http://kariera.mk

Coutinho do të bëhet shumë shpejt lojtar i Barcelonës, shikoni çfarë po ndodh

para 11 muajve - GazetaBlic

Kjo video tregon qartë se Liverpooli ka dhënë dorëheqjen për të humbur Philippe Coutinho tek Barcelona. Skeda e postuar në Tëitter tregoi një anëtar të stafit që hoqi imazhin gjigant të brazilianit nga...

Dortmundi pezullon Dembelen

para 11 muajve - Koha.net

Borussia Dortmundi ka konfirmuar përmes faqes zyrtare se ka pezulluar yllin e saj Ousmane Dembele nga stërvitjet me ekipin e parë deri në njoftimin e ardhshëm. Dortmundi thotë se ky është një vendim i...

Reali dhe Barça në garë për Dembelen

para 11 muajve - Zeri

Real Madridi dëshiron ta fitoj duelin kundër Barcelonës për shërbimet e sulmuesit të Borussia Dortmund, Ousmane Dembele, raporton “RAC-1”. Dembele ka refuzuar të stërvitet me Borussia Dortmundin dhe francezi...

Barcelona nuk dorëzohen për Coutinho-n

para 11 muajve - RTV 21

Barcelona me çdo kusht dëshirojnë Coutinhon në skuadër, e duket se edhe ky i fundit dëshiron që t’i bashkohet katalunasve Barcelona janë duke përgaditur një ofertë të re me vlerë prej 100 milionë funteve...

Coutinho do të bëhet shumë shpejt lojtar i Barcelonës, shikoni çfarë po ndodh

para 11 muajve - Albeu

Kjo video tregon qartë se Liverpooli ka dhënë dorëheqjen për të humbur Philippe Coutinho tek Barcelona . Skeda e postuar në Tëitter tregoi një anëtar të stafit që hoqi imazhin gjigant të brazilianit nga...

Paulinho te Barca për 40 milione euro

para 11 muajve - SuperSport

Të përditëshmet katalanase Sport dhe Mundo deportivo nuk kanë dyshime, Sipas tyre Paulinho këtë të hënë do të zbarkojë te Barcelona, pasi është blerë nga blaugranat. Barcelona do ti paguajë klubit Guangzhou...

Mbappe do ti ksuhtojë PSG-së më shumë se Neymar

para 11 muajve - Albeu

Mbappe është larg PSG vetëm nga zyrtarizimi, por francezi sipas disa studimeve do i kushtojë kryeqytetasve më shtrenjtë se Neymar . Sipas The Times, Mbappe do të shkojë në PSG dhe do të jetë më i shtrenjtë...

Coutinho në Barcelonë

para 11 muajve - Alsat-M

Largimi i Philippe Coutinhos nga Liverpool është çështje kohe. Ylli brazilian shumë shpejtë pritet të kompletoj transferimin te Barcelona. Këtë e dëshmon edhe heqja e reklamave të Coutinhos nga dyqanet...

Gerrard sulmon Barçën: Ata po e detyrojnë me presion të largohet nga Liverpooli

para 11 muajve - Telegrafi

Steven Gerrard beson se Barcelona do të ngrejë presion mbi Philippe Coutinhon për të detyruar që ai të zgjedh rrugën e largimit nga Liverpooli këtë verë. Duke shitur Neymarin në Paris Saint-Germain për...

Largohen fotot e Coutinhos nga dyqanet e Liverpoolit

para 11 muajve - Telegrafi

Philippe Coutinho gjithnjë e më afër skuadrës së Barcelonës. Braziliani ka kërkuar këtë javë që të lirohet prej shërbimeve të Liverpoolit dhe të transferohet te katalonasit. Megjithëse është refuzuar kërkesa...

VIDEO/ Hakmarrja e Liverpul për Coutinho: I largojnë imazhin nga dyqanet e klubit, ende pa firmosur për Barcelonën

para 11 muajve - Syri

Philippe Coutinho është gjithnjë e më afër skuadrës së Barcelonës. Braziliani I talentuar kërkoi përfundimisht këtë javë që të lirohet prej shërbimeve të Liverpoolit dhe të transferohet te katalonasit....

Borussia Dortmund pezullon Dembelen për një kohë të pacaktuar

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) – Klubi gjerman Borussia Dortmund njoftoi se mesfushori Ousmane Dembele, emri i të cilit përmendet me klubin spanjoll Barcelona, është pezulluar nga ekipi për një kohë të pacaktuar,...

Largohen fotot e Coutinhos nga dyqanet e Liverpoolit

para 11 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho gjithnjë e më afër skuadrës së Barcelonës. Braziliani ka kërkuar këtë javë që të lirohet prej shërbimeve të Liverpoolit dhe të transferohet te katalonasit. Megjithëse është refuzuar kërkesa...

Posterët e Coutinhos largohen nga dyqanet e Liverpoolit

para 11 muajve - Koha.net

Philippe Coutinho këtë javë kërkoi që të largohet nga Liverpooli për t’u bashkuar me Barcelonën, dhe një gjë e tillë pritet që të ndodhë së shpejti. Një gjë të tillë mund ta tregojë edhe largimi i posterëve...

Dortmund ia zgjat suspendimin Dembeles

para 11 muajve - Zeri

Borussia Dortmund ia ka zgjatur suspendimin sulmuesit, Ousmane Dembele, transmeton zeri.info Dembele nuk ishte paraqitur në stërvitjen e klubit gjerman gjatë ditës së enjte dhe klubi kishte marrë masa...

Liverpool i vendos çmimin Coutinhos, por Barcelona nuk pranon aq

para 11 muajve - Albeu

Barcelona është vendosur të kthehet në Liverpul me një ofertë 100 milionë paund për Philippe Coutinho. Barca ka parë tashmë dy oferta të refuzuara, prej 72 milionë paund dhe 90 milionë, për brazilian i...

Liverpooli gjen në Serie A zëvendësuesin e Coutinhos

para 11 muajve - Koha.net

Siç duket Liverpooli ka filluar të kërkojë pasardhësin e Philippe Coutinhos, i cili ka kërkuar largimin nga Anfield Road për t’u bashkuar me Barcelonën. The Mirror raporton se Liverpooli është vënë pas...

Insigne, zëvendëson Coutinhon

para 11 muajve - KosovaPress

Edhe pse “The Reds” synojnë ta mbajnë yllin e tyre, megjithatë, mediat britanike shkruajnë se braziliani mund të largohet gjatë kësaj verë nga ‘Anfield’, shkruan KosovaPress. Barcelona insiston ta blejë...

Gerrard sulmon Barçën për Coutinhon: Ata po e detyrojnë me presion të largohet nga Liverpooli

para 11 muajve - Almakos

Steven Gerrard beson se Barcelona do të ngrejë presion mbi Philippe Coutinhon për të detyruar që ai të zgjedh rrugën e largimit nga Liverpooli këtë verë. Duke shitur Neymarin në Paris Saint-Germain për...

Gjindet zëvendësimi i Coutinho-s nga Liverpool-i

para 11 muajve - RTV 21

Braziliani Philippe Coutinho ende ka gjasë që të kalojë tek Barcelona, pasi kjo shihet si dëshirë e futbollistit Liverpool nuk dëshirojnë që ta shesin atë, mirëpo ata kanë gjetur zëvendësimin në rast dështimi...

Largohen fotot e Coutinhos nga dyqanet e Liverpoolit

para 11 muajve - Almakos

Philippe Coutinho gjithnjë e më afër skuadrës së Barcelonës. Braziliani ka kërkuar këtë javë që të lirohet prej shërbimeve të Liverpoolit dhe të transferohet te katalonasit. Megjithëse është refuzuar kërkesa...

Coutinho: Kam mundësinë e jetës, mos më bëni ta humbas

para 11 muajve - Ina

Mesfushori brazilian i Liverpoolit ka ndjekur shembullin e sulmuesit francez, Dembele edhe pse në një mënyrë më diplomatike duke i dërguar ‘kërkesën për transferimin tek Liverpool për të autorizuar shitje...

Gerrard sulmon Barçën për Coutinhon

para 11 muajve - Insajderi

Steven Gerrard beson se Barcelona do të ngrejë presion mbi Philippe Coutinhon për të detyruar që ai të zgjedh rrugën e largimit nga Liverpooli këtë verë. Duke shitur Neymarin në Paris Saint-Germain për...

Dortmundi pezullon Dembele, Aubameyang thërret Milanin

para 11 muajve - SuperSport

Nuk zhbllokohet situata e Dembele që kërkon largimin nga Dortmundi për të shkuar te Barcelona me futbollistin që nuk u paraqit në stërvitje me verdhezinjtë e madje refuzoi të takohej me përfaqësues të...

Liverpool bën një super-transferim nga Serie A

para 11 muajve - Lajmi.net

. Philipe Coutinho është pranë transferimit te Barcelona. Në këtë mënyrë, Liverpooli po bën gjithçka për të gjetur sa më shpejtë zëvendësuesin e tij. Sipas mediave italiane, Jurgen Klopp ka shprehur interesim...

“Coutinho do të lulëzonte në Spanjë”

para 11 muajve - Sovrani

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Barcelona afër Paulinhos

para 11 muajve - Zeri

Barcelona ka arritur marrëveshje me Guangzhou Evergranden për transferimin e mesfushorit, Paulinho, transmeton zeri.info Reprezentuesi brazilian tashmë iu ka dhënë lamtumirën shokëve të tij te klubi kinez,...

Borussia Dortmund pezullon Dembelen për një kohë të pacaktuar

para 11 muajve - Arbresh

Klubi gjerman Borussia Dortmund njoftoi se mesfushori Ousmane Dembele, emri i të cilit përmendet me klubin spanjoll Barcelona, është pezulluar nga ekipi për një kohë të pacaktuar. Në një deklaratë në faqen...

Largohen fotot e Coutinhos nga dyqanet e Liverpoolit

para 11 muajve - Insajderi

Philippe Coutinho gjithnjë e më afër skuadrës së Barcelonës. Braziliani ka kërkuar këtë javë që të lirohet prej shërbimeve të Liverpoolit dhe të transferohet te katalonasit. Megjithëse është refuzuar kërkesa...

Barca do të deklarojë sot gjithçka për Paulinhon

para 11 muajve - Albeu

Sipas Mirror, Barcelona do të njoftojë nënshkrimin e Paulinhos sot për një marrëveshje me vlerë 36.5 milionë paund. Ish-mesfushori i Tottenham u bashkua me Guangzhou Evergrande në Super Leagën kineze në...

Borussia Dortmund pezullon Dembelen për një kohë të pacaktuar

para 11 muajve - KosovaPress

Në një deklaratë në faqen e internetit të Borussia Dortmund thuhet se Dembele i cili nuk merr pjesë në stërvitje është pezulluar deri në njoftimin e radhës. Drejtori sportiv i klubit Michael Zorc tha futbollisti...

Mbappe i ka kushtuar PSG-së më shtrejtë se Neymar?

para 11 muajve - RTV 21

Paris Saint Germain tani ka në pronësi dy futbollistët më të shtrenjtë të të gjitha kohërave Ata kanë siguruar shërbimet e supertalentit Kylian Mbappe, për një vlerë prej 200 milionë eurosh, shkruan rtv21.tv....

Punë e kryer: Coutinho në Barcelonë

para 11 muajve - Gazeta Express

. Philippe Coutinhon në sezonin e ri do të bartë fanellën e Barcelonës Largimi i Philippe Coutinhos nga Liverpool është çështje kohe. Ylli brazilian shumë shpejtë pritet të kompletoj transferimin e Barcelona....

Dortmundi ia vazhdon suspendimin Dembeles deri në “njoftimin e radhës”

para 11 muajve - GazetaBlic

Talenti francez, Ousmane Dembele vazhdon të mbetet i suspenduar nga skuadra e Borussia Dortmundit për të mos stërvitur me skuadrën. Dembele gjatë javës së kaluar u ‘zhduk’ duke mos u paraqitur fare në...

Dortmundi ia vazhdon suspendimin Dembeles deri në “njoftimin e radhës”

para 11 muajve - Telegrafi

Talenti francez, Ousmane Dembele vazhdon të mbetet i suspenduar nga skuadra e Borussia Dortmundit për të mos stërvitur me skuadrën. Dembele gjatë javës së kaluar u ‘zhduk’ duke mos u paraqitur fare në...

Zyrtare: Dortmund merr vendim për Dembelen, befason të gjithë

para 11 muajve - Gazeta Express

. Borussia Dortmund e ka suspenduar Ousmane Dembelen Ylli i ri francez, Ousmane Dembelen ka marrë një goditje nga Borussia Dortmund. Klubi gjerman e ka suspenduar  lojtarin, i cili po kërkon që të transferohet...

Dortmund zbulon se çfarë u vendos nga takimi i mbrëmshëm për Dembelen

para 11 muajve - Albeu

Borussia Dortmund ka pezulluar Ousmane Dembele "deri në njoftimin tjetër ". Vendimi u mor pas një takimi mbrëmë mes menaxherit Peter Bosz, shefit ekzekutiv Hans-Joachim Watzke dhe drejtorit sportiv Michael...

Mbappe-Neymar, këtë nuk e ka pritur askush

para 11 muajve - Lajmi.net

. Kylian Mbappe do të transferohet shumë shpejtë te PSG. Sipas mediave angleze, marrëveshja mes klubeve pothuajse është arritur. Fakti më interesant është se Mbappe do t’i kushtojë PSG-së më shumë se që...

Pas dështimit me Watfordin, Klopp transferon super-yllin e Series A

para 11 muajve - Gazeta Liria

Philipe Coutinho është pranë transferimit te Barcelona. Në këtë mënyrë, Liverpooli po bën gjithçka për të gjetur sa më shpejtë zëvendësuesin e tij. Sipas mediave italiane, Jurgen Klopp ka shprehur interesim...

Klopp: Unë do jem i kënaqur më lojtarët që do kem, presidenca të vendosë për Coutinhon

para 11 muajve - Albeu

Jurgen Klopp beson se pronarët e Liverpulit do të qëndrojnë të vendosur dhe nuk do të pranojnë të shesin Philippe Coutinho në Barcelonë, por pranon se çdo vendim nuk është i tiji. Sky Sports raporton se...

Barcelona në sulm dhe për  blerjen e Angel Di Maria-s

para 11 muajve - Shqiptarja

​Angel Di Maria mund t’i bashkohet Barcelonës gjatë kësaj merkatoje vere. Katalanasit janë në kërkim të ylli ri, që pas transferimit të Neymarit tek Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva...

Reali ia shkakton një problem të madh Barcelonës para ndeshjes

para 11 muajve - Aktuale

Edhe Real Madrid ka hyrë në garë për talentin e Dortmundit, Ousmane Dembele. ‘RAC-1’ shkruan se skuadra kampione e La Ligas, është e gatshme të luftojë me Barcelonën, për sulmuesin 20 vjeçar. Dembele ka...

Klopp dorëzohet për Coutinhon: Nuk është në duart e mia

para 11 muajve - Sovrani

Duket se largimi i Philippe Coutinhos nga Liverpooli po bëhet edhe më qartë sidomos tani pas deklaratës së fundit të trajnerit Jurgen Klopp i cili deri më tani cilësohej si njeriu kyç  në mbajtejn e braziliani...

Klopp menon se zëvendësuesi i Coutinhos është tek Napoli

para 11 muajve - Albeu

Jurgen Klopp ka gati për të ofruar 60 milionë paund për Lorenzo Insigne nëse ai do të duhet të zëvendësojë Philippe Coutinho, sipas Mirror. Lojtari i 26-vjeçarit shënoi 20 gola në sezonin e kaluar për...

Dortmundi ia vazhdon suspendimin Dembeles deri në “njoftimin e radhës”

para 11 muajve - Almakos

Talenti francez, Ousmane Dembele vazhdon të mbetet i suspenduar nga skuadra e Borussia Dortmundit për të mos stërvitur me skuadrën. Dembele gjatë javës së kaluar u ‘zhduk’ duke mos u paraqitur fare në...

Reali ia shkakton një problem të madh Barcelonës para ndeshjes

para 11 muajve - Lajmi.net

. Edhe Real Madrid ka hyrë në garë për talentin e Dortmundit, Ousmane Dembele. ‘RAC-1’ shkruan se skuadra kampione e La Ligas, është e gatshme të luftojë me Barcelonën, për sulmuesin 20 vjeçar. Dembele...

PSG godet sërish, transferon Mbappen për 200 milionë euro

para 11 muajve - Gazeta Express

Kylian Mbappe pritet që të transferohet në Paris Saint-Germain gjatë kësaj vere për 200 milionë euro Drejtuesit e Paris Saint-Germain nuk po kursejnë aspak për ta përforcuar skuadrën. Pas Neymarit, të...

Barcelona është gati të ngrejë ofertën mbi 100 milionë euro për Coutinhon

para 11 muajve - BalkanWeb

Barcelona po përgatitet të thyejë pengesën prej më shumë se 100 milionë paund pasi do të bëjë një përpjekje të tretë për të joshur Liverpoolin për shitjen e yllit të tyre, Philippe Coutinho. Gjigantët...

Zyrtare: Dortmund merr vendim për Dembelen, befason të gjithë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Borussia Dortmund e ka suspenduar Ousmane Dembelen Ylli i ri francez, Ousmane Dembelen ka marrë një goditje nga Borussia Dortmund. Klubi gjerman e ka suspenduar  lojtarin, i cili po kërkon që të transferohet...

Kjo është mega-oferta e PSG-së për Mbappe-n

para 11 muajve - Arbresh

Klubi i famshëm francez, PSG është duke u përgatitur për një tjetër transferim të madh. Gjiganti francez pasi bleu Neymarin nga Barcelona për shifrën 222 milionë euro, tani është duke u bërë gati për mega-transferimin...

Lajmi i fundit/ Borusia Dortmund merr vendim për Dembelen: Ja ç’do të ndodhë

para 11 muajve - Newsport

Ousmane Dembele është pezulluar nga klubi i Borusia Dortmundit. Ylli francez dëshiron të transferohet te Barcelona, por së fundmi ai është njohur me masën e marrë nga drejtuesit. Klubi gjerman përmes një...

Kjo është mega-oferta e PSG-së për Mbappe-n

para 11 muajve - KosovaPress

Gjiganti francez pasi bleu Neymarin nga Barcelona për shifrën 222 milionë euro, tani është duke u bërë gati për mega-transferimin e radhës, shkruan KosovaPress. Siç raportojnë mediat francez, PSG ka bërë...

Dortmund merr vendim për Dembelen

para 11 muajve - Insajderi

Borussia Dortmund e ka suspenduar Ousmane Dembelen Ylli i ri francez, Ousmane Dembelen ka marrë një goditje nga Borussia Dortmund. Klubi gjerman e ka suspenduar  lojtarin, i cili po kërkon që të transferohet...

Insigne mund të jetë zëvendësuesi i Coutinhos, gati oferta

para 11 muajve - Telegrafi

Ylli italian, Lorenzo Insighne mund të jetë zëvendësuesi i Philippe Coutinhos te Liverpooli në rast largimi të brazilianit. Coutinho është shumë i kërkuar kohëve të fundit nga Barcelona, të cilët e duan...

PSG godet sërish, transferon Mbappen për 200 milionë euro

para 11 muajve - Opozita

Kylian Mbappe pritet që të transferohet në Paris Saint-Germain gjatë kësaj vere për 200 milionë euro Drejtuesit e Paris Saint-Germain nuk po kursejnë aspak për ta përforcuar skuadrën. Pas Neymarit, të...

Kjo video dëshmon gjithçka, Coutinho lojtar i Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Largimi i Philippe Coutinhos nga Liverpool është çështje kohe. Ylli brazilian shumë shpejtë pritet të kompletoj transferimin e Barcelona. Këtë e dëshmon edhe heqja e reklamave të Coutinhos nga dyqanet...

Barcelona është gati të ngrit ofertën mbi 100 milionë euro për Coutinhon

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona po përgatitet të thyejë pengesën prej më shumë se 100 milionë funte pasi do të bëjë një përpjekje të tretë për të joshur Liverpoolin për shitjen e yllit të tyre, Philippe Coutinho. Gjigantët...

Barcelona ‘mollë sherri’ mes lojtarëve dhe klubeve të tyre, shikoni çfarë i ka bërë Dortmundi Dembeles

para 11 muajve - Sovrani

Interesimi i Barcelonës për sulmuesin e Borussia Dormundit Ousmane Dembele ka shkaktuar telashe mes lojtarit dhe klubit të tij. Dembele para disa ditësh nuk ishte paraqitur në stërvitjet e skuadrës dhe...

Mbappe-Neymar, këtë nuk e ka pritur askush

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Kylian Mbappe do të transferohet shumë shpejtë te PSG. Sipas mediave angleze, marrëveshja mes klubeve pothuajse është arritur. Fakti më interesant është se Mbappe do t’i kushtojë PSG-së më shumë se që...

Liverpool gjen zëvendësuesin e Coutinhos

para 11 muajve - Gazeta Express

Lorenzo Insigne mund të jetë zëvendësuese i Philippe Coutinhos Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur të kërkojnë një zëvendësueses për Philippe Coutinhon, i cili është i vendosur që të transferohet te Barcelona....

Insigne mund të jetë zëvendësuesi i Coutinhos, gati oferta

para 11 muajve - Almakos

Ylli italian, Lorenzo Insighne mund të jetë zëvendësuesi i Philippe Coutinhos te Liverpooli në rast largimi të brazilianit. Coutinho është shumë i kërkuar kohëve të fundit nga Barcelona, të cilët e duan...

Ky është reagimi i Gerrard mbi situatën e Coutinhos

para 11 muajve - Sovrani

Liverpooli ka rënë në ‘hall’ me Philippe Coutinhon pasi braziliani ka dalur kundër vendimit të klubit duke kërkuar që ai të lejohet t’i bashkohet Barcelonës. Gjiganti nga La Liga ka ofruar 120 milion euro...

Barcelona është gati të ngrit ofertën mbi 100 milionë euro për Coutinhon

para 11 muajve - Almakos

Barcelona po përgatitet të thyejë pengesën prej më shumë se 100 milionë funte pasi do të bëjë një përpjekje të tretë për të joshur Liverpoolin për shitjen e yllit të tyre, Philippe Coutinho. Gjigantët...

Barcelona “harron” Coutinhon, ia mësynë Christian Eriksen

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas mediave britanike, “The Reds” janë duke e montitiar mesfushorin e Tottenhamit, Christian Eriksen, shkruan KosovaPress. Katalanasit janë në kërkim të zëvendësuesit te Neymarit, i cili ditë më parë...

E pabesueshme, Mbappe i ka kushtuar PSG -së më shumë se Neymari

para 11 muajve - Sovrani

Merkatoja e kësaj vere të vitit 2017 pa dyshim se do të mbahet mend gjatë. Kjo për shkak të shpenzimeve marramendëse të Paris – Saint – Germain për t’a përforcuar skuadrën, shkruan Sovrani. info. Pas blerjes...

Barcelona nuk dorëzohet, e gatshme të ngrit ofertën mbi 100 milionë euro për Coutinhon

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Barcelona po përgatitet të thyejë pengesën prej më shumë se 100 milionë funte pasi do të bëjë një përpjekje të tretë për të joshur Liverpoolin për shitjen e yllit të tyre, Philippe Coutinho. Gjigantët...

Insigne mund të jetë zëvendësuesi i Coutinhos, gati oferta

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Ylli italian, Lorenzo Insighne mund të jetë zëvendësuesi i Philippe Coutinhos te Liverpooli në rast largimi të brazilianit. Coutinho është shumë i kërkuar kohëve të fundit nga Barcelona, të cilët e duan...

Insigne mund të jetë zëvendësuesi i Coutinhos, gati oferta

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ylli italian, Lorenzo Insighne mund të jetë zëvendësuesi i Philippe Coutinhos te Liverpooli në rast largimi të brazilianit. Coutinho është shumë i kërkuar kohëve të fundit nga Barcelona, të cilët e duan...

Vjen nga Italia zëvendësuesi i Coutinhos tek Liverpooli

para 11 muajve - Sovrani

Përkundër rezistimit të madh të Liverpoolit, duket se braziliani Philippe Coutinho e ka ndarë mendje që në eicionin e ri të luaj tek Barcelona. Duke e ditur këtë fakt, ‘The Reds’ kanë filluar të hulumtojnë...

Liverpool gjen zëvendësuesin e Coutinhos

para 11 muajve - Insajderi

Lorenzo Insigne mund të jetë zëvendësuese i Philippe Coutinhos Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur të kërkojnë një zëvendësueses për Philippe Coutinhon, i cili është i vendosur që të transferohet te Barcelona....

Paulinho-Barça, mediat raportojnë se është arritur marrëveshja

para 11 muajve - BalkanWeb

Barcelona e ka kompletuar transferimin e ish-mesfushorit të Tottenham Hotspur, Paulinho, raporton Daily Mail . Sipas gazetës angleze, blaugranët kanë rënë dakord për të paguar klauzolën që ai ka në kontratën...

Në pritje të kalimit të Paulinhos te Barca, mediat raportojnë se është arritur marrëveshja

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona e ka kompletuar transferimin e ish-mesfushorit të Tottenham Hotspur, Paulinho – raporton Daily Mail . Sipas gazetës angleze, katalunasit janë pajtuar ta paguajnë klauzolën e tij që e ka në kontratën...

E papritur: Reali ia merr nga duart transferimin Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

. Edhe Real Madrid ka hyrë në garë për talentin e Dortmundit, Ousmane Dembele. ‘RAC-1’ shkruan se skuadra kampione e La Ligas, është e gatshme të luftojë me Barcelonën, për sulmuesin 20 vjeçar. Dembele...

Në pritje të kalimit të Paulinhos te Barca, mediat raportojnë se është arritur marrëveshja

para 11 muajve - Almakos

Barcelona e ka kompletuar transferimin e ish-mesfushorit të Tottenham Hotspur, Paulinho – raporton Daily Mail . Sipas gazetës angleze, katalunasit janë pajtuar ta paguajnë klauzolën e tij që e ka në kontratën...

Shikoni si përgjigjet Valverde kur pyetet për transferimin e Paulinhos

para 11 muajve - Gazeta Express

Valverde është përgjigjur me shaka në konferencën për media kur është pyetur për Paulinhon. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, nuk ka dhënë informacione të reja lidhur me transferimin e mundshëm...

Çmendet PSG, kërkon dyshen e Monaco-s

para 11 muajve - Syri

PSG po përgatitet për goditjen e dyfishtë, teksa po pret vendimin e sulmuesit Mbappé. Sipas gazetës L'Equipe, parisienët janë hedhur në sulm edhe per lojtarin tjetër të Monakos, brazilianin Fabinho. PSG...

Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë që do të blejë

para 11 muajve - Koha Jone

L’Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrëveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos...

Di Maria, opsion për Barcelonën

para 11 muajve - Klan Kosova

Barcelona mund të tentojë ta transferojë yllin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, sipas Marca. Katalunasit janë dobësuar nga shitja e Neymar te PSG, dhe e shohin ish-yllin e Real Madrid si një opsion,...

FOTO/ Qeshni me lot! Kundërshtarët tallin Barcelonën, i gjejnë zëvendësuesin e Neymar

para 11 muajve - Koha Jone

Pas largimit të Neymar, Barcelona është hedhur e gjitha në sulm për të gjetur zëvendësuesin e tij, ku çdo ditë në media përmenden Coutinho dhe Dembele, por deri më tani askush prej lojtarëve nuk ka firmosur...

FOTO/ Lajm ‘Bombë’ nga Spanja! Ish-ylli i Real Madrid kërkon të transferohet tek Barcelona

para 11 muajve - Koha Jone

Ky vit mund të quhet ndryshe dhe viti i çmendurirave për sa i përket merkatos në futboll. Neymar u largua për 222 milionë ruto nga barcelona. Dortmund kërkon 120 milionë euro për Dembele, si dhe Milani...

Real ta sfidojë Barçën për Dembele

para 11 muajve - Klan Kosova

Real Madrid po synon që ta mposhtë Barcelonën në transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmund, Ousmane Dembele, sipas RAC-1. Dembele ka refuzuar që të ushtrojë me Dortmund, dhe dëshiron që t’i bashkohet...

FOTO/ Mediat britanike e bëjnë zyrtare, Barcelona transferon futbollistin brazilian

para 11 muajve - Koha Jone

Mediat britanike, më saktë dailymail ka shkruar se Barcelona ka transferuar një lojtar të kërkuar me ngulm nga Valverde, brazilianin Paulinho. Shifra e transferimit flitet të jetë 40 milion euro. Paulinho...

Paulinho te Barcelona për 40 milionë euro

para 11 muajve - Koha.net

Paulinho është përshëndetur me bashkëlojtarët e tij te Guangzhou Evergrande në prag të transferimit te Barcelona, raporton Goal. 29 vjeçari është qe një kohë të gjatë synim i Barcelonës, të cilës i janë...

Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë që do të blejë

para 11 muajve - Syri

L'Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrëveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos...

FOTO/ Lajm ‘Bombë’ nga Spanja! Ish-ylli i Real Madrid kërkon të transferohet tek Barcelona

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Ky vit mund të quhet ndryshe dhe viti i çmendurirave për sa i përket merkatos në futboll. Neymar u largua për 222 milionë ruto nga barcelona. Dortmund kërkon 120 milionë euro për Dembele, si...

FOTO/ Lajm ‘Bombë’ nga Spanja! Ish-ylli i Real Madrid kërkon të transferohet tek Barcelona

para 11 muajve - Syri

Ky vit mund të quhet ndryshe dhe viti i çmendurirave për sa i përket merkatos në futboll. Neymar u largua për 222 milionë ruto nga barcelona. Dortmund kërkon 120 milionë euro për Dembele, si dhe Milani...

FOTO/ Lajm ‘Bombë’ nga Spanja! Ish-ylli i Real Madrid kërkon të transferohet tek Barcelona

para 11 muajve - Fakti Ditor

Ky vit mund të quhet ndryshe dhe viti i çmendurirave për sa i përket merkatos në futboll. Neymar u largua për 222 milionë ruto nga barcelona. Dortmund kërkon 120 milionë euro për Dembele, si dhe Milani...

Real Madridi sfidon Barcelonën për Dembelen

para 11 muajve - Insajderi

Real i Madridit gjithashtu është futur në garë për të marrë Ousmane Dembele. Ose minimumi, po përpiqet të tundojë futbollistin. Lojtari, i cili ka braktisur stërvitjen te Borussia Dortmund, për të luajtur...

Reali rivalizon Barçën në garën për sulmuesin Ousmane Dembele

para 11 muajve - Arbresh

Sipas shumë raporteve, Real Madridi tani i është bashkuar garës kundër Barcelonës për anësorin Ousmane Dembele. Interesimi rreth sulmuesit francez vjen pas super sezonit të tij te Borussia Dortmundi në...

Bombë nga Spanja, ish ylli i Realin kërkon të transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Gazeta Express

. Mesut Ozil dëshiron të transferohet te Barcelona. Sipas asaj që raporton “Don Balon”, ylli i Arsenalit, Mesut Ozil, i ka kërkuar agjentit të tij që të kontaktojë me Barcelonën për të arritur një marrëveshje,...

Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë që do të blejë

para 11 muajve - Opozita

L’Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrëveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos...

Coutinho apo Dembele? Kështu përgjigjet Valverde

para 11 muajve - Gazeta Express

. Coutinho dhe Dembele lidhen ngushtë me një kalim në “Camp Nou”, por për këtë ende heziton të flasë Ernesto Valverde. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, nuk ka dashur të flasë për transferimet e...

Ozil kërkon të transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Koha.net

Ylli i Arsenalit, Mesut Ozil ende nuk e ka vazhduar kontratën me klubin londinez kur ka vetëm edhe 12 muaj në kontratën aktuale. Don Balon raporton se Ozil i ka kërkuar agjentit të tij që të kontaktojë...

Hakmarrja e Barcelonës, katalanasit kërkojnë të afrojnë Angel Di Marian

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Barcelona vijon të jetë në kërkim të zëvendësuesit të Neymar dhe ai mund të vijë pikërisht nga klubi ku aktualisht bën pjesë braziliani, PSG. Liverpooli i ka mbyllur derën spanjollëve për Philipe Coutinhon,...

FOTO/ Qeshni me lot! Kundërshtarët tallin Barcelonën, i gjejnë zëvendësuesin e Neymar

para 11 muajve - Syri

Pas largimit të Neymar, Barcelona është hedhur e gjitha në sulm për të gjetur zëvendësuesin e tij, ku çdo ditë në media përmenden Coutinho dhe Dembele, por deri më tani askush prej lojtarëve nuk ka firmosur...

Dembele – Barcelona, lajm i madh nga Dortmundi

para 11 muajve - Lajmi.net

. Barcelona nesër do ta mësojë të ardhmen e Ousmane Dembele. Është skuadra e Borussia Dortmundit që ka vendosur të mbajë sonte një takim për francezin e “rebeluar”, për të vendosur pastaj për të ardhmen...

Coutinho apo Dembele? Përgjigje interesante nga trajneri i Barcelonës

para 11 muajve - Lajmi.net

. Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele janë lojtarët që po kërkohen nga Barcelona, për të zëvendësuar të larguarin Neymar. Për të dy këta, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde është pyetur në konferencën...

Dembele – Barcelona, lajm i madh nga Dortmundi

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona nesër do ta mësojë të ardhmen e Ousmane Dembele. Është skuadra e Borussia Dortmundit që ka vendosur të mbajë sonte një takim për francezin e “rebeluar”, për të vendosur pastaj për të ardhmen...

Coutinho apo Dembele? Kështu përgjigjet Valverde

para 11 muajve - Sovrani

Coutinho dhe Dembele lidhen ngushtë me një kalim në “Camp Nou”, por për këtë ende heziton të flasë Ernesto Valverde. Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, nuk ka dashur të flasë për transferimet e mundshme...

FOTO/ Mediat britanike e bëjnë zyrtare, Barcelona transferon futbollistin brazilian

para 11 muajve - Syri

Mediat britanike, më saktë dailymail ka shkruar se Barcelona ka transferuar një lojtar të kërkuar me ngulm nga Valverde, brazilianin Paulinho. Shifra e transferimit flitet të jetë 40 milion euro. Paulinho...

Coutinho apo Dembele? Përgjigje interesante nga trajneri i Barcelonës

para 11 muajve - Infokusi

Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele janë lojtarët që po kërkohen nga Barcelona, për të zëvendësuar të larguarin Neymar. Për të dy këta, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde është pyetur në konferencën...

Dhe kjo i duhej Barcelonës për nënshkrimin e Dembeles

para 11 muajve - Albeu

Real Madridi është interesuar tek Borusia Dortmund për Ousmane Dembele , raporton RAC-1. Barcelona e ka rreshtuar Dembelen si një prej objektivave të tyre kryesor për të zëvendësuar Neymarin, por Dortmundi...

Ish kapiteni i Liverpoolit: Unë do ta lejoja Coutinhon të largohej

para 11 muajve - Albeu

Ish-kapiteni i Liverpool, Phil Thompson , thotë se do ta lejonte Philippe Coutinho të bashkohej me Barcelonën nëse braziliani nuk dëshiron të luajë për klubin. "Unë e shikoj se klubi mund ta mbajë atë"...

Klopp presion Barçës: Kur u dhanë 222 milionë për Neymarin, pse mos jepen 300 për Messin?

para 11 muajve - Albeu

Menaxheri i Liverpoolit Jurgen Klopp thotë se nënshkrimi i Neymar për 222 milionë euro nga Paris Saint Germain do të thotë se çdo gjë mund të ndodhë tani në fund të merkatos duke përfshirë dhe shitjen...

Trajneri i Dortmundit tregon se kur do të merret vendimi për Dembelen

para 11 muajve - Albeu

E ardhmja e Ousmane Dembele është afër për t'u zgjidhur. Kjo u konfirmua nga trajneri Peter Bosz , i cili ka bërë me dije se sot do të mbahet një takim me lojtarin dhe të dielën do të marret një vendim...

Coutinho në Barcelonë? Klopp dëshpëron tifozët e Liverpoolit

para 11 muajve - Gazeta Express

. Coutinho është rrugës së duhur për t’u transferuar te Barcelona. Mesfushori brazilian, Philipp Coutinho, pritet ta veshë fanellën e Barcelonës sezonin e ardhshëm, pavarësisht se drejtuesit e klubit anglez...

Barcelona heq dorë nga Coutinho dhe Dembele, kërkon super lojtarin e Tottenham

para 11 muajve - Syri

Tottenham Hotspur janë deklaruar se nuk do të marrin parasysh asnjë nga ofertat e Barcelonës për yllin e tyre danez, Christian Eriksen. Sipas The Mirror, londinezët e veriut janë të vetëdijshëm se 25-vjeçari...

E konfirmon Dortmundi: Nesër vendosim për Dembele

para 11 muajve - Gazeta Express

. Nesër pritet të mësohet nëse Ousmane Dembele do të transferohet në “Camp Nou”. Trajneri i Borussia Dortmundit, Peter Bosz, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit nesër do të dalin me një vendim për...

PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Koha Jone

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Rivaldo: Ja kush është, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Syri

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Klopp konfirmon largimin e Coutinhos nga Liverpooli?

para 11 muajve - Sovrani

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp duket se ka konfirmuar që sulmuesi Philippe Coutinho ka vendosur për largim nga klubi duke u transferuar te Barcelona. Reprezentuesi i Brazilit ka qenë duke u kërkuar...

Klopp konfirmon largimin e Coutinhos nga Liverpooli?

para 11 muajve - Arbresh

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp duket se ka konfirmuar që sulmuesi Philippe Coutinho ka vendosur për largim nga klubi duke u transferuar te Barcelona. Reprezentuesi i Brazilit ka qenë duke u kërkuar...

Coutinho në Barcelonë? Klopp dëshpëron tifozët e Liverpoolit

para 11 muajve - Infokusi

Coutinho është rrugës së duhur për t’u transferuar te Barcelona. Mesfushori brazilian, Philipp Coutinho, pritet ta veshë fanellën e Barcelonës sezonin e ardhshëm, pavarësisht se drejtuesit e klubit anglez...

E konfirmon Dortmundi: Nesër vendosim për Dembelen

para 11 muajve - Opozita

Nesër pritet të mësohet nëse Ousmane Dembele do të transferohet në “Camp Nou”. Trajneri i Borussia Dortmundit, Peter Bosz, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit nesër do të dalin me një vendim për sulmuesin,...

Barcelona-Dembele, ky është vendimi i fundit nga Dortmundi

para 11 muajve - Indeks online

Ousmane Dembele duket se i ka orët e numëruara te Borusia Dortmundi. Trajneri i kësaj skuadre, Peter Bosz ka thënë se pas ndeshjes së sotme të kupës që Dortmund po e zhvillon ndaj Rieslangen, skuadra do...

Rivaldo: Ja kush është, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Opozita

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Reali i punon prapa shpinës Barcelonës për yllin francez

para 11 muajve - Gazeta Express

. Edhe Real Madrid po kërkon transferimin e Ousmane Dembeles Real Madridi ka hyrë në garë për yllin e ri të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, shërbimet e të cilit me ngulm po i kërkon edhe Barcelona....

Mbappe në PSG për 180 milionë euro

para 11 muajve - RTV 21

Super talenti francez Kylian Mbappe shumë shpejt do të transferohet tek Paris Saint Germain Sipas La Gazzetta dello Sport, futbollisti i Monaco-s do të transferohet tek PSG për një shumë prej 180 milionë...

Zyrtare/ Barcelona arrin marrveshjen me brazilianin

para 11 muajve - Albeu

Pas interesit për Coutinho dhe Dembele, për të cilët nuk ka arritur ende një marrëveshje, klubi ka kompletuar transferimin e brazilian Paulinho , nga Guangzhou Evergrande. Transferimi i ka kushtuarklubit...

Barcelona transferon mesfushor për 40 milionë euro

para 11 muajve - Lajmi.net

Mesfushori i Guangzhou Evergrande, Paulinho do të transferohet te Barcelona. Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinho. Daily Mail shkruan se Barcelona...

Një mesfushor për Barcelonën, katalanasit bëjnë goditjen e parë

para 11 muajve - Newsport

Paulinho do të transferohet te Barcelona, të paktën kështu raporton “Daily Mail”. Mesfushori i Guangzhou Evergrande, ka arritur një marrëveshje me katalanasit dhe në orët e ardhshme do të jetë në “Camp...

Reali i punon prapa shpinës Barcelonës për yllin francez

para 11 muajve - Infokusi

Edhe Real Madrid po kërkon transferimin e Ousmane Dembeles. Real Madridi ka hyrë në garë për yllin e ri të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, shërbimet e të cilit me ngulm po i kërkon edhe Barcelona....

Rivaldo zgjedh zëvendësuesin e Neymar: Këta dy futbollistë i duhen Barcelonës

para 11 muajve - Newsport

Largimi i Neymar nga “Camp Nou” ka vënë në lëvizje drejtuesit e Barcelonës, të cilët po kërkojnë zëvendësuesin e brazilianit. Deri më tani ka shumë zëra, megjithatë asgjë zyrtare. Së fundmi është ish-lojtari...

Pothuajse zyrtare, Barcelona nënshkruan me yllin brazilian!

para 11 muajve - Indeks online

Barcelona raportohet të ketë arritur sot marrëveshjen me një yll brazilian. Nuk bëhet fjalë për Coutinhon, por për Paulinhon. Mesfushori i skuadrës kineze, Guangzhou thuhet të jetë pajtuar me skuadrën...

E konfirmon Dortmundi: Nesër vendosim për Dembele

para 11 muajve - Sovrani

Nesër pritet të mësohet nëse Ousmane Dembele do të transferohet në “Camp Nou”. Trajneri i Borussia Dortmundit, Peter Bosz, ka bërë të ditur se drejtuesit e klubit nesër do të dalin me një vendim për sulmuesin,...

Coutinho, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Infokusi

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Liverpool cakton çmimin e shitjes së Coutinhos te Barcelona

para 11 muajve - Lajmi.net

. Liverpool ka caktuar çmimin për shitjen e sulmuesit Philippe Coutinho, i cili kërkohet nga Barcelona. “Reds” kanë kërkuar 150 milionë për Coutinhon që në momentin kur Barça bëri kërkesë për transferimin...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Aktuale

Barcelona mund ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro....

Reali futet në luftë me Barcen për super futbollistin

para 11 muajve - RTV 21

Barcelona janë duke kërkuar një zëvendësim për Neymar-in, i cili u largua në drejtim të PSG-së Ousmane Dembele është një nga alternativat kryesore të Barcelonës, dhe po kërkohet me ngulm tash e ca kohë,...

Pune e kryer: Barcelona befason me përforcimin e ri

para 11 muajve - Gazeta Express

Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për Paulinhon Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon....

Mësohet shuma që kërkon Liverpooli për Coutinhon

para 11 muajve - Koha.net

Barcelona bëri kërkesë zyrtare për Coutinhon gjatë ditëve të fundit dhe zyrtarisht Liverpooli i kishte caktuar çmimin për shitjen e brazilianit. “Të kuqtë” kanë kërkuar 150 milionë për Coutinhon që në...

Barcelona befason me përforcimin e ri

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për Paulinhon. Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon....

As Coutinho e as Dembele, Barcelona paguan 40 milionë euro për ish-mesfushorin e Tottenham

para 11 muajve - Newsport

Barcelona arrin akordin me Paulinho-n. Sipas prestigjiozes angleze “Daily Mail”, mesfushori brazilian është blerja e radhës në këtë merkato vere nga klubi katalanas. “Ish-mesfushori i Tottenham shkon te...

Tottenham i gatshëm të ndjekë Liverpoolin në interesin e Barcelonës për Eriscen

para 11 muajve - Albeu

Tottenham do të hedhë poshtë çdo përpjekje të Barcelonës për të synuar Christian Eriksen . Londinezët e veriut janë të vetëdijshëm se 25-vjeçari është bërë një objektiv tjetër potencial për gjigandët spanjollë...

Watford – Liverpool, formacionet e skuadrave me një befasi

para 11 muajve - Aktuale

The Sun ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave duke parashikaur se Philippe Coutinho do të mungojë në ekipin e Liverpoolit derisa ka paraqitur kërkesë për largim nga klubi.

Barcelona nënshkruan me mesfushorin Paulinho

para 11 muajve - Arbresh

Nëntë ditë pasi Barcelona pranoi 222 milionë euro për nga shitja e Neymarit, gjiganti katalunas ka finalizuar transferimin e tij të parë që nga largimi i tij. Pas shumë thashethemeve, ish futbollisti i...

Barcelona gati ofertën tjetër për Dembelen

para 11 muajve - Albeu

Barcelon po bën gati një tjetër ofertë prej 110 milionë eurosh për Ousmane Dembele , teksa ata kërkojnë të sigurojnë një zëvendësues për Neymarin. Katalanasit bënë një ofertë prej 80 milionë eurosh që...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Barcelona mund ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë...

FOTO / Pune e kryer: Barcelona befason me përforcimin e ri

para 11 muajve - Opozita

Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për Paulinhon Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon....

Liverpool as nuk pranon të flasë për largimin e Coutinhos

para 11 muajve - Shenja

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Marrëveshje e kryer: Barcelona transferon mesfushorin brazilian

para 11 muajve - Insajderi

Barcelona ka paguar klauzolën prej 40 milionë eurove për të transferuar mesfushorin brazilian Paulinho, nga skuadra kineze Guangzhou Evergrande. Siç raporton mediumi brazilian Globo Sporte, transferimi...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Fakti Ditor

Barcelona mund ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro....

Barcelona me një gur kërkon të vrasë dy zogj: Edhe të zëvendësojë Neymar, edhe të hakmerret ndaj PSG

para 11 muajve - Syri

Barcelona vazhdon me këmbëngulje të kërkojë një yll, pas transferimit të Neymarit te Paris Saint-Germain që u shit me shifrën rekord prej 222 milionë euro. Por Barcelona po has vështirësi “të papritura”,...

Mbappe në PSG për 180 milionë euro

para 11 muajve - Sovrani

Super talenti francez Kylian Mbappe shumë shpejt do të transferohet tek Paris Saint Germain Sipas La Gazzetta dello Sport, futbollisti i Monaco-s do të transferohet tek PSG për një shumë prej 180 milionë...

Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool

para 11 muajve - Zeri

Watford dhe Liverpool do të përballen sot, nga ora 13:30, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim.

PSG me Neymarin vetëm sa e filloi merkaton

para 11 muajve - Albeu

L'Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar. Mbyllja e marrveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos Fabinho....

Barça rivalizohet nga Reali për shërbimet e Dembeles

para 11 muajve - Koha.net

Real Madridi ka hyrë në garë për anësorin e Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, shërbimet e të cilit me ngulm po i kërkon edhe Barcelona. RAC-1 raporton se francezi është synimi kryesor i Barçës për...

Barcelona gati ofertën tjetër për Dembelen

para 11 muajve - InfoShqip

Barcelon po bën gati një tjetër ofertë prej 110 milionë eurosh për Ousmane Dembele, teksa ata kërkojnë të sigurojnë një zëvendësues për Neymarin. Katalanasit bënë një ofertë prej 80 milionë eurosh që u...

Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool

para 11 muajve - Gazeta Express

. Watford dhe Liverpool do të përballen sot, nga ora 13:30, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim Watford : Liverpool:...

Flet legjenda: Coutinho duhet të kalojë te Barça

para 11 muajve - Shekulli

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Liverpool cakton çmimin e shitjes së Coutinhos te Barcelona

para 11 muajve - Arbresh

Liverpool ka vendosur çmimin e sulmuesit Philippe Coutinho. Liverpool ka caktuar çmimin për shitjen e sulmuesit Philippe Coutinho, i cili kërkohet nga Barcelona. “Reds” kanë kërkuar 150 milionë për Coutinhon...

Përforcohet mesfusha e Barcelonës

para 11 muajve - Sovrani

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Barcelona dhe Guangzhou Evergrande kanë arritur marrëveshje për mesfushorin brazilian, Paulinhon. Daily Mail shkruan se Barcelona i ka paguar 40 milionë euro klubit...

Hakmarrja e Barcelonës, katalanasit kërkojnë të afrojnë Angel Di Marian

para 11 muajve - Ora news

Barcelona vijon të jetë në kërkim të zëvendësuesit të Neymar dhe ai mund të vijë pikërisht nga klubi ku aktualisht bën pjesë braziliani, PSG. Liverpooli i ka mbyllur derën spanjollëve për Philipe Coutinhon,...

Mbappe, intriga në merkato

para 11 muajve - SuperSport

Është telenovela më e nxehtë e merkatos që mund të sjellë një tjetër transferim të jashtëzakonshëm. Në lojë janë 180  milionë euro për kartonin dhe një pagë prej 18 milionë eurosh në vit. Të gjitha për...

Liverpool as nuk pranon të flasë për largimin e Coutinhos

para 11 muajve - AlbPortali

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Rivaldo: Coutinho, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Telegrafi

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Katalanasit po mendojnë dhe për mesfushorin e Interit, nëse nuk arrihet tek Coutinho

para 11 muajve - Albeu

Barcelona po përjeton një stres të paimagjinueshëm në fillimet e merkatos. U duk se çdo gjë do të ishte e lehtë e lehët për katalanasit pas grumbullimit të shumës 222 milionë euro. Por ja që paskemi gabuar,...

PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Gazeta Express

. Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Pas Neymarit, PSG transferon yllin e Monacos

para 11 muajve - Lajm

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Barcelona po mendon për Di Marian, por prapa qëndron Reali Madridit

para 11 muajve - Albeu

Di Maria është kthyer në një opsion për Barcelonë n. Angel di Maria ka një shans të mirë për tu transferuar këtë merkato në Camp Nou si një lojtar i Barcelonë s. Katalanase nuk po arrijnë në marrveshje...

Rivaldo: Coutinho, zëvendësues ideal i Neymarit

para 11 muajve - Almakos

Legjenda e Barcelonës dhe Brazilit, Rivaldo mendon se ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho është zëvendësuesi ideal për Neymarin dhe do të lulëzonte në Spanjë. Ylli brazilian po kërkohet me ngulm nga...

Tottenhami nuk i merr parasysh ofertat e Barçës për Eriksenin

para 11 muajve - Telegrafi

Tottenham Hotspur nuk do të marrë parasysh ofertat nga Barcelona për yllin e tyre danez, Christian Eriksen. Sipas The Mirror , londinezët e veriut janë të vetëdijshëm se 25-vjeçari është bërë një objektiv...

PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Infokusi

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Di Maria transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Infokusi

Angel Di Maria mund t’i bashkohet Barcelonës gjatë këtij muaji. Barcelona është në kërkim të ylli ri të pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Lajmi.net

. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës janë Philippe Coutinho (Liverpool) dhe Ousmane Dembel...

Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool

para 11 muajve - Sovrani

Watford dhe Liverpool do të përballen sot, nga ora 13:30, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim. Watford : Liverpool:

Cutinho me fjalim të ashpër ka kërkuar nga Liverpooli ti lejojnë të transferohet tek Barca

para 11 muajve - Lajm

Mesfushori brazilian i Liverpoolit ka ndjekur shembullin e sulmuesit francez, Dembele edhe pse në një mënyrë më diplomatike duke i dërguar ‘kërkesën për transferimin’ tek Liverpool për të autorizuar shitje...

Coutinho i ka prishur punët me Kloppin

para 11 muajve - Koha.net

Mesfushori Philippe Coutinho i ka prishur punët me menaxherin e Liverpoolit, Jurgen Klopp prejse bëri kërkesë për largim nga klubi. Të premten klubi anglez zyrtarisht njoftoi se do të refuzojë çdo ofertë...

Di Maria në Barcelonë ?

para 11 muajve - Politiko

Barcelona është në kërkim të ylli ri të pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës janë Philippe Coutinho (Liverpool) dhe Ousmane Dembel (Borussia...

Për Coutinhon flet dhe legjenda e Liverpoolit

para 11 muajve - Albeu

Tashmë në kampin e kuq e ardhmja e Liverpoolit do të varet nga qëndrimi i Coutinhos. Të paktën këtë shpresojnë të gjithë. Jamie Carragher beson se Coutinho do të qëndrojë edhe një sezon më shumë në Anfield....

Dembele refuzon të kontaktojë me Presidentin, e ka vendosur

para 11 muajve - Albeu

Dembele ka refuzon të flasë me Presidentin e Borusia Dortmundit . Sipas Kicker, drejtuesit e Dortmundit nuk kanë qenë në gjendje të flasin me lojtarin që ka qenë i lidhur me një kalim në Barcelonë. Duket...

Di Maria transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Gazeta Express

Angel Di Maria mund t’i bashkohet Barcelonës gjatë këtij muaji Barcelona është në kërkim të ylli ri të pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës...

Coutinho shokon Liverpoolin

para 11 muajve - Infokusi

Mesfushori brazilian i Liverpoolit ka ndjekur shembullin e sulmuesit francez, Dembele edhe pse në një mënyrë më diplomatike duke i dërguar ‘kërkesën për transferimin’ tek Liverpool për të autorizuar shitje...

Liverpooli kërkon 150 milionë euro për shërbimet e Coutinhos

para 11 muajve - Telegrafi

Gazetari i njohur anglez, Duncan Castles ka dhënë informatat më të fundit nga Anfield pasi përpjekjet e Barcelonës për të marrë yllin brazilian në Camp Nou kanë marrë një kthesë të re. Barcelona – që dëshiron...

Hakmarrja e Barcelonës, katalanasit kërkojnë të afrojnë Angel Di Marian

para 11 muajve - Gazeta e re

Barcelona vijon të jetë në kërkim të zëvendësuesit të Neymar dhe ai mund të vijë pikërisht nga klubi ku aktualisht bën pjesë braziliani, PSG. Liverpooli i ka mbyllur derën spanjollëve për Philipe Coutinhon,...

‘BOMBË’ nga Anglia: Klopp – Messi, vjen deklarata e ‘çmendur’

para 11 muajve - Infokusi

Jurgen Klopp e ka “alarmuar” Barcelonën me një deklaratë. Trajneri gjerman e ka quajtur të çmendur atë që po ndodhë në afatin kalimtar të verës ku po jepen shifra tejet të larta në transfere. Klopp ka...

Pas Neymar, PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Sovrani

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë. Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Coutinho: Kam mundësinë e jeton, mos më bëni ta humbas

para 11 muajve - Albeu

Mesfushori brazilian i Liverpoolit ka ndjekur shembullin e sulmuesit francez, Dembele edhe pse në një mënyrë më diplomatike duke i dërguar 'kërkesën për transferimin ' tek Liverpool për të autorizuar shitje...

Reali sfidon fortë Barcelonën, ofron lojtarë plus para për Dembelen

para 11 muajve - Telegrafi

Radiostacioni katalanas RAC1 ka zbuluar shtrirjen në të cilën Real Madridi do të sfidojë Barçën për nënshkrimin e anësorit 20-vjeçar të Francës, Ousmane Dembele. Francezi Dembele ka pas vete dy gjigantët...

Tottenhami nuk i merr parasysh ofertat e Barçës për Eriksenin

para 11 muajve - Almakos

Tottenham Hotspur nuk do të marrë parasysh ofertat nga Barcelona për yllin e tyre danez, Christian Eriksen. Sipas The Mirror , londinezët e veriut janë të vetëdijshëm se 25-vjeçari është bërë një objektiv...

PSG transferon edhe një yll

para 11 muajve - Insajderi

Paris Saint-Germain nuk e ka ndërmend t’i ndal shpenzimet këtë verë Pas Neymarit, të cilin e bleu nga Barcelona për 222 milionë euro, Paris Saint-Germain po bëhet gati që ta realizoj transferimin e radhës....

Liverpool e Coutinho në luftë të hapur

para 11 muajve - Klan Kosova

Këmbëngulja e Barcelonës për ta blerë Philippe Coutinhon dhe ajo e Liverpoolit për ta mbajtur, ka çuar drejt një lufte të hapur, shkruan Mirror, njofton Klan Kosova. Mesfushori ka dorëzuar pranë klubit...

Watford – Liverpool, formacionet

para 11 muajve - GazetaBlic

Watford dhe Liverpool do të përballen nga ora 13:30 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave. Philippe...

Di Maria ‘tradhton’ Real Madridin, transferohet te Barcelona

para 11 muajve - Fol

Barcelona mund ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria. Barcelona është në kërkim të një sulmuesi të ri pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro....

Watford – Liverpool, formacionet

para 11 muajve - Gazeta Express

Watford dhe Liverpool do të përballen nga ora 13:30 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express....

Di Maria transferohet në Barcelonë

para 11 muajve - Sovrani

Angel Di Maria mund t’i bashkohet Barcelonës gjatë këtij muaji. Barcelona është në kërkim të ylli ri të pas transferimit të Neymarit në Paris Saint-Germain për 222 milionë euro. Objektiva të Barcelonës...

Liverpooli kërkon 150 milionë euro për shërbimet e Coutinhos

para 11 muajve - Almakos

Gazetari i njohur anglez, Duncan Castles ka dhënë informatat më të fundit nga Anfield pasi përpjekjet e Barcelonës për të marrë yllin brazilian në Camp Nou kanë marrë një kthesë të re. Barcelona – që dëshiron...

Watford – Liverpool, formacionet e skuadrave me një befasi

para 11 muajve - Lajmi.net

The Sun ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave duke parashikaur se Philippe Coutinho do të mungojë në ekipin e Liverpoolit derisa ka paraqitur kërkesë për largim nga klubi.

Coutinho i ka prishur punët me Kloppin

para 11 muajve - Gazeta e re

Mesfushori Philippe Coutinho i ka prishur punët me menaxherin e Liverpoolit, Jurgen Klopp prejse bëri kërkesë për largim nga klubi. Të premten klubi anglez zyrtarisht njoftoi se do të refuzojë çdo ofertë...

Watford – Liverpool, formacionet

para 11 muajve - Gazeta Liria

(THE SUN OUT, THE SUN ON SUNDAY OUT) of Liverpool during the Premier League match between Liverpool and Hull City at Anfield on September 24, 2016 in Liverpool, England. Watford dhe Liverpool do të përballen...

‘BOMBË’ nga Anglia: Klopp – Messi, vjen deklarata e ‘çmendur’

para 11 muajve - Bota Press

Jurgen Klopp e ka “alarmuar” Barcelonën me një deklaratë. Trajneri gjerman e ka quajtur të çmendur atë që po ndodhë në afatin kalimtar të verës ku po jepen shifra tejet të larta në transfere. Klopp ka...

Reali sfidon fortë Barcelonën, ofron lojtarë plus para për Dembelen

para 11 muajve - Almakos

Radiostacioni katalanas RAC1 ka zbuluar shtrirjen në të cilën Real Madridi do të sfidojë Barçën për nënshkrimin e anësorit 20-vjeçar të Francës, Ousmane Dembele. Francezi Dembele ka pas vete dy gjigantët...

Paulinho në Barcelonë? Kjo është përgjigja e Guangzhou

para 11 muajve - GazetaBlic

Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon. Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Paulinho në Barcelonë? Përgjigjet Guangzhou

para 11 muajve - Gazeta Express

. Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Paulinho në Barcelonë? Përgjigjet Guangzhou

para 11 muajve - Infokusi

Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Paulinho në Barcelonë? Përgjigjet Guangzhou

para 11 muajve - Gazeta Liria

Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Formacionet Watford-Liverpool

para 11 muajve - Sovrani

Watford dhe Liverpool do të përballen nga ora 13:30 në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave. Philippe...

Paulinho në Barcelonë? Përgjigjet Guangzhou

para 11 muajve - Sovrani

Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës për Paulinhon. Barcelona ka marrë goditjen e radhës nga Kina. Skuadra e Guangzhou Evergrande ka refuzuar edhe ofertën e tretë të Barcelonës...

Liverpooli Barcelonës: Ky është çmimi i Coutinhos

para 11 muajve - Sovrani

150 milionë euro, kaq kërkon Liverpooli nga Barcelona për Philipp Coutinhon. Sipas “Daily Record”, Liverpooli ka caktuar çmimin e Philipp Coutinhos dhe se është në bisedime të fshehta me Barcelonën. “Liverpooli...

Klopp: “Messi mund të shitet për 300 milionë euro”

para 11 muajve - Sovrani

Klopp mendon se Leo Messi mund të largohet për 300 milionë euro pa problem nga Barcelona, pas asaj që ndodhi me Neymarin. Pas transferimit të Neymarit në PSG për 222 milionë euro, që u largua nga Barcelona...

Liverpooli Barcelonës: Ky është çmimi i Coutinhos

para 11 muajve - Gazeta Express

. 150 milionë euro, kaq dëshiron Liverpooli për Philipp Coutinhon Sipas “Daily Record”, Liverpooli ka caktuar çmimin e Philipp Coutinhos dhe se është në bisedime të fshehta me Barcelonën. “Liverpooli kërkon...

Klopp: Asnjë lojtar nuk është i paarritshëm, edhe Messi mund të blihet 300 milion euro

para 11 muajve - Syri

Pas transferimit të Neymarit te PSG-ja për 222 milionë euro, që u largua nga Barcelona duke paguar klauzolën, trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, beson se futbolli ka ndryshuar. Jose Mourinho nuk e mohoi...

“Leo Messi mund të shitet për 300 milionë euro”

para 11 muajve - GazetaBlic

Jurgen Klopp e ka “alarmuar” Barcelonën me një deklaratë Trajneri gjerman e ka quajtur të çmendur atë që po ndodhë në afatin kalimtar të verës ku po jepen shifra tejet të larta në transfere. Klopp ka thënë...

Klopp: “Leo Messi mund të shitet për 300 milionë euro”

para 11 muajve - Gazeta Express

Klopp mendon se Leo Messi mund të largohet për 300 milionë euro pa problem nga Barcelona, pas asaj që ndodhi me Neymarin. Pas transferimit të Neymarit në PSG për 222 milionë euro, që u largua nga Barcelona...

Jurgen Klopp: Messi do te shitet brenda muajit për 300 milionë euro!

para 11 muajve - Indeks online

Jurgen Klopp e ka "alarmuar" Barcelonën me një deklaratë. Trajneri gjerman e ka quajtur të çmendur atë që po ndodhë në afatin kalimtar të verës ku po jepen shifra tejet të larta në transfere. Klopp ka...

Leo Messi mund të shitet për 300 milionë euro”

para 11 muajve - Gazeta Liria

Klopp mendon se Leo Messi mund të largohet për 300 milionë euro pa problem nga Barcelona, pas asaj që ndodhi me Neymarin. Pas transferimit të Neymarit në PSG për 222 milionë euro, që u largua nga Barcelona...

Klopp tregon arsyen pse Coutinho do të mungojë në fillimin e sezonit

para 11 muajve - GazetaBlic

Lojtari i përfaqësueses së Brazilit ditëve të fundit ishte në qendër të vëmendjes, meqë mediat katalanase bënë të ditur se do të transferohet në Barcelonë për një vlerë prej 100 milionë euro. Nga klubi...

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - Shenja

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Klopp tregon arsyen pse Coutinho do të mungojë në fillimin e sezonit

para 11 muajve - Bota Press

Lojtari i përfaqësueses së Brazilit ditëve të fundit ishte në qendër të vëmendjes, meqë mediat katalanase bënë të ditur se do të transferohet në Barcelonë për një vlerë prej 100 milionë euro. Nga klubi...

Di Maria opsioni më i afërt për Barcelonën

para 11 muajve - Telegrafi

Edhe pse emri i Real Madridit është në CV e tij, Angel di Maria mund të bëhet një lojtar i Barcelonës. Klubi katalunas është në kërkim të transferimeve, pas largimit të Neymar drejt PSG-së. Barcelona po...

Megjithatë, Di Maria te Barcelona!

para 11 muajve - Indeks online

Angel Di Maria pritet të jetë blerja e parë serioze e Barcelonës këtë verë pas shitjes së Coutinhos. Ylli argjentinas thuhet se është i pëlqyeri i bordit të skuadrës dhe Lionel Messit, yllit që ka ndikim...

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - Sovrani

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - AlbPortali

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Di Maria opsioni më i afërt për Barcelonën

para 11 muajve - Almakos

Edhe pse emri i Real Madridit është në CV e tij, Angel di Maria mund të bëhet një lojtar i Barcelonës. Klubi katalunas është në kërkim të transferimeve, pas largimit të Neymar drejt PSG-së. Barcelona po...

FOTO/ Befasojnë tifozët e Bacelonës, duan ish-‘armikun’ në vend të Neymar

para 11 muajve - Syri

Neymar u transferua te PSG-ja për 222 milionë euro, duke u bërë kështu lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit. Barcelona tani është hedhur në sulm për të gjetur zëvendësuesin e mundshëm të brazilianit...

Barça në sulm për Dembele

para 11 muajve - Klan

Pasi ka marrë një JO thuajse përfundimtare nga Liverpool për sulmuesin Coutinho, Barcelona është hedhur me të dyja këmbët në sulm për të siguruar nga Borussia Dortmund, Dembele. Dortmund njoftoi se refuzoi...

Liverpooli refuzon kërkesën për largim të Coutinhos

para 11 muajve - Koha.net

Liverpooli raportohet se ka refuzuar menjëherë kërkesën zyrtare për largim që e ka bërë Philippe Coutinho sot gjatë ditës. 25-vjeçari është cak i dy ofertave të refuzuara nga Barcelona ndërsa sot pronarët...

FOTO/ Barcelona ka një tjetër plan nëse dështon me Coutinhon

para 11 muajve - Syri

Barcelona është duke kërkuar me ngulm lojtarë të klasit botëror, pas largimit të Neymar drejt Paris Saint Germainit. Philippe Coutinho i Liverpoolit është dëshira kryesore e klubit spanjoll, por aktualisht...

Coutinho nuk grumbullohet me ekipin e Liverpoolit

para 11 muajve - Albeu

Liverpool do të nisë sezonin e ri të Premier League kundër Watford këtë fundjavë, por ata do të duhet të bëjnë planet pa objektivin e Barcelonës Philippe Coutinho . Ndërsa klubi anglez ka këmbëngulur se...

Klopp e jep një lajm të keq për Coutinhon

para 11 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho nuk do të luajë në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premierligës ndaj Watfordit. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar mungesën e Philippe Coutinhos në ndeshjen e nesërme...

Tifozët duan ish lojtarin e Realit si zëvendësues të Neymarit

para 11 muajve - Gazeta Express

. Di Maria, është një tjetër alternativ për sulmin e Barcelonës, pas largimit të Neymar. Neymar u transferua te PSG-ja për 222 milionë euro, duke u bërë kështu lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

Coutinho për shkak të lëndimit mungon në fillim të sezonit

para 11 muajve - Gazeta e re

Lojtari i përfaqësueses së Brazilit ditëve të fundit ishte në qendër të vëmendjes, meqë mediat katalanase bënë të ditur se do të transferohet në Barcelonë për një vlerë prej 100 milionë euro. Nga klubi...

Barcelona ka frikë se del pa gjë nga udhëtimi në Angli, fillon kontaktet për tjetër mesfushor

para 11 muajve - Albeu

Liverpool duan të mbajnë me patjetër Coutinhon në Anfield dhe nuk duan të ulen për të negociouar transferimin e tij tek FC Barcelona. Pavarësisht nga dëshira e nënshkrimit të lojtarit për klubin blaugran,...

Barcelona ofron 80 milionë euro për yllin e Real Madrid

para 11 muajve - GazetaBlic

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin. Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

Ky është plani B i Barcelonës nëse dështon Coutinho, luan në Premierligë

para 11 muajve - Gazeta Express

Christian Eriksen është gjithashtu në listën e Barcelonës, për të forcuar mesfushën për sezonin 2017/18. Barcelona është duke kërkuar më ngulm lojtarë të klasit botërorë, pas largimit të Neymar drejt Paris...

Mbappe – PSG: Zyrtarizimi çështje orësh

para 11 muajve - GazetaBlic

Sipas gazetës spanjolle, PSG ka bërë gati 180 mln euro dhe pritet që ta prezantojë në fundjavë Mbape në kryeqytetin francez. Gjithçka ka përfunduar dhe pritet vetëm firma e avokatëve të palëve. Sipas “Marca”-s,...

Klopp e konfirmon: Coutinho nuk luan në ndeshjen e parë të Liverpoolit

para 11 muajve - Shekulli

Philippe Coutinho nuk do të luajë në ndeshjen e parë të sezonit të ri të Premierligës ndaj Watfordit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka konfirmuar mungesën e Philippe Coutinhos në ndeshjen e nesërme...

LAJMI I FUNDIT: Coutinho në Barcelonë?

para 11 muajve - Gazeta Express

A do të shkojë Coutinho në Barcelonë apo do të qëndrojë në Liverpool? Është pyetje ende pa përgjigje, pas raportimeve të ndryshme gjatë ditës së sotme nga mediat më të mëdha botërore. Fillimisht Liverpooli...

Coutinho nuk luan nesër në kampionat, mesazh largimi te klubi i madh

para 11 muajve - Syri

Jurgen Klopp ka dalë në konferencë para mediave një ditë para ndeshjes me Watfordin. Trajneri gjerman i Liverpool deklaroi se Filipe Coutinho nuk do të jetë në fushë nesër, ku sipas tij sulmuesi i njohur...

Emery: Mbappe është lojtar i Monacos, s'kam pse flas për të

para 11 muajve - Albeu

Trajneri i PSG Emery ka folur për transferimin e mundshëm të Mbappes. Tekniku i kryeqyetasve "Për momentin, Mbappe është një lojtar i Monacos ," tha Emery për thashethemet e fundit. "Unë vetëm dua të flas...

Barça mendon për Perisicin si alternativë të Coutinhos dhe Dembeles

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona njoftohet se do të synojë anësorin e Interit, Ivan Perisic, nëse nuk arrijnë të transferojnë Philippe Coutinhon ose Ousmane Dembelen. Sipas Sportitalia , paratë e Barcelonës nga shitja e Neymarit...

Trajneri i PSG-së flet për transferimin e mundshëm të Mbappes

para 11 muajve - Gazeta Express

. Unai Emery, nuk e ka përjashtuar mundësin e transferimit e Kylian Mbappe te Paris Saint Germain. Mbappe është një ndër emrat më të përfolur këtë verë, i cili kërkohet nga shumë skuadra Evropiane, përshirë...

Tifozët duan ish lojtarin e Realit si zëvendësues të Neymarit

para 11 muajve - Gazeta Liria

Di Maria, është një tjetër alternativ për sulmin e Barcelonës, pas largimit të Neymar. Neymar u transferua te PSG-ja për 222 milionë euro, duke u bërë kështu lojtari më i shtrenjtë në histori të futbollit....

LAJMI I FUNDIT: Coutinho në Barcelonë?

para 11 muajve - Infokusi

A do të shkojë Coutinho në Barcelonë apo do të qëndrojë në Liverpool? Është pyetje ende pa përgjigje, pas raportimeve të ndryshme gjatë ditës së sotme nga mediat më të mëdha botërore. Fillimisht Liverpooli...

Coutinho trondit Liverpoolin: Kërkon largimin nga klubi

para 11 muajve - GazetaBlic

Philippe Coutinho ka tronditur Liverpoolin, duke kërkuar të largohet nga klubi. Braziliani i Liverpoolit, Philippe Coutinho, ka shokuar klubin pasi ka paraqitur kërkesën për t’u larguar nga Anfield, bën...

Barcelona me ofertë të re për Dembele

para 11 muajve - Indeks online

Barcelona është duke pritur për të përfunduar nënshkrimin e Ousmane Dembele nga Borussia Dortmund si dhe do të bëjë një ofertë të re për siguruar shërbimet e tij, raporton 'Sport'. Dortmund refuzoi një...

Barcelona kthen vëmendjen kah Perishiqi

para 11 muajve - Koha.net

Barcelona raportohet se do të synojë transferimin e Ivan Perishiqit nëse dështon transferimin e Philippe Coutinhos ose Ousmane Dembeles. Sport Italia raporton se është e mundshme që Barça të paguajë 50...

Barcelona ofron 80 milionë euro për yllin e Realit

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona vazhdon të jetë në kërkim të një lojtari, i cili do të mund të zëvendësonte Neymarin. Ousmane Dembele dhe Plilippe Coutinho janë dy objektivat kryesore të Barcelonës për të zëvendësuar Neymarin,...

Trajneri i PSG-së flet për transferimin e mundshëm të Mbappes

para 11 muajve - Infokusi

Unai Emery, nuk e ka përjashtuar mundësin e transferimit e Kylian Mbappe te Paris Saint Germain. Mbappe është një ndër emrat më të përfolur këtë verë, i cili kërkohet nga shumë skuadra Evropiane, përshirë...

Barça mendon për Perisicin si alternativë të Coutinhos dhe Dembeles

para 11 muajve - Almakos

Barcelona njoftohet se do të synojë anësorin e Interit, Ivan Perisic, nëse nuk arrijnë të transferojnë Philippe Coutinhon ose Ousmane Dembelen. Sipas Sportitalia , paratë e Barcelonës nga shitja e Neymarit...

Në rast se nuk arrin marrëveshje me Coutinhon dhe Dembelen, Barça hedh sytë te Perisici

para 11 muajve - Periskopi

Barcelona njoftohet se do të synojë anësorin e Interit, Ivan Perisic, nëse nuk arrijnë të transferojnë Philippe Coutinhon ose Ousmane Dembelen. Sipas Sportitalia , paratë e Barcelonës nga shitja e Neymarit...

Klopp zbulon arsyeje e mungesës së Coutinhos

para 11 muajve - Insajderi

Nga klubi futbollistik Liverpool sot njoftuan se çfarëdo oferte për lojtarin e tyre Philippe Coutinho nuk do të shqyrtohet, e jo më të pranohet. Diçka më vonë trajneri i Liverpool-it, Jurgen Klopp, bëri...

Barça mendon për Perisicin si alternativë të Coutinhos dhe Dembeles

para 11 muajve - Sovrani

Barcelona njoftohet se do të synojë anësorin e Interit, Ivan Perisic, nëse nuk arrijnë të transferojnë Philippe Coutinhon ose Ousmane Dembelen. Sipas Sportitalia, paratë e Barcelonës nga shitja e Neymarit...

“Transfer request”, shpresa e fundit që Coutinho të largohet nga Liverpool

para 11 muajve - Gazeta e re

Durimi e ka një fund. Philippe Coutinho ka “shpërthyer” pas reagimit të sotëm zyrtar të Liverpool-it, me anë të të cilit klubi theksoi se mesfushori brazilian këtë verë nuk do të lejohet për t’u larguar....

Coutinho drejt largimit, flet trajneri gjerman: Nuk do të luajë nesër

para 11 muajve - Newsport

Jurgen Klopp ka dalë në konferencë para mediave një ditë para ndeshjes me Watfordin. Trajneri gjerman i Liverpool deklaroi se Filipe Coutinho nuk do të jetë në fushë nesër, ku sipas tij sulmuesi i njohur...

Mbape – PSG: Zyrtarizimi çështje orësh

para 11 muajve - Periskopi

Sipas gazetës spanjolle, PSG ka bërë gati 180 mln euro dhe pritet që ta prezantojë në fundjavë Mbape në kryeqytetin francez. Gjithçka ka përfunduar dhe pritet vetëm firma e avokatëve të palëve. Sipas “Marca”-s,...

Perisic në radarin e Barcelonës?

para 11 muajve - Arbresh

Barcelona raportohet se do të kërkojë transferimin e anësorit të Interit, Ivan Perisic, nëse ata dështojnë për të siguruar shërbimet e Philippe Coutinhos ose Ousmande Dembeles. Bazuar në ‘Sportitalia’...

PSG nuk do të bëjë ofertë për Mbappen

para 11 muajve - Koha.net

Paris Saint-Germain ka hequr dorë nga oferta për sulmuesin francez Kylian Mbappe, bën të ditur "Goal.com" të enjten. Është raportuar se Parisi ka arritur marrëveshje me Monacon për të transferuar Mbappen...

PSG-ja afër transferimit të Mbappes për një shumë rekorde

para 11 muajve - Koha.net

Paris Saint-Germaini raportohet se është shumë afër transferimit të dyshes së Monacos, Kylian Mbappe dhe Fabinho. Dy lojtarët sezonin e kaluar luajtën rol të rëndësishëm në fitimin e ligës për Monacon....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK