http://kariera.mk

Shkëndija "gjunjëzoi" kampionët e Vardarit me rezultatin 2:0

para 7 muajve - Zhurnal

Loading... Tetovë, 13 gusht - Shkëndija e Tetovës dominoi dhe regjistroi suksesin e pastër 2:0 ndaj Vardarit, në javën e parë të kampionatit të futbollit, duke ligjëruar entuziazmin e tifozëve dhe koreografinë...

Gati për Milanin, Shkëndija “gjunjëzon” kampionët e Vardarit

para 7 muajve - Top Channel

Koreografia e tifozeve ultras te Shkendijes se Tetoves, Ballistet Cila do të ishte përgatitja më e mirë për një ndeshje vendimtare në Europa League, sesa një fitore ndaj kampionëve? Shkëndija e Tetovës...

Gati për Milanin, Shkëndija “gjunjëzon” kampionët e Vardarit

para 7 muajve - Mapo

Cila do të ishte përgatitja më e mirë për një ndeshje vendimtare në Europa League, sesa një fitore ndaj kampionëve? Shkëndija e Tetovës dominoi dhe regjistroi suksesin e pastër 2-0 ndaj Vardarit, në javën...

Alimi shënon golin e 20-të me Shkëndijën

para 7 muajve - Alsat-M

Mesfushori kumanovar të shtunën në përballjen me Vardarin, ka shënuar një jubile të vogël. Ai në derbin e sezonit të ri Shkëndija – Vardari (2:0) e ka shënuar golin e tij jubilar të 20-të, në fanellën...

“Lajm” merr vesh:Përfaqësues të Milanit në Tetovë, ndoqën derbin Shkëndija-Vardar

para 7 muajve - Lajm

Shkëndija e ka fituar dje derbin kundër Vardarit 2-0 në stadiumin e qytetit në Tetovë, në hapje të sezonit të ri në ligën e parë të Maqedonisë. Gazeta “Lajm” mëson se këtë ndeshje nga afër e kanë ndjekur...

Shkëndija “gjunjëzon” kampionët e Vardarit

para 7 muajve - Koha Jone

Cila do të ishte përgatitja më e mirë për një ndeshje vendimtare në Europa League, sesa një fitore ndaj kampionëve? Shkëndija e Tetovës dominoi dhe regjistroi suksesin e pastër 2-0 ndaj Vardarit, në javën...

Gati për Milanin, Shkëndija “gjunjëzon” kampionët e Vardarit

para 7 muajve - Insajderi

Cila do të ishte përgatitja më e mirë për një ndeshje vendimtare në Europa League, sesa një fitore ndaj kampionëve? Shkëndija e Tetovës dominoi dhe regjistroi suksesin e pastër 2-0 ndaj Vardarit, në javën...

Faqja e Ultrasve shkruan për "Ballistët"

para 7 muajve - Indeks online

Ballistët janë njëri nga tifogrupet më të zjarrta mbarë shqiptare, ku përveç mbështetjes për skuadrën e zemrës ata janë të pranishëm edhe në ndeshjet e Kombëtares. Njëra nga faqet më të mëdha të tifozëve,...

Hasani:E nisëm sezonin ashtu sic dëshironim

para 7 muajve - Lajm

Shkëndija e mundi Vardarin me rezultat 2-0 në stadiumin e qytetit në Tetovë, në kuadrin e javës së parë të Ligës së parë. Kapiteni Ferhan Hasani është shprehur i kënaqur nga loja dhe fitorja e madhe ndaj...

Foto/ Ndizet sfida Shkëndija e Tetovës-Milan, tifogrupi “Ultras” zbulon pjesmarrësit surpizë

para 7 muajve - Newsport

Siç dihet, “Ballistët” janë njëri nga tifogrupet më të zjarrta mbarë shqiptare, të cilët nuk kanë kursyer asnjëherë mbështetjen e tyre për ndeshjete rëndësishme, duke përfshiurë këtu dhe edhe Kombëtare...

Vardari në gjunjë, Shkëndija i mbanë leksion kampionit

para 7 muajve - RTV 21

Vardari pësoi humbje 0-2 në ndeshjen e sotme me Shkëndinë në Tetovë Duke parë lojën e treguar në terren, ekipi i Qatip Osmanit, në mënyrë tërësisht të merituar erdhi deri në triumfin e fillimit të kampionatit....

Shkëndija nis vrullshëm sezonin: Mund Vardarin 2:0

para 7 muajve - Flaka

Shkëndija e Tetovës e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në futbollin elitar duke mundur 2:0 kampionin në fuqi Vardarin. Pjesa e parë foli për vendasit të cilët gjatë gjithë kohës krijuan raste...

VARDARI NË GJUNJ, SHKËNDIJA I MBAN LEKSION KAMPIONIT AKTUAL

para 7 muajve - TV21

Vardari pësoi humbje 0-2 në ndeshjen e sotme me Shkëndinë në Tetovë. Duke parë lojën e treguar në terren, ekipi i Qatip Osmanit, në mënyrë tërësisht të merituar erdhi deri në triumfin e fillimit të kampionatit....

Shkëndija i qon "selam" Milanit

para 7 muajve - Indeks online

Shkëndija e Tetovës ka startuar me fitore sezonin e ri, ku fitoi ndaj Vardarit të Shkupit me rezultatin 2-0. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa në pjesën e dytë kuqezinjtë arritën të shënojnë dy herë...

Shkëndija e Tetovës thyen Vardarin 2:0, ekipin kampion të Maqedonisë

para 7 muajve - Shqiptarja

Shkëndija e Tetovës ka vijuar ecurinë e saj pozitive në Europa League edhe në ndeshjen e javës së parë të Ligës së Parë të Maqedonisë. Tetovarët kanë triumfuar në shtëpi në përballjen e parë të luftës...

Shkëndija e nis me fitore sezonin e ri, mposhti kampionin

para 7 muajve - Gazeta Express

Shkëndija e ka mposhtur 2:0 kampionin, Vardarin, për ta nisur me fitore sezonin e ri. Skuadra shqiptare, Shkëndija, ka treguar se është favorite për të fituar titullin këtë sezon, pas fitores në ndeshjen...

Shkëndija e nis me fitore, barazon Renova

para 7 muajve - Telegrafi

Shkëndija e ka nisur me fitore sezonin e ri në elitën e futbollit të Maqedonisë. Skuadra nga Tetova ka triumfuar me rezultat 2-0 përballë Vardarit. Gjysma e parë nuk prodhoi gola, ashtu që ekipet shkuan...

Shkëndija “gjunjëzon” kampionët e Vardarit

para 7 muajve - Lajmi.net

. Shkëndija e ka hapur me fitore sezonin në Maqedoni, duke mposhtur 2:0 kampionët e Vardarit. Skuadra shqiptare tregoi edhe një herë se mbetet favorite për të fituar titullin në sezonin që ka nisur. Të...

Skuadra shqiptare mposht maqedonasit e Vardarit

para 7 muajve - Syri

Shkëndija e Tetovës ka mundur sot me rezultatin e pastër 2-0 Vardarin e Shkupit, i cili është dhe një nga ndeshjet më të egra në kampionatin maqedonas. Për Shkëndijën shënuan Alimi dhe Junior. Kjo ishte...

Shkëndija nis vrullshëm sezonin: Mund Vardarin 2:0

para 7 muajve - Shenja

Shkëndija e Tetovës e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri në futbollin elitar duke mundur 2:0 kampionin në fuqi Vardarin. Pjesa e parë foli për vendasit të cilët gjatë gjithë kohës krijuan raste...

Shkëndija ka një porosi për tifozët kosovarë për ndeshjen me Milanon

para 7 muajve - Sovrani

Klubi futbollist Shkëndija nga Tetova e cila do të luaj në fazën play-off për tu kualifikuar në grupet e Evropaligës me Milanon, ka dalë me një porosi për tifozoët kosovarë të cilët dëshirojnë ta ndjekin...

Shkëndija e nis me fitore, barazon Renova

para 7 muajve - InfoShqip

Shkëndija e ka nisur me fitore sezonin e ri në elitën e futbollit të Maqedonisë. Skuadra nga Tetova ka triumfuar me rezultat 2-0 përballë Vardarit. Gjysma e parë nuk prodhoi gola, ashtu që ekipet shkuan...

Shkëndija e nis me fitore, barazon Renova

para 7 muajve - Almakos

Shkëndija e ka nisur me fitore sezonin e ri në elitën e futbollit të Maqedonisë. Skuadra nga Tetova ka triumfuar me rezultat 2-0 përballë Vardarit. Gjysma e parë nuk prodhoi gola, ashtu që ekipet shkuan...

Shkëndija fitore të madhe në derbin e Maqedonisë

para 7 muajve - Bota Press

Pak ditë para ndeshjeve të Europa League ndaj Milanit, respektivisht Fenerbahçes, Shkëndija dhe Vardari u ballafaquan të shtunën në xhiron e par të elitës së futbollit në Maqedoni. Pjesa e parë e ndeshjes...

Shkëndija i qon “selam” Milanit

para 7 muajve - Gazeta e re

Shkëndija e Tetovës ka startuar me fitore sezonin e ri, ku fitoi ndaj Vardarit të Shkupit me rezultatin 2-0. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa në pjesën e dytë kuqezinjtë arritën të shënojnë dy herë...

Shkëndija e Tetovës mund 2:0 kampionët e Vardarit

para 7 muajve - Sovrani

Shkëndija e Tetovës ka mundur sot me rezultatin e pastër 2-0 Vardarin e Shkupit, i cili është dhe një nga ndeshjet më të egra në kampionatin maqedonas. Për Shkëndijën shënuan Alimi dhe Junior. Kjo ishte...

Skuadra shqiptare mposht maqedonasit e Vardarit

para 7 muajve - Gazeta Liria

Shkëndija e Tetovës ka mundur sot me rezultatin e pastër 2-0 Vardarin e Shkupit, i cili është dhe një nga ndeshjet më të egra në kampionatin maqedonas. Për Shkëndijën shënuan Alimi dhe Junior. Kjo ishte...

Shkëndija “gjunjëzon” kampionët e Vardarit

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Shkëndija e ka hapur me fitore sezonin në Maqedoni, duke mposhtur 2:0 kampionët e Vardarit. Skuadra shqiptare tregoi edhe një herë se mbetet favorite për të fituar titullin në sezonin që ka nisur. Të mbështetur...

Shkëndija “gjunjëzon” kampionët e Vardarit

para 7 muajve - Gazeta Max

Shkëndija e ka hapur me fitore sezonin në Maqedoni, duke mposhtur 2:0 kampionët e Vardarit. Skuadra shqiptare tregoi edhe një herë se mbetet favorite për të fituar titullin në sezonin që ka nisur. Të mbështetur...

Lajmi i fundit/ Shkëndija e Tetovës i jep ‘leksione’ Vardarit para sfidës kundër Milanit

para 7 muajve - Newsport

Shkëndija e Tetovës e nis me fitore sezonin e ri në kampionatin e Maqedonisë. Në fakt nuk është një sukses dosido, pasi skuadra shqiptare ka mposhtur pikërisht rivalin kryesor, Vardarin e Shkupit me rezultatin...

Shkëndija triumfon në derbi ndaj Vardarit

para 7 muajve - Insajderi

Shkëndija e Tetovës ka fituar derbin e eliotës së futbollit maqedonas ndaj Vardarit të Shkupit, me rezultat 2-0. Tetovarët realizuan të dy golat e fitorës në pjesën e dytë të takimit, me anë të Armend...

Shkëndija po shkatërron Vardarin, vjen goli i dytë

para 7 muajve - AlbPortali

Loading... Armend Alimi dhe menjëherë më pas Junior ka dyfishuar shifrat duke zhvilluar një lojë të jashtëzakonshme në pjesën e dytë dhe avantazhi prej dy golash i jep mundësi Shkëndijës që të hap sezonin...

Shkëndija po shkatërron Vardarin, vjen goli i dytë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Armend Alimi dhe menjëherë më pas Junior ka dyfishuar shifrat duke zhvilluar një lojë të jashtëzakonshme në pjesën e dytë dhe avantazhi prej dy golash i jep mundësi Shkëndijës që të hap sezonin në mënyrë...

Ja për sa orë u shiten mbi 15,000 bileta për ndeshjen Milan-Shkëndija

para 7 muajve - TV Koha

Pas më shumë se 65,000 spektatorëve ndaj Craiovas, Milani pritet të mbështetet mjaft shumë edhe në xhiron e tretë të të Europa Ligë, raporton GazettaDelloSport. Dje, vetëm dy ditë pas fillimit të shitjeve,...

Shkëndija-Milan, 10 mijë bileta për 24 orë

para 7 muajve - Gazeta Shqip

Shkëndija-Milan është më tepër se një derbi kuqezi. Është një ëndërr për tifozët shqiptarë dhe jo vetëm ata që jetojnë në Tetovë. Kjo bën që interesimi për biletat e duelit të 24 Gushtit, ku Shkëndija...

Shkëndija-Milan, 10 mijë bileta për 24 orë

para 7 muajve - Mapo

Shkëndija-Milan është mmë tepër se një derbi kuqezi. Është një ëndërr për tifozët shqiptarë dhe jo vetëm ata që jetojnë në Tetovë. Kjo bën që interesimi për biletat e duelit të 24 Gushtit, ku Shkëndija...

Bonucci, kapiten i Milanit kundër Shkëndijës

para 7 muajve - Lajm

Përforcimi më i madh i Milanit gjatë kësaj vere, Leonardo Bonucci, do të jetë kapiten i Milanit në ndeshjen zyrtare kundër Shkëndijës. Ndeshja e parë e play-off për Ligën e Europës do të zhvillohet në...

Shkëndija-Milan, 10 mijë bileta për 24 orë

para 7 muajve - SuperSport

Shkëndija-Milan është mmë tepër se një derbi kuqezi. Është një ëndërr për tifozët shqiptarë dhe jo vetëm ata që jetojnë në Tetovë. Kjo bën që interesimi për biletat e duelit të 24 Gushtit, ku Shkëndija...

Spirovski:Në Tetovë për fitore!

para 7 muajve - Lajm

Me derbin e madh mes Shkëndijës dhe Vardarit, të shtunën (sot) nis kampionati i 26-të i Maqedonisë në futboll. Skuadrat në fjalë edhe sivjet janë kandidatë për titullin e kampionit. Interesante është se...

Hasani para ndeshjes me Vardarin: Në derbi pa emocione

para 7 muajve - Lajm

Me derbin e madh mes Shkëndijës dhe Vardarit, të shtunën (sot) nis kampionati i 26-të i Maqedonisë në futboll. Skuadrat në fjalë edhe sivjet janë kandidatë për titullin e kampionit. Interesante është se...

Ja pse Shkëndija nuk është `kafshatë e lehtë` për Milanin

para 7 muajve - Infokusi

Ekipi shqiptar i Shkëndisë së Tetovës në Maqedoni brenda pak kohësh po bën një emër të mirë në futbollin evropian. Edhe me startin e këtij viti, ky ekip me lojtarë modest ka shënjuar histori me përfaqësimin...

Shkëndija ka një porosi për tifozët kosovarë për ndeshjen me Milanon

para 7 muajve - Zeri

Klubi futbollist Shkëndija nga Tetova e cila do të luaj në fazën play-off për tu kualifikuar në grupet e Evropaligës me Milanon, ka dalë me një porosi për tifozoët kosovarë të cilët dëshirojnë ta ndjekin...

Davidi përball Goliathit: Përse Shkëndija e Tetovës nuk është `kafshatë e lehtë` për gjigantin Milan

para 7 muajve - Syri

Ekipi shqiptar i Shkëndisë së Tetovës në Maqedoni brenda pak kohësh po bën një emër të mirë në futbollin evropian. Edhe me startin e këtij viti, ky ekip me lojtarë modest  ka shënjuar histori me përfaqësimin...

Shkëndija tregon se ku mund t’i bleni biletat në Prishtinë

para 7 muajve - Gazeta e re

Klubi futbollist Shkëndija nga Tetova e cili do të luajë në fazën play-off për t’u kualifikuar në grupet e Evropaligës me Milanon, ka dalë me një porosi për tifozët kosovarë të cilët dëshirojnë ta ndjekin...

Njoftim i rëndësishëm për ndeshjen Shkëndija – Milan, klubi kuqezi lajmëron: Keni bileta në Prishtinë dhe Tiranë

para 7 muajve - Newsport

Shkëndija e Tetovës do të luajë kundër Milanit në kuadër të fazës “Play Off” për Europa League. Disa ditë para këtij takimi, klubi i shqiptar ka dalë me një njoftim të rëndësishëm ku bën me dije: “Duke...

Davidi përball Goliathit: Përse Shkëndija e Tetovës nuk është `kafshatë e lehtë` për gjigantin Milan

para 7 muajve - AlbPortali

Loading... Ekipi shqiptar i Shkëndisë së Tetovës në Maqedoni brenda pak kohësh po bën një emër të mirë në futbollin evropian. Edhe me startin e këtij viti, ky ekip me lojtarë modest ka shënjuar histori...

Efekti Bonucci, shikojeni çfarë ka ndodhur në Milan

para 7 muajve - Lajmi.net

. Milan është duke përfituar nga fushata e përforcimeve të deritashme të afatit kalimtar të verës. Leonardo Bonucci, Lucas Biglia, Hakan Calhanoglu e shumë përforcime të tjera kanë sjell entuziazëm tek...

Davidi përball Goliathit: Përse Shkëndija e Tetovës nuk është `kafshatë e lehtë` për gjigantin Milan

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ekipi shqiptar i Shkëndisë së Tetovës në Maqedoni brenda pak kohësh po bën një emër të mirë në futbollin evropian. Edhe me startin e këtij viti, ky ekip me lojtarë modest ka shënjuar histori me përfaqësimin...

Efekti Bonucci, shikojeni çfarë ka ndodhur në Milan

para 7 muajve - Infokusi

Milan ka rikthyer mbështetjen e tifozëve pas përforcimeve të mëdha për sezonin e ri. Milan është duke përfituar nga fushata e përforcimeve të deritashme të afatit kalimtar të verës. Leonardo Bonucci, Lucas...

Milan thyen rekord

para 7 muajve - Infokusi

Milan ka rikthyer mbështetjen e tifozëve pas përforcimeve të mëdha për sezonin e ri. Milan është duke përfituar nga fushata e përforcimeve të deritashme të afatit kalimtar të verës. Leonardo Bonucci, Lucas...

Sot derbi në Tetovë mes Shkëndijës dhe Vardarit, rekord biletash të shitura për vetëm 24orë

para 7 muajve - Gazeta e re

Sot fillon kampionati në superligën e Maqedonisë dhe Shkëndija do të përballet me rivalët e Vardarit. Që në xhiron e parë shorti ka paraqitur këtë super sfidë dhe dy skuadrat më të mira dhe që do të rivalizojnë...

Për 24 orë shiten 10 mijë bileta për duelin në Shkup

para 7 muajve - Gazeta e re

Përballjet e play offit të UEFA Europa League ndërmjet Shkëndijës dhe Milanit kanë zgjuar interes shumë të madh në opinion. Pasi skuadra italiane kumtoi shitjen e numrit të madh të biletave për ndeshjen...

Ja për sa orë u shiten mbi 15,000 bileta për ndeshjen Milan-Shkëndija

para 7 muajve - Ina

Pas më shumë se 65,000 spektatorëve ndaj Craiovas, Milani pritet të mbështetet mjaft shumë edhe në xhiron e tretë të të Europa Ligë, raporton GazettaDelloSport. Dje, vetëm dy ditë pas fillimit të shitjeve,...

Gjithçka sillet rreth Shkëndijës.Përballja me Vardarin është më shumë se fitore

para 7 muajve - AlbPortali

Loading... Faktiditor.ch-sport Përplasje gjigandësh të paktën në futbollin e Maqedonisë, por më shumë se kaq e bën një ndeshje midis rivalëve të përjetshëm Shkëndija dhe Vardar.Të dyja me sytë kah kampionati...

Gjithçka sillet rreth Shkëndijës.Përballja me Vardarin është më shumë se fitore

para 7 muajve - Fakti Ditor

Faktiditor.ch-sport Përplasje gjigandësh të paktën në futbollin e Maqedonisë, por më shumë se kaq e bën një ndeshje midis rivalëve të përjetshëm Shkëndija dhe Vardar.Të dyja me sytë kah kampionati por...

Për 24 orë shiten 10 000 bileta për takimin me Milanin në Shkup

para 7 muajve - Aktuale

Interesim i jashtëzakonshëm për takimim e dytë të play offit të UEFA Europa League ndërmjet Shkëndijës dhe Milanit. Për pak më shumë se 24 orë janë shitur 10 000 bileta. Përballjet e play offit të UEFA...

Para Milanit, Shkëndija ka një test force kundër Vardarit

para 7 muajve - Flaka

Shkëndija ka koleksionuar një tjetër vit historik me përfaqësimin e saj europian. Si kurrë më parë, për të dytin vit me radhë skuadra arrin të hyjë në fazën e “play off”-eve për në grupet e Europa League....

Para Milanit, Shkëndija ka një test force kundër Vardarit

para 7 muajve - Top Channel

Shkëndija ka koleksionuar një tjetër vit historik me përfaqësimin e saj europian. Si kurrë më parë, për të dytin vit me radhë skuadra arrin të hyjë në fazën e “play off”-eve për në grupet e Europa League....

Përballja Milan-Shkëndija, shiten 15 mijë bileta në 48 orë

para 7 muajve - Koha Jone

Pas më shumë se 65 mijë të pranishmëve në ndeshjen e parë kundër Krajovas, në ndeshjen e kthimit të turit të tretë eliminator të Ligës së Evropës, Milan synon sërish të ketë një stadium të mbushur, edhe...

Samsonenko: Bileta për ndeshjen Vardar – Fenerbahçe do të kushtojë 300 denarë!

para 7 muajve - Aktuale

Publiku i futbollit ishte i habitur dhe i revoltuar pas zbulimit të çmimit të biletave për ndeshjen Vardar – Fenerbahçe në kuadër të plej-of për Europa League. Fillimisht çmimet e caktuara të biletave...

Shkëndija e Tetovës përballë Milanit, kapiteni Ferhan Hasani: ja si do luajmë me 7 herë kampionët e Europës

para 7 muajve - Gazeta e re

Shkëndija e Tetovës pritet të bëjë historinë, që deri diku e ka bërë në fakt, më vajtjen deti në Play Off-in e Europa League, ku tashmë do ketë përballë Milanin e madh. Është një performancë e shkëlqyer...

Milan-Shkëndija, 15 mijë bileta të shitura në dy ditë

para 7 muajve - Koha.net

Pas më shumë se 65 mijë të pranishmëve në ndeshjen e një raundi më parë kundër Universitatea Craiova, në takimin e kthimit të turit të tretë kualifikues të Europa League, Milani synon sërish të ketë një...

Milanistët të ‘etur’ për sfidën me Shkëndijën, ja sa bileta janë shitur vetëm për 2 ditë

para 7 muajve - Syri

Pas më shumë se 65 mijë të pranishmëve në ndeshjen e parë kundër Crajovës, në ndeshjen e kthimit të turit të tretë eliminator të Europa League, Milan synon sërish të ketë një stadium të mbushur, edhe përballë...

Përballja Milan-Shkëndija, shiten 15 mijë bileta në 48 orë

para 7 muajve - BalkanWeb

Pas më shumë se 65 mijë të pranishmëve në ndeshjen e parë kundër Krajovas, në ndeshjen e kthimit të turit të tretë eliminator të Ligës së Evropës, Milan synon sërish të ketë një stadium të mbushur, edhe...

Milan – Shkëndija, shiten 15 mijë bileta në 48 orë

para 7 muajve - Telegrafi

Pas më shumë se 65 mijë të pranishmëve në ndeshjen e parë kundër Krajovas, në ndeshjen e kthimit të turit të tretë eliminator të Ligës së Evropës, Milan synon sërish të ketë një stadium të mbushur, edhe...

Hasani e Cuculi: Me rëndësi të kemi fillim të mbarë

para 7 muajve - Aktuale

Të shtunën të gjitha rrugët futbollistike në Maqedoni, do të çojnë drejt stadiumit të qytetit në Tetovë, ku do të zhvillohet derbi i madh i futbollit vendor Shkëndija – Vardari. Janë këto dy skuadra të...

Hasani dhe Cuculi me rëndësi të kemi fillim të mbarë

para 7 muajve - Alsat-M

Të shtunën të gjitha rrugët futbollistike në Maqedoni, do të çojnë drejt stadiumit të qytetit në Tetovë, ku do të zhvillohet derbi i madh i futbollit vendor Shkëndija – Vardari. Janë këto dy skuadra të...

Milan – Shkëndija, shiten 15 mijë bileta në 48 orë

para 7 muajve - Almakos

Pas më shumë se 65 mijë të pranishmëve në ndeshjen e parë kundër Krajovas, në ndeshjen e kthimit të turit të tretë eliminator të Ligës së Evropës, Milan synon sërish të ketë një stadium të mbushur, edhe...

Ziadin Sela me mesazh: ” Shkëndija është shpresa e shqiptarëve , fitoni për Ballistët”

para 7 muajve - Ina

Lideri i LR- PDSH -së Ziadin Sela përmes një video në profilin e tij në facebook ju është drejtuar futbollistëve të Shkëndisë për tju dhënë inkurajimin e tij për përballjen historike të play-off për Europa...

Milan-Shkëndija, a do jetë ndeshja më e shikuar në Itali?

para 7 muajve - Antpress

Pas më shumë se 65 mijë të pranishmëve në ndeshjen e parë kundër Krajovës, në ndeshjen e kthimit të turit të tretë eliminator të Europa League, Milan synon sërish të ketë një stadium të mbushur, edhe përballë...

Shkëndija e nis sezonin e ri me fanellat e reja

para 7 muajve - Periskopi

Nga ajo foto e 94 kur Shkëndija e shqiptarëve vishte fanellat e Milanit duket se kanë kaluar shumë më tepër se 23 vjetët kalendarikë. Milani tani është kundërshtari i radhës në Europa League, ndërsa Shkëndija...

Shitje masive e biletave brenda 48 orëve për përballjen Milan – Shkëndija

para 7 muajve - Periskopi

Pas më shumë se 65 mijë të pranishmëve në ndeshjen e parë kundër Krajovas, në ndeshjen e kthimit të turit të tretë eliminator të Ligës së Evropës, Milan synon sërish të ketë një stadium të mbushur, edhe...

Shkëndija e Tetovës përballë Milanit, kapiteni Ferhan Hasani: ja si do luajmë me 7 herë kampionët e Europës

para 7 muajve - Te Sheshi

Shkëndija e Tetovës pritet të bëjë historinë, që deri diku e ka bërë në fakt, më vajtjen deti në Play Off-in e Europa League, ku tashmë do ketë përballë Milanin e madh. Është një performancë e shkëlqyer...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK