http://kariera.mk

Ahmeti: Po më akuzojnë të korruptuarit e uzurpatorët

para 11 muajve - Politiko

Shpend Ahmeti u është përgjigjur akuzave të bërë nga Partia Demokratike e Kosovës. Kryetari i Prishtinës, që nga asamblistët e PDK-së në kryeqytet u akuzua si kryetar i dështuar dhe financues i partisë...

PDK: Ahmeti financoi aktivitetet e dyshimta të VV-së,

para 11 muajve - Politiko

Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë ka lëshuar akuza të rëndë mbi kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin, i cili është cilësuar nga asamblistët e PDK-së si dështak dhe financues i aktiviteteve të...

Ahmeti i përgjigjet PDK: Kur flasin të akuzuar për korrupsion e di që jemi në rrugë të drejtë

para 11 muajve - BalkanWeb

KOSOVË- Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

Ahmeti: Kur më akuzojnë të korruptuarit e uzurpatorët e di që jam mirë

para 11 muajve - Klan Kosova

Shpend Ahmeti u është përgjigjur akuzave të bërë nga Partia Demokratike e Kosovës. Kryetari i Prishtinës, që nga asamblistët e PDK-së në kryeqytet u akuzua si kryetar i dështuar dhe financues i partisë...

Ahmeti i kundërpërgjigjet akuzave të fundit të PDK-së

para 11 muajve - Telegrafi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

Ahmeti i kundërpërgjigjet akuzave të fundit të PDK-së

para 11 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

Ahmeti i reagon PDK-së pas konferencës për keqpërdorim të parave të qytetarëve

para 11 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas konferencës së PDK-së të cilët e akuzuan atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve Ahmeti ka thënë se kur të akuzuarit për korrupsion flasin me akuza...

Shpend Ahmeti i përgjigjet PDK-së

para 11 muajve - RTV 21

PDK akuzoi Ahmetin se ka humbur 100 milionë euro të prishtinasve Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, u është përgjigjur pretendimeve të zyrtarëve të PDK-së në Prishtinë, të cilët kanë hedhë...

Ahmeti i reagon PDK-së pas konferencës për keqpërdorim të parave të qytetarëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas konferencës së PDK-së të cilët e akuzuan atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve Ahmeti ka thënë se kur të akuzuarit për korrupsion flasin me akuza...

PDK: Shpend Ahmeti humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve (Dokumente)

para 11 muajve - BalkanWeb

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka mbajtur konferencën tjetër për shtyp, përmes së cilës ka akuzuar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, për humbjen e dhjetëra miliona eurove për...

PDK e Prishtinës: Paratë e projekteve të parealizuara në kryeqytet shkojnë në financimin e kriminelëve të VV-së

para 11 muajve - Koha.net

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, përmes një konference për media, ka prezantuar, siç ka thënë, “humbjet e dhjetëra miliona eurove” të qeverisjes së Shpend Ahmetit, për shkak të paaftësisë...

Shpend Ahmeti i kundërpërgjigjet PDK-së pas akuzave të fundit

para 11 muajve - Zeri

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

PDK: Shpend Ahmeti humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve (Dokumente)

para 11 muajve - Gazeta Liria

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka mbajtur konferencën tjetër për shtyp, përmes së cilës ka akuzuar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, për humbjen e dhjetëra miliona eurove për...

PDK: Shpend Ahmeti humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve (Dokumente)

para 11 muajve - Telegrafi

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka mbajtur konferencën tjetër për shtyp, përmes së cilës ka akuzuar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, për humbjen e dhjetëra miliona eurove për...

Ahmeti i kundërpërgjigjet PDK-së: Komuna është në rrugë të duhur

para 11 muajve - Indeks online

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

PDK: Ahmeti financoi aktivitetet e dyshimta të VV-së, komunës ia humbi mbi 100 milionë euro

para 11 muajve - Klan Kosova

Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë ka lëshuar akuza të rëndë mbi kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin, i cili është cilësuar nga asamblistët e PDK-së si dështak dhe financues i aktiviteteve të...

PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve (Video/Dokumente)

para 11 muajve - Indeks online

(I plotësuar) 12:24 -  Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka prezantuar humbjet e dhjetëra miliona eurove të qeverisjes së Shpend Ahmetit, për shkak të paaftësisë së tij, keqmenaxhimit...

PDK e Prishtinës - Shpend Ahmetit: I dështuar, humbe mbi 100 milionë euro të prishtinasve

para 11 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prishtinë, sot ka prezantuar humbjet e dhjetëra miliona eurove të qeverisjes së Shpend Ahmetit, për shkak të paaftësisë së tij, keqmenaxhimit dhe keqplanifikimit të...

PDK: Shpend Ahmeti humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve

para 11 muajve - RTV 21

Selmani: Parku afër palestrës “1 Tetori” nuk është financim i komunës Partia Demokratike e Kosovës, sot ka prezantuar humbjet e dhjetëra miliona eurove të qeverisjes së Shpend Ahmetit, për shkak të paaftësisë...

Ahmeti i kundërpërgjigjet akuzave të fundit të PDK-së

para 11 muajve - Almakos

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

LIVE/ PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve (Dokumente)

para 11 muajve - Indeks online

(I plotësuar) 12:24 -  Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka prezantuar humbjet e dhjetëra miliona eurove të qeverisjes së Shpend Ahmetit, për shkak të paaftësisë së tij, keqmenaxhimit...

LIVE/ PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve

para 11 muajve - Indeks online

(I plotësuar) 12:24 -  Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka prezantuar humbjet e dhjetëra miliona eurove të qeverisjes së Shpend Ahmetit, për shkak të paaftësisë së tij, keqmenaxhimit...

PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve (Dokumente)

para 11 muajve - Zeri

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka mbajtur konferencën tjetër për shtyp, përmes së cilës ka akuzuar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, për humbjen e dhjetëra miliona eurove për...

PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve

para 11 muajve - GazetaBlic

Prishtinë, 13 gusht 2017 – Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka prezantuar humbjet e dhjetëra miliona eurove të qeverisjes së Shpend Ahmetit, për shkak të paaftësisë së tij, keqmenaxhimit...

PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve

para 11 muajve - Lajmi.net

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka prezantuar humbjet e dhjetëra miliona eurove të qeverisjes së Shpend Ahmetit, për shkak të paaftësisë së tij, keqmenaxhimit dhe keqplanifikimit të...

LIVE/ PDK shpalos punën e Shpend Ahmetit në krye të Prishtinës

para 11 muajve - Indeks online

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prishtinë po mban një konferencë për media ku po flet për gjendjen në kryeqytet. Sipas asamblistëve të PDK-së në këtë komunë, në konferencë do të shpaloset siç thanë...

Konferenca e degës së PDK-së në Prishtinë (Drejtpërdrejt)​

para 11 muajve - GazetaBlic

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë po mban një konferencë për media.Kjo degë kohëve të fundit po akuzon kryetarin e komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti për punësimin e militantëve partiakë...

Ahmeti i kundërpërgjigjet akuzave të fundit të PDK-së

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

PDK: Shpend Ahmeti humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve (Dokumente)

para 11 muajve - Almakos

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka mbajtur konferencën tjetër për shtyp, përmes së cilës ka akuzuar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, për humbjen e dhjetëra miliona eurove për...

Kështu ironizojnë nga Vetëvendosje me konferencat e PDK-së që po i mbajnë të dielave

para 11 muajve - Periskopi

Deputetja nga radhët e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka ironizuar me faktin që PDK-ja po thërret konferenca vetëm gjatë të dielave. Madje ka shkruar se po e disponojnë këto konferenca ‘qesharake’. ‘’Shumë...

PDK vijon akuzat ndaj Shpend Ahmetit: Humbi mbi 100 milionë euro dhe financoi bandat e Vetëvendosjes

para 11 muajve - Te Sheshi

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prishtinë, akuzoi Shpend Ahmetin se ka humbur mbi 100 milionë euro për shkak të paaftësisë, keqmenaxhimit dhe keqplanifikimit të buxhetit të kësaj komune. Anëtari...

Konferencat e PDK-së që “disponojnë” zyrtarët e Vetëvendosjes

para 11 muajve - Insajderi

PDK-ja dega në Prishtinë kohëve të fundit i ka shpeshtuar konferencat për media, duke shfaqur pretendimet e tyre kundër punës së kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili vjen nga Lëvizja vetëvendosje....

Shpend Ahmeti i kundërpërgjigjet PDK-së

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve

para 11 muajve - Gazeta e re

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka prezantuar përmes një konference për media, shpenzimet buxhetore të Komunës së Prishtinës. Sipas kësaj partie, Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti...

Ahmeti i kundërpërgjigjet PDK-së: Komuna është në rrugë të duhur

para 11 muajve - Sovrani

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

Shpend Ahmeti i kundërpërgjigjet PDK-së: Komuna e Prishtinës është në rrugë të duhur

para 11 muajve - Periskopi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Prishtinë, e cila sot gjatë një konference e akuzoi atë për keqpërdorim të parave të qytetarëve....

PDK: Ahmeti financoi aktivitetet e dyshimta të VV-së, komunës ia humbi mbi 100 milionë euro

para 11 muajve - Gazeta Liria

Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë ka lëshuar akuza të rëndë mbi kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin, i cili është cilësuar nga asamblistët e PDK-së si dështak dhe financues i aktiviteteve të...

Përgjigjja e Shpend Ahmetit ndaj akuzave të PDK-së

para 11 muajve - Insajderi

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, u është përgjigjur pretendimeve të zyrtarëve të PDK-së në Prishtinë, të cilët kanë hedhë një sërë akuzash ndaj tij. Madje për Ahmetin kanë thënë se me buxhet...

PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, ja sa para humbi (Dokumente)

para 11 muajve - Bota Press

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka mbajtur konferencën tjetër për shtyp, përmes së cilës ka akuzuar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, për humbjen e dhjetëra miliona eurove për...

PDK: Shpend Ahmeti i dështuar, humbi mbi 100 milionë euro të prishtinasve

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka prezantuar përmes një konference për media, shpenzimet buxhetore të Komunës së Prishtinës. Sipas kësaj partie, Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti...

PDK sërish me akuza për qeverisjen në Komunën e Prishtinës

para 11 muajve - Periskopi

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka vazhduar me akuza ndaj udhëheqjes në Komunën e Prishtinës. Ata kanë prezantuar kinse ‘’humbjet e dhjetëra miliona eurove të qeverisjes së Shpend...

PDK: Shpend Ahmeti me buxhet komunal financoi bandat kriminale

para 11 muajve - Insajderi

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Prishtinë, sot ka mbajtur njw konferencë pwr media përmes së cilës ka akuzuar kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, për humbjen e dhjetëra miliona eurove për shkak...

PDK shpalos punën e Shpend Ahmetit në krye të Prishtinës

para 11 muajve - Sovrani

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prishtinë po mban një konferencë për media ku po flet për gjendjen në kryeqytet. Sipas asamblistëve të PDK-së në këtë komunë, në konferencë do të shpaloset siç thanë...

Ahmeti ngre padi ndaj PDK-së

para 11 muajve - Albeu

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti , ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të ‘shpifjeve të fundit’ që kanë shprehur nëpër konferencat e tyre për shtyp. Ai thotë se arsyeton...

Ahmeti paralajmëron padi ndaj PDK-së

para 11 muajve - Telegrafi

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të siç thotë ai, ‘shpifjeve të fundit’ që kanë prezantuar nëpër konferencat e tyre për shtyp....

Çoroditja e politikanëve

para 11 muajve - Infokusi

Kur ministrja e Drejtësisë ankohet për padrejtësi! Shkruan: Lavdim Hamidi Ende pa mbaruar lufta për pushtetin qendror në Kosovë, sapo ka filluar një luftë e re mes politikanëve për pushtetin lokal. Si...

Ahmeti paralajmëron padi ndaj PDK-së

para 11 muajve - Almakos

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të siç thotë ai, ‘shpifjeve të fundit’ që kanë prezantuar nëpër konferencat e tyre për shtyp....

Ahmeti paralajmëron padi ndaj PDK-në

para 11 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të siç thotë ai, ‘shpifjeve të fundit’ që kanë prezantuar nëpër konferencat e tyre për shtyp. Ai...

Ahmeti paralajmëron padi ndaj PDK-së

para 11 muajve - Fol

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të siç thotë ai, ‘shpifjeve të fundit’ që kanë prezantuar nëpër konferencat e tyre për shtyp....

Shpend Ahmeti PDK’së: Ju pret padia, në gjyq do ta shohim ku qëndroni me rrenat tuaja

para 11 muajve - Bota Press

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të siç thotë ai, ‘shpifjeve të fundit’ që kanë prezantuar nëpër konferencat e tyre për shtyp. Ai...

Ahmeti paralajmëron padi ndaj PDK-në

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të siç thotë ai, ‘shpifjeve të fundit’ që kanë prezantuar nëpër konferencat e tyre për shtyp. Ai...

Ahmeti paralajmëron padi për PDK-në

para 11 muajve - Insajderi

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të siç thotë ai, ‘shpifjeve të fundit’ që kanë prezantuar nëpër konferencat e tyre për shtyp. Ai...

Shpend Ahmeti PDK’së: Ju pret padia, në gjyq do ta shohim ku qëndroni me rrenat tuaja

para 11 muajve - Periskopi

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka paralajmëruar padi ndaj Partisë Demokratike të Kosovës, për shkak të siç thotë ai, ‘shpifjeve të fundit’ që kanë prezantuar nëpër konferencat e tyre për shtyp. Ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK