http://kariera.mk

Barcelona, 120 milionë euro për Hazard

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Barcelona vazhdon të nxehë merkaton europiane, me blaugranat që janë në kërkim të zëvendësuesit të denjë të Neymar, i transferuar te Paris Saint Germain për shifrën rekord të 222 milionë eurove. Sipas...

Barcelona pas Hazard?

para 11 muajve - Zeri

Barcelona dëshiron të nënshkruajë me futbollistin e Chelseat, Eden Hazard gjatë kësaj vere, raporton “Diario Gol”. Klubi katalunas është në gjendje të ofroj 120 milionë euro për reprezentuesin belg, transmeton...

Barcelona, 120 milionë euro për Hazard

para 11 muajve - Gazeta Tema

Barcelona vazhdon të nxehë merkaton europiane, me blaugranat që janë në kërkim të zëvendësuesit të denjë të Neymar, i transferuar te Paris Saint Germain për shifrën rekord të 222 milionë eurove. Sipas...

Hazard-Barcelona, ky është lajmi i fundit

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona është futur fuqishëm në garë për Eden Hazard. Sipas “Dario Gol”, katalunasit kanë nisur bisedimet me Chelsean. Klubi anglez kërkon 120 milionë euro për belgun, përcjellë “Lajmi.net”. Në operacion...

Chelsea me ofertë të dytë për Drinkwaterin

para 11 muajve - Koha.net

Mediat britanike raportojnë se kampioni anglez, Chelsea do të bëjë edhe ofertën e dytë në drejtim të yllit të Leicesterit, Danny Drinkwater. Leicesteri ka refuzuar të enjten ofertën e parë prej 17 milionë...

Hazard në Barcelonë për 120 milionë euro?

para 11 muajve - Alsat-M

Sipas Diario Gol, Barcelona është e gatshme që ta transferoj Eden Hazard nga Chelsea për 120 milionë euro.Edhe Real Madridi e ka kërkuar belgun, por si duket Barcelona e ka bindur Chelsean që t’ia shes...

Barcelona me ofertë të lartë edhe për Hazardin

para 11 muajve - Koha.net

Barcelona është në kërkim të zëvendësuesit të Neymarit, dhe tani është vënë pas yllit të Chelseat, Eden Hazard. Sipas Diario Gol klubi katalunas është i gatshëm të ofrojë 120 milionë euro për shërbimet...

Barcelona ofron 120 milionë euro për Hazardin

para 11 muajve - Koha.net

Barcelona është në kërkim të zëvendësuesit të Neymarit, dhe tani është vënë pas yllit të Chelseat, Eden Hazard. Sipas Diario Gol klubi katalunas është i gatshëm të ofrojë 120 milionë euro për shërbimet...

Barcelona, 120 milionë euro për Hazard

para 11 muajve - SuperSport

Barcelona vazhdon të nxehë merkaton europiane, me blaugranat që janë në kërkim të zëvendësuesit të denjë të Neymar, i transferuar te Paris Saint Germain për shifrën rekord të 222 milionë eurove. Sipas...

Chelsea nuk heq dorë nga Drinkwater

para 11 muajve - Zeri

Chelsea do të bëj një ofertë tjetër për mesfushorin e Leicester Cityt, Danny Drinkwater, transmeton zeri.info Leicester City ka refuzuar ofertën e parë prej 15 milionë funtesh të Chelseat, raporton “The...

Barça me ofertë të ‘çmendur’ për Hazardin

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona është e gatshme të nënshkruajë me anësorin belg, Eden Hazard nga Chelsea, teksa pjesë e marrëveshjes mund të bëhet edhe mesfushori Sergi Roberto. Ylli belg i kampionit aktual të Ligës Premier,...

Barcelona, 120 milionë euro për Hazard

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Barcelona vazhdon të nxehë merkaton europiane, me blaugranat që janë në kërkim të zëvendësuesit të denjë të Neymar, i transferuar te Paris Saint Germain për shifrën rekord të 222 milionë eurove....

Barcelona, 120 milionë euro për Hazard

para 11 muajve - Fakti Ditor

Barcelona vazhdon të nxehë merkaton europiane, me blaugranat që janë në kërkim të zëvendësuesit të denjë të Neymar, i transferuar te Paris Saint Germain për shifrën rekord të 222 milionë eurove. Sipas...

Hazard në Barcelonë për 120 milionë euro?

para 11 muajve - GazetaBlic

Eden Hazard mund të transferohet në Barcelonë gjatë kësaj vere. Sipas Diario Gol, Barcelona është e gatshme që ta transferoj Eden Hazard nga Chelsea për 120 milionë euro. Edhe Real Madridi e ka kërkuar...

Hazard tek Barca për 120 milionë euro

para 11 muajve - RTV 21

Barcelona janë në nevojë të madhe për të transferuar një futbollist që zëvendëson të larguarin Neymar Diario Gol raporton se Barca janë të interesuar ta transferojnë Eden Hazard-in për 120 milionë euro...

Hazard-Barcelona, ky është lajmi i fundit

para 11 muajve - Lajmi.net

. Barcelona është futur fuqishëm në garë për Eden Hazard. Sipas “Dario Gol”, katalunasit kanë nisur bisedimet me Chelsean. Klubi anglez kërkon 120 milionë euro për belgun, përcjellë “Lajmi.net”. Në operacion...

Hazard në Barcelonë për 120 milionë euro?

para 11 muajve - Gazeta Express

Eden Hazard mund të transferohet në Barcelonë gjatë kësaj vere Sipas Diario Gol, Barcelona është e gatshme që ta transferoj Eden Hazard nga Chelsea për 120 milionë euro. Edhe Real Madridi e ka kërkuar...

Hazard te Barcelona, 120 milionë euro për sulmuesin e Chelsea-it

para 11 muajve - Newsport

Eden Hazard mund të transferohet te Barcelona në këtë merkato vere. Sipas “Diario Gol”, katalanasit janë të gatshëm që të paguajnë 120 milionë euro për kartonin e ti. Belgu kërkohet edhe nga Real Madrid,...

Barça me ofertë të ‘çmendur’ për Hazardin

para 11 muajve - Almakos

Barcelona është e gatshme të nënshkruajë me anësorin belg, Eden Hazard nga Chelsea, teksa pjesë e marrëveshjes mund të bëhet edhe mesfushori Sergi Roberto. Ylli belg i kampionit aktual të Ligës Premier,...

Chelsea ngulmon për Drinkwater

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Chelsea është e gatshme që ta bëjë një ofertë të dytë 25 milionë funtëshe për mesfushorin e Leicester City-t, Danny Drinkwater, raporton The Daily Telegraph. Leicester veçse e ka refuzuar ofertën 15 milionë...

Barça me ofertë të ‘çmendur’ për Hazardin

para 11 muajve - Insajderi

Barcelona është e gatshme të nënshkruajë me anësorin belg, Eden Hazard nga Chelsea, teksa pjesë e marrëveshjes mund të bëhet edhe mesfushori Sergi Roberto. Ylli belg i kampionit aktual të Ligës Premier,...

Barça me ofertë të ‘çmendur’ për Hazardin

para 11 muajve - Periskopi

Barcelona është e gatshme të nënshkruajë me anësorin belg, Eden Hazard nga Chelsea, teksa pjesë e marrëveshjes mund të bëhet edhe mesfushori Sergi Roberto. Ylli belg i kampionit aktual të Ligës Premier,...

Hazard-Barcelona, ky është lajmi i fundit

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Barcelona është futur fuqishëm në garë për Eden Hazard. Sipas “Dario Gol”, katalunasit kanë nisur bisedimet me Chelsean. Klubi anglez kërkon 120 milionë euro për belgun, përcjellë “Lajmi.net”. Në operacion...

Hazard në Barcelonë për 120 milionë euro?

para 11 muajve - Gazeta Liria

Eden Hazard mund të transferohet në Barcelonë gjatë kësaj vere Sipas Diario Gol, Barcelona është e gatshme që ta transferoj Eden Hazard nga Chelsea për 120 milionë euro. Edhe Real Madridi e ka kërkuar...

Vjen oferta marramendëse e Barcelonës për Eden Hazard

para 11 muajve - Sovrani

Barcelona e ka testuar qëndrueshmërinë e Chelseat për Eden Hzard, raporton ‘Diario Goal’, përcjellë Sovrani. info. 120 milion euro është oferta e gjigantit spanjoll drejt Chelseat për shërbimet e reprezentuesit...

Barcelona lë Coutinhon, kthehet te Hazard

para 11 muajve - Indeks online

Barcelona është në kërkim të një lojtari të madh pas largimit të Neymar drejt PSG-së Sipas Express Sunday, blaugranët kërkojnë që të nënshkruajn me yllin e Chelseas, Eden Hazard. Ky lajm vjen pas shumë...

Chelsea ngulmon për Drinkwater

para 11 muajve - Klan Kosova

Chelsea është e gatshme që ta bëjë një ofertë të dytë 25 milionë funtëshe për mesfushorin e Leicester City-t, Danny Drinkwater, raporton The Daily Telegraph. Leicester veçse e ka refuzuar ofertën 15 milionë...

Conte i etur për të nënshkruar me Roberton

para 11 muajve - Telegrafi

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte po shtyn shumë për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Sergi Roberto. Sipas The Mirror , trajneri italian Conte është i etur për të fituar konkurrencën e Manchester...

Conte i etur për të nënshkruar me Roberton

para 11 muajve - Almakos

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte po shtyn shumë për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Sergi Roberto. Sipas The Mirror , trajneri italian Conte është i etur për të fituar konkurrencën e Manchester...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK