që Irani ka me...

Pakti, bërthamor, Rusia ndjen “keqardhje” për dyshimet e SHBA-së

para 11 muajve - Alsat-M

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, e ka cilësuar për keqardhje faktin se administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, vazhdon të dyshojë në marrëveshjen nukleare të vitit 2015, që Irani ka me...

Rusia ndjen “keqardhje” për dyshimet e SHBA-së, rreth paktit bërthamor

para 11 muajve - Ina

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, e ka cilësuar për keqardhje faktin se administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, vazhdon të dyshojë në marrëveshjen nukleare të vitit 2015, që Irani ka me...

Rusia ndjen “keqardhje” për dyshimet e SHBA-së, rreth paktit bërthamor

para 11 muajve - Portalb

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, e ka cilësuar për keqardhje faktin se administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, vazhdon të dyshojë në marrëveshjen nukleare të vitit 2015, që Irani ka me...

Rusia ndjen "keqardhje" për dyshimet e SHBA-së, rreth paktit bërthamor

para 11 muajve - Zhurnal

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, e ka cilësuar për keqardhje faktin se administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, vazhdon të dyshojë në marrëveshjen nukleare të vitit 2015, që Irani ka me...

Rusia ndjen "keqardhje" për dyshimet e SHBA-së, rreth paktit bërthamor

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, e ka cilësuar për keqardhje faktin se administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, vazhdon të dyshojë në marrëveshjen nukleare të vitit 2015, që Irani ka me...

Rusia: Keqardhje për dyshimet e SHBA-së rreth paktit bërthamor

para 11 muajve - Ora news

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, e ka cilësuar  keqardhje faktin se administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, vazhdon të dyshojë në marrëveshjen nukleare të vitit 2015, që Irani ka me fuqitë...

Rusia ndjen “keqardhje” për dyshimet e SHBA-së, rreth paktit bërthamor

para 11 muajve - Insajderi

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, e ka cilësuar për keqardhje faktin se administrata e presidentit amerikan, Donald Trump, vazhdon të dyshojë në marrëveshjen nukleare të vitit 2015, që Irani ka me...

Trump: Irani po shkel “shpirtin” e marrëveshjes së “tmerrshme”

para 11 muajve - Koha.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka përsëritur edhe një herë se Irani nuk është “duke iu përmbajtur shpirtit” të marrëveshjes bërthamore të vitit 2015, duke e cilësuar atë si “marrëveshje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK