http://kariera.mk

Probleme te Përfaqësuesja e Kosovës, FBK suspendon Drilon Hajrizin

para 11 muajve - Telegrafi

Basketbollisti mitrovicas, Drilon Hajrizi është i suspenduar nga Përfaqësuesja dhe të gjitha aktivitetet e FBK-së deri në vendimin e Komisionit Disiplinor pas sjelljeve jokorrekte. Deri të vendimi për...

Kosova suspendon yllin e madh të skuadrës

para 11 muajve - Lajmi.net

. Përfaqësuesi i Kosovës në basketboll, Drilon Hajrizi është suspenduar nga Përfaqësuesja dhe të gjitha aktivitetet e tjerë të FBK-së deri në vendimin e Komisionit Disiplinor. Kështu bën të ditur Federata...

Trajneri e dërgon në procedur disiplinore basketbollistin e Kosovës

para 11 muajve - Indeks online

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës në basketboll, Brad Greenberg ka bërë kërkesë për inicim të procedurës disiplinore ndaj anëtarit të Përfaqësueses së Kosovës, Drilon Hajrizit, për sjellje jokorrekte...

Telashe te Kosova, suspendohet ylli i skuadrës

para 11 muajve - Gazeta Express

. Brad Greenberg, selektori i Kosovës, ka kërkuar nga Federata e Basketbollit e Kosovës që ta ndëshkojë Drilon Hajrizin për sjellje jo korrekte Federata e Basketbollit e Kosovës ka njoftuar se përzgjedhësi...

Hajrizi suspendohet nga Përfaqësuesja

para 11 muajve - Koha.net

Përfaqësuesi i Kosovës në basketboll, Drilon Hajrizi është suspenduar nga Përfaqësuesja dhe të gjitha aktivitetet e tjerë të FBK-së deri në vendimin e Komisionit Disiplinor. Kështu bën të ditur Federata...

Probleme te Përfaqësuesja e Kosovës, FBK suspendon Drilon Hajrizin

para 11 muajve - Almakos

Basketbollisti mitrovicas, Drilon Hajrizi është i suspenduar nga Përfaqësuesja dhe të gjitha aktivitetet e FBK-së deri në vendimin e Komisionit Disiplinor pas sjelljeve jokorrekte. Deri të vendimi për...

Telashe te Kosova, suspendohet ylli i skuadrës

para 11 muajve - Infokusi

Drilon Hajrizi, basketbollisti i Kosovës, është suspenduar nga Përfaqësuesja dhe të gjitha aktivitetet e tjerë të FBK-së deri në vendimin e Komisionit Disiplinor. Federata e Basketbollit e Kosovës ka njoftuar...

Dënohet rëndë basketbollisti Drilon Hajrizi

para 11 muajve - Sovrani

Drilon Hajrizi, basketbollisti i Kosovës, është suspenduar nga Përfaqësuesja dhe të gjitha aktivitetet e tjerë të FBK-së deri në vendimin e Komisionit Disiplinor. Federata e Basketbollit e Kosovës ka njoftuar...

Hajrizi suspendohet nga Përfaqësuesja

para 11 muajve - Insajderi

Përfaqësuesi i Kosovës në basketboll, Drilon Hajrizi është suspenduar nga Përfaqësuesja dhe të gjitha aktivitetet e tjerë të FBK-së deri në vendimin e Komisionit Disiplinor. Kështu bën të ditur Federata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK